PDA

View Full Version : До кога момичетата ще се правят на идиотки?



Страници : [1] 2

Sun4o19
05-03-2009, 18:44
Няма едно свястно момиче...всяко момиче от малка пие и пуши...от малка се научава да гледа парите, колите и фитнес тялото...защо изобщо няма момиче, което да обича истински? Да държи на духовните ценности, не толкова на материалните изгоди? Защо ножа толкова много опря до кокала, че положението е такова? Търся на всякъде, смених много среди и дори и на тихото, кротко и добро момиче се оказва материалистка..всяко момиче търси материално момче...незная от къде се появи тази мода, че яко момчето няма хубаво тяло и кола значи не става...толкова много се е променил света ;(

tuzaro
05-03-2009, 18:46
може да се самоубиеш и без да си емо, тва че стойностните момичета не ти връзват не ги прави всички леки жени 8-)

Punisherrr
05-03-2009, 18:47
Затваряй очите пред такива и продължавай издирването :Ь Стига се жалва. :P

Sun4o19
05-03-2009, 18:48
Едните са леки, а другите тежки - онези недостъпните, които за цял живот си остават монахини и ...о не не няма средно положение..даже и Бог не може да ми помогне... :shock:

Sun4o19
05-03-2009, 18:48
Затваряй очите пред такива и продължавай издирването :Ь Стига се жалва. :P

Само това ми остана ;(

got2Bthe1
05-03-2009, 18:49
Има такива момичета бате просто не си ги намерил...повечето са заети...заеби курвите и се насочвай кам нещо истинско...

tuzaro
05-03-2009, 18:50
Едните са леки, а другите тежки - онези недостъпните, които за цял живот си остават монахини и ...о не не няма средно положение..даже и Бог не може да ми помогне... :shock:мога да ти кажа, че онея дето се правят на недостъпни са най-големите кyрви 8)

Take_That
05-03-2009, 18:50
Ооо не слагай всички момичета под общ знаменател, най-мразя така.... Не всички се правят на голямата работа и гледат пари и коли .... просто не си срещнал подходящата :) Пък и проблемът може да е в теб самия - ако харесваш само такива, които отговарят на описанието: искам приятелят ми да има кола и да е бъкан с пари.......

Jus7me
05-03-2009, 18:52
Хей, защо си се отчаял толкова? Просто не си попаднал на нормално момиче, то вярно че тези момичета които описваш станаха доста, но все още има нормални и готини момичета. Продължавай да търсиш и ще намериш момиче с което да си паснете и да те обича :)

Mi6inka
05-03-2009, 18:57
може да се самоубиеш и без да си емо, тва че стойностните момичета не ти връзват не ги прави всички леки жени 8-)

... няма кво да добавя!... Писна ми от такива дето се пробвали (я като хората ,я не) с няколко момичета ,които поради една или друга причина не са им вързали... ии айдееее...аз съм перфектен ама всичките момичета са .. дефектни!Не казвам ,че няма курви и меркантилни момиченца..ама може и в тебе да е грешката ,бате...Я се стегни и си отваряй по-широко очите... и се научи да се занимаваш с правилните хора...че да не си разочарован после

CheriHool
05-03-2009, 18:59
Едните са леки, а другите тежки - онези недостъпните, които за цял живот си остават монахини и ...о не не няма средно положение..даже и Бог не може да ми помогне... :shock:мога да ти кажа, че онея дето се правят на недостъпни са най-големите кyрви 8)
Прав е човека. ;)


всяка пуши, пие и го дава на разврат... защо няма едно истинско момиче, което да обича истински с цялото си сърце и душа
аз съм така.
ама от септември хващам паяжини, щото чакам да намера някой, дето да го "обичам истински с цялото си сърце и душа".

;)


Иначе много добре знаеш защо човек се превръща в това, което описваш. ;)

tuzaro
05-03-2009, 19:02
^човекО винаги е прав 8-)

mgxpower
05-03-2009, 19:04
^човекО винаги е прав 8-) Извинявай , че така извън темата този задник на Мимата ли е? :-o Може и да греша 8-)

tuzaro
05-03-2009, 19:13
^човекО винаги е прав 8-) Извинявай , че така извън темата този задник на Мимата ли е? :-o Може и да греша 8-)на една от мойто даскало е, ама не и помня името...

babity
05-03-2009, 19:22
^човекО винаги е прав 8-) Извинявай , че така извън темата този задник на Мимата ли е? :-o Може и да греша 8-)на една от мойто даскало е, ама не и помня името...

Колко мило... 8-)

tuzaro
05-03-2009, 19:25
^човекО винаги е прав 8-) Извинявай , че така извън темата този задник на Мимата ли е? :-o Може и да греша 8-)на една от мойто даскало е, ама не и помня името...

Колко мило... 8-)не помня имена просто... иначе и сестра и е много хубава 8-)

beachy_bunny
05-03-2009, 19:25
ще се правят на идиотки докато има идиоти които да им се връзват !

smileforyou12
05-03-2009, 19:37
има свестни момичета не слагай всички под общ знаменател това че ти не си стрещнал такава не означава че няма

yahhooo
05-03-2009, 19:38
Докогато има чалга

tuzaro
05-03-2009, 19:41
Докогато има чалгасмърт бе!

yahhooo
05-03-2009, 19:43
Я пак!

tuzaro
05-03-2009, 19:44
Я пак!СМЪРТ бе!

kuklichka_bg
05-03-2009, 19:45
Сега половината момичета от форума, ще кажат че са такива.

yahhooo
05-03-2009, 19:48
Я пак!СМЪРТ бе!

За кой ве?

yahhooo
05-03-2009, 19:49
Сега половината момичета от форума, ще кажат че са такива.

Грешиш, ще кажат, че не са такива

tuzaro
05-03-2009, 19:49
Я пак!СМЪРТ бе!

За кой ве?ти да не си малоумен?

yahhooo
05-03-2009, 19:50
IQ 120 :-o

smileforyou12
05-03-2009, 19:51
за кво ти е няква сдухлярка :lol:

oasis
05-03-2009, 19:59
Нямам кво да кажа, чалгата е виновна!!!!

smileforyou12
05-03-2009, 19:59
на вас все музиката ви виновна 8-)

tuzaro
05-03-2009, 20:00
Нямам кво да кажа, чалгата е виновна!!!!я обясни как е виновна?

smileforyou12
05-03-2009, 20:01
и аз тва се питам :-o

chill
05-03-2009, 20:24
[quote=oasis]я обясни как е виновна?[/b]
Ами по цял ден гледат голи задници и искат да приличат на притежателите им
По темата: Това, че не си попаднал на когото трябва не значи,че всички са еднакви :?

(S) AINT
05-03-2009, 20:24
Рядко вече се срещат истински хора, ако има момичета свестни то в днешно време ги имат или за тъпи или за зубърки. Гадното е , че по-зле ще става.

tuzaro
05-03-2009, 20:26
[quote=oasis]я обясни как е виновна?[/b]
Ами по цял ден гледат голи задници и искат да приличат на притежателите им
По темата: Това че не си попаднал на когото трябва,не значи,че всички са еднакви :?а като пуснеш МТВ, там няма голи задници нали... и да гледат по цял ден негри със изсулени гащи как гледат негърги дето си друсат дупарите?

AFT
05-03-2009, 20:37
Принце, не беше ли ти този, който пусна тема, чрез която се опитваше да намери приятели и покрай тях некоя сгодна мома? След като нямаш приятели и търсиш помощ от бате нетО, значи не си и особено общителен. Значи не се запознаваш с толкова много момичета, може и да не си имал гадженце досега. Обаче ти си правиш неописуемо глупавия и неверен извод, че всички (виждаш ли,всички) кокиченца са смотани. Епа, вземи излез да те види света и може би ще откриеш жестоката истина, че свестни хора има (и от двата пола!!) и може би проблема не винаги е в другите хора. ^^


А, и относно спора на Васко и не помня кой още ;д - медиите са виновни най-общо казано. ^^ И родителите, и обществото, и Америка, и министъра на образованието, etc. ;d

tuzaro
05-03-2009, 20:39
Принце, не беше ли ти този, който пусна тема, чрез която се опитваше да намери приятели и покрай тях некоя сгодна мома? След като нямаш приятели и търсиш помощ от бате нетО, значи не си и особено общителен. Значи не се запознаваш с толкова много момичета, може и да не си имал гадженце досега. Обаче ти си правиш неописуемо глупавия и неверен извод, че всички (виждаш ли,всички) кокиченца са смотани. Епа, вземи излез да те види света и може би ще откриеш жестоката истина, че свестни хора има (и от двата пола!!) и може би проблема не винаги е в другите хора. ^^


А, и относно спора на Васко и не помня кой още ;д - медиите са виновни най-общо казано. ^^ И родителите, и обществото, и Америка, и министъра на образованието, etc. ;dи жълтите... Митко Христолов завинаги черно-бял 8)

AFT
05-03-2009, 20:41
Аз съм подкупна и всеки път съм за различен отбор, така че не мога да коментирам тея работи. ;д

ThisIsMe
05-03-2009, 21:19
е човече :)
аз съм девствена,не пия алкохол,не пуша, не се дрогирам и не се интересувам от пари и коли,само че вече съм заета :)

BigFakeSmile
05-03-2009, 21:19
Нема 1 свестно момиче хора, хора....всяка пуши, пие и го дава на разврат... :lol: защо няма едно истинско момиче, което да обича истински с цялото си сърце и душа...лак на ноктите не може да си сложи, ама ме пита каква кола карам и прочие..направо съм отчаян..и търся навсякъде и без резултат..направо ми иде да стана емо и да се самоубия..защо всички станаха такива идиоти...защо се промени света толкова много...просто споделям..че и тази вечер се разочаровах и реших да избия комплексите си с тази тема :-P :razz:


еми аз пия и пуша, но това не ме променя по характер
мога с чиста съвест да кажа, че съм свястно момиче..имам 2-3 неща за които да съжалявам..
така че не си прав :)
мога да обичам и да се отдам изцяло на даден човек...но съм се убедила, че никой не го заслужава

DaRk_AnG3L
05-03-2009, 21:35
Не всички са такива!!!! ТЪРСИИИИ....!!!

