PDA

View Full Version : Вечното Дерби



Vanio22
05-03-2009, 21:01
...Кой ще победи в дербито!? И двата отбора са слаби, като Левски сега са в уникална криза.

MP
05-04-2009, 07:10
Победата по трибуните била важна...Добре бе ФЕНА,явно не ти пука толкова за отбора.Нищо,не си единствен...Това дерби не предизвиква никакъв интерес у мен,а и вярвам у повечето фенове.Това е един от най-скучните от фуболна гледна точка мачове,играещи се през сезона през последните 5-6 години.Заспивал съм 2 пъти,когато не се преебах да отида на стадиона.

ULTRA_LEVSKI
05-04-2009, 07:15
Емпе3ката, малко по-сериозно. КУР ЗА ФУТБОЛА !

MP
05-04-2009, 07:49
Точно този мач не си струва ни най-малко.Интересно е навсякаде другаде,но не и на терена.Единственото хубаво нещо от последните години бе 14-ят гол на Гонзо в дербито.Радвах се повече отколкото на късметлииската точка...

MP
05-04-2009, 07:51
Емпе3ката, малко по-сериозно. "мъжки полов орган" ЗА ФУТБОЛА !

Е добре,за какво ходиш на мач?Явно не за да гледаш футбол.Разбирам те,в България няма много футбол.

MP
05-04-2009, 08:06
Еми защо тогава не ходиш на мачове на Левски-Сиконко или баскетбол?
Преди всичко сме футболни фенове,добре,че любовта към отбора те мотивира,но напоследък повече са изхабените нерви,отколкото добрите впечатления.Друго беше след 1/4 финала за УЕФА.По над 6 хиляди идваха да гледат,отборът играеше.Имам чувството,че ти имаш по-голяма мотивация от самите футболисти...

Jesus
05-04-2009, 09:15
абе то на мач се ходи за да си направиш кефа, поме аз така го приемам :)

CeLyVka
05-04-2009, 09:20
да си направиш кефа обаче като гледаш отбора си, не като се чудиш с кой да се сбиеш или коя седалка по кой да метнеш :)

Yobs1912
05-04-2009, 09:42
още е рано за тая тема истинското дерби е на 13-ти юни от 18:00

Vanio22
05-04-2009, 10:06
В Левски-ЦСКА, не е интересен мача. Заряда идва от феновете и обстановката на стадиона. Айде, пък да ходят само семкари, да чоплят семки, да няма скандирания, димки, факли, напрежение между "Б" и "Г" сектор... Как без това!? Колкото за дербито на 13-ти, там е адското шоу 8) И все пак, очаквам победа на Левски, и да се пее.. Левски шампион шаляляляляля :D :)

psychopath
05-04-2009, 10:33
още е рано за тая тема истинското дерби е на 13-ти юни от 18:00ходете мошно щото скоро нема да има такова дерби 8-)

Rowdy
05-04-2009, 10:41
МП, братле, къв футбол гледаш в България 8-) тва е най-стойностният ни мач и то, ако говорим за напрежение и настроение по трибуните, иначе всички друго е адски кафевата пародия..

Yobs, ебах дербито, дето изакара майна, преди по 50 000 на ст Пловдив, сега по 10 000 и то половината путки и 15 годишни филмари..

ULTRA_LEVSKI
05-04-2009, 12:20
Комплексираните майни твърдят, че дербито им е над ЛЕВСКИ-цска :lol:, а в същото време за жАлтити единственото дерби е с ЛЕВСКИ, пък на черно-белите такива мачове вече им бил ибезинтересни, щото са господарите на плоЖив :-D

ПП http://www.sector-b.com/index.php

missionimpossible
05-04-2009, 13:53
За какво да ходим по стадионите като няма какво да видим?Футбол ли?Нее нашите футболисти все едно са излязли на разходка и изобщо не си дават зор.Фен на Левски съм,преди ходих на мачовете но толкова жалък Левски кто този който видях вчера не бях гледал от много време!С тази игра не заслужават и 1 фен да има на стадиона!Смятам също така че вече най-голямото дебри в България не е това.Вземете последните мачове между Ботев и Локо-ето това е дерби,истински футбол и празник за хората!
Относно мача в събота-еми няма да отида!Не желая да гледам как 22 човека се разхождат по терена 90минути и не правят нищо.Като в допълнение на това току виж съм си изял боя на трибуните където повечето от феновете са там за да създават размирици и да се бият,иначе са големите ФЕНОВЕ!Отишли на мач на "любимия" си отбор не за да го подкрепят а за да безчинстват,после се пишат за привърженици на отбора,а като ги попиташ какъв е бил стартовия състав...по-добре недей :D "Гошо вратаря и онея двамата" както беше казал един образ :D
Айде със здраве и Само Левски !

ULTRA_LEVSKI
05-04-2009, 14:46
Заради такова мислене не само футбола, ами ДЪРЖАВАТА ни е на такова ниво. Всеки коментира, знае, може, ама не прави АБСОЛЮТНО НИЩО, за да промени нещата.

ФЕНОВЕТЕ ТРЯБВА ДА ПОДКРЕПЯТ СВОЯ ОТБОР! КАТО ИСКАТЕ ПОВЕЧЕ ОТ ФУТБОЛИСТИТЕ , ХОДЕТЕ ГИ ПОДКРЕПЯЙТЕ!

http://www.sector-b.com/index.php?p=show_news&id=16
Нека да подкрепим момчетата преди вечното дерби и да смачкаме червената комунистическа сган !

missionimpossible
05-04-2009, 15:01
Заради такова мислене не само футбола, ами ДЪРЖАВАТА ни е на такова ниво. Всеки коментира, знае, може, ама не прави АБСОЛЮТНО НИЩО, за да промени нещата.

