PDA

View Full Version : перфектният секс?



miss_kiss181
05-03-2009, 08:16
Как си представяте перфектния секс ? И каква предпочитате секс с бельо или мислите, че то няма място в секса ?

BeeRy
05-03-2009, 08:53
nqma perfekten sex... vinagi se namira po ne6to :)

wateran
05-03-2009, 08:59
:-o :-o :-o ... 8-) незрелия грейпфрукт 8-) пак ша са изкаже... :grin: :D :-D
Амм... :-o мии... :-o начии... :-o ... както казваах... :-o

:lol:
Е, добре де - защо съществува понятието перфектен секс?
Какво ще да е .... :shock: :-o :-o
Може се подготвяш три дена за него - да изчистиш къщата с носни кърпички :-D , да полираш масата на която ще се натискате :-D или да отидеш да дадеш пари да ти направят онова... :-o как беше педи... меди... на краката... :) :-o
И нищо да не стане - и да няма нагласа - може както се натискате в колата да изживеете най-хубавият секс досега... :grin: ... увеличен от факта, че сте спрели на зелено насред зебрата в час пик.... :D :D :D
Ааа! Педикюр беше.... :razz:
Емчи туй е... :-o :-o :-o 8-)

ninjadorf
05-03-2009, 09:14
относително е.. в кфо настроение си..

vellvet
05-03-2009, 10:49
всеки път е все по хубаво... :oops: :grin: :-)

CfEtii
05-03-2009, 11:15
Зависи от много фактори,но най-ми е кеф като е спонтанно :grin:
Примерно много хора,излизаш от стаята,поглеждаш го,след малко той идва по тебе и луд секс на стената! :grin: :-D

miss_kiss181
05-03-2009, 14:35
poslednoto mnenie mai e nai to4no pone za men i za men spontannite ne6ta sa nai qki

HichNeMiPuka
05-03-2009, 14:37
секс с бельо???
:-o :?

GregoryHouse
05-03-2009, 14:39
Явно половите им органи не са в гащите...

summerlove66
05-03-2009, 14:39
Дълга любовна игра .. Много страст .. грубо отношение .. И след секса хапване на шоколад .. :D :D Е те та това му викат аз чудесно :D

Rofl4e
05-03-2009, 14:41
перфекстния секс би бил с човек на който държа и който обичам..и ме накара да се чуствам най обичана и желана.. и че няма нищо друго по важно от мен.. човек с който се разбирам добре.. а също и го познавам добре..(понякога имам чуството че с приятелите си ще правя по добър секс от гаджетата си .. но това е друг въпрос :D )

Rofl4e
05-03-2009, 14:41
перфекстния секс би бил с човек на който държа и който обичам..и ме накара да се чуствам най обичана и желана.. и че няма нищо друго по важно от мен.. човек с който се разбирам добре.. а също и го познавам добре..(понякога имам чуството че с приятелите си ще правя по добър секс от гаджетата си .. но това е друг въпрос :D )

miss_kiss181
05-03-2009, 14:42
pod seks s belio imah predvid dalis e subli4ate napulno ili ponqkoga ste tolkova razgore6teni 4e smao go murdate nastrana i dali go predpo4itate ili ne tolkova li e etrudno za razbirane :D

HichNeMiPuka
05-03-2009, 14:48
свалям си сутиена, но бикините/прашките/килотите ги оставям. той не си сваля боксерките и така се "търкаме" един в друг, докато не свърши върху бельото ми. после ще се чудя дали да задържа бебето.

когато сте се разгорещили или "бързате" не оставя време да се съблечете напълно

haritov
05-03-2009, 14:52
която жена мисли че няма перфектен секс ще и докажа обратното 8-) само да дойде де :)

BeeRy
05-03-2009, 15:08
която жена мисли че няма перфектен секс ще и докажа обратното 8-) само да дойде де :)

:lol:

Denchoy
05-03-2009, 16:57
С точния човек секса е перфектен :)

Bellatrix
05-03-2009, 17:08
Компоненти на перфектния секс:

1. С човек, когото обичам;
2. На удобно място (може и навън, но да не ме бодът треви и бурени).
3. Яка любовна игра, в която има много целувки.
4. Самият секс да започне бавно, да продължи бързо, грубо и страстно и двете да се менят през известно време.
5. Да е поне повече от 10 мин (това важи за мен, за други е по-добре обратното).
6. По време на самият секс, да ме докосва навсякъде и да ме гали.
7. След секса да има гушкане и китайско хапване.

Това е за мен перфектния секс общо погледнато.

