PDA

View Full Version : престанете с темите за отслабването !



opaaaaaaaaaaaa
05-03-2009, 07:29
престанете с тези теми за отслабването стига сте писали за това че искате да отслабнете с 5 ,10 или повече кг и да искате савети
неразбрахте ли че трябва да се храните по малко и да спортувате редовно (нито хапчетата, нито коланите за отслабване ще ви помогнат )
ако нямате воля еми сори ще се харесвате такива каквито сте 8)

3oPuTy
05-03-2009, 07:34
А смисъла на темата ти е ... ?! :-o

gabri3lla
05-03-2009, 07:42
Интересуват се хората, банално си става наистина, ама все пак раздела си е свързан с диети. :)

LittlePrincess
05-03-2009, 07:44
Ми като се интересуват нека питат, бе. Какво толкова?

bebygirl
05-03-2009, 07:51
mi da razdelyt e kozmetika i dieti taka ,4e na koito ne mu haresvat takiv atemi d ane 4ete :lol:

PanaH
05-03-2009, 08:50
Всеки влиза в раздела, за да попита нещо или да помогне с каквото може.Направо темата е адски ненужна.На теб като не ти е приятно да четеш за това защо влизаш в тези теми?Никой не те кара на сила ;)

sladkish_14
05-03-2009, 09:11
^ И все пак банално е ! Има твърде много теми , смутена съм от това , че никой не чете предишните теми и не ползва търсачката ! В страница има по 5 теми за отслабване , вместо да четат старите ,те постоянно пускат нови ! Така само се преповтараме в 20 теми ли трябва да напиша , че не е хубаво на своя глава да се прават диети , а чрез диетолог ?! Във всяка една поотделно ли трябва да напиша , че трябва да се спортува ?! Глупаво е , на мене като ми трябва накакъв съвет отварям стари страници и си търса бе , хем има повече мнения , хем не пълня само форума с глупости >!

Sissy90
05-03-2009, 09:17
Във всички форуми и раздели има хора, които първо преглеждат старите теми, има и такива, които директно питат каквото ги интересува, било то и за 100тен път. Тази тема няма да промени нищо, защото хората, които пускат едни и същи теми, няма да я прочетат. Кучетата си лаят, керванът си върви, както се казва. Това е положението.