Sun4o19
05-03-2009, 22:24
Колкото и да търся все на камък удрям...

CheriHool
05-03-2009, 22:29
Порасни и тогава ела да ни пееш, че едно свястно момиче немало..

Sun4o19
05-03-2009, 22:35
На 19 съм, май в повечко съм пораснал, търся сериозна връзка, не лиготия..

CheriHool
05-03-2009, 22:40
Йей.
На 19г.?
Че и се чувстваме много големи. :grin:
мани мани..

Човек, и аз търся много работи, ама е на' - няма. :)
А и недей да си втлпяваш, че знаеш какво искаш и т.н.

Това.. да търсиш сродна душа е точно като да си избираш обувки..
Горе-долу знаеш какви искаш, обикаляш, обикаляш, все попадаш на некви странни, еднотипни - някои ти харесват, други - не. А твоите!? - като ги видиш, ще разбереш, че са те и, че са точно това, което си търсел, но не си знаел кво е. 8-)

оф

(моля те, не отричай, че не ти се е сучвало да излезеш за едни обувки, пък да се прибереш с други 8-) 8-) 8-) )

Sun4o19
05-03-2009, 22:54
Всеки има право да намери своето щастие в живота, не може да няма 8-)

fc
05-04-2009, 00:25
Ако пуши цигари не става, така ли?

Seducti0n
05-04-2009, 01:23
Алкохола и цигарите не те правят по-малко стойностен от другите, но ти явно си си набил в главата именно обратното, което е супер жалко, дори да си го помислиш...
Ествено, че няма да си намериш скоро момиче при положение, че имаш толкова глупави критерии и това умишлено усложняване, на кого е нужно?Да, важно е човек да бъде критичен и да подбира, но това пиенето и пушенето за мен са крайности...
Явно до този момент не си попадал на момичето, което да те зеплени.
Пожелавам ти това да ти се случи в най-скоро време и да видим тогава дали ще продължаваш да обръщаш толкова голямо внимание на малките подробности...

Axe_vs_Sword
05-04-2009, 02:04
мога с чиста съвест да кажа, че съм свястно момиче..
Aха... добре..



На 19 съм, май в повечко съм пораснал, търся сериозна връзка, не лиготия..
Не думай :smt085



Днешно време ако нямаш големи цици и руса коса не можеш да успееш в живота... :?
Сега колко ли човека ще се изредят да кажат "мммм, аз харесвам черните коси :smt112"

BaiToq
05-04-2009, 05:26
Я пак!СМЪРТ бе!

За кой ве?ти да не си малоумен?
Явно е 8-)

lunichkataaa
05-04-2009, 07:06
Колкото и да търся все на камък удрям...

Явно не си търсил достатъчно!! Продължавай,ако настина го искаш все някога ще я срещнеш!Както се казва - за всеки влак си има пътници,така че не се отчайвай,а действай.Плюс това може и ти да си си виновен,че не си си намерил все още момиче...като си толкова капризен и имаш такива критерии може и да не я откриеш скоро. Не мислиш ли,че дори и да пуши или да пие пак може да е добро момиче?Е,не да прекалява,разбира се,просто да кажем отидете някъде на купон - защо да не изпие една чаша вино например?Нещо лошо има ли?
А и като се замислиш ако я обикнеш едва ли точно цигарите и пиенето ще те откажат от нея...Поне аз така си мисля.
И още нещо - престани да слагаш всички момичета под общ знаменател.Помни,че винаги има и по-различни и както вие момчетата мразите да ви слагат всички заедно,така и на нас не ни е никак приятно....

hooliganka89
05-04-2009, 10:13
Всякакви хора има,все ще намериш твоето момиче.

bEbsI
05-04-2009, 11:04
'Що се занимавате с тия "дълбоки" размисли..

hisy
05-04-2009, 11:11
не ввсички момичета са идиотки.. това че си попаднал на неподходящата не ти дава това право да наричаш всички момичета така :D

Axe_vs_Sword
05-04-2009, 11:31
не ввсички момичета са идиотки.. това че си попаднал на неподходящата не ти дава това право да наричаш всички момичета така :D
Това мнение ми се струва познато от някъде. :smt108

sunnymim
05-04-2009, 11:36
Нема 1 свестно момиче хора, хора....всяка пуши, пие и го дава на разврат... :lol: защо няма едно истинско момиче, което да обича истински с цялото си сърце и душа...лак на ноктите не може да си сложи, ама ме пита каква кола карам и прочие..направо съм отчаян..и търся навсякъде и без резултат..направо ми иде да стана емо и да се самоубия..защо всички станаха такива идиоти...защо се промени света толкова много...просто споделям..че и тази вечер се разочаровах и реших да избия комплексите си с тази тема :-P :razz:

Не е така. Свестни момичета има, но трудно се намират. ;-)

Jumbie483
05-04-2009, 11:40
Не всички момичета са такива :-o

tochica
05-04-2009, 11:55
не се правя - аз съм си

Sun4o19
05-04-2009, 12:42
Алкохола и цигарите не те правят по-малко стойностен от другите, но ти явно си си набил в главата именно обратното, което е супер жалко, дори да си го помислиш...
Ествено, че няма да си намериш скоро момиче при положение, че имаш толкова глупави критерии и това умишлено усложняване, на кого е нужно?Да, важно е човек да бъде критичен и да подбира, но това пиенето и пушенето за мен са крайности...
Явно до този момент не си попадал на момичето, което да те зеплени.
Пожелавам ти това да ти се случи в най-скоро време и да видим тогава дали ще продължаваш да обръщаш толкова голямо внимание на малките подробности...

За мен малките подробности са от значение...не искам да си хвана някоя алкохоличка дето ще ми отрови живота с неиното пиене и ще продаде цялоото имущество :lol: :lol: :lol:

Take_That
05-04-2009, 13:15
Алкохола и цигарите не те правят по-малко стойностен от другите, но ти явно си си набил в главата именно обратното, което е супер жалко, дори да си го помислиш...
Ествено, че няма да си намериш скоро момиче при положение, че имаш толкова глупави критерии и това умишлено усложняване, на кого е нужно?Да, важно е човек да бъде критичен и да подбира, но това пиенето и пушенето за мен са крайности...
Явно до този момент не си попадал на момичето, което да те зеплени.
Пожелавам ти това да ти се случи в най-скоро време и да видим тогава дали ще продължаваш да обръщаш толкова голямо внимание на малките подробности...

За мен малките подробности са от значение...не искам да си хвана някоя алкохоличка дето ще ми отрови живота с неиното пиене и ще продаде цялоото имущество :lol: :lol: :lol:


:D :D Еййй не е казано, че щом пие е АЛКОХОЛИЧКА! :) Може да пие само, на дискотеки или пък по купони :) Може да пие в рамките на нормалното, само ей така за наздравицата :) Така, че не всички момичета, които пият са алкохолички :) да наистина има момичета, които пият като за световно, но не всички :)

Sun4o19
05-04-2009, 13:17
дам така е, съгласявам се 8)

Take_That
05-04-2009, 13:27
дам така е, съгласявам се 8)

Е тогава потърси такова момиче :)

Sun4o19
05-04-2009, 13:32
Ам опитвах се в дискотеката да привлеча някое момиче - не стана
обикалях около ндк - пак не стана
свързах се с познати да ме запознаят с техни познати - пак не стана
регнах се по сайтове за запознанства - пак не стана
пуснах тука тема - пак не стана

и пробвам по 5-6 -8-10 пъти не от веднъж и пак нищо

w0lf
05-04-2009, 13:36
Опитай пак всичко отначало като скипнеш частта с ндк - по мой наблюдения там всички от възрастта 14-16/17 (с изключения де) са от онези особено свестните момичета с парти очила които ходят нагоре надолу да гледат сеири как пияни идиоти се бият или просто се шлянкат по центъра, все пак трябва да се показваме пред обществото. Пак казвам, има доста изключения. Останалото е лично мнение по наблюдения ;)

Take_That
05-04-2009, 14:23
Ам опитвах се в дискотеката да привлеча някое момиче - не стана
обикалях около ндк - пак не стана
свързах се с познати да ме запознаят с техни познати - пак не стана
регнах се по сайтове за запознанства - пак не стана
пуснах тука тема - пак не стана

и пробвам по 5-6 -8-10 пъти не от веднъж и пак нищо

Знаеш ли какво, аз ти предлагам така - не търси любовта, тя сама ще те намери :)

Sun4o19
05-04-2009, 14:47
Е на 19 съм не искам да чакам повече ;(

3oPuTy
05-04-2009, 14:51
Хммм не мисля,че всички сме такива,каквито ни описваш :?
Не всички гледаме колата и парите на едно момче ... А това с алкохола и цигарите - аз лично съм против цигарите,но за сметка на това пия алкохол.Пия,НО с мярка и к'во?!Това ме прави поредната пикла,която търси само материалното в едно момче,така ли?! :? :? :?

Sun4o19
05-04-2009, 14:59
Не, но..

3oPuTy
05-04-2009, 15:00
^ Но,какво ...?!

Sun4o19
05-04-2009, 15:10
Не съм казал, че си поредната пикла, както ти казваш..

sladur4etyYy
05-04-2009, 15:19
Ам опитвах се в дискотеката да привлеча някое момиче - не стана
обикалях около ндк - пак не стана
свързах се с познати да ме запознаят с техни познати - пак не стана
регнах се по сайтове за запознанства - пак не стана
пуснах тука тема - пак не стана
и пробвам по 5-6 -8-10 пъти не от веднъж и пак нищо

е ти кво очакваш- да пуснеш тема и да намериш любовта на живота си?! 8-) а тва за момичетата, дето го говориш, е смешно! аз досега все с идиоти съм се занимавала. тва значи ли, че трябва да почвам да приказвам, че ВСИЧКИ момчета са тъпи, разглезени лигльовци, неумеещи да ценят нищо, търсещи само секс, изневеряващи на поразия на гаджетата си?! не, не значи 8-) надявам се да попадна на някой свестен тип, ама тва не пречи през тва време да се забавлявам с не дотам свестните :D . та, ако ме разбра, почни да излизаш по срещи, пък все отнякъде ще изскочи ''твоето'' момиче.

