PDA

View Full Version : Моля без да ме упреквате..!!



krasitoOoO
05-03-2009, 16:01
Знам че е имало и други такива теми,но искам точно да напиша моя проблем..Как да разбера дали съм девствена?Задължително ли е при първия път да има кръв..Гаджето ми само ме е пипал там,ноо не сме правили нищо друго :oops:

Syndrome
05-03-2009, 16:03
Ми би трябвало да си девствена освен ако през нощта духа от лампата не те е на*бал :D :)

summerlove66
05-03-2009, 16:06
Тцц .. А защо първо не станеш на 16 поне ;) ... Иначе да девствена си , тъй като не си имала полов контакт с момче !

HichNeMiPuka
05-03-2009, 16:15
или си необразована или си глупава
ти си избери

Denchoy
05-03-2009, 17:08
Знам че е имало и други такива теми,но искам точно да напиша моя проблем..Как да разбера дали съм девствена?Задължително ли е при първия път да има кръв..Гаджето ми само ме е пипал там,ноо не сме правили нищо друго :oops:

Зависи дали само те е пипал.. и зависи ти дали си си причинявала нещо с нещо.. :lol: :lol: :lol: Ако не успееш да си отгожориш сама иди на гинеколог :)

Bellatrix
05-03-2009, 17:11
ОМГ, спираш да си девствена, когато СПИШ с момче (демек да си го вкара в теб). Всяко друго късане на химена (пръсти, химикалки, гризини, дезодоранти, все тая) е просто късане на химена. Нищо повече.

Mementomori
05-03-2009, 17:13
А ти на колко си?Явно все още не сте взели в часа по биология-полова система на човека.....ццццц

Denchoy
05-03-2009, 17:16
ОМГ, спираш да си девствена, когато СПИШ с момче (демек да си го вкара в теб). Всяко друго късане на химена (пръсти, химикалки, гризини, дезодоранти, все тая) е просто късане на химена. Нищо повече.

Хименът (латински: hymen (думата идва от името на гръцкия бог на брака Хименей) е тънка ципа, стесняваща входа на влагалището при девствени момичета и жени.Следователно цепиш химена-не си девствена..

Bellatrix
05-03-2009, 17:29
ОМГ, спираш да си девствена, когато СПИШ с момче (демек да си го вкара в теб). Всяко друго късане на химена (пръсти, химикалки, гризини, дезодоранти, все тая) е просто късане на химена. Нищо повече.

Хименът (латински: hymen (думата идва от името на гръцкия бог на брака Хименей) е тънка ципа, стесняваща входа на влагалището при девствени момичета и жени.Следователно цепиш химена-не си девствена..
Много хора мислят така. Заблуда е. Момиче съм и знам какво е химен, повярвай. Може да си "отворена" и без секс. Но сексът те прави не-девствена. Следователно, за да не си девствена ти трябва момче, а не пръст.

GerYy
05-03-2009, 18:15
Знам че е имало и други такива теми,но искам точно да напиша моя проблем..Как да разбера дали съм девствена?Задължително ли е при първия път да има кръв..Гаджето ми само ме е пипал там,ноо не сме правили нищо друго :oops:

не те е отворил.. спокойно :D

mysterious93
05-03-2009, 18:53
А ти на колко си?Явно все още не сте взели в часа по биология-полова система на човека.....ццццц

хаха..то пък кат го земат мислиш ли че ще кажат нещо? поне при нас беше половата с-ма на мъжа и после на жената изброяваш частите, после з аоплождането някви зиготи,плаценти и т.н. ии някви периоди на човека... никой не е говорил за химени и т.н. :D

Bellatrix нали гинеколозите би тряало да знаят кога едно момиче е девствено? в смисъл ..тва с химена ако няма нищо общо, то тогава защо примерно някои там..народи (бе давам турците за пример че ми е най лесно) водят момичетата преди да се омъжат да видят стаат ли за работа или не... как гинеколога ще разбере девствена ли е или не ако не гледа химена? уф бе мн объркано стана :razz:

plmn
05-03-2009, 18:56
Знам че е имало и други такива теми,но искам точно да напиша моя проблем..Как да разбера дали съм девствена?Задължително ли е при първия път да има кръв..Гаджето ми само ме е пипал там,ноо не сме правили нищо друго :oops:

остави пипането за след 3 години

Punisherrr
05-03-2009, 18:56
ОМГ, спираш да си девствена, когато СПИШ с момче (демек да си го вкара в теб). Всяко друго късане на химена (пръсти, химикалки, гризини, дезодоранти, все тая) е просто късане на химена. Нищо повече.

