PDA

View Full Version : Как свалих 5 килограма за по-малко от една седмица!



Dollystar
05-04-2009, 06:22
Най-любимият въпрос на всички млади дами е .... Как да отслабна? .... Та аз без да я имам тази цел, без спорт и без гладуване отслабнах с около 5 килограма ( по половин кг. на ден ) от ..... ЦИГАРИТЕ! сега като се замисля може и да е имало малко гладуване за организма, но аз не съм изпитвала никакъв глад! От цигарите не ти се яде, действат и като разхлабително и ето на :D :D :D иначе няма спор, че са вредни и тва си е .... сигурно ще има и много мнения : против, но реших да ви разкрия моята тайна 8)

SoulKeeper
05-04-2009, 06:23
Спри цигарите, и виж ефекта ... ;)

Dollystar
05-04-2009, 06:25
Спри цигарите, и виж ефекта ... ;)
Е то аз от няколко дни съм решила да ги спра ама до никъде не съм стигнала, чесно казано предпочитам да пуша отколкото да ставам като прасе със всяка хапка :grin:

YouCantStopMe
05-04-2009, 06:28
т'ва си е изрудско :D

Dollystar
05-04-2009, 06:32
т'ва си е изрудско :D
И кфо му е изрудското?

MadeOfWater
05-04-2009, 06:32
момиче ти си се побъркало тотално! вредиш на белите си дробове само заради няколко килограма. няма ли да се почувстваш по-добре ако 1 седмица се отдадеш на спорта (бягаш,скачаш на въже,въртиш обръч),вместо само да си харчиш парите са цигари!? така само си съсипваш организма :?

Dollystar
05-04-2009, 06:36
Знаех си че ще има хора, които са против, аз попринцип не пуша много. Най-много 10 цигари на ден, но според мене важното е докато сме живи да сме щастливи, пък колкото доживеем, толкова :-P Живей за мига :razz:

YouCantStopMe
05-04-2009, 06:36
т'ва си е изрудско :D
И кфо му е изрудското?
Значи предпочиташ да имаш хубаво тяло за сметка на белите си дробове.ОК!Нямам нищо против.Съсипвай се.
Един ден мноого ще съжеляваш. :wink:
Освен това-ти цял живот ли мислиш да пушиш?Айде спри ги и после ще пишеш тема.. - спрях цигарите и си качих килограмите.
Вземи да спортуваш,да ограничаваш и си готова.
+ това.. За седмица(седем дни) - пет килограма :shock:
е,не е ли изрудско? 8-)

btw не се ли научихте,че не е модерно вече да се използва това кФо,уе?
вземете се ограмотете малко.

MadeOfWater
05-04-2009, 06:37
10 ЦИГАРИ!? :-x :-x :-x :-x :-x :-x :-x :-x

YouCantStopMe
05-04-2009, 06:38
..които са против, аз попринцип не пуша много. Най-много 10 цигари на ден..щ

оо.. само 10 на ден?много са малко бе..

MadeOfWater
05-04-2009, 06:47
представям си ако спреш цигарите ко става :( :shock: :x

heiress
05-04-2009, 07:04
Леле майко.. жива да не бях...Това е най- голямата простотия, която съм чувала... Аз пуша повече от 6 години и мога да ти кажа, че говориш абсолютни глупости. С цигарите се привиква за не повече от месец и ще си ядеш пак толкова. Няма как да отслабнеш...
И недей да пушиш по- добре.. ще съжаляваш- гаранция.

ELiTyYy
05-04-2009, 07:08
и аз преди 2 седмици смъкнах 4кг за 3 дена...
и то от нерви ..почти не се храних,само на цигари и рев.. хаха..

j_adore2
05-04-2009, 07:10
Че от цигарите не ти се яде е вярно,но е изключително глупаво по цял ден да караш на цигари за да отслабнеш .... :o

sexa_na_kompleksa
05-04-2009, 07:11
Е, ти какво очакваше? Да те поздравим ли? Разбира се, че е повече от глупаво!

Dollystar
05-04-2009, 07:12
Незнам Елиту може и да е права, минах през доста изпитания от всякакво естество ....