3oPuTy
05-04-2009, 15:34
^^ С това за пиклите исках да ти намекна,че описаното от теб държание е характерно за 14-16 годишните момиченца :) Като гледам ти си на 19 год. и не ми е ясно,защо си търсиш приятелка сред тази възрастова група :-o А и това със сайтовете за запознанства и уредените от общи познати срещи е тъпо ...
Освен това,какво като си на 19 год. :-o То не е казано,че щом си на 18+ задължително трябва да имаш сериозна връзка ;)
Стига се впряга заради това - просто не си струва ... ;)

Sun4o19
05-04-2009, 15:37
Аз искам сериозна връзка, а не някоя пикла за ден два..искам живота ми да бъде изпълнен само с хубави моменти, прекарани с добро момиче, което желае да бъде с мен докрая на дните си...

VQTUR
05-04-2009, 15:39
Ам опитвах се в дискотеката да привлеча някое момиче - не стана
обикалях около ндк - пак не стана
свързах се с познати да ме запознаят с техни познати - пак не стана
регнах се по сайтове за запознанства - пак не стана
пуснах тука тема - пак не стана

и пробвам по 5-6 -8-10 пъти не от веднъж и пак нищо

E ти са кво, искаш момичето на живота ти да ти каже '' аз съм свястна - айде да си станем гаджета'' не става така или ако стане, то ще е само по филмите.
Всичко идва от средата - щом попадаш на такива, значи средата ти е фейк.
За цигарите и алкохола съм съгласна, ама пък като кажеш на някой че не пиеш и не пушиш е те те гледат като полезно изкопаемо... ни така, ни иначе!

fc
05-04-2009, 15:53
Ибахти странния пич оО

Lekov
05-04-2009, 16:15
пич не го мисли а питай Чичко Гугъл (http://google.bg) той ще ти намери :razz: :razz: :razz: :-P

Като отговор на въпроса ти "докога момичетата ще се правят на идиотки ? " еми докато ние момчетата не спрем да се правим на такива.

П.С.: така и неразбрах какво ви е виновна чалгата :D

dydolinkka93
05-04-2009, 16:17
хей хей не всички момичета се влияят от това ква кола караш и колко пари имаш .. има много стойностни момичета , които търсят така да се каже магията на любовта : )) .. не си попаднал на подходяща просто не всички момичета сме идиотки ! ; ))

Axe_vs_Sword
05-04-2009, 17:01
хей хей не всички момичета се влияят от това ква кола караш и колко пари имаш .. има много стойностни момичета , които търсят така да се каже магията на любовта : )) .. не си попаднал на подходяща просто не всички момичета сме идиотки ! ; ))
Май имам дежа-вю :smt120

dydolinkka93
05-04-2009, 17:02
хей хей не всички момичета се влияят от това ква кола караш и колко пари имаш .. има много стойностни момичета , които търсят така да се каже магията на любовта : )) .. не си попаднал на подходяща просто не всички момичета сме идиотки ! ; ))
Май имам дежа-вю :smt120
хаха и защо ?? : )

armanilove
05-04-2009, 17:07
ей просто не си намерил! и мене ме дразнат тея момичета ! наричай ги кифли просто ! 8) и вс ми се подиграват на мене...не съм се гримирала...разни такива !!! е как бе ??? хаха

dydolinkka93
05-04-2009, 17:09
хахаа кифли .. : ))

Sun4o19
05-04-2009, 17:11
Ама е пълно и не намирам някоя различнааа ;(

dydolinkka93
05-04-2009, 17:13
еми тя ще те намери : ))

Axe_vs_Sword
05-04-2009, 17:21
хей хей не всички момичета се влияят от това ква кола караш и колко пари имаш .. има много стойностни момичета , които търсят така да се каже магията на любовта : )) .. не си попаднал на подходяща просто не всички момичета сме идиотки ! ; ))
Май имам дежа-вю :smt120
хаха и защо ?? : )
Ами, нали... мнението ми е познато от някъде... :smt103

moon_flower
05-04-2009, 17:26
Има нормални момичета и то много.Такива,които не пият,не пушат и обичат истински.Отделен е въпросът ти къде търсиш...

dydolinkka93
05-04-2009, 17:30
хей хей не всички момичета се влияят от това ква кола караш и колко пари имаш .. има много стойностни момичета , които търсят така да се каже магията на любовта : )) .. не си попаднал на подходяща просто не всички момичета сме идиотки ! ; ))
Май имам дежа-вю :smt120
хаха и защо ?? : )
Ами, нали... мнението ми е познато от някъде... :smt103
: ))

Take_That
05-04-2009, 17:34
Е на 19 съм не искам да чакам повече ;(

Еййй не се отчайвай, моля те :) Просто любовта ще те сполети, когато най-малко очакваш :) Важното е само да не се отчайваш :) Горе главата

Sun4o19
05-04-2009, 17:49
Около мен всички влюбени и като ги гледам и ми става все по гаднооо ;( ;(

dydolinkka93
05-04-2009, 17:50
о не гледай така не нещата : )) радвай се за тях и знай ще дойде и твоя момент : ))

w0lf
05-04-2009, 17:51
Почваш да влизаш в момента на отчаянието баце. На 15 съм, нямам приятелка знам кво е. Да, твойто е кофти случай, ма това че не си намерил любовта все още не значи че си странен или ненормален. На всеки ще му дойде времето лол 8-)

Take_That
05-04-2009, 17:53
Около мен всички влюбени и като ги гледам и ми става все по гаднооо ;( ;(

Разбирам те, но ти казвам пак стига си се отчайвал и си се самосъжалявал така до никъде няма да стигнеш :)

lunichkataaa
05-04-2009, 18:19
Около мен всички влюбени и като ги гледам и ми става все по гаднооо ;( ;(

И какво като около теб има само влюбени?Я горе главата и да не се отчайваш.И аз нямам гадже,ама да съм се оплаквам?Мне,даже напротив - радвам се,че няма кой да ми държи сметка какво правя,къде и с кого ходя...А и се замисли колко много хора в този момент са сами,а пък не са толкова зле все още.Все нещо има,което да те радва,нали така?Щом досега не си я срещнал може би така е трябвало и така е по-добре.Скоро,когато най-алко очакваш Тя ще се появи и ще те направи много щастлив.

w0lf
05-04-2009, 18:23
Да представи си къв кеф щи е кат си фанеш некоя свястна и готина мацка :lol: Patience, Anakin 8-)

Sun4o19
05-04-2009, 18:23
Е аз така казвах и за приятелите, пък накрая сам останах...

w0lf
05-04-2009, 18:24
Е аз така казвах и за приятелите, пък накрая сам останах...
Ударили сме го на отчаяние mode а :? Недей така бате, нищо не се постига с вайкане бъди позитивен.

DimovB
05-04-2009, 18:25
Нали знаеш брат, животът е несправедлив.. :?

DevilWish
05-04-2009, 18:28
Направо ми иде да ти пиша едно съобщение , за да те убедя, че има различни.Не сме всички, където се пушим, наливаме се, развратни сме и ни интересуват само пари и коли.Не си прав.Разбирам, че ти е тъпо, ама не си го слагай толкова на сърцето.Ще намериш някой ,където да си пасва с теб ;) Успех ти желая.

Zaharinka
05-04-2009, 18:35
Айде пак всичките момичета един дол дренки.Не знам кога ще осъзнаете,че просто попадате на кухи лейки в повечето случеи.Няма спасение,лично аз доста момичета познавам които са готинки не пият,не пушат,и гаджета си нямат.Въпрос на късмет :-)

bloodyF
05-04-2009, 18:46
ами примерно аз не съм нищо от това,което изброи на първатА страница..обаче все попадам на лоши момчета....

tuzaro
05-04-2009, 18:49
още ли не е затворена темата...

Take_That
05-04-2009, 18:55
Е аз така казвах и за приятелите, пък накрая сам останах...
Ударили сме го на отчаяние mode а :? Недей така бате, нищо не се постига с вайкане бъди позитивен.


И аз това се опитвам да му втълпя в глата! :? Абе мисля, че имаше една реклама на Sprite - че единия от двата пола винаги усеща, когато другия е депресиран, така че направи си извод авторе :)

lunichkataaa
05-04-2009, 18:58
Е аз така казвах и за приятелите, пък накрая сам останах...

Ама наистина тая вечер си много песимистично настроен.За стотен път - не се отчайвай!Все някога ще срещнеш Момичето.Като се самосъжаляваш нищо не постигаш.Най-многото да се почувстваш още по-кофти и да се сдухаш на макс.Излез,разходи се,срещай се с приятели,не стой вкъщи,надявайки се да Я срещнеш.Така няма да стане!!! От небето няма да ти падне желаното момиче...

Axe_vs_Sword
05-04-2009, 19:02
Около мен всички влюбени и като ги гледам и ми става все по гаднооо ;( ;(
Kазваш си наум "пука ми" и ги подминаваш. Аз така правя и в следващите секунди ги забравям.

Sun4o19
05-04-2009, 19:02
Само, че аз съм злопаметен ;(

CrAzYanDlaZy
05-04-2009, 19:23
Ой ой :( Ами ситуацията, в която си наистина е гадна, но не всички момичета са такива, каквито ги описваш. :) Аз например не пуша, не пия и т.н. щото мисля, че тва е адски тъпо. Така че пич спо0кс ше намериш мацето ... :-)

moneycomeme
05-04-2009, 20:02
Нито пуша,нито пия и доста успешно слагам лак на ноктите си ;]] Надявам се да се чувстваш по-добре,в интерес на истината масово може да са такива,каквито ги описваш,но има и нормални съвсем обикновени свестни момичета,търси и ще намериш ;]]] същото се отнася и за момчетата между другото....все някоя чалга фурия трябва да е ;]] kakto i da e зависи от човека :]]]! :)

Mirelchetoo14
05-04-2009, 22:39
Докато има кой да им търпи лигавщините и росалиндовските номера :)

Sun4o19
05-04-2009, 23:28
:lol: 8-)

bibo
05-04-2009, 23:35
Нема 1 свестно момиче хора, хора....всяка пуши, пие и го дава на разврат... :lol:

Тряя и ти да пробваш...Много е яко.. :grin: :grin:

Sun4o19
05-05-2009, 00:34
Мнем благодаря 8-)

smileforyou12
05-05-2009, 02:36
ОМГ Я СИ ГО НАШИБАЙ

gangstata
05-05-2009, 06:11
Ако очакваш да ти дойде на крака и да каже:"здрасти,аз съм свястна",много шш си почакаш..

valdesbg
05-05-2009, 06:37
Хъх смени средата, брат. Или възрастовата група, знам ли къде се движиш.