(+ така популярните краставици 8-) ) Но иначе подкрепям ;)

bebeT0091
05-03-2009, 19:08
[quote="krasitoOoO"]Знам че е имало и други такива теми,но искам точно да напиша моя проблем..Как да разбера дали съм девствена?Задължително ли е при първия път да има кръв..Гаджето ми само ме е пипал там,ноо не сме правили нищо друго :oops:
Девствена си до момента когато половия член на момчето влезе в теб ,след това вече не си девствена.Вземи се отразовай преди да правиш каквото и да било.После да няма той свърши наван от мен може ли да съм бременна ...... и т,н

hamacs463
05-03-2009, 20:14
:grin: лелелеееее мале :lol: толкова много идиоти и само толкова малко патрони :s абе детенце остай тези пипания за малко по-късно сега вземи някоя и друга книжка,за да после да не ти се налага да пускаш друга тема,че той не е свършил в теб или се е скъсал презерватива и незнаеш дали си бременна,а си само на 12-13-14 а ако си малко по голяма още по жалко за теб :-x :-x :-x

Bellatrix
05-03-2009, 20:20
Bellatrix нали гинеколозите би тряало да знаят кога едно момиче е девствено? в смисъл ..тва с химена ако няма нищо общо, то тогава защо примерно някои там..народи (бе давам турците за пример че ми е най лесно) водят момичетата преди да се омъжат да видят стаат ли за работа или не... как гинеколога ще разбере девствена ли е или не ако не гледа химена? уф бе мн объркано стана :razz:
Ем, грешен подход според мен. Има момичета, които се раждат без химени или ги късат без да искат, докато карат колело, яздят и други подобни. По тази логика и те не са годни. :(
Самата аз при първия ми път нямах кръв. :o Бог знае кога съм го скъсала. :D

Biskfitka
05-03-2009, 20:29
А ти на колко си?Явно все още не сте взели в часа по биология-полова система на човека.....ццццц

хаха..то пък кат го земат мислиш ли че ще кажат нещо?Аааа взела го е (100%) ... 8-) ама даскалката нищо не говори за тва точно....;д

По темата Красинце скъпа спри да се излагаш.... :x не съм го очаквала от тебе :shock:

BeeRy
05-03-2009, 20:36
:grin: лелелеееее мале :lol: толкова много идиоти и само толкова малко патрони :s абе детенце остай тези пипания за малко по-късно сега вземи някоя и друга книжка,за да после да не ти се налага да пускаш друга тема,че той не е свършил в теб или се е скъсал презерватива и незнаеш дали си бременна,а си само на 12-13-14 а ако си малко по голяма още по жалко за теб :-x :-x :-x

++1 :-x

rymen90
05-03-2009, 20:45
Е айде сега момичето не знае и пита.....вие и се накарахте се едно е бременна :-)

Според мене си девствена, обаче това не ти пречи да разправяш на някое гадже, че не си........

loveme
05-03-2009, 21:27
ако във вагината ти е прониквал пенис значи не си :grin: е баси тъпия :?:

jujit0
05-03-2009, 21:37
ОМГ, спираш да си девствена, когато СПИШ с момче (демек да си го вкара в теб). Всяко друго късане на химена (пръсти, химикалки, гризини, дезодоранти, все тая) е просто късане на химена. Нищо повече.

+1000

windowlicker
05-03-2009, 22:50
Аз мисля, че си бременна...

Youth_boy
05-03-2009, 23:03
Абе преди няколко години си бях взел една книга - заглавието и беше нещо от сорта на : "Какво знаят тийнейджърите за любовтта и секса" там имаше и по-тъпи въпроси от този , спомням си че една читателка беше питала дали е възможно да забременее след като се е обаждала на секс телефон за жени или нещо такова :shock: :shock: :shock:

p.s.