ФЕНОВЕТЕ ТРЯБВА ДА ПОДКРЕПЯТ СВОЯ ОТБОР! КАТО ИСКАТЕ ПОВЕЧЕ ОТ ФУТБОЛИСТИТЕ , ХОДЕТЕ ГИ ПОДКРЕПЯЙТЕ!

http://www.sector-b.com/index.php?p=show_news&id=16
Нека да подкрепим момчетата преди вечното дерби и да смачкаме червената комунистическа сган !
Пич,заради какво мислене Държавата ни е на такова ниво??Първо именно ДЪРЖАВАТА не е създала свестни закони,които да спрат футболното хулиганство!Я виж примерно в Англия като има закони как никой не смее да гъкне ;)
Заради какво мислене футбола ни е на такова ниво?За това че ми писна да си късам нервите за някакви манекенчета които взимат големите заплати а се разхождат по терена!?Ами не няма да ходя повече на мачове на любимият ми тим,докато не започнат да играят нормално!Не може отбор с претенции за ШЛ и ред други неща да не може да направи една атака като хората и да си подаде 5 пъти подред топката без да сбърка!
Сравни мача в събота вечерта-така нареченото Ел Класико в Испания (там също това е дерби между кръвните врагове) и мачът който предстои тази събота.После ми напиши разликите,моля :)

TheSadGirl
05-04-2009, 15:39
някой тука беше казал, че истинския фен подкрепя отбора и в добро и в лошо .. и е прав .. САМО ЛЕВСКИ и квото стане ...

http://gong.bg/view_article.php?article_id=76350 - е тва е истината .. и за тва на скайпа ми пише ;-) :smt007 ГОНЗО :smt007 ;-)


пп: да не се коментира че съм момиче, моля :)

gsh
05-04-2009, 16:26
Вие по принцип сте зле, а без гонзо сте за никъде

за трибуните - колкото и да говорите, винаги правим по-добра атмосфера и със станьоли и без, пак ще ви надвикаме :)

Jesus
05-04-2009, 17:31
аз пък смятам да отида, в публиката отиваш за да викаш и да се накефиш на макс :)

BulgariaZaBulgarite
05-04-2009, 17:44
Заради такова мислене не само футбола, ами ДЪРЖАВАТА ни е на такова ниво. Всеки коментира, знае, може, ама не прави АБСОЛЮТНО НИЩО, за да промени нещата.

ФЕНОВЕТЕ ТРЯБВА ДА ПОДКРЕПЯТ СВОЯ ОТБОР! КАТО ИСКАТЕ ПОВЕЧЕ ОТ ФУТБОЛИСТИТЕ , ХОДЕТЕ ГИ ПОДКРЕПЯЙТЕ!

http://www.sector-b.com/index.php?p=show_news&id=16
Нека да подкрепим момчетата преди вечното дерби и да смачкаме червената комунистическа сган !

А ти какво полезно правиш? Освен да разединяваш българите чрез жалки провокации?

missionimpossible
05-04-2009, 18:49
Вие по принцип сте зле, а без гонзо сте за никъде

за трибуните - колкото и да говорите, винаги правим по-добра атмосфера и със станьоли и без, пак ще ви надвикаме :)
ами ок зле сме в момента.НО когато сме зле обикновено ви пълним кошницата :grin:

MP
05-04-2009, 20:25
Е какво му е интересното да гледаш хвърлени димки и да не виждаш какво става на терена?После да лишават отбора от домакинство и да глобяват солено.Искам поне един път да отида на мач и мамка му,стадионът да е пълен И ВСИЧКИ ДА СА СЕДНАЛИ!!Омръзна ми всеки път 90 минути прав бе братче,а и не съм само аз.Чувам,как под мен някакви се оплаквали,ЕМИ ДА ВЗЕМАТ ДА СЕДНАТ,както стоят прави?

Сега за подкрепата.Това е основното оправдание - подкрепа на отбора.Евалата,добре звучи.Заради отбора ли се трошат седалки постоянно и постоянно се сбиват?С какво това помага на отбора?Да пеят,да танцуват,да псуват,но всичко си има граници.Много ясно,че и държавата има пръст в цялата тази ситуация (даже най-вече тя),но и самото мислене на масовия запалянко е сбъркано.

term0t0
05-04-2009, 20:26
да си направиш кефа обаче като гледаш отбора си, не като се чудиш с кой да се сбиеш или коя седалка по кой да метнеш :)

kristo
05-04-2009, 20:27
В момента ЦСКА определено играе по-добър и класен футбол от Левски- това е факт. Но е факт, че Левски никога не се предава във вечните дербита, така че нищо не се знае. Най-вероятно е да се завърти поредния хикс, понеже двата отбора ще се стреснат от мисълта взаимно да се победят както става в повечето случаи в последните години когато при равен резултат никой от двата отбора не се хвърля с мисълта за задължителна победа. Чак ако падне някой случаен гол от страна на един от двата отбора тогава се получава нещо качествено като игра и интрига, понеже губещия се хвърля здраво да изравнява. Абе умряла работа си е това "вечно дерби" в момента, но все пак винаги ще си крие голяма доза заряд ако не на терена, то извън него между между феновете на двата отбора.

MP
05-04-2009, 20:36
Мамка му,подтвърдено,Гонзо аут за дербито.Още по-тъпо.Дербито ще бъде дерби,когато на терена не са наемници,а момчета,обичащи отборите си и готови да дадат всичко за победата,получвайки допълнителна мотивация от това,че мачът е ТОЧНО срещу вечния съперник.

missionimpossible
05-04-2009, 20:36
Е какво му е интересното да гледаш хвърлени димки и да не виждаш какво става на терена?После да лишават отбора от домакинство и да глобяват солено.Искам поне един път да отида на мач и мамка му,стадионът да е пълен И ВСИЧКИ ДА СА СЕДНАЛИ!!Омръзна ми всеки път 90 минути прав бе братче,а и не съм само аз.Чувам,как под мен някакви се оплаквали,ЕМИ ДА ВЗЕМАТ ДА СЕДНАТ,както стоят прави?

Сега за подкрепата.Това е основното оправдание - подкрепа на отбора.Евалата,добре звучи.Заради отбора ли се трошат седалки постоянно и постоянно се сбиват?С какво това помага на отбора?Да пеят,да танцуват,да псуват,но всичко си има граници.Много ясно,че и държавата има пръст в цялата тази ситуация (даже най-вече тя),но и самото мислене на масовия запалянко е сбъркано.
Явно не само аз съм на това мнение,браво пич.
Имаше преди години един случай в агитката на ЦСКА хвърлена бомбичка гръмва до ухото на 1 момиче и тя губи слуха си,и за какво-за да подрепя своя отбор...затова има страх в някои хора и не ходят по стадионите.Докато няма закон за футболното хулиганство ще гледаме празни трибуни

gsh
05-04-2009, 21:03
не че нещо, но между димка и бомба има разлика :smt039
ако искаш да седиш отиваш в А сектор и люпиш семе.
И да, кур за футбола, най-големият кеф е да пеешскачаш за любимия отбор и да надвикаш съперника

missionimpossible
05-04-2009, 21:07
не че нещо, но между димка и бомба има разлика :smt039
ако искаш да седиш отиваш в А сектор и люпиш семе.
И да, "мъжки полов орган" за футбола, най-големият кеф е да пеешскачаш за любимия отбор и да надвикаш съперника
ами ако не се лъжа случката за която напсах бе станала именно в сектор А на Армията :)

gsh
05-04-2009, 21:22
случаят с гергана на мача с галатасарай, но не в А сектор ;)

ULTRA_LEVSKI
05-04-2009, 21:23
ФУТБОЛЪТ БЕЗ ФЕНОВЕТЕ Е НИЩО !