От моя гледна точка си повече от отчаян лузър...сериозно, нищо от това което пишеш не е вярно. Ако се познавахме - с конкретни примери щях да ти покажа че копаеш на неправилното място.

armanilove
05-05-2009, 07:11
Както преди казах, аз ги наричам кифли тея момиченца...Мислят само за тестото си (външния вид ) а всъщност най-хубавото е пълнежа (сивото вещество)...аз лично познавам много малко такива светсни момичета ! къде е тръгнала на даскало като вещица след бурна нощ бе ??? ъ ? ужас ! :-D :) 8-) 8) 8) 8) :shock: :-P :wink: ;-) :neutral: #-o [-X =; :smt003

NaughtyOne
05-05-2009, 08:01
Оф боже какво сте скочили някои на Sun4o19-всеки човек си има принципи за бога.Някои с по-разпуснати и други като него с по-тесни. :? И като мене де...всъщност аз имам почти същите изисквания като него макар и за момче :)

w0lf
05-05-2009, 08:04
Оф боже какво сте скочили някои на Sun4o19-всеки човек си има принципи за бога.Някои с по-разпуснати и други като него с по-тесни. :? И като мене де...всъщност аз имам почти същите изисквания като него макар и за момче :)
Ми айде, взимайте се :lol: :lol:

Dollystar
05-05-2009, 08:15
Един ден и ти ще намериш тази която да е перфектна за теб.. Не се отчайвая и търси! Сигуррно повторих поне 5 поста, сри за което! :-x

Sun4o19
05-05-2009, 11:52
Оф боже какво сте скочили някои на Sun4o19-всеки човек си има принципи за бога.Някои с по-разпуснати и други като него с по-тесни. :? И като мене де...всъщност аз имам почти същите изисквания като него макар и за момче :)
Ми айде, взимайте се :lol: :lol:

Ше те викна да ни сватосаш ама е рано, така, че спести си го :lol:

Hilary_
05-05-2009, 13:50
Ми аз нито пия...л нито пуша... нито съм ..... така че мога да ти кажа че все още ги има...не си търсил... 8) Иначе повечето са такива заради "женкарчетата" ... :? :?

cHooOpiHka___
05-05-2009, 13:56
ее Сън40 сп0кс .. не мисля 4е вс са такива и 1 въпрос .. 3ащ0 слагаш вс п0д 0бщ знаменател винаги съм се дразнела няк0й кат0 г0 прави ... сиг. съм 4е ще срещнеш и ти м0ми4ет0 с главн0 М ... ай успех и п0мни докато ги слагаш вс п0д 0бщ знаменател няма да срещнеш l0vet0.. :)

tuzaro
05-05-2009, 15:13
Sun4o19-жив ташак си баце....

elsy
05-05-2009, 15:17
До утре по тва време.

soul1199
05-05-2009, 15:17
това,че ти не си срешнал още,не означава,че няма такива момичета!истинските са много малко,според мен не я търси,тя сама ще дойде! :)

soul1199
05-05-2009, 15:20
е човече :)
аз съм девствена,не пия алкохол,не пуша, не се дрогирам и не се интересувам от пари и коли,само че вече съм заета :)и аз съм така,sorry :)

Sun4o19
05-05-2009, 16:08
Sun4o19-жив ташак си баце....

говори за себе си не за другите какви са ;)

AFT
05-05-2009, 18:37
Ай давай снимка и кратка биография, може да намериш любовта на живота си в тоя форум, гледай колко добри момичета се навъдиха. =О

smileforyou12
05-05-2009, 18:39
нямало свестни момичета :-o всяко момиче е свястно по свое муи това че си ударил на камък не означава че не са свестни винаги има лъч светлина в тъмния тунел

tuzaro
05-05-2009, 18:52
Sun4o19-жив ташак си баце....

говори за себе си не за другите какви са ;)ех сладуран :lol:

Serendipitys
05-05-2009, 19:48
Нека позная - темата е пълна само с коментари на свестни и 'перфектни' момичета, нали?

tuzaro
05-05-2009, 19:52
Нека позная - темата е пълна само с коментари на свестни и 'перфектни' момичета, нали?и мои коментари има 8-)

dydolinkka93
05-06-2009, 07:52
Ай давай снимка и кратка биография, може да намериш любовта на живота си в тоя форум, гледай колко добри момичета се навъдиха. =О
дам наистина пусни някоя снимчица :P

Sun4o19
05-06-2009, 11:51
:D :D :D :D

NaughtyOne
05-06-2009, 12:19
Нека позная - темата е пълна само с коментари на свестни и 'перфектни' момичета, нали?

Мдъ...и на бас,че две трети от тх ако не и всички пет минути след написването на коментара си са усилили на макс дебелия п*дал Азис,изпушвайки 100-тната си цигара за деня и пълзят по пода пияни до козирката...
Еххх хората са толкова еднакви дори в различията си :-D

diksi
05-06-2009, 13:25
всяка пуши, пие и го дава на разврат... защо няма едно истинско момиче, което да обича истински с цялото си сърце и душа
аз съм така.
ама от септември хващам паяжини, щото чакам да намера някой, дето да го "обичам истински с цялото си сърце и душа".

;)


Иначе много добре знаеш защо човек се превръща в това, което описваш. ;)[/quote]
ІІІІІІІІІІІІІІІІІІІІІІІІІ ІІІІІІІІІІІІІІІІІІІІІІІІІ ІІІІІІІІІІІІІІІІІІІІІІІІІ ІІІІІІІІІ
Добре дошла в клуба!!! Може би и във вас е проблема!!!Свестните момичета ``хващат паяжина`` докато се занимавате с курви!!!
ІІІІІІІІІІІІІІІІІІІІІІІІІ ІІІІІІІІІІІІІІІІІІІІІІІІІ ІІІІІІІІІІІІІІІІІІІІІІІІІ ІІІІІІІІІ

AnIcHkAtA
05-06-2009, 13:29
Sun4o19-жив ташак си баце....

говори за себе си не за другите какви са ;)ех сладуран :lol: :D :D :D

По темата-не мислиш ли, че още ти е рано за такава любов?Живей си живота сега, има време и хора за всичко ;)

kitty9410
05-06-2009, 16:53
Чудя се колко си ли отчаян че да пишеш на тая тема по форумите??? :lol: Я се стегни малко бе гледай от тея от твоя пол как се държат сменят си ги честичко после като скъсат ги псуват че са били курви а преди това са има казвали че ги обичат и така ще си намериш и ти някоя овца отговаряща на критериите ти ;) Споко здухването не е на добре ;д :lol:

Sun4o19
05-06-2009, 16:56
............

Sun4o19
05-16-2009, 16:59
;(

sex1to167
05-16-2009, 17:17
е всички повтаряте че не е намерил точното момиче то наистина като гледам повечето и на мен ми идва да заплача направоо......нямам думи :o

beiho
05-16-2009, 19:01
Ще стане о-лошо, аз съм късметлия, че си имам едно ангелче, което не го интересуват подобни материални глупости!

beiho
05-16-2009, 19:04
Чудя се колко си ли отчаян че да пишеш на тая тема по форумите??? :lol: Я се стегни малко бе гледай от тея от твоя пол как се държат сменят си ги честичко после като скъсат ги псуват че са били к**ви а преди това са има казвали че ги обичат и така ще си намериш и ти някоя овца отговаряща на критериите ти ;) Споко здухването не е на добре ;д :lol:

Ти да не си на 13 години, че са те псували, когато сте се разделили?Или пък живеете всички в корумпирани градове, където не знаят дори каква порода са!?

vampirekiss
05-17-2009, 11:42
Хранете ме ако си щете,ама аз смея дя кажа,че понякога и момчетата езин вид ''карат'' момичетата да пушат,пият и да се e*** с който им падне.Мене момче ме научи и да пуша и да пия.и какво като пуша и пия?Да не би да съм станала чудовище?Е за пиенето не мога да кажа,че пия,но се слушва да опъна по някоя друга чашка (преди това не близваш)Още ноуравновесените момци на по 16-17 не признават момичета,които не си лягат с всеки сращнот и то на първа среща.Също още от малки същити тези ''отракани'' мъжленца почват с пиене и цигари и повличат част от момичетата.е не всички момчета са такива и не всички момичета се вързват на подавен тип момчета.Има истински момчета и момичета,но друг е въпроса,че не са често срещани.И тези истински хора не се намират като ги чакаме на някоя пейка в градинката.

bloodfrozen
05-17-2009, 12:18
Автора официално го признавам за поредното мрънкащо и отчаяно от живота същество.
Аз като пия, да не би да съм подчовек случайно?
Откога пиенето и пушенето са критерии, по които се определя същността на един човек/неговите чувства и намерения/етц?
Не смятам, че трябва да се гледа толкова повърхностно на нещата.
Нали всеки говори за душевните качества на човека и разни други подобни, защо тогава се впечатлявате от такива незначителни дейности?
8-)
Туй ми беше питането.

bubblebabe
05-17-2009, 12:26
Днешните младежи са много "свободни". Думата дори не е "свободни", защото тяхното е свободия. Глупаво е да гледаш в човек колата и парите, много глупаво. Нима си заслужава заради някакво материално "богатство" ти да си нещастен. А защо си нещастен? Защото не си с човека до теб, заради това, че го обичаш, а заради материалното. И какво като се возиш в Audi s5 (примерно)? По - различен ли си? Не, само си мислиш, че си. За съжаление напоследък хората, които не се държат като дебили не привличат внимание и никой не ги забелязва, почти никой. Да, но това не може да е причина за това да станат развратни или по точно думата е "кучки". Според мен желанието е майка на всичко. Иска ли някой да направи ввпечатление ще го направи по красив начин, а не развратен.