По темата , девствена си!

wateran
05-04-2009, 07:10
Това понятие "девствен/а" почва и да ме плаши и да ме ядосва... :-o
Спрете с това бе, хораа...
Мен до 18-тата година и 4-ия ми месец не съм си и мислил да се вреждам в редиците на "загорелите тъпкачи" или "срамежливи момченца", които са си загубили невинността на някое парти край басейна... :-o 8)
И после не съм мислил - то си стана... 8-)
Един вид искам да ви кажа, че това "девственост" може да го разглеждате точно като "невинност" - един вид опознаваш тялото на друг човек от различен пол :-o , той и ти или само единия затваря вратата на онова минало изпълнено с наивен трепет за гърди и сочни устни или за мускулесто тяло и страстни целувки... :-o :-o :-o
Вече знаеш какво е - нищо, че няма и 20 % покритие на очакванията ти - дори е по-хубаво... :grin:
И така... 8)
Виждате ли, карате ме да пиша както никога сериозно... :o :o :o 8-)

PUSS
05-04-2009, 09:50
ти хич не ми изглеждаш на 18 8-)

wateran
05-04-2009, 10:30
8-) :D 8-) и на мен не ми изглежда да съм на 18, но за нещастие времето и мен ме докосва... :-k [-(
:P

venom0706
05-04-2009, 10:47
ОМГ, спираш да си девствена, когато СПИШ с момче (демек да си го вкара в теб). Всяко друго късане на химена (пръсти, химикалки, гризини, дезодоранти, все тая) е просто късане на химена. Нищо повече.

Същото важи и при нас.Девствени сме докато не го пъхнем на некое момиче. :D

Sebastianek
05-04-2009, 11:59
Съжелявам :cry: феята "Вагиничка" е лесбийка и вече те е преебала ... с чук за нокти :cry:

krasitoOoO
05-04-2009, 15:27
А ти на колко си?Явно все още не сте взели в часа по биология-полова система на човека.....ццццц

хаха..то пък кат го земат мислиш ли че ще кажат нещо?Аааа взела го е (100%) ... 8-) ама даскалката нищо не говори за тва точно....;д

По темата Красинце скъпа спри да се излагаш.... :x не съм го очаквала от тебе :shock:
стига ми четеш темитее...и аз не съм очаквала че пушиш бело виктори :D

waaaagh
05-04-2009, 18:49
Знам че е имало и други такива теми,но искам точно да напиша моя проблем..Как да разбера дали съм девствена?Задължително ли е при първия път да има кръв..Гаджето ми само ме е пипал там,ноо не сме правили нищо друго :oops:

Егати, доживях да видя въпроса "Аджеба, девствена ли съм ако не съм правила нищо?"
А сега,след като знаеш(поне предполагам), че девствеността се губи след първия СЕКС ми кажи-девствена ли си?

piklichka
05-04-2009, 19:13
:shock: :razz: когато някои батко ти влези в пещеричката с неговата змия тогава бъди сигурна че не си девствена :lol:

Biskfitka
05-04-2009, 21:10
А ти на колко си?Явно все още не сте взели в часа по биология-полова система на човека.....ццццц

хаха..то пък кат го земат мислиш ли че ще кажат нещо?Аааа взела го е (100%) ... 8-) ама даскалката нищо не говори за тва точно....;д

По темата Красинце скъпа спри да се излагаш.... :x не съм го очаквала от тебе :shock:
стига ми четеш темитее...и аз не съм очаквала че пушиш бело виктори :DО аз не искам да ги чета..без да искам го видях.... :(
И да пуша бЕло виктори...проблем? Поне знам дали съм девствена... :lol:

summerlove66
05-04-2009, 22:12
Моабетче почна в тая тема нещо ;) .

Май момичето разбра това , което искаше да знае :)

dArKsMoOkEy
05-04-2009, 22:20
От пипане нищо не става...,ако е пъхал пръсти вече може да е станало нещо...Не е задължително да има кръв 1вия път... :D

JUSTDNB
05-04-2009, 23:51
ОМГ, спираш да си девствена, когато СПИШ с момче (демек да си го вкара в теб). Всяко друго късане на химена (пръсти, химикалки, гризини, дезодоранти, все тая) е просто късане на химена. Нищо повече.

