PDA

View Full Version : Търся....



babity
05-03-2009, 08:01
Откъде мога да си купя естроген в най - чистата му форма? А книжле с указания и дозировка?

п.п. Освен, че причинява болезненост при пишкане, уголемяването на простатата може ли да доведе до някакви други трайни увреждания?

babity
05-03-2009, 08:25
Не, не, искам да помогна с него, но не знам как действа на простатата. Дали ще я поприбере?

Canis_Dirus
05-03-2009, 08:28
По принцип всякакви хормонални препарати подлежат на особена регулация и малко специалисти имат право да ги изписват.

А иначе доста хормонални препарати можеш да си купиш от назобените батковци в местния фитнес, ама там повечето са на база тестостерон.


Да не ти се е уголемила на теб нещо простатата? Ако да - много лошо.
Обикновено след 60 на мъжете простата има прави яко проблеми.

DjBaloon
05-03-2009, 08:40
се си мисля че е малко тъпо да ти се дават съвети от подрастващи във форум за употребата на хормони,при положение че хормоналното лечение е доста опасно
за каквито и добри цели да искаш да го ползваш има специалисти... от които поне може да поискаш съвет

а пък наличието на такива теми във форум за подрастващи е абсурдно :-o

babity
05-03-2009, 18:16
се си мисля че е малко тъпо да ти се дават съвети от подрастващи във форум за употребата на хормони,при положение че хормоналното лечение е доста опасно
за каквито и добри цели да искаш да го ползваш има специалисти... от които поне може да поискаш съвет

а пък наличието на такива теми във форум за подрастващи е абсурдно :-o

... толкова, колкото наличието на форум за майки или съвсем малко повече?

Канис, трогната съм от проявената заинтересованост относно моята простата, но за съжаление... нямам. Благодаря за отговора иначе. Явно по - бавно, но все пак ще стане работата и без втора доза естроген.