alphaz
05-17-2009, 16:32
emi da saglasna sam 4e 95% ot jenite sa takav tip,no vse pak se namirat i stabilni macki :twisted: az bix kazala i podobni ne6ta za majete ama tova e druga tema :) :-P

bub1to
05-17-2009, 17:13
Хах казваш че вече си бил порастнал ама май не е много така защото тая пуберска депресия хич не отива на голям човек. Плюс това всеки иска много неща ама не става само с искане. А доколкото до това че си опитвал много пъти и все попадаш на подобни .... еми какво да направим като по такива ходиш..... като погледнесх отстрани едно момиче и го наблюдаваш известно време една вечер горе долу може да придобиеш някаква представа що за стока е от държанието й. Всички около теб били влюбени! Айде бе ! Само така ти се струва а колко хора обикалят сами не забелязваш май?! А това за коли , пари, алкохол и цигари ....... тцттц какви са тези глупости ако пиела била алкохоличка или пък не била свястна ако пушела от каде ги вадиш тези заключения?! А за кола и пари хах еми да ще ги гледат ако ходиш с някоя пикла на 15 годинки която само това иска да види да се покаже пред дружките .

Sun4o19
05-20-2009, 13:16
Е то няма значение дали е на 15 или 20 тя пак ще иска нещо материално...

BlueFace
05-20-2009, 14:00
Аз на тия дето се правят на голяма работа пушат пият и са курвета само мога да им тегля една майна!
Има много свестни момичета,но няма много красиви свестни момичета за жалост.Просто трябва да се търси и да не се спира...Пък и всеки има различни критерии и изисквания.Красивата за един е грозна за друг и обратното ;) Не се предавай просто продължи напред :]

galenata
05-20-2009, 17:17
Каква връзка има пиенето и пушенето с характера й ?!Нормално е да го рпави,всеки тиинейджър разсъждава така.По твоята логика и едно свестно момче няма.Това,че й харесва да пие и да пуши,не означава че само за това мисли.Както и това,че ти си попаднал на такива,просто явно си намираш материалистки.И моето гадже работи,има кола и т.н. но аз не съм с него заради това...

sunyty
05-20-2009, 17:34
Не всички са леки и пушат, пият и др. неща .. :shock: Явно на теб различните не ти връзват :D :D

Diam0nD
05-20-2009, 20:19
2/3 в момента са бая леки .... малко са ценните ,претендирам ,че познавам такива ,но за жалост не са ме грабнали :D а ми се иска ,щот са готини де :D
ае търси ^^

YakUZa777
05-20-2009, 20:49
Аз ще защитя леките жени, ако не бяха те навън щеше да е пълно с надървени мъже

shmurkam
05-20-2009, 20:51
Няма леки и свястни жени. Всички сме еднакви. Просто някои се осъзнават по-рано от другите и спират да си чакат принца на бял кон, защото тежката реалност са мутрите и байганьовците, Когато батките се оттеглят-и курвите ще си отидат. Просто е.
Аз винаги съм се чудела на момчета, които отказват на пълни момичета, защото са такива, а самите те са самото съвършенство на свинята. Тук е същото. Едно 98% от познатите ми пият, пушат и чукат на ред. Не изисквайте неща от жените, които самите вие не можете да направите.

XcwetiX
05-21-2009, 15:35
повечето момичета..са много лигави..радвам се,че не съм от тях..момчетата ги харесват за едното ебане такива..така,че момичета разберете това не е начина..

BlueFace
05-21-2009, 15:44
Няма леки и свястни жени. Всички сме еднакви. Просто някои се осъзнават по-рано от другите и спират да си чакат принца на бял кон, защото тежката реалност са мутрите и байганьовците, Когато батките се оттеглят-и к***те ще си отидат. Просто е.
Аз винаги съм се чудела на момчета, които отказват на пълни момичета, защото са такива, а самите те са самото съвършенство на свинята. Тук е същото. Едно 98% от познатите ми пият, пушат и чукат на ред. Не изисквайте неща от жените, които самите вие не можете да направите.


Какво има да им се чудиш на момчетата които отказват на дебеланите.Нали разбираш ,че за да ти е добре в една връзка трябва да харесваш партньора си.Момчетата които не харесват дебели момичета , просто не се знимават с тях....А и не всички си падат по мутри и батки. Много пъти съм го казвал и ще го повторя.При всеки е строго индивидуално.Един харесва дебели , друг слаби,трети тъпи и т.н.
И разбира се тъпата за един може да е умна за друг и обратно....И мене ме дразнят тъпите шматки дето ходят с 2 пръста грим и цигара в ръка ама не съм седнал да се оплаквам в някой форум.Просто ги заебавате и толкова ;]

KRaLiCa_na_OrGaZmA
05-21-2009, 16:03
Нема 1 свестно момиче хора, хора....всяка пуши, пие и го дава на разврат... :lol: защо няма едно истинско момиче, което да обича истински с цялото си сърце и душа...лак на ноктите не може да си сложи, ама ме пита каква кола карам и прочие..направо съм отчаян..и търся навсякъде и без резултат..направо ми иде да стана емо и да се самоубия..защо всички станаха такива идиоти...защо се промени света толкова много...просто споделям..че и тази вечер се разочаровах и реших да избия комплексите си с тази тема :-P :razz:

Аз искам да попитам пък защо мъжете, които аз съм срещала глледат само опаковката и дори и не ги интересува момичето като личност? :-x До сега 1 интелигентно същество с интереси различни от коли, пари, хазарт, трева и прочие не съм срещала :-x Как да се държи добре човек с 'ора свиние ? А дано пък има някъде, някой, запазил здравия си разум :-k

Python5
05-21-2009, 16:10
До сега 1 интелигентно същество с интереси различни от коли, пари, хазарт, трева и прочие не съм срещала :-x

Като толкова те интересува интелекта, искай им първо IQ резултат, после снимка ...

KRaLiCa_na_OrGaZmA
05-21-2009, 16:22
До сега 1 интелигентно същество с интереси различни от коли, пари, хазарт, трева и прочие не съм срещала :-x

Като толкова те интересува интелекта, искай им първо IQ резултат, после снимка ...

Пхахаха :lol: :lol: :lol: То не е за смях де ... то бива бива ама т'ва на нищо не прилича! Че нали с тоя човек споделяш толкова много неща, имате нужда един от друг, може да се окажете и спътници в живота занапред. Ако е някой прост льольо, какво може да даде той ? Да си даде осраните гащи за пране най-много... жалко, че доста такива същества се влачат по земята и я замърсяват със съществуването си

fc
05-21-2009, 16:41
Ще си бъдат идиотки докато генетично не се променят.

Sun4o19
05-21-2009, 17:22
Каква връзка има пиенето и пушенето с характера й ?!Нормално е да го рпави,всеки тиинейджър разсъждава така.По твоята логика и едно свестно момче няма.Това,че й харесва да пие и да пуши,не означава че само за това мисли.Както и това,че ти си попаднал на такива,просто явно си намираш материалистки.И моето гадже работи,има кола и т.н. но аз не съм с него заради това...

По моита логика...еми окей ама аз не пуша и не пия, така, че по моята логика има свястни момчета, които знаят какво искат и преследват целите си..залагат на ценностите. О май повечето за пиене, пушене, дискотеки, леки коли и фитнес тяло се интересуват..Ловя бас, че твоето гадже ако нямаше лека кола и работа едва ли би била с него, просто защото когато опре ножа до кокала всеки търси нещо материално и духовните ценности изчезват....!!!!!!!

NaughtyOne
05-21-2009, 17:52
Каква връзка има пиенето и пушенето с характера й ?!Нормално е да го рпави,всеки тиинейджър разсъждава така.По твоята логика и едно свестно момче няма.Това,че й харесва да пие и да пуши,не означава че само за това мисли

Ами...има.Това дали едно момиче пуши и се напива като животно има общо с характера и,а именно слабия характер.Това важи и за момчетата а в случая аз бих отрязала някой само защото пуши или пие.*въпрос на принципиии~*

XTREMEFREERIDE
05-22-2009, 06:56
Каквото си надробим, такова ще си сърбаме.
Рано или късно ще я намериш, споко.

raia338
05-22-2009, 10:13
има свестни момичета ..огледай се добре,ако си харесваш само малките курвички ,които гледат колите си е твой проблем :)

NeZaPoznat
05-22-2009, 10:27
Има и свестни момичета, но не ги търсиш там където са мъжки.

Не се ходи с въдица в гората. :?

Sun4o19
05-23-2009, 14:05
има свестни момичета ..огледай се добре,ако си харесваш само малките курвички ,които гледат колите си е твой проблем :)

Внимателно подбирам, но рано или късно пак се стига до разочарование...

Aniiiii
05-23-2009, 18:00
Момичета идиотки ще има винаги, както и момчета идиоти .. :?
Но не всички хора са идиоти нали? :)

Sun4o19
05-23-2009, 18:43
Повечето са...

LetTheMusicTalks
05-23-2009, 18:49
Има такива момичета бате просто не си ги намерил...повечето са заети...заеби к***те и се насочвай кам нещо истинско...

p3tinc3t0
05-23-2009, 18:59
Ооо не слагай всички момичета под общ знаменател, най-мразя така.... Не всички се правят на голямата работа и гледат пари и коли .... просто не си срещнал подходящата :) Пък и проблемът може да е в теб самия - ако харесваш само такива, които отговарят на описанието: искам приятелят ми да има кола и да е бъкан с пари.......

напълно съгласна... :]

.. DeViL mAy CrY ..
05-23-2009, 19:06
За всеки влак си има пътници,и на твоята гара ще дойде.Имай търпение не винаги всичко е цветя и рози има и разочарования,иначе нямаше да е интересно

Sun4o19
05-23-2009, 19:53
Има такива момичета бате просто не си ги намерил...повечето са заети...заеби к***те и се насочвай кам нещо истинско...