Гризини :lol: :lol: :lol:


А иначе продължавам да твърдя,че на такива теми повече от 1 отговор е напълно излишно,те др ти го казаха.

sexyyyy93
05-04-2009, 23:57
Олееееееееее :shock: :shock: :shock: не стига,че не си девствена ми си и бременна! :D Честито!Дано да са близнаци! :razz:
А ся сериозно!Нищо ти няма!Спокойно! :)

wersa4e
05-05-2009, 12:03
е да може и да има може и да няма кръв :-o но всеки си е различен :) и докато не те изпомпа поне 5-6 пъти си си девствена :lol: :-P

JuBaCcA
05-05-2009, 23:15
Абе на такива несериозни теми трябва само с несериозни постове да се отговаря.Какви са тия глупости ? Ти на 12 ли си ? Ок,ако си на 12 вече сте се пипали ли ? ти на 14 ще лапаи по 18 пишки на вечер double sandwich gang bang scat party ще си правите.Откачаш момиче ! Кажи на приятеля си,че искаш секс и като ти го вкара до топките рязко и ако изпищиш като побесняла значи си била девствена точно 6 секунди преди да изпишиш.После ще изпаднеш в клинична смърт от болката и няма да успееш да прочетеш другите тъпи постове на иначе тъпата ти тема.Край.

Hilary_
05-05-2009, 23:25
Няма да си девствена когато к*р ти влезе там... :? :?

wateran
05-06-2009, 07:25
Чубака просто се изказа... ... егати... #-o [-X :roll: :? :? :? :shock:

snoopypyx
06-08-2009, 12:08
шом не те е изпомпал начи си девствена..

pLqmi92
06-08-2009, 14:25
Ако не си правила секс си девствена 8-) теоритически...
но ако ти е разкъсан химена..пак не си девствена..практически 8-)
нз,ти прецени :D

radoslav4o
06-08-2009, 14:34
Няма да си девствена когато к*р ти влезе там... :? :?

:D :D :D

Made_of_Pain
06-08-2009, 17:15
Упреквам те..
Че си проста, проста... та чак боли.

noproblembitch
06-09-2009, 13:29
Как да разбера дали съм девствена? :oops:
Съжалявам за механичният метод, но...
Бръкни си във вагината БАВНО и ПОЛЕКА!!! Продължавай навътре, докато не усетиш нещо като кожичка, която те спира. СПРИ и не продължавай!!!! Това, моето момиче се нарича девствена ципа. Докато нея я има, ти си девствена, откъдето идва и името й. Тя се къса при първия полов акт и изчезва напълно след първото раждане! Заради късането има кръв в повечето случаи, но не е задължително!! Надявам се да съм помогнал... :razz:

SaSeTo
06-09-2009, 18:03
ОМГ, спираш да си девствена, когато СПИШ с момче (демек да си го вкара в теб). Всяко друго късане на химена (пръсти, химикалки, гризини, дезодоранти, все тая) е просто късане на химена. Нищо повече.

Хименът (латински: hymen (думата идва от името на гръцкия бог на брака Хименей) е тънка ципа, стесняваща входа на влагалището при девствени момичета и жени.Следователно цепиш химена-не си девствена..


- Подкрепям

magneziq
06-09-2009, 18:16
ОМГ, спираш да си девствена, когато СПИШ с момче (демек да си го вкара в теб). Всяко друго късане на химена (пръсти, химикалки, гризини, дезодоранти, все тая) е просто късане на химена. Нищо повече.
+1

yahhooo
06-09-2009, 18:30
Всъщност това е първата такава тема по рода си! Ако си чалгарка значи не си девствена. Невероятно, но факт.

PlamenMEN
06-09-2009, 19:14
То горкото не знае кога е девствено и кога не, а тръгнало с приятелчето ала бала да прави. Тотално неграмотни са децата, що се отнася до секс или изобщо за биология, а бързат да бутат в дупката, респективно да отварят дупката. И после защо форумите се заливат от такива теми...