гсх - поздрав : http://www.youtube.com/watch?v=EipHt1eKq_Y

guinessgirl
05-04-2009, 21:32
gsh,ми тогава ходи на баскетболни мачове,пак можеш да скачаш викаш пееш и подкрепяш любимия отбор

много са ми странни футболните хулигани с изказвания тип ''кур за футбола''


мисля,че левски-цска ше завърши 1-1

ULTRA_LEVSKI
05-04-2009, 21:54
Кур за футбола !

В тоя форум всички сте ясни, говорите само за "футболни хулигани" ...

missionimpossible
05-04-2009, 22:02
"мъжки полов орган" за футбола !

В тоя форум всички сте ясни, говорите само за "футболни хулигани" ...
какво по-точно сме ясни?как да коментираме играта като някои от "феновете" си нямат понятие от нея

guinessgirl
05-04-2009, 22:07
"мъжки полов орган" за футбола !

В тоя форум всички сте ясни, говорите само за "футболни хулигани" ...

хахах

ми извинявай тогава,останала съм с впечатлението,че се имаш за такъв

missionimpossible
05-04-2009, 22:17
о,БОЖЕ! АМАН ОТ ЗАБЛУДЕНЯЦИ!

закон си има отдавна,какво говорите?

по света умират много хора по стадионите,тука има 1 смъртен случай и 1 ранена и вече КРАЙ,УЖАС!


ФУТБОЛЪТ Е ЗА ФЕНОВЕТЕ!

К*Р ЗА ИГРАТА!

К*Р ЗА ТЕЛЕВИЗИОННИТЕ ЗРИТЕЛИ!
какъв закон си има бе приятелю?Ако хвърлиш бомбичка какво става-получаваш потупване по рамото от чичко полицай ;) А в Англия и Германия ако направиш такова нещо си директно със забрана да не посещаваш повече спортни мероприятия и си директно в затвора,по бързата процедура ;)
К*Р за играта казваш,ти тогава за какво ходиш на мачове ако не за да гледаш любимия си тим??Да се биеш?Да чупиш?

gsh
05-04-2009, 22:50
ФУТБОЛЪТ БЕЗ ФЕНОВЕТЕ Е НИЩО !


гсх - поздрав : http://www.youtube.com/watch?v=EipHt1eKq_Y

:lol: :lol: :lol: :lol: без херца няма говеда

BulgariaZaBulgarite
05-04-2009, 23:00
Е какво му е интересното да гледаш хвърлени димки и да не виждаш какво става на терена?После да лишават отбора от домакинство и да глобяват солено.Искам поне един път да отида на мач и мамка му,стадионът да е пълен И ВСИЧКИ ДА СА СЕДНАЛИ!!Омръзна ми всеки път 90 минути прав бе братче,а и не съм само аз.Чувам,как под мен някакви се оплаквали,ЕМИ ДА ВЗЕМАТ ДА СЕДНАТ,както стоят прави?

Сега за подкрепата.Това е основното оправдание - подкрепа на отбора.Евалата,добре звучи.Заради отбора ли се трошат седалки постоянно и постоянно се сбиват?С какво това помага на отбора?Да пеят,да танцуват,да псуват,но всичко си има граници.Много ясно,че и държавата има пръст в цялата тази ситуация (даже най-вече тя),но и самото мислене на масовия запалянко е сбъркано.
Явно не само аз съм на това мнение,браво пич.
Имаше преди години един случай в агитката на ЦСКА хвърлена бомбичка гръмва до ухото на 1 момиче и тя губи слуха си,и за какво-за да подрепя своя отбор...затова има страх в някои хора и не ходят по стадионите.Докато няма закон за футболното хулиганство ще гледаме празни трибуни


по света умират много хора по стадионите,тука има 1 смъртен случай и 1 ранена и вече КРАЙ,УЖАС!


Пробвай да метнеш бомбичка в Англия или Германия. Там има закони, не само на хартия. Отиваш директно в затвора, или 20 г. забрана да посещаваш футболен мач
А докато има хора мислещи като теб, ще има телевизионни зрители, на българските стадиони винаги ще има макс 1000 човека. Целта на футбола е забавление, разтоварване, удоволствие, а не обратното, както ти твърдиш.

term0t0
05-05-2009, 06:48
Ми к'во да дават..там поне има гитката един отбор..тука най-големите са по 5000 + всички възможни села и региони

MP
05-05-2009, 07:17
Ей,"ФЕНОВЕТЕ",защо наистина не ходите да викате и пеете на баскетболен мач? КУР за футбола викат...Футболът е за футболните фенове,не за тези,на които не им пука за играта.А най-смешното е,че си мислите,че с нещо много помагате на отбора...

Yobs1912
05-05-2009, 08:11
Ей,"ФЕНОВЕТЕ",защо наистина не ходите да викате и пеете на баскетболен мач? "мъжки полов орган" за футбола викат...Футболът е за футболните фенове,не за тези,на които не им пука за играта.А най-смешното е,че си мислите,че с нещо много помагате на отбора...
щото на баскетболен или волейболен мач не може да се израдваш истински,играе се в зала,има много точки и други глупости и някак си е тъпо...друго е като вчера гол в 89-тата и всички по оградите...

MP
05-05-2009, 10:23
Именно,това е футболът!

BlueGirl
05-05-2009, 11:16
Във вечното дерби никога не е имало значение каква е моментната форма на двата отбора.Много често се е случвало именно фаворитът да загуби.
В последните няколко мача победите идват с някой случаен гол или от дузпа.Този път се надявам да не е така.Очаквам много голове без значение в коя от двете врати,иска ми се поне веднъж двата гранда да изнесат наистина грандиозен мач и да ми напълнят душата.
Нашето положение е много по-трудно от това на ЦСКА с оглед на това,че Гонзо със сигурност е аут,а той е човекът,който най-много гори и се раздава.Искрено се надявам момчетата най-после да покажат характер и да докажат защо носят сини фланелки.И ако не за друго,да играят за Гонзо,който изнесе толкова мачове на гърба си...
Не бих искала да давам прогнози,но ми се ще 22-мата на терена да изнесат спектакъл за всички фенове.Пък нека по-добрият победи...

gsh
05-05-2009, 11:30
Ей,"ФЕНОВЕТЕ",защо наистина не ходите да викате и пеете на баскетболен мач? "мъжки полов орган" за футбола викат...Футболът е за футболните фенове,не за тези,на които не им пука за играта.А най-смешното е,че си мислите,че с нещо много помагате на отбора...