Там е проблема, че не виждам вече истински неща..

Sun4o19
05-23-2009, 19:54
За всеки влак си има пътници,и на твоята гара ще дойде.Имай търпение не винаги всичко е цветя и рози има и разочарования,иначе нямаше да е интересно

Така е, но това за влака така казвах и аз за приятелите..пък влака не дойде ;(

BlueFace
05-23-2009, 21:16
Повечето са...

Ти защото ги познаваш всички момичета и знаеш дали са идиотки :x Мега зле си..Така като си предубеден нищо хубаво няма да ти се случи .... :?

Sarityyy
05-24-2009, 16:33
Абе появил се някакъв мухльо отникаде и ще обижда всичко женско по света шот не може да си намери момиче.
Сори пич ама никой не е виновен за нещастният ти любовен живот. :?
Е да хората са станали по- гадни, повечето са материалисти, но не можеш да даваш оценка за всички момичета по това от което си опитал. ;)

Sun4o19
05-24-2009, 17:31
Да съм казал някъде, че търся някои да ми е виновен? Не аз мога да си намеря момиче...само че не такова каквото искам...иначе мога да си хвана някоя за ден два...то повече не може да се изкара...ми точно опита учи..а аз когато съм опитал от всичко мисля, че ще си дам оценката, дори и на вас да не ви се хареса...мухльо ама ЧОВЕК, държащ на духовните качества у човек!

lifelesscorpse
05-24-2009, 17:39
Оф писнало ми е тотално от такива като теб!Не знам от къде ви се пръкват тия глупости в мозъците,че след като 1,2,5,10.. момичета са тотални материалистки,то следователно всички са такива.Вярно е,че огромен процент от женските индивиди търсят материално осигурен мъж до себе си,но не за всички това е главната цел в живота!Престанете да слагате всички жени във всевъзможни абсурдни графи като "всички жени са курви","всички момичета търсят само материалното","момичетата са кучки и използвачки" (това са само примери).Просто ПРЕСТАНЕТЕ!Един съвет от мен..Вместо да се вайкаш,да говориш глупости и да си губиш времето да пишеш ненужни теми във форум и само да се ядосваш още повече,то по-добре забрави за "нуждаещите" се момичета,защото на тях не им пука какво ти е на теб.Те просто гонят целите си.Гони и ти своите.И без това няма шанс да ги промени някой.Просто де да знам и аз...няма място,на което се събират всички перфектни(така да ги наречем)момичета...В най-скоро време ще намериш някоя,която да ти грабне окото...Само ще ти кажа,че няма нито една "красавица"(кифла..както искате ги наречете) на тоя свят,която да не се интересува от материалнното,така че не се цели в тях,нито във някой урунгел(примерно).Не знам то честно казано си е и до късмет или и аз не знам,та да уцелиш джакпота.Мога единствео да кажа,че точното момиче за теб е под носа ти и трябва да се огледаш малко и ще я видиш.Убедена съм(не ме питай откъде знам,просто знам...не не съм врачка :lol: )...Абе,ако искаш не ме слушай сигурно бръщолевя глупости...Айде със здраве! :)

Sun4o19
05-24-2009, 17:54
Епа около мен нема никоя...може би ти дойде за малко докато спах и изчезна..искам духа ти пак да дойде в моята къща :D :D :D

ExtremeEndeavour
05-24-2009, 17:58
Хм...това че пушат не значи че са лоши :)
Аз познавам една , която пуши , но нито псува , нито обижда , не се държи арогантно , не гледа материалното богатство :)
Вярно повечето не са такива , но има и изклучения :)

Sun4o19
05-24-2009, 18:05
Е да има изключения..но все пак пороците за мен са от значение...

Sun4o19
05-24-2009, 22:45
Повечето са...

Ти защото ги познаваш всички момичета и знаеш дали са идиотки :x Мега зле си..Така като си предубеден нищо хубаво няма да ти се случи .... :?

Мега зле..а ти си ултра зле :razz:

SqYnY
05-26-2009, 14:30
пове4ето са големи курви според мене..тичат там след някъв с 2-3 год по-голям (минимум) .. пу6ат и пият да се направят на интересни пред него .. и моля ви се - без мнение от типа на : не всички са такива,щото съм писал повечето :D

slun4ice_90
05-26-2009, 14:45
Аз,пък ви питам вас момчета? :-o Не можете да си надвието егото,нали?Ние също сме непоносими и т.н.Обаче защо по дяволите трябва да се нараняваме,вместо да се обичаме? :-o Ех,никога няма да се разберем... :? Ще продължаваме да се нервим.Всичко т'ва става,защото НЕ УМЕЕМ ДА ГОВОРИМ!

PaChanGa_GiRl
05-26-2009, 15:25
Всички хора са красиви по душа и повечето намират човека, който заслужава тяхната любов.. "за всеки влак си има пътници" - хората са си го казали, просто ти още не си намерил момичето за теб.
Успех ти пожелавам! :)

w0lf
05-26-2009, 15:29
Еееебааааааахти сагата.
13 страници вече се вайкаш, не намери ли вече момиче? С песимизъм нищо няма да стане...голям човек си, не се излагай.
Пък и всички отговори са еднакви вече, няма какво повече да се говори по тая тема.

Sun4o19
05-26-2009, 16:53
Всички хора са красиви по душа и повечето намират човека, който заслужава тяхната любов.. "за всеки влак си има пътници" - хората са си го казали, просто ти още не си намерил момичето за теб.
Успех ти пожелавам! :)

Е това за влака така казвах за приятелите...ама нещо не стана номера..

Sun4o19
05-26-2009, 16:54
Еееебааааааахти сагата.
13 страници вече се вайкаш, не намери ли вече момиче? С песимизъм нищо няма да стане...голям човек си, не се излагай.
Пък и всички отговори са еднакви вече, няма какво повече да се говори по тая тема.

Като не те кефи темата не пиши, не те карам на сила ;)

PaLaVnIcHeTo
05-26-2009, 16:57
Мразя тези моми4ета , единствения на4ин, премести се или от село си хвани една 8)

sladkish_14
05-26-2009, 17:02
'Докога момичетата ще се правят на идиотки'


Б*си глупавия въпрос :shock: :lol:
Докато вие момчетата им се хващате ! [-(

padnaloblak
05-26-2009, 17:06
човек ако търси намира.....


и мисля че съдейки по заглавието на темата трябвало е модераторите да я заключат още в началото (лъжа ли се или тва е дискриминация на половете?)

пп: да.. момче съм и не съм феминист :D

w0lf
05-26-2009, 17:24
Еееебааааааахти сагата.
13 страници вече се вайкаш, не намери ли вече момиче? С песимизъм нищо няма да стане...голям човек си, не се излагай.
Пък и всички отговори са еднакви вече, няма какво повече да се говори по тая тема.

Като не те кефи темата не пиши, не те карам на сила ;)
Не че не ме кефи темата, нито пък ти си ми неприятен, кофти ти е положението да. Малко ми е тъпо просто че гледаш толкова песимистично на всичко :?

just4me
06-02-2009, 10:52
аз не мисля,че няма да намериш момичето си...то ще дойде когато най-малко очакваш ии без дори да си го търсил...може пък да има такова момиче и ти да го познаваш но да го подценяваш или да не го забелязваш.в отношение на любовта аз не мисля че материалните неща я създават.затова не съм и материалистка.приятеля ми беше като теб но сега ако го попиташ ще чуеш това което аз ти написах-тя сама ще дойде.и когато дойде ще се чудиш защо си бил така отчаян... :)

buntar90
06-03-2009, 14:03
Ми 1-во не се правят - идиотки са..ъъъ сори тъпи пачи. 2-ро ще стават все повече въпросните момичета. 3-то има и свестни, но излизат с момчета които са тъпи курвари (мъжката версия на пача, кифла,козукак или ТУТМАНИК ти си избери) :D

sobergirl13
06-04-2009, 10:43
:razz: тва е най- простия въпрос, на който някога с1м отговаряла! :razz: и се чудя тъпи ли сте или кво???мн ясну,че ще се правят на такива, защото повече от 1/2 от момчетата днес търсят точно такива загубенячки. Девизът е яко тяло и вече съм влюбен. При това положение дори за свестните момичета не остава избор! А всеки иска да се уреди с гадже. Така 4е мисля , че глаавният проблем е у вас момчета, вие харесвате такива момичеата, това е причината да се правим на такива, каквито не сме 8-)

NeZaPoznat
06-04-2009, 11:16
Леле колко стара темааа ... :shock:

Това, което мога да кажа на автора ако още чете:
Има такива - гаджето ми !!

Аз съм от бедно семейство, не съм фитнес маниак и колата ми струва 2000 лева. Знам, че може някой ден да не ми е вече гадже но дори и тогава няма да кажа това, което си написал.

Лесно се предаваш пич !! Не бива така ! :?

LiRRRa
06-04-2009, 11:24
Толкова по-различни момичета има от описаното ... Просто не си ги намерил, не си срещнал.Любовта не се търси, тя се намира.Занимавай се с други неща и изведнъж един хубав ден ще срещнеш момиче, което ще се чудиш откъде ти е дошло и дали заслужаваш такова съкровище даже...!! Запомни ми думите, момче! Ще видиш...

SuNsEt
06-04-2009, 21:39
Описваш такива момичета,е аз мога да кажа същото са момчетата.Защо постоянно срещам такива,които се интересуват от външния вид и колко са развратни?

Хайде глупости!За всеки влак си има пътници.Има всякакви хора,да повечето ги интересуват материалните богатства,но какво да се прави?
Помни,че хубавите неща се намират трудно.Междувременно,прост о се занимавай с нещо друго(спорт или някое хоби).Докато се усетиш,ще Я видиш. :wink:

Аз съм песимистичен човек попринцип,но това го знам със сигурност.