Mi6inka
05-04-2009, 07:13
дам и аз като имах проблеми свалих 7 кг ей така от нищото... само нерви рев цигари.. то като ти е батак не ти се яде ,не ти се спи... Ама на никой не пожелавам такова отслабане..по такъв начин :) Пазете си здравето хораааа!!!Сега като сме млади .. не ни пука..ама после... всяко нещо ,което не сме съобразили ще си каже думата ...

bloodyF
05-04-2009, 07:14
представям си ако спреш цигарите ко става :( :shock: :x


по-добре да не си представяме :lol:
ти чуваш ли се бе?Нормална ли си?Обаче свалянето е допълнителен ефект...ти си почнала да пушиш да гъзарееш нали ;) помисли си,след 20 години на кво ще приличаш :?

Dollystar
05-04-2009, 07:17
представям си ако спреш цигарите ко става :( :shock: :x


по-добре да не си представяме :lol:
ти чуваш ли се бе?Нормална ли си?Обаче свалянето е допълнителен ефект...ти си почнала да пушиш да гъзарееш нали ;) помисли си,след 20 години на кво ще приличаш :?
Не е нито за гъзария нито заради някой, просто почнах :D :D

bloodyF
05-04-2009, 07:20
представям си ако спреш цигарите ко става :( :shock: :x


по-добре да не си представяме :lol:
ти чуваш ли се бе?Нормална ли си?Обаче свалянето е допълнителен ефект...ти си почнала да пушиш да гъзарееш нали ;) помисли си,след 20 години на кво ще приличаш :?
Не е нито за гъзария нито заради някой, просто почнах :D :D



ми спри ги докато е време :?

Dollystar
05-04-2009, 07:22
представям си ако спреш цигарите ко става :( :shock: :x


по-добре да не си представяме :lol:
ти чуваш ли се бе?Нормална ли си?Обаче свалянето е допълнителен ефект...ти си почнала да пушиш да гъзарееш нали ;) помисли си,след 20 години на кво ще приличаш :?
Не е нито за гъзария нито заради някой, просто почнах :D :D



ми спри ги докато е време :?

Не искам .... :D :D :D

Mi6inka
05-04-2009, 07:30
о0ф оф оф... оставете я... така си мисли че е по-голяма може би ... подсъзнателно..ддз... всеки така ги почва (включително и аз ) и сега съжелявам... кофти навик е... ама и аз се кефех в началото

MP
05-04-2009, 07:46
Свалила си 5 килограма,но какво ?Може би мозък?

Infinity
05-04-2009, 08:17
Е, ти какво очакваше? Да те поздравим ли? Разбира се, че е повече от глупаво!
Абе,момиче ти нормална ли си,изобщо?И сега наистина какво да ти подарим букет ли...никой не иска да знае тъпата ти тайна..! :) :booooomb:

heiress
05-04-2009, 08:17
представям си ако спреш цигарите ко става :( :shock: :x


по-добре да не си представяме :lol:
ти чуваш ли се бе?Нормална ли си?Обаче свалянето е допълнителен ефект...ти си почнала да пушиш да гъзарееш нали ;) помисли си,след 20 години на кво ще приличаш :?
Не е нито за гъзария нито заради някой, просто почнах :D :D



ми спри ги докато е време :?

Не искам .... :D :D :D

GLUPAVO!!!!

chuppiz
05-04-2009, 09:00
това е супер тъпо...

BeboP
05-04-2009, 09:04
Глупаво е, да. Но ти явно не знаеш колко можеш да си навредиш с едно толкова рязко отслабване, да не говорим за начина, по който си го направила/го правиш. Но успех все пак. Имаш доста интересна философия за живота. :)

BlackMeow
05-04-2009, 09:12
Свалила си 5 килограма,но какво ?Може би мозък?

:smt023

Поредната безмозъчна пикла! Представете си да се намери и някоя друга ,тъпа колкото нея, която да реши да отслабва с цигари! :lol: :razz:

vanilla
05-04-2009, 09:17
Пуша вече 5-6 години и какво... да бях изчезнала съвсем до сега ли?


Отслабванала си, ако си имала някакъв проблем, карала си по цял ден на цигари, кафе и вода. Но то е било от нерви, не от цигарите. И ще си ги върнеш много скоро тези 5кг. И може би още 3 отгоре.

foreverr
05-04-2009, 09:33
Мацка не искам да те обиждам ама си много тъпа, защото ако някога спреш цигарите и ще стане лошо!Но дори и да не ги спреш ефектът от отслабване от цигатите ще е да кажем един месец и после организма ще ти свикне и се едно не пушиш ще е, но спреш ли ги ще става лошо, както стана и при сестра ми-спря ги и качи 10 кила!Е не е смао от тях де и млако повече хапваше, но и от тях..