ходим, кой е казал, че не ходим :-o даже в някой отношения атмосферата в залата е по-добра, защото е затворено пространство и кънти ;)

http://www.vbox7.com/play:f3723a0d
http://www.vbox7.com/play:f7120eb1
http://www.youtube.com/watch?v=rmGnU5aoLNY&feature=channel_page

нека се бият момчетата, важното е, че не пушат цигари :D

leoparda93sl
05-05-2009, 12:16
Хах много якото дерби вече го изкарахте :razz: :razz: Отидете да гледате Ботев пловдив и Локо пловдив ей това вече е истинско дерби :) Макар,че футбола в България не става за нищо меко казано :)

missionimpossible
05-05-2009, 12:39
Хах много якото дерби вече го изкарахте :razz: :razz: Отидете да гледате Ботев пловдив и Локо пловдив ей това вече е истинско дерби :) Макар,че футбола в България не става за нищо меко казано :)
съгласен съм на 100% въпреки че съм фен на Левски!Ботев-Локо е истинското дебри на България-стадиона е препълнен,футболистите се раздават на максимум и ставаме свидетели на красива игра и много голове :)

CheriHool
05-05-2009, 16:02
Заради такова мислене не само футбола, ами ДЪРЖАВАТА ни е на такова ниво. Всеки коментира, знае, може, ама не прави АБСОЛЮТНО НИЩО, за да промени нещата.

ФЕНОВЕТЕ ТРЯБВА ДА ПОДКРЕПЯТ СВОЯ ОТБОР! КАТО ИСКАТЕ ПОВЕЧЕ ОТ ФУТБОЛИСТИТЕ , ХОДЕТЕ ГИ ПОДКРЕПЯЙТЕ!

http://www.sector-b.com/index.php?p=show_news&id=16
Нека да подкрепим момчетата преди вечното дерби и да смачкаме червената комунистическа сган !
Пич,заради какво мислене Държавата ни е на такова ниво??Първо именно ДЪРЖАВАТА не е създала свестни закони,които да спрат футболното хулиганство!Я виж примерно в Англия като има закони как никой не смее да гъкне ;)
Заради какво мислене футбола ни е на такова ниво?За това че ми писна да си късам нервите за някакви манекенчета които взимат големите заплати а се разхождат по терена!?Ами не няма да ходя повече на мачове на любимият ми тим,докато не започнат да играят нормално!Не може отбор с претенции за ШЛ и ред други неща да не може да направи една атака като хората и да си подаде 5 пъти подред топката без да сбърка!
Сравни мача в събота вечерта-така нареченото Ел Класико в Испания (там също това е дерби между кръвните врагове) и мачът който предстои тази събота.После ми напиши разликите,моля :)
Абе, момче... ако ще и отбора ти да е в 18та глуха, ти рябва да го подкрепяш... не може само в хубавите му моменти да си до/с него...

Какво ти пука, че не знамси кой щял да те отнесе с някоя седалка, само 'щото е по-голям фен на вандализма. Ако ще и а томна бомба да има, ако ще и 3та световна да има, трябва да си там и да ги подкрепяш.

Ако си от онея тихи, скромни фенове, които най-много се вълнуват от играта на футболистите, тогава стой и си го гледай у дома..

Как, въобще, би могъл да сравняваш играта им с който и да било друг футболен отбор и да се ОПЛАКВАШ, е били еди-си-кви и-кви и за това няма да идеш на стадиона...

Няма смисъл да сравнявате нас с отбори от "Англия и Германия" и
Италия,Франция,Холандия,По ша,Гърция,Сърбия,Турция,Ар ентина,Бразилия?
Не трябва да ви пука за другите, вашия отбор си е важен и вашата нагласа и т.н.

//
Момчета, престанете да изкарвате на показ само лошите страни!
И футбола, като всички останали неща с има добрите и лоши страни.
Наблягайте на хубавото, за да сте щастливи. 8-)

kristo
05-05-2009, 17:42
Няма да се получи хубаво дерби, не се надявайте :?

MP
05-05-2009, 17:48
Комбинацията от многото лоши фактори се изравнява с любовта към отбора и спира МНОГО фенове от ходене на мачове.

missionimpossible
05-05-2009, 18:08
Абе, момче... ако ще и отбора ти да е в 18та глуха, ти рябва да го подкрепяш... не може само в хубавите му моменти да си до/с него...

Какво ти пука, че не знамси кой щял да те отнесе с някоя седалка, само 'щото е по-голям фен на вандализма. Ако ще и а томна бомба да има, ако ще и 3та световна да има, трябва да си там и да ги подкрепяш.


Няма смисъл да сравнявате нас с отбори от "Англия и Германия"

Да бе аз за какво ходя на стадиона-за да ме целят със седалки или за да гледам любимия си тим и да се наслаждавам на играта??
Не съм сравнявал нашите отбори с тези от Англия или Германия! Казах че там хулиганството не се толерира и се наказва-хората си имат закони.При нас е точно обратното ;)

CheriHool
05-05-2009, 18:22
Хората в подписа ми не са се били от години.... /случая в Сандански е изключеие/.
Имат зрани и кво ли още не, ма на всеки мач са там, на всяко ГОСТУВАНЕ, въпреки, че ВИНАГИ на стадиона има такива сополанковци, за които оворите и описвате.
И кво? Заради някви си копелете да не припаржат на стадиона?

Ау, не знаех, че си толкова крехък. [-X


Комбинацията от многото лоши фактори се изравнява с любовта
Да ти имам керливата любов, да ти имам!
На тва ако му викаш любов, аз съм най-големия футболен фен и хулиган на балканите!

cunt
05-05-2009, 19:44
Ще подпечатаме титлата срещу рогатите. 8)

krisscho
05-05-2009, 21:02
Да бе аз за какво ходя на стадиона-за да ме целят със седалки или за да гледам любимия си тим и да се наслаждавам на играта??
Не съм сравнявал нашите отбори с тези от Англия или Германия! Казах че там хулиганството не се толерира и се наказва-хората си имат закони.При нас е точно обратното ;)
Малоумен ли си бе? Колко страници въртиш една и съща плоча... ОТИВАШ В А СЕКТОР И СИ ГЛЕДАШ МАЧА!!! ТВА Е!!!Кой по-точно ше ти метне седалка на главата там? По-скоро ше ти напълнят врата със семки... И там си седиш и се наслаждаваш на играта, като толкова искаш. Че и козирка има!
А за тва, че майненското било дербито на България - :lol: :lol: :lol: ХАХАХАХАХАХАХАХАХАХАХАХАХ АХАХАХАХАХАХАХАХАХАХАХАХА ХА лелелелелеле ше ме уморите бе, момчета, не мога повече :lol:
Като атмосфера е много добро, но хореографиите им например доли не се доближават до тези на Вечното (неслучайно) дерби. А за какво се борят тия отбори? За оставане в групата... Еми какъв заряд да има, освен на обикновено градско съперничество. Докато на Левски-цска се решава титлата на България. И местата в Европа. Ето за това е Дербито на България, а не на София например.