Riva
06-04-2009, 22:08
Ако едно момиче не мисли за парите след като направи 19/20,значи е шибано хипи.

miss_asi
06-05-2009, 05:33
Тоя па,тоя па ... нямало свестни момичета :shock: ти не ги виждаш тва е всичко.

ladykeisy
06-05-2009, 05:40
може да се самоубиеш и без да си емо, тва че стойностните момичета не ти връзват не ги прави всички леки жени 8-)

Подкрепям те !
А относно темата: Не ти ли е хрумвало ,че има момичета с достатъчно възможности и не ги интересува твоята кола и банковата сметка на баща ти или майка ти ??? Много се нервирам от такива глупави помисли ....и да ти кажа ,ако ти не се държиш като" кой съм аз " няма да имаш този проблем ,а може би и ще си хванеш гадже ,с което да се обичате и да сте дълго време заедно :)

Sun4o19
06-12-2009, 10:48
Ако едно момиче не мисли за парите след като направи 19/20,значи е шибано хипи.

OMG :lol:

TrickyAngel
06-12-2009, 11:08
Абе.. свестни момичета има.. ама де са свестните момчета?!?!?! :neutral: А ти ако не си попаднал на свестно момиче.. явно си падаш по кифли с обем до небето и чорапи в сутиена :lol:

п.п. нищо лично към 'кифлите'

chicho
06-12-2009, 11:13
Абе.. свестни момичета има.. ама де са свестните момчета?!?!?! :neutral: А ти ако не си попаднал на свестно момиче.. явно си падаш по кифли с обем до небето и чорапи в сутиена :lol:

п.п. нищо лично към 'кифлите'
Е ти като не си попаднала на свястно момче, явно си падаш по Емо стаилинга, избръснати ръце,крака оскубани вежди,и розови тениски.

XTREMEFREERIDE
06-12-2009, 14:22
Абе.. свестни момичета има.. ама де са свестните момчета?!?!?! :neutral: А ти ако не си попаднал на свестно момиче.. явно си падаш по кифли с обем до небето и чорапи в сутиена :lol:

п.п. нищо лично към 'кифлите'
Е ти като не си попаднала на свястно момче, явно си падаш по Емо стаилинга, избръснати ръце,крака оскубани вежди,и розови тениски.

Yep. ;-)

Dark_Angel_F
06-12-2009, 15:29
То по тая логика и аз да сложа сички момчета под общ знаменател - СВИНЕ и край да си остана сама одкат умра.... Тва е тъпо ! Просто трябва да търсиш докато намериш... И аз до сега съм попаданла само на свине и полусвине , но не се отказвам от търсенето и вярата ,че има и наистина свясни ;)

radybt
06-12-2009, 16:16
Едните са леки, а другите тежки - онези недостъпните, които за цял живот си остават монахини и ...о не не няма средно положение..даже и Бог не може да ми помогне... :shock:мога да ти кажа, че онея дето се правят на недостъпни са най-големите кyрви 8)
Мдаааа,мноо правилно

Sun4o19
06-15-2009, 15:26
:(

XTREMEFREERIDE
06-15-2009, 15:27
Ще се правят на идиотки, до тогава, докато момчетата ги харесват такива.

Finisterra
06-15-2009, 15:33
Хмм... интересно. Не мислиш ли че ти е малко рано да мислиш така?Всъщност не знам на колко години си, та няма да направиш лошо ако ми кажеш :) . Иначе момичета има, не се притеснявай.Изглежда не ти е времето, но ще си намериш.Омръзнало ми е да слушам как момчетата мислят че момичетата се интересуват само от парите на момчето тялото му и т.н. НЕ Е ТАКА!!!Това че до сега сте попадали само на такива момичета, не означава, че има само такива. : )

Sun4o19
06-15-2009, 15:39
На 20 съм

Finisterra
06-15-2009, 15:50
Спокойно :) Повярвай ми, ще си намериш.Имаш много време, все някога ще срещнеш подходящо момиче.Не мисли за това, съсредоточи се върху някакво хоби или нещо което ти е интересно, а това с момичето ще стане изведнъж, дори няма да се усетиш иии...Don't worry, be happy :)

chill
06-15-2009, 17:13
Ехаа,не вярвах,че толкова безмислена тема може да стане така голяма
Иначе на слънчо колкото и да му говориш, той все неговото си меле, колко много хора се изредиха да те убедят и успокоят, повярвай им

Hayashi
06-15-2009, 17:21
Има такива момичета, аз лично познавам доста, дори с другите мога да кажа, че почти не комуникирам. Търси и ще намериш. :-D

Sun4o19
06-15-2009, 17:23
Ехаа,не вярвах,че толкова безмислена тема може да стане така голяма
Иначе на слънчо колкото и да му говориш, той все неговото си меле, колко много хора се изредиха да те убедят и успокоят, повярвай им

Вече вярвам само на себе си...

MartyParty
06-15-2009, 17:34
Знаеш ли какво си мисля аз сега?Защо не мога да намеря момче със свой собствен характер-различен от всички останали.Защо няма момчета,които да взимат насериозно проблемите на приятелките си?Защо,по дяволите,не мога да намеря някой талантлив,внимателен и всеотдаен ,който да приема секса като изкуство,а не като спорт?
Малцина намират това,което искат.Точно затова ти казват че темата няма смисъл..

JustLikeHeaven
06-15-2009, 17:40
Аз не съм от този тип момичета......Аз уважавам момчето,ако и то мен!Ако се държи грубо ще го отблъсна....И не пуша,не защото е вредно,а защото не искам да се правя на модерна...Сърцето е по-важно от плочките...Вътрешната красота и стил се отличават от марковите дрехи и червилото....

aguilera
06-15-2009, 20:02
Според мен наистина има много свестни момичета, които чакат да бъдат открити. Нещата ще се случат инцидентно, но ти също поне малко можеш да помогнеш. Аз също не пуша, не толкова да си пазя здравето, а просто нямам желание. Освен това и не пия, което може да ви се стори странно в днешно време, но също нямам желание да го правя. Нали знаеш- Който търси, намира.

От друга страна някои момчета са свикнали момичетата да им ходят в краката и мислят, че могат да имат всяка, която пожелаят. Не сме виновни само ние момичетата, а до някаква степен има влияние държанието на някои момчетата. Защо всички си мислят, че трябва да бъдат надути.(Разбира се, има изключения). :? ... 8-) ... 8) ... :smt083

buntar90
06-15-2009, 20:13
Абе.. свестни момичета има.. ама де са свестните момчета?!?!?! :neutral: А ти ако не си попаднал на свестно момиче.. явно си падаш по кифли с обем до небето и чорапи в сутиена :lol:

п.п. нищо лично към 'кифлите'
хаха аз от "свестни" момичета се си патя, щото както е свестна и ти врътне някой номер. Преди бях романтик и т.н. ама кат ти го набутат "свестните "момичета няколко пъти един сред друг почваш да си мислиш : деба аз тъп ли съм или кво не мога да вържа нищо я да стана тъп курвар и да ходя по кифли .
и нормално защото от кифлите знаеш какво можеш да очакваш и не ти пука особено и гледаш да не хлътваш

Aicken
06-16-2009, 05:14
щом търсиш такава кадет да не пие и пуши и т.н. ще се влюбиш в някоя курва , убеден съм 8)

xxCutMEOpenWhileSobbingxx
06-16-2009, 11:05
Няма едно свястно момиче...всяко момиче от малка пие и пуши...от малка се научава да гледа парите, колите и фитнес тялото...защо изобщо няма момиче, което да обича истински? Да държи на духовните ценности, не толкова на материалните изгоди? Защо ножа толкова много опря до кокала, че положението е такова? Търся на всякъде, смених много среди и дори и на тихото, кротко и добро момиче се оказва материалистка..всяко момиче търси материално момче...незная от къде се появи тази мода, че яко момчето няма хубаво тяло и кола значи не става...толкова много се е променил света ;(

Момиче съм...и да ти кажа-момчета с мускули ме отвръщават! Не си падам по богаташчета,тъй като са ръзглезени мамини синчета!...Така де,искам да кажа,че не всяко момиче е някакво такова...материалиска!...Тов ,че не си улучил на момиче,не значи,че няма свестни! То ако става въпрос и аз не съм срещала момче,което да не е идиот,да не мисли с другата си глава постоянно,да не гледа колко е слабо момичето-колкото по-слабо толкова по-добре... :x ...ама не се отчайвам ,вярвам ченякъде,независимона какво "космическо" разтояние има и свестни хорица ;дд :D

xxCutMEOpenWhileSobbingxx
06-16-2009, 11:06
Няма едно свястно момиче...всяко момиче от малка пие и пуши...от малка се научава да гледа парите, колите и фитнес тялото...защо изобщо няма момиче, което да обича истински? Да държи на духовните ценности, не толкова на материалните изгоди? Защо ножа толкова много опря до кокала, че положението е такова? Търся на всякъде, смених много среди и дори и на тихото, кротко и добро момиче се оказва материалистка..всяко момиче търси материално момче...незная от къде се появи тази мода, че яко момчето няма хубаво тяло и кола значи не става...толкова много се е променил света ;(

Момиче съм...и да ти кажа-момчета с мускули ме отвръщават! Не си падам по богаташчета,тъй като са ръзглезени мамини синчета!...Така де,искам да кажа,че не всяко момиче е някакво такова...материалиска!...Тов ,че не си улучил на момиче,не значи,че няма свестни! То ако става въпрос и аз не съм срещала момче,което да не е идиот,да не мисли с другата си глава постоянно,да не гледа колко е слабо момичето-колкото по-слабо толкова по-добре... :x ...ама не се отчайвам ,вярвам ченякъде,независимона какво "космическо" разтояние има и свестни хорица ;дд :D

sasha_90
06-16-2009, 11:52
Няма едно свястно момиче...всяко момиче от малка пие и пуши...от малка се научава да гледа парите, колите и фитнес тялото...защо изобщо няма момиче, което да обича истински? Да държи на духовните ценности, не толкова на материалните изгоди? Защо ножа толкова много опря до кокала, че положението е такова? Търся на всякъде, смених много среди и дори и на тихото, кротко и добро момиче се оказва материалистка..всяко момиче търси материално момче...незная от къде се появи тази мода, че яко момчето няма хубаво тяло и кола значи не става...толкова много се е променил света ;(
Променил се е,вярно.Момичета много и наистина са такива каквито описваш,но не всички!Например аз-за моите почти 19 години не съм опитала цигара,нямам и намерение!Алкохол пия 2 пъти годишно и то по 1 глътка или най -много 50 грама.Имала съм 2ма в моя живот и нито един от двамата не е бил и не е милионер.

