PDA

View Full Version : Коя блогър услуга е най-добре да използвам?



Uptown_soldier
05-03-2009, 17:14
Имам блог от гугъл (блоггер) и един от хотмайл (които не е мн ефективен май). По принцип искам да си водя два блога - единия на български, а другия на английски. ( и темите ще бъдат с различна насо4еност). нз оба4е дали да не се насо4а към използването на уърлдпрес, в който да пи6а на английски, и дали да не използвам българска блог услуга на български? По принцип, коя услуга е най-добра за блог на английски и на български. Кои блогове са с най-голяма четаемост. Дайте ми и някакви други полезни съвети.
Благодаря!

Segmadis
05-03-2009, 22:06
Ако не мислиш да изкарваш пари от това най - добрата система, която можеш да си пуснеш е безплатния уърдпрес, то дори и да изкаш да сложиш някоя и друга реклама пак той е най - доброто, но трябва да го направиш на хост, който го позволява защото уърдпрес.ком не го позволява точно това нещо. Но като функции, сигурност и разни такива глезотийки уърдпрес си е най - доброто за момента.

kalinapet
05-05-2009, 09:36
и аз препоръчвам уъдпресс-а :)

+1
https://www.blogger.com/start - това също става.

suitable
05-05-2009, 10:12
мм.. аз ползвам този www.blogger.com .. долу в линк-а можеш да провериш как аз съм си оформил моя.. смятам, че изглежда прилично..

ivanstef
05-05-2009, 16:41
И аз гласувам за Уърд пресс. По принцип не използвам блогове но главам в Комп Билд много го хвалят и все пускат разни урочета. Най-вероятно е нещо добро. :D