BlueDream16
05-05-2009, 21:06
заблудени хора .. :D Колкото и да ми се иска едва ли Левски ще бият,ама де да знае човек.Гонзо срещу ЦСКА е неконтролируем :( А по трибуните и улиците победата е наша (ЛЕВСКИ) ;)

tuzaro
05-05-2009, 21:24
Да бе аз за какво ходя на стадиона-за да ме целят със седалки или за да гледам любимия си тим и да се наслаждавам на играта??
Не съм сравнявал нашите отбори с тези от Англия или Германия! Казах че там хулиганството не се толерира и се наказва-хората си имат закони.При нас е точно обратното ;)
Малоумен ли си бе? Колко страници въртиш една и съща плоча... ОТИВАШ В А СЕКТОР И СИ ГЛЕДАШ МАЧА!!! ТВА Е!!!Кой по-точно ше ти метне седалка на главата там? По-скоро ше ти напълнят врата със семки... И там си седиш и се наслаждаваш на играта, като толкова искаш. Че и козирка има!
А за тва, че майненското било дербито на България - :lol: :lol: :lol: ХАХАХАХАХАХАХАХАХАХАХАХАХ АХАХАХАХАХАХАХАХАХАХАХАХА ХА лелелелелеле ше ме уморите бе, момчета, не мога повече :lol:
Като атмосфера е много добро, но хореографиите им например доли не се доближават до тези на Вечното (неслучайно) дерби. А за какво се борят тия отбори? За оставане в групата... Еми какъв заряд да има, освен на обикновено градско съперничество. Докато на Левски-цска се решава титлата на България. И местата в Европа. Ето за това е Дербито на България, а не на София например.и двамата сте пълни батали... Ако Локо Сф и Славия са на 1 и 2 място тва ли би трябвало да е вечното дерби щото от него се решава титлата... много си зле.

missionimpossible
05-05-2009, 21:46
А за тва, че майненското било дербито на България - :lol: :lol: :lol: ХАХАХАХАХАХАХАХАХАХАХАХАХ АХАХАХАХАХАХАХАХАХАХАХАХА ХА лелелелелеле ше ме уморите бе, момчета, не мога повече :lol:
Като атмосфера е много добро, но хореографиите им например доли не се доближават до тези на Вечното (неслучайно) дерби. А за какво се борят тия отбори? За оставане в групата... Еми какъв заряд да има, освен на обикновено градско съперничество. Докато на Левски-цска се решава титлата на България. И местата в Европа. Ето за това е Дербито на България, а не на София например.
Добре като хореография Пловдивското дерби не се доближава до нашето...Ами като футболни достойнства не го ли задминава? ;) Кога за последни във Вечното дерби наблюдава открит и динамичен футбол?Нали играта е за феновете-да и се наслаждават...мен лично последните 3-4 мача между ЦСКА и ЛЕВСКИ по-скоро ме отегчават

psychopath
05-05-2009, 22:04
А за тва, че майненското било дербито на България - :lol: :lol: :lol: ХАХАХАХАХАХАХАХАХАХАХАХАХ АХАХАХАХАХАХАХАХАХАХАХАХА ХА лелелелелеле ше ме уморите бе, момчета, не мога повече :lol:
Като атмосфера е много добро, но хореографиите им например доли не се доближават до тези на Вечното (неслучайно) дерби. А за какво се борят тия отбори? За оставане в групата... Еми какъв заряд да има, освен на обикновено градско съперничество. Докато на Левски-цска се решава титлата на България. И местата в Европа. Ето за това е Дербито на България, а не на София например.
Добре като хореография Пловдивското дерби не се доближава до нашето...Ами като футболни достойнства не го ли задминава? ;) Кога за последни във Вечното дерби наблюдава открит и динамичен футбол?Нали играта е за феновете-да и се наслаждават...мен лично последните 3-4 мача между ЦСКА и ЛЕВСКИ по-скоро ме отегчаватако искаш да гледаш качествен футбол...пускай мошно битивиту и не мрънкай 8-)

мен пък българския футбол винаги много ме е кефел...
особено по-долните групи 8-)

cunt
05-05-2009, 23:35
заблудени хора .. :D Колкото и да ми се иска едва ли Левски ще бият,ама де да знае човек.Гонзо срещу ЦСКА е неконтролируем :( А по трибуните и улиците победата е наша (ЛЕВСКИ) ;)
гонзо нема да играе :-D
а по трибуните кога победата е била ваша? :-D всеки път сте били надвиквани. на последното ви дерби се чухте само когато циганина вкара.

leoparda93sl
05-06-2009, 09:10
Решавало се шампиона на България ма моля ти се :lol: :lol: :lol: То в България не си личи,кой е първи,кой е втори кой е седми :lol: Левски за какво са втори като ние (Сливен) им разкатахме мамата.Добре че "златния" им Гонзо вкара ебахти "великия" гол :lol: Който после уж контузен пък стои 20 минути на терена след като имaше нарушение :razz: :razz: :razz: Това само в България може да го видиш :razz: :razz: :lol:

psychopath
05-06-2009, 09:43
Решавало се шампиона на България ма моля ти се :lol: :lol: :lol: То в България не си личи,кой е първи,кой е втори кой е седми :lol: Левски за какво са втори като ние (Сливен) им разкатахме мамата.Добре че "златния" им Гонзо вкара ебахти "великия" гол :lol: Който после уж контузен пък стои 20 минути на терена след като имaше нарушение :razz: :razz: :razz: Това само в България може да го видиш :razz: :razz: :lol:вие пък сте ебати недоразумението 8-)

