PDA

View Full Version : Това лошо ли е ?



nevinnataTi
05-03-2009, 09:59
Благодаря за отговорите. :)

wateran
05-03-2009, 10:04
:shock: малиий! :shock:
Ама глупостии... това че сте заедно от известно време, че се харесвате, че ти е хубаво като прави така говори за най-нормално и уравновесено 8-) тийнче...
За гузността - пак нормално, все пак не си :oops: още и така...
Няма лошо да те възбужда така и да те докарва до оргазъм... :-o начи е добър... :-o :oops: ... а за по-нататъшните действия изцяло ти си решаваш какво ша правите и какво не... 8) :oops: :) :grin:

machoka
05-03-2009, 10:05
Не говори лошо за теб, а за това че си най-нормално момиче което 'се кефи' на такива изживявания. Когато се почувстваш готова - тогава ще имаш своето сексуално изживяване за пръв път - колкото и тривиално да звучи, това е така.

afterforever
05-03-2009, 10:31
:shock: малиий! :shock:
Ама глупостии... това че сте заедно от известно време, че се харесвате, че ти е хубаво като прави така говори за най-нормално и уравновесено 8-) тийнче...
За гузността - пак нормално, все пак не си :oops: още и така...
Няма лошо да те възбужда така и да те докарва до оргазъм... :-o начи е добър... :-o :oops: ... а за по-нататъшните действия изцяло ти си решаваш какво ша правите и какво не... 8) :oops: :) :grin:

Тая снимка също ти е добре :razz: :razz:

По темата - ненормално е да се чувстваш гузно, всичко идва от главата ти. Ти си решила, че не искаш да правиш секс - ок, ама това не е секс, така че спокойно, кефи се и го приеми.

InDo
05-03-2009, 10:34
Не е лошо...

CfEtii
05-03-2009, 11:24
На всяко момиче й е кеф..не си само ти :)
И няма от какво да се притесняваш или да ти е гузно.

fire_magic
05-03-2009, 11:39
Не говори лошо за теб, а за това че си най-нормално момиче което 'се кефи' на такива изживявания. Когато се почувстваш готова - тогава ще имаш своето сексуално изживяване за пръв път - колкото и тривиално да звучи, това е така.

+1

hamacs463
05-03-2009, 12:05
Не говори лошо за теб, това е похвално,че си девствена и си на 16, и сте от 2 години заедно и не сте правили секс.Сигорна съм,че,за да пишеш тук се двоумиш дали да предприемеш следващата стъпка осъзнавайки,че си малка :) но решението е твое :)

Rofl4e
05-03-2009, 12:31
м не е лошо.. ама 2 год. и няколко месеца без секс ми се струва някакси неверояно ;)

HichNeMiPuka
05-03-2009, 12:36
\Таа според вас нормално ли е това?Като каква ме определяте? Това говори ли лошо за мен?


честито ти си ненормална
ест, че не говори лошо за теб
напълно естествено е да изпитваш удоволствие от подобни "занимания"
все пак си в пубертета
хормоните бушуват
у а
не се чувствай зле
даже се наслаждавай
така може да понатрупаш опит за секса след време