PDA

View Full Version : Алкохолно натравяне



sladko_teenche_v
05-03-2009, 07:28
Хора какви са последствията ако препиеш с алкохол?Една фр е в болница заради алкохолно натравяне и майка й я попитала дали зн коя е,а тя и отговорила НЕ!! до какви увреждания води препиването и тн...плс ми кажете...и сори за тъпата тема! :( :( :(

redbul2
05-03-2009, 10:36
Разрушава нервната система,черния дроб и бъбреците.Дори чаша бира може да увреди тия органи.Пиянството води до тъжен край.

afterforever
05-03-2009, 10:39
споко, до амнезия не води

Nitroglycerin
05-03-2009, 11:29
Кажи на приятелката си ,че е кретен.Предполагам ,че е във възростовата група 12-16 (то не ,че има значение ,тъй като българина като започне от 12 с препиванията с алкохол защото е модерно и завърши някъде към 70 защото имат проблеми вкъщи) и е решила да се натряска като свиня защото е весело ,проблемите от едно препиване се равняват на това да вдигнеш температура до 40 градуса -разрушаване на връзките между нервните клетки и нарушена функция на черния дроб ,възстановяването е някъде към 6 месеца без прием на алкохол и храни натоварващи черния дроб.

eXpl0d3
05-03-2009, 12:14
Кажи на приятелката си ,че е кретен.Предполагам ,че е във възростовата група 12-16 (то не ,че има значение ,тъй като българина като започне от 12 с препиванията с алкохол защото е модерно и завърши някъде към 70 защото имат проблеми вкъщи) и е решила да се натряска като свиня защото е весело ,проблемите от едно препиване се равняват на това да вдигнеш температура до 40 градуса -разрушаване на връзките между нервните клетки и нарушена функция на черния дроб ,възстановяването е някъде към 6 месеца без прием на алкохол и храни натоварващи черния дроб.

Такива като тебе са ми мнооого смешни. Момичето е искало да се напие и се е напило лошо няма ... един авер се напива почти всеки ден е имали му нещо ае замълчи си смешееен 8)

redbul2
05-03-2009, 12:58
Тоя твой авер ще го видиш след 5-10 години как ще изглежда.То веднага не става.
Етанолът е протоплазмена и клетъчна отрова.И когато се изпие малко,от това не става по-малко отрова.Има термин алкохолна деменция,а деменцията е нещо от рода на олигофренията.Тоест той уврежда,дори унищожава нервните клетки и пиячът става олигофрен.

А за черния дроб.Известен английски футболист заболя от смъртоносната чернодробна цироза.Събраха пари,присадиха му нов.Сега чета,наливал се и новият му здрав черен дроб е вече с цироза.От която се умира до 5,в най-добрия случай 7-10 години. :shock:

Rofl4e
05-03-2009, 13:29
няма страшно ще се оправи.. и ще се сети коя е :D

Rofl4e
05-03-2009, 13:30
то и аз като се напия викам че съм безсмъртна ама не съм :D 8-)

Boyd
05-03-2009, 14:06
Като стигнеш до натряване с алкохол щетите вече са нанесени на 100% от мозъка ти, преди препиването! Само идиот ще препие и ще ходи по болници!

Правите си филтъра на нищо, екстериора ви отива на кино след няколко срещи с планетата, борд компютъра ви не действа хич, климатика се побърква и почва да грее вместо да охлажда, напуква ви се боята.