krisscho
05-08-2009, 20:49
Да бе аз за какво ходя на стадиона-за да ме целят със седалки или за да гледам любимия си тим и да се наслаждавам на играта??
Не съм сравнявал нашите отбори с тези от Англия или Германия! Казах че там хулиганството не се толерира и се наказва-хората си имат закони.При нас е точно обратното ;)
Малоумен ли си бе? Колко страници въртиш една и съща плоча... ОТИВАШ В А СЕКТОР И СИ ГЛЕДАШ МАЧА!!! ТВА Е!!!Кой по-точно ше ти метне седалка на главата там? По-скоро ше ти напълнят врата със семки... И там си седиш и се наслаждаваш на играта, като толкова искаш. Че и козирка има!
А за тва, че майненското било дербито на България - :lol: :lol: :lol: ХАХАХАХАХАХАХАХАХАХАХАХАХ АХАХАХАХАХАХАХАХАХАХАХАХА ХА лелелелелеле ше ме уморите бе, момчета, не мога повече :lol:
Като атмосфера е много добро, но хореографиите им например доли не се доближават до тези на Вечното (неслучайно) дерби. А за какво се борят тия отбори? За оставане в групата... Еми какъв заряд да има, освен на обикновено градско съперничество. Докато на Левски-цска се решава титлата на България. И местата в Европа. Ето за това е Дербито на България, а не на София например.и двамата сте пълни батали... Ако Локо Сф и Славия са на 1 и 2 място тва ли би трябвало да е вечното дерби щото от него се решава титлата... много си зле.
И двамата сме пълни... Какви?
:lol:
Ако тия два отбора бяха на челните места, а не ние и прасетата, те щяха да имат фенове, а ние по-малко. Не ти е много уместно сравнението. ;)

smeshnik
05-09-2009, 08:51
ГОНЗО ШЕ ИГРАЕ!

е са ви се еба майката свине!

gsh
05-09-2009, 10:14
:lol: то беше ясно, че гондзю играе театър и ще ни стреснете, като той влезе

tuzaro
05-09-2009, 16:44
Честита победа, Минев са го научили в Ботев да се преструва :lol:

MP
05-09-2009, 16:58
Сини шампиони ! :smt041

RichKidsOnLSD
05-09-2009, 17:01
Според мен наш'те ги беше хванал свинският грип.

Честито.

Митрев направи страхотен мач!

HotChickMaggie
05-09-2009, 17:04
Айде левскари,честито да ни е. :)

gigi_00
05-09-2009, 17:22
ЧЕСТИТО на всички ЛЕВСКАРИ...Просто публиката ни беше уникална,не спря да пее през целия мач и това ни помогна да ги утепеме яко...можеше да ги бием и със 0:3; 0:4.. но и на 0:2 сме доволнии.СИНИ ШАМПИОНИ

kristo
05-09-2009, 17:29
Тежка и много неприятна загуба наистина, но смятам, че не сме загубили титлата все още, надявам се и че няма да я загубим, макари да имаме наистина много тежка програма в следващите 4 мача.

Това, което мога да направя е да честитя на левскарите победата, защото си я извоюваха с по-добра игра- факт. Показаха по-голямо мъжество и желание за победа и я постигнаха, така че си я заслужихте.

И все пак Само ЦСКА, горе главата армейци, загубихме най-важната битка, но във войната все още водим и имаме реалния шанс да я спечелим :)

BlueGirl
05-09-2009, 18:59
Заслужена победа.Напред към 26-ата.. :)

psychopath
05-09-2009, 19:34
Честито :)

Божката направи много силен мач :) През годините беше пренебрегван, но днес показа качествата си :)
Голям пич е. (бях на дублиращите на Вирен- Левски...не знам колко от вас помнят гола, който той вкара xD хахаха)
Иначе добър мач като цяло се получи :)
смятам, че заслужихме победата :)

Wadafok
05-09-2009, 19:36
Честито :)

Божката направи много силен мач :) През годините беше пренебрегван, но днес показа качествата си :)
Голям пич е. (бях на дублиращите на Вирен- Левски...не знам колко от вас помнят гола, който той вкара xD хахаха)
Иначе добър мач като цяло се получи :)
смятам, че заслужихме победата :)

+1 заслужена победа :grin:

smeshnik
05-10-2009, 05:56
шо стана бе шампиони?

InDo
05-10-2009, 07:13
И само Левски але и само Левски але сега ще падате още! все пак следват ви мачове срещу Черно море Литекс и Локо / :)

psychopath
05-10-2009, 10:07
И само Левски але и само Левски але сега ще падате още! все пак следват ви мачове срещу Черно море Литекс и Локо / :)Локо Сф ще полегнат малко според мен 8-)
Май и Литекс...но не се знае 8-)

ULTRA_LEVSKI
05-10-2009, 15:49
http://www.sector-b.com/svmanager/g5/images/IMG_6751.JPG
http://www.sector-b.com/svmanager/g5/

kristo
05-10-2009, 17:38
Не никак сигурно, че ще падаме следващите мачове, напротив. Никой няма да ни легне, но и ние няма да се дадем, сигурен съм, че бързо ще излезем от шока и още в следващия мач ще покажем коренно различна игра. Много трудно ще бъде, но няма да изтървем титлата току-така както си мислите :)

ULTRA_LEVSKI
05-10-2009, 18:10
Скрий се, както са го направили другите червени мишчици. Духай супата!

kristo
05-10-2009, 18:27
Защо да се скрия бе лайнар? Точно защото не съм мишка не се крия въпреки неприятната загуба. И не плюя по вас, съдията, нито търся оправдания за загубата или нещо такова, гледам напред и продължавам да съм сигурен в спечелването на титлата. Разбира се вече не съм чак толкова сигурен колкото преди, но като цяло съм все още.

Мисля, че мишока в случая си само и единствено ти, а кой наистина ще духа супата ще видим след четири кръга, също и в евротурнирите :wink:

leoparda93sl
05-10-2009, 18:42
Защо да се скрия бе лайнар? Точно защото не съм мишка не се крия въпреки неприятната загуба. И не плюя по вас, съдията, нито търся оправдания за загубата или нещо такова, гледам напред и продължавам да съм сигурен в спечелването на титлата. Разбира се вече не съм чак толкова сигурен колкото преди, но като цяло съм все още.

Мисля, че мишока в случая си само и единствено ти, а кой наистина ще духа супата ще видим след четири кръга, също и в евротурнирите :wink:

kristo братле,ако беше от моя град щях да дойда и да ти стисна ръката.Това се нарича СПОРТСМЕНСТВО,а не като паднеш да плюеш съдията и кой ти бил крив,а после като биеш да си мислиш,че твоя отбор е най-великия.Това за мен е истински фен (въпреки че е цесекар :) ).Де да бяха всички фенове така,а не да се псува и да се бие наред. :?

smeshnik
05-10-2009, 18:45
кристо, през кура ми е вече за титлата - НИЕ СМЕ ВЕЧЕ ПОБЕДИТЕЛИ!

айде наздраве!

stayhigh
05-10-2009, 18:58
Още ли има заблудени дето гледат нашето първенство? Пълната пародия, по - добре си пуснете порно... По доволни ще останете.