Aicken
06-16-2009, 12:19
Няма едно свястно момиче...всяко момиче от малка пие и пуши...от малка се научава да гледа парите, колите и фитнес тялото...защо изобщо няма момиче, което да обича истински? Да държи на духовните ценности, не толкова на материалните изгоди? Защо ножа толкова много опря до кокала, че положението е такова? Търся на всякъде, смених много среди и дори и на тихото, кротко и добро момиче се оказва материалистка..всяко момиче търси материално момче...незная от къде се появи тази мода, че яко момчето няма хубаво тяло и кола значи не става...толкова много се е променил света ;(
Променил се е,вярно.Момичета много и наистина са такива каквито описваш,но не всички!Например аз-за моите почти 19 години не съм опитала цигара,нямам и намерение!Алкохол пия 2 пъти годишно и то по 1 глътка или най -много 50 грама.Имала съм 2ма в моя живот и нито един от двамата не е бил и не е милионер.

ся ако кажеш че си красива и не изневеряваш и по характер си добра просто си жената мечта

babity
06-16-2009, 12:23
Аз лично смятам да спра да се държа като идиотка когато спре да ми е плюс. :D

JustLikeHeaven
06-16-2009, 12:31
А докога момчетата ще се правят на психари???

sasha_90
06-16-2009, 12:34
Няма едно свястно момиче...всяко момиче от малка пие и пуши...от малка се научава да гледа парите, колите и фитнес тялото...защо изобщо няма момиче, което да обича истински? Да държи на духовните ценности, не толкова на материалните изгоди? Защо ножа толкова много опря до кокала, че положението е такова? Търся на всякъде, смених много среди и дори и на тихото, кротко и добро момиче се оказва материалистка..всяко момиче търси материално момче...незная от къде се появи тази мода, че яко момчето няма хубаво тяло и кола значи не става...толкова много се е променил света ;(
Променил се е,вярно.Момичета много и наистина са такива каквито описваш,но не всички!Например аз-за моите почти 19 години не съм опитала цигара,нямам и намерение!Алкохол пия 2 пъти годишно и то по 1 глътка или най -много 50 грама.Имала съм 2ма в моя живот и нито един от двамата не е бил и не е милионер.

ся ако кажеш че си красива и не изневеряваш и по характер си добра просто си жената мечта
Аз се харесвам-другите трябва да кажат дали съм красива.Не изневерявам!Изневярата е най-отвратителното нещо,което можеш да причиниш на любимия.За характер-когато са добри с мен и аз съм такава.Но си признавам,че когато съм гладна съм много агресивна,е почти всеки път :-D

Hurtmore
06-16-2009, 12:44
ти си идиот, свестни момичета има, ама момчетата не ви виждам нещо. И момчето, с което илизам е същия боклук ^_^

NeZaPoznat
06-16-2009, 13:12
ти си идиот, свестни момичета има, ама момчетата не ви виждам нещо. И момчето, с което илизам е същия боклук ^_^

Не е виновно момчето ! С какъвто се събереш - такъв ставаш .. :?

Aicken
06-16-2009, 13:14
ти си идиот, свестни момичета има, ама момчетата не ви виждам нещо. И момчето, с което илизам е същия боклук ^_^

Не е виновно момчето ! С какъвто се събереш - такъв ставаш .. :?

супер казано



а иначе за 1 пат виждам момиче да има същото мнение за изневярата като мен...

Lysit0
06-16-2009, 13:17
Правят се на идиотки повечето заради вас момчетата ,за да ви се харесат.Ако не сте го разбарали,вече го знайте.....

anito0
06-16-2009, 13:32
в голяяяма грешка си,не слагаѝ всички момичета по общ знаменател ;) а иначе много моди излезнаха напоследък иии направо не знам...

buntar90
06-16-2009, 13:35
ти си идиот, свестни момичета има, ама момчетата не ви виждам нещо. И момчето, с което илизам е същия боклук ^_^
ми кат е боклук защо излизаш с него ?

sasha_90
06-16-2009, 14:37
ти си идиот, свестни момичета има, ама момчетата не ви виждам нещо. И момчето, с което илизам е същия боклук ^_^
ми кат е боклук защо излизаш с него ?
Като я сърби,как няма?Съжалявам,че прозвуча грубо,но не знам какво правиш с човек,когото не понасяш.

pufkaxD
06-16-2009, 15:07
Вие все едно момчетата сте перфектни , нали ?!?Искате да вкарате някоя в леглото и после да я зарежете, не е ли така ??

Finisterra
06-17-2009, 13:32
щом търсиш такава кадет да не пие и пуши и т.н. ще се влюбиш в някоя к***а , убеден съм 8)
логика,логика... мани мани :-o

Sun4o19
06-18-2009, 16:58
О Боже ще се гръмна

ifilin4ica
06-18-2009, 19:28
Аз лично искам момче с мн пари :grin: ако има външния вид не ми е от значение :-) винаги съм искала да ми се купува всичко :grin: :-)

Ти чуваш ли се :shock: ??? Защо търсите само материалното....бахти и простите дето сте!!! Абе нямам думи вече...излагате се с тия тъпи коментари...
-------------
Та по темата: Виж, не очаквай да ти дойде ей така момичето... и ти положи малко усилия. Пък и защо не се замислиш, че може би грешката е в теб. Че ти нямаш правилния подход....
Все още се срещат свестни хора.Самата аз и много други момичета, които познавам не пушат, пият и т.н. Продължавай да търсиш, дори и в нета може да я срещнеш. Е... успех в търсенето
:)

Sun4o19
06-18-2009, 20:46
Всяко момиче е така, не е само тя ;( ;(

Punisherrr
06-18-2009, 20:55
ЕЕе... Е!
Я се стегай ти 8) :D няма ВСЯКО момиче!
Има тва момиче и тва момиче ;)

Sun4o19
06-18-2009, 23:15
:(

Nam3less3
06-19-2009, 00:14
Материалното задоволява физическото. Светът около нас е страшно материален. Разбирам ги тези момичета и напълно ги оправдавам. Това поне да ви е за стимул да натрупате малко пари :D

lonely_girl92
06-19-2009, 06:49
Напротив,има адски много свестни момичета,просто не си попаднал на такова... не се разачаровай толкова бързо.. Успех :)

NeZaPoznat
06-19-2009, 07:08
Напротив,има адски много свестни момичета,просто не си попаднал на такова... не се разачаровай толкова бързо.. Успех :)

Даа !! Има свестни. Между другото ник-а на тази юзърка значи Самотно Момиче. По дебел намек не съм виждал :-P :-P :-P

Sun4o19
06-19-2009, 13:40
мхм :-o

Aicken
06-19-2009, 13:45
щом търсиш такава кадет да не пие и пуши и т.н. ще се влюбиш в някоя к***а , убеден съм 8)
логика,логика... мани мани :-o


логиката е блестяща , тези които търсят перфектното момиче което е ангелче винаги акъла им е взиман от някое .... леко момиче то аз не мога да се изразя правилно за тфа не ме разбираш но няма значение за тъпотията няма лек

NeZaPoznat
06-19-2009, 13:52
http://www.freeiphonestuff.net/funny/Waiting_for_the_Perfect_Man.jpg

Пише: В очакване на перфектния мъж .... същото важи и за перфектната жена .... :?

Sun4o19
06-19-2009, 17:06
ахаххахаа якоооооооооо

xXxMixXx
06-19-2009, 17:27
Напротив,има адски много свестни момичета,просто не си попаднал на такова... не се разачаровай толкова бързо.. Успех :)

+1 8) :)

Krasencety
06-19-2009, 17:31
Няма едно свястно момиче...всяко момиче от малка пие и пуши...от малка се научава да гледа парите, колите и фитнес тялото...защо изобщо няма момиче, което да обича истински? Да държи на духовните ценности, не толкова на материалните изгоди? Защо ножа толкова много опря до кокала, че положението е такова? Търся на всякъде, смених много среди и дори и на тихото, кротко и добро момиче се оказва материалистка..всяко момиче търси материално момче...незная от къде се появи тази мода, че яко момчето няма хубаво тяло и кола значи не става...толкова много се е променил света ;(

не си срещнал подходящата...аз не съм такава и не съм само аз...

nqkfa_malka
06-19-2009, 17:40
Ако си с такава крива нагласа нищо няма да ти се получи! От малкото си опит да кажа щото ми се случи .. и какво като си на 19? Легнал си да умираш ли? Супер глупаво от твоя страна. С още толкова хора ще се запознаеш, ако идеш и да учиш в друг град .. Колежки я у.. Студентският живот бил мн сладък .. Отпусни се и му се наслади. Ако пък няма да учиш здраве да е.. Просто не се отчайвай така, не е присъщо за един зрял човек. Един човек беше намерил нещо в интернет :D дето мога да ти кажа и аз сега : "Всеки човек е надарен с нужната сила, за да издържи това, което му се случва" Айде успех :)

PartOfTheAutumnHarmony
06-19-2009, 17:55
Аз не съм съгласна, че трябва да "търси" както вие се изразявате. Тва да не би да трябва да ти е основна мисъл постоянно? Момичетата, които не са материалистки, не се занимават с 24-часово висене по кафенетата и обикаляне на моловете всеки уикенд. Те са различни, защото си имат някакво хоби, занимание и т.н.(различно от гореизброените, шопинга като цяло, фитнеса и солариума) , така че не очаквай да намериш "търсеното" лесно. Защо просто не започнеш да се занимаваш с нещо "нематериалистично" (спорт, някакво изкуство ддз има много възможности). Сигурна съм, че все някога ще намериш подходящата :) или най-добре ще се намерите взаимно. Сериозните момичета се занимават със сериозни неща :)