PDA

View Full Version : ПЛОДОВО - ЗЕЛЕНЧУКОВА ДИЕТА



girl4eety
05-03-2009, 18:00
Мисля на 8 май /тогава свърша сегашната ми/да започна плодова-зеленчуковата диета.Иска ли някой да я започне заедно с мен
Ето я и нея:
1ден-1кг краставици
2ден-1кг портокали
3ден-1кг домати
4ден-1кг ябълки
5ден-4зелени салати+1краставица
6ден-1кг портокали
7ден-1кг краставици
8ден-1кг киви
9ден-1кг домати
10ден-1кг мандарини


Дневната дажба се разделя за 4 - 5 приема на ден. От течностите е разрешено само минерална вода
За 10 дена се отслабва с 10 килограма.


Е ИСКА ЛИ НЯКИЙ ДА Я ЗАПОЧНЕ С МЕН?
Хем ще може и да си даваме кураж





:)

zvezdichkaaa
05-03-2009, 18:12
Много тъпа диета!Каквото и да свалиш ще си го върнеш.Но като си решила,прави си я.Твоя работа.

Sintya
05-03-2009, 18:20
Ще ти е много трудно и ще се получи йо йо ефект, пробвай с друга.

DaRk_AnG3L
05-03-2009, 18:20
Много тъпа диета!Каквото и да свалиш ще си го върнеш.Но като си решила,прави си я.Твоя работа.

+1

Ммм да и аз сам на това мнение по-добре бавно, поне няма да ги върнеш след това :)

j_adore2
05-03-2009, 18:21
Къде ще намериш мандарини поред лято :D А за диетата е адски глупава .. Как ще изядеш 1 кг киви за един ден .. ти няма да можеш да излезеш от тоалетната .. :D

YouCantStopMe
05-03-2009, 18:24
Изключително безсмислена диета.
първо - зверски глад.. и то за няк'ви си килограми,които после ще ти се качат двойно!
второ - като искаш да отслабваш просто се ограничи и спортувай.. знам,че отначало е много изморително (всички сме малко или много мързеливи),но си струва
трето - запомнила съм,че ти доста често пускаш теми за отслабване (или така ми се струва).. ии сякаш искаш с едно щракване на пръсти да отслабнеш.. ами може и да те разочаровам,но така не става!
НЕ РАЗБРАХТЕ ЛИ?? СПОРТ И ОГРАНИЧЕНИЯ.
НЯМА КАКВО ДА МУ МИСЛИТЕ.НЕ ТЪРСЕТЕ ТАКИВА УЖАСНИ ДИЕТИ,С КОИТО ПОСЛЕ ЩЕ СИ ПАТИТЕ МНОГО!!

YouCantStopMe
05-03-2009, 18:27
+
сега забелязах и това безумие
''За 10 дена се отслабва с 10 килограма.''
WTF?
:lol:
To направо си е смешно... вярвайтее,вярвайтее.. =D>

Joro951
05-03-2009, 18:30
Тцтцтц...зле, зле..

UnBelievable
05-03-2009, 18:33
Не мога да ви разбера. Защо си мислите, че всичко трябва да става толкова бързо? Вместо да се подлагате на поредната глупава диета, след която ще качите двойно и ще заприличате още по зле, вземете се разровете в тоя интернет и прочетете нещо. Не разбрахте ли, че с глад и мързел няма да стане. Стига сте седяли пред тия компютри и отиваите да спортувате!

vanilla
05-03-2009, 19:13
Дори и хипотетично да приемем, че свалиш 10кг за 10дни. На 11тия какво става? Включваш си хляба, сладкото, закуските. И за две-три седмици си качила нааааай-малко 6-7кг. За 10кг ти трябва по-балансирана диета. Аз свалих 11кг за месец с друга диета, мисля по-удачна от твоята (специално за мен).

girl4eety
05-04-2009, 11:05
да де ама имам голяма нужда от сваляне в краката и корема :o :o :o

BeboP
05-04-2009, 12:58
Е, и какво мислиш - че толкова бързо свалените 10 кг няма да се върнат ли? Хората са го казали - хубавите неща стават бавно. Имай търпение, хапвай каквото искаш, но в умерени количества, захвани се с някакъв спорт, ако щеш дори танци или изобщо с някакво физическо занимание, което ти доставя удоволствие. Защото ако правиш нещо насила, бързо ще се откажеш, а ефектът ще бъде 0.
Но в никакъв случай недей да започваш безумната диета, която си пост-нала.
Не зная на колко години си, но предполагам, че все още си в тийнейджърска възраст, т.е. организмът ти има нужда от пълноценно хранене, за да се развива и функционира правилно.
Зеленчуците и плодовете са наистина полезни, но не мисля, че цял ден да ядеш само портокали (например) е добра идея. Нещото, което със сигурност ще постигнеш, е изтощен организъм. Белтъчното недохранване води до срив на имунната система и последствията - намалени защитни способности към всякакви вирусни, бактериални и микотични инфекции.

Pepincetyy
05-04-2009, 13:00
да де ама имам голяма нужда от сваляне в краката и корема :o :o :o
Има спорт за тая работа, а не цял ден да висиш пред компютъра и да искаш да отслабнеш .. е сори ама не става!!!
И тази диета е много,много глупава ... да предположим че свалиш 10 килограма ама после ще качиш 15 :?