Друго си е да си пуснеш вл или примерата и да гледаш футбол, а не некви нещастници дето се спъват топката и не могат да си подадат точно на повече от 10 метра.

smeshnik
05-10-2009, 19:09
а може би е по-добре да рева и да плача за отбор, който вероятно никога няма да видя на живо...

gsh
05-10-2009, 19:11
Даже и накрай света и в сърцето на врага ... 8)

stayhigh
05-10-2009, 19:19
а може би е по-добре да рева и да плача за отбор, който вероятно никога няма да видя на живо...

Ахам, добре. За вас истинския фен е този, който е ходил на мач на даден отбор? Е добре, тогава аз съм фен на цска, левски и славия. 8)

Супер тъпо мнение, а и плюс това можеш за около 200-300 лева да отидеш до англия и да гледаш мач. Не е кой знае какъв проблем. А и ще гледаш ФУТБОЛ, а не някаква пародия (която даже не е смешна, а е трагична) на футбол. :?

smeshnik
05-10-2009, 19:25
Истинския фен е този, който ОБИЧА отбора, който го подкрепя каквото и да става, който страда, когато отбора загуби и, който ликува, когато спечели - това е истински фен!

да седиш пред телевизора и да гледаш мач!? какъв фен си ? как помагаш на отбора!?

stayhigh
05-10-2009, 19:42
Истинския фен е този, който ОБИЧА отбора, който го подкрепя каквото и да става, който страда, когато отбора загуби и, който ликува, когато спечели - това е истински фен!

да седиш пред телевизора и да гледаш мач!? какъв фен си ? как помагаш на отбора!?

Противоречиш си. :razz:

Исках да кажа паунда, с 300 лева даже билет не можеш да си купиш. :D

При всички положения трябва да ти стигнат... При положение, че има някви оферти за билет до англия+хотел+билет за мача.

kristo
05-10-2009, 19:53
кристо, през "мъжкия полов орган" ми е вече за титлата - НИЕ СМЕ ВЕЧЕ ПОБЕДИТЕЛИ!

айде наздраве!
Победителя в истинския смисъл на думата е този, който вземе титлата. Преките двубои с вечния враг са въпрос на чест и е наистина по-тежко отколкото да загубиш от Сливен например, но всичко се променя когато спечелиш войната. Както се казва загубихме голямата битка, но тепърва войната ще се решава в следващите четири кръга. Разбира се говоря за чисто спортна "война", която се води на терена с футболната топка в крака, а не някаква друга. Много ми е странно как някои хора опитват да обърнат футбола на нещо, което не е- бой между агитките и други подобни- срам и позор. Но това е друга тема.


kristo братле,ако беше от моя град щях да дойда и да ти стисна ръката.Това се нарича СПОРТСМЕНСТВО,а не като паднеш да плюеш съдията и кой ти бил крив,а после като биеш да си мислиш,че твоя отбор е най-великия.Това за мен е истински фен (въпреки че е цесекар Smile ).Де да бяха всички фенове така,а не да се псува и да се бие наред. Confused

Благодаря за разбирането. По същия начин разбрах как се чувствате вие феновете на Левски след мача с Локо София например, макари да не е загуба от вечния съперник, все пак беше тежка и неприятна. Както казах ние сме си криви, а вие съвсем основателно празнувате победа с по-добра игра и повече мъжество в случая. Жив и здрав :)

ULTRA_LEVSKI
05-10-2009, 19:57
Хей чуй цска, ЛЕВСКИ ПАК ВИ НАЕБА !

kristo
05-10-2009, 20:02
Браво, колко си "умен" и "оригинален". Само внимавайте, че възгордяването винаги ви е принизявало до БАТЕ, Кака и компания :)

Просто добронамерен съвет, не заяждане.

ULTRA_LEVSKI
05-10-2009, 20:08
От какво да се възгордяваме? Победата над комунистическото изчадие е закономерност !

ПП Хей чуй цска, да ви еба майката !

kristo
05-10-2009, 20:16
От какво да се възгордяваме? Победата над комунистическото изчадие е закономерност !

ПП Хей чуй цска, да ви е** майката !
Както и по-честите ви провали в Европа за разлика от успехите, което пък е обратно в случая с ЦСКА.

А относно комунизма- смях в залата, излишно е да коментирам левскарските митове и легенди за световния интернационал, който ви пречел да достигнете това, което никога не сте достигали, бла бла бла, дрън дрън.

psychopath
05-10-2009, 21:01
Не никак сигурно, че ще падаме следващите мачове, напротив. Никой няма да ни легне, но и ние няма да се дадем, сигурен съм, че бързо ще излезем от шока и още в следващия мач ще покажем коренно различна игра. Много трудно ще бъде, но няма да изтървем титлата току-така както си мислите :)след ЦСКА- Локо СФ ще ти цитирам поста 8-)
защо не и след Литекс- ЦСКА 8-)

kristo
05-10-2009, 21:52
Добре бе, нямаш проблем, ще говорим след тези мачове, аз няма да се скрия при никое положение без значение на резултатите.

NoFuckinWay
05-12-2009, 05:34
Винаги, когато Левски е с уж "Най-слабия" състав....пука яко чорбите :lol: Да ви е гот милички :razz: Ама Левски пак ще ви го хака. :razz:

Yobs1912
05-12-2009, 14:20
я ??? тоя мач пък кога е бил

MP
05-12-2009, 16:34
Не вярвам ЦСКА да сбърка до края.Литекс винаги са били отбор,който достига най-много 3-то място,въпреки всичките мега селекции и супер треньори.С класа са под ЦСКА и най-много Х да измъкнат (а дано) .Локо София,поне в момента, е друго нещо.С Камбуров могат да накажат всеки отбор и не го казвам,само защото ни смачкаха 3-0 (но това е една от причините),просто си личи от километри,че този футболист е над нивото на цялата А група.Дойде през 2-я полусезон и вече има 16 гола.

psychopath
05-12-2009, 16:45
я ??? тоя мач пък кога е билБ група... :)

psychopath
05-12-2009, 16:48
Не вярвам ЦСКА да сбърка до края.Литекс винаги са били отбор,който достига най-много 3-то място,въпреки всичките мега селекции и супер треньори.С класа са под ЦСКА и най-много Х да измъкнат (а дано) .Локо София,поне в момента, е друго нещо.С Камбуров могат да накажат всеки отбор и не го казвам,само защото ни смачкаха 3-0 (но това е една от причините),просто си личи от километри,че този футболист е над нивото на цялата А група.Дойде през 2-я полусезон и вече има 16 гола.най-много Х?
Х ни устройва...
пък и малко глупости говориш...
Локо София ще легнат на ЦСКА :)
пък и мача е на Армията.. :)
с Черно море може да сбъркат, с Литекс не е изключено също, дано не легнат и те :D
Локо Мездра в последния кръг прави Х 8-)

едит: Иначе Марто е добър футболист (и то доста), но само в родното първенство играе добре :)

ULTRA_LEVSKI
05-12-2009, 17:38
http://www.novinar.net/data/2009-05-08/1241788023_9.jpg

УНИКАЛНО ! 8)

жАлт, имашИ концерт в памет на селския тракия.