Но разбира се, всеки път е уникален и хубав с нещо.

bebeT0091
05-04-2009, 09:09
Как си представяте перфектния секс ? И каква предпочитате секс с бельо или мислите, че то няма място в секса ?
Перфектен е малко относително ,рядко става съвсем перфекно винаги има какво да се обърка

miss_kiss181
05-04-2009, 09:16
e pri teb qvno e taka pri men e imalo perfekten seks zavisi kak ti si napravi6 ne6tata i zavisi s koi go pravi6 :D

smallbab
05-04-2009, 09:45
:-o :-o :-o ... 8-) незрелия грейпфрукт 8-) пак ша са изкаже... :grin: :D :-D
Амм... :-o мии... :-o начии... :-o ... както казваах... :-o

:lol:
Е, добре де - защо съществува понятието перфектен секс?
Какво ще да е .... :shock: :-o :-o
Може се подготвяш три дена за него - да изчистиш къщата с носни кърпички :-D , да полираш масата на която ще се натискате :-D или да отидеш да дадеш пари да ти направят онова... :-o как беше педи... меди... на краката... :) :-o
И нищо да не стане - и да няма нагласа - може както се натискате в колата да изживеете най-хубавият секс досега... :grin: ... увеличен от факта, че сте спрели на зелено насред зебрата в час пик.... :D :D :D
Ааа! Педикюр беше.... :razz:
Емчи туй е... :-o :-o :-o 8-)



Голям симпатяга си :D :D :D :D

smallbab
05-04-2009, 09:45
:-o :-o :-o ... 8-) незрелия грейпфрукт 8-) пак ша са изкаже... :grin: :D :-D
Амм... :-o мии... :-o начии... :-o ... както казваах... :-o

:lol:
Е, добре де - защо съществува понятието перфектен секс?
Какво ще да е .... :shock: :-o :-o
Може се подготвяш три дена за него - да изчистиш къщата с носни кърпички :-D , да полираш масата на която ще се натискате :-D или да отидеш да дадеш пари да ти направят онова... :-o как беше педи... меди... на краката... :) :-o
И нищо да не стане - и да няма нагласа - може както се натискате в колата да изживеете най-хубавият секс досега... :grin: ... увеличен от факта, че сте спрели на зелено насред зебрата в час пик.... :D :D :D
Ааа! Педикюр беше.... :razz:
Емчи туй е... :-o :-o :-o 8-)



Голям симпатяга си :D :D :D :D

foreverr
05-04-2009, 21:19
nqma perfekten sex... vinagi se namira po ne6to :)
+1

SpOrTs_GiRl
05-04-2009, 21:20
Перфектния секс си го представям с човек, който обичам. : )

sexyyyy93
05-04-2009, 23:03
Перфектният секс зависи от настроението!Ако сме на купон,има алкохол и адреналина е на max ще ми се иска нещо много диво,наубоздано и бурно!На някое място,където всеки момент могат да ни хванат! :-D Но ако е имало поредица от романтични жестове би ми се искало да е нещо мило,нежно и извисяващо!
И все пак трудно се постига перфектният секс,въпреки че е възможно! :)

loveme
05-04-2009, 23:30
абе няма перфектен секс..
но това че го правя с някой който обичам и който ме карада да се чуваствам обичана го прави перфектен.. :)

Henn
05-05-2009, 05:48
perfektniq seks e sys perfektniq 4ovek -> lubimiq :)

MrBig
05-05-2009, 05:53
Това ми напомня един филм -Магистрала 60 .Една мацка търсеше перфектното чукане и ябяха минали 3000 и колко си човека.Но за мен няма перфектен секс,защото най-сладко е това което не е твое и не може да го имаш и винаги ще си мислиш,че с нея може би е щяло да бъде уникално,перфектно!

NeZaPoznat
05-05-2009, 06:59
Перфектен секс е този след който остават хубави спомени а не който е станал според очакванията ви. Ако и да е перфектен секс последван от гадна раздяла или неприятности - кво му е перфектното ? :(

wateran
05-06-2009, 07:29
smallbab, благодарско благодарствамье за комплиментчетуу... :oops: :oops: :oops: :grin: :D 8-) :P :-P

EDI16
05-06-2009, 08:37
Според мен перфектня секс е с човека който обичаш :-) :) Всичко останало си е чисто и просто е*ане... :? тва е мойто мнение... :-)

angel4eto666
05-06-2009, 08:57
ЗАвиси много от нагласата :) според мен може и да не е с човек ,който обичаш и пак да се чувстваш желана и да преживееш най-якия секс... някога :)

angel4eto666
05-06-2009, 08:57
ЗАвиси много от нагласата :) според мен може и да не е с човек ,който обичаш и пак да се чувстваш желана и да преживееш най-якия секс... някога :)