MP
05-12-2009, 17:57
пък и малко глупости говориш...
Локо София ще легнат на ЦСКА :)

едит: Иначе Марто е добър футболист (и то доста), но само в родното първенство играе добре :)

Просто не мисля толкова песимистично,поне за този мач 8-) .Абе знам само,че нападател като Камбуров може да се възползва от всяко положение и с малко късмет,Локо имат шанс.Пък в този мач Х също ни устройва.Въпреки,че ни биха с разлика,имаха и късмет,уцелихме няколко греди.

psychopath
05-12-2009, 19:01
пък и малко глупости говориш...
Локо София ще легнат на ЦСКА :)

едит: Иначе Марто е добър футболист (и то доста), но само в родното първенство играе добре :)

Просто не мисля толкова песимистично,поне за този мач 8-) .Абе знам само,че нападател като Камбуров може да се възползва от всяко положение и с малко късмет,Локо имат шанс.Пък в този мач Х също ни устройва.Въпреки,че ни биха с разлика,имаха и късмет,уцелихме няколко греди.ще им легнат...
иначе дори могат да бият :)

ULTRA_LEVSKI
05-14-2009, 18:07
http://www.sector-b.com/index.php?p=show_news&id=28

Видео от Сектор Б по време на мача с турците.

psychopath
05-14-2009, 18:16
http://www.sector-b.com/index.php?p=show_news&id=28

Видео от Сектор Б по време на мача с турците.ебати якото
дърпам го 8-)

ULTRA_LEVSKI
05-16-2009, 18:03
:booooomb:

tuzaro
05-16-2009, 18:07
айде Левски шампион, много ми е противен тоя червения отбор...

ULTRA_LEVSKI
05-16-2009, 18:46
ПИТАТ ЛИ ВИ КУРВИ, КОЙ СЕГА Е ПЪРВИ???
ПИТАТ МЕ ЗАЩО ЛИ, КУРВИТЕ СА ВТОРИ???

psychopath
05-16-2009, 18:47
честита титла на всички левскари :)

smeshnik
05-16-2009, 20:45
ААААААААААААААААААААААААА ААААААААААААААААААААААААА АААААААААААААААААААААА :smt006

УТРЕ ДА ПЪЛНИМЕ ГЕРЕНА!!!
ЧЕСТИТО МАМКА МУ !!!

term0t0
05-16-2009, 20:48
едо мерси да кажете на морето поне

ULTRA_LEVSKI
05-16-2009, 20:57
к у р за тича !

psychopath
05-16-2009, 21:42
едо мерси да кажете на морето поневие не сте играли за нас...на вас ви трябваше победа 8-)

gsh
05-17-2009, 00:30
айде Левски шампион, много ми е противен тоя червения отбор...
гъзолизач :-P

smeshnik
05-17-2009, 04:55
gsh, къде се покри след дербито 8)

term0t0
05-17-2009, 08:03
ultra_levski-кур кур ама 0:0 на тича ..

psychopath-ние и с 1 точка излизаме напред..шото локото и латекса падат

tuzaro
05-17-2009, 08:08
ultra_levski-"мъжки полов орган" "мъжки полов орган" ама 0:0 на тича ..

psychopath-ние и с 1 точка излизаме напред..шото локото и латекса падатлокото бие с 3-2
gsh-кво да се прави като не харесваме червено :P

ULTRA_LEVSKI
05-17-2009, 08:43
айде Левски шампион, много ми е противен тоя червения отбор...
гъзолизач :-P

Питат ли ви курви кой сега е първи?

gsh
05-17-2009, 12:25
gsh, къде се покри след дербито 8)
не съм се крил :)

ultra_lefski, историята простичко говори - 95 години вечно втори 8)

psychopath
05-17-2009, 19:19
gsh, къде се покри след дербито 8)
не съм се крил :)

ultra_lefski, историята простичко говори - 95 години вечно втори 8)немаш спирка ей

guinessgirl
05-17-2009, 19:22
а кой сега е втории? :-P

ULTRA_LEVSKI
05-17-2009, 20:02
gsh, къде се покри след дербито 8)
не съм се крил :)

ultra_lefski, историята простичко говори - 95 години вечно втори 8)

АЙДЕ ПАК !


ПИТАТ ЛИ ВИ КУРВИ - КОЙ СЕГА Е ПЪРВИ?
ПИТАТ МЕ ЗАЩО ЛИ - КУРВИТЕ СА ВТОРИ???

GossipGirl89
05-17-2009, 20:09
16 е добро число на чорбата у гъзо ! :D :-P

Доста добър мач се получи и за първи път от доста време насам видях толкова готина публика :) ЕВАЛА на сектор Б, които през целия мач не спряха! 8)

Yobs1912
05-19-2009, 16:34
ах моретоо 8) говеда Бате идва :D

gsh
05-19-2009, 18:17
gsh, къде се покри след дербито 8)
не съм се крил :)

ultra_lefski, историята простичко говори - 95 години вечно втори 8)

АЙДЕ ПАК !


ПИТАТ ЛИ ВИ к**ви - КОЙ СЕГА Е ПЪРВИ?
ПИТАТ МЕ ЗАЩО ЛИ - к***те СА ВТОРИ???

не че в последните ви 2 мача не изкопирахте всичко възможно от нас :-D

smeshnik
05-19-2009, 18:52
Разбира се, добре че вие от никой не копирате ;) и кое е това всичко възможно? разделното пеене ли? Забравих, че великите цдна са го измислили

gsh
05-19-2009, 19:24
ахахх, така е, ние взимаме от чужди отбори :) , но да копираш нещо от вечния враг, което той го прави неколко сезона вече подред, е наистина жалко :?

psychopath
05-19-2009, 19:30
ах моретоо 8) говеда Бате идва :Dи източна Б група също идва :)

ULTRA_LEVSKI
05-19-2009, 20:00
ахахх, така е, ние взимаме от чужди отбори :) , но да копираш нещо от вечния враг, което той го прави неколко сезона вече подред, е наистина жалко :?

И затова всичките "ви" песни без "новите" ютуб творение и тези по коми маршовете са наши?

ULTRA_LEVSKI
05-20-2009, 05:12
Победа навсякъде ! 8)