sexa_na_kompleksa
05-04-2009, 09:49
Даже и се радва на факта, че е тъпо безмозъчно същество! :shock:
Леле, до къде стигнахме...

cherubic
05-04-2009, 10:07
И аз имам една приятелка, която си "мисли", че като пуши отслабва... Доста бързо я настигна и йо-йо ефекта. Не искам да те обиждам, но да си толкова прост, че да си жертваш здравето, заради нещо, което момчетата дори харесват, а именно да имат какво да пипат е направо ужасно. Попитай едно зряло момче какво харесва: Торба с кокали, както казаха по-горе, свалила само от мозъка си, или хубаво здраво момиче, на което имат какво да пипнат, да хванат, да щипнат... Помисли добре върху думите ми...
И ... много лошо си започнала по 10 цигари на ден!
Майка ми използва цигари вече 20 години, а пуши по максимум 4 цигари и то в някакъв много натоварен ден...
НЕ те насърчавам да ги намалиш до 4, а направо да ги спреш...
То така се започва, а после и да искаш не можеш да се измъкнеш...спри докато можеш и, по дяволите, послушай ни ... има много други начини да намалиш килограмите. Помисляла ли си за спортовете...имаш толкова много избори - волейбол, баскетбол, футбол, танци, бягане по 30 мин. - 1 час на ден ...
И не забравяй, че се отслабва от, това което ти най-желаеш да правиш. Аз например мога да отслабна единствено от танци и нещо свързано с много бягане...
Намери и ти твоята страст, ... това, което тялото ти харесва да прави ...

tItEufFf
05-04-2009, 10:30
Добре, ти така си отслабвай. Но тука има доста 11-12 годишни комплексирани момиченца, които искат да смъкнат няколко килограма. И сега те ще почнат да пушат, но после всички ще си блъскате главите.
Но..не те виня, и аз съм я правила тази грешка. Но не беше заради килограмите, а заради височината. Мислих си, че няма да порасна.. 8-)

От цигарите може и да отслабнеш, но тялото ти ще е отпуснато, да не говорим че след време ще имаш гадна кожа и зъби. Пробвай спорт..не само, че ти ще се чувстваш добре, но и ще си изваеш хубаво тялото ;)

ReBeL
05-04-2009, 11:48
идиотка ... вуйчо ми сега умира заради тъпите цигари :( :x :x :x ама ти давай , пуши! :-x

akinom
05-04-2009, 12:10
И аз имам една приятелка, която си "мисли", че като пуши отслабва... Доста бързо я настигна и йо-йо ефекта. Не искам да те обиждам, но да си толкова прост, че да си жертваш здравето, заради нещо, което момчетата дори харесват, а именно да имат какво да пипат е направо ужасно. Попитай едно зряло момче какво харесва: Торба с кокали, както казаха по-горе, свалила само от мозъка си, или хубаво здраво момиче, на което имат какво да пипнат, да хванат, да щипнат... Помисли добре върху думите ми...
И ... много лошо си започнала по 10 цигари на ден!
Майка ми използва цигари вече 20 години, а пуши по максимум 4 цигари и то в някакъв много натоварен ден...
НЕ те насърчавам да ги намалиш до 4, а направо да ги спреш...
То така се започва, а после и да искаш не можеш да се измъкнеш...спри докато можеш и, по дяволите, послушай ни ... има много други начини да намалиш килограмите. Помисляла ли си за спортовете...имаш толкова много избори - волейбол, баскетбол, футбол, танци, бягане по 30 мин. - 1 час на ден ...
И не забравяй, че се отслабва от, това което ти най-желаеш да правиш. Аз например мога да отслабна единствено от танци и нещо свързано с много бягане...
Намери и ти твоята страст, ... това, което тялото ти харесва да прави ...

Абе, какво да ги намаля.. много е проста! Само някой да и каже, че се дебелее от цигари и веднага ще ги спре...

akinom
05-04-2009, 12:12
А и + т0ва баба ми пуши като кумин.. на ден по 2 кутии някъде и е много дебела. Вярвай си, вярвай че от цигарите ще отслабнеш.

3oPuTy
05-04-2009, 12:20
Поредната глупава девойка ... :lol: :lol: :lol:
Вярвай си ти,че от цигарите сваляш килограми ... :lol: :lol: :lol:
То ако се сваляше от тях повечето хора щяха да са с идеална фигура ама като гледам хич не е така ... :lol: :lol: :lol:

LittlePrincess
05-04-2009, 12:26
Стига сте обиждали момичето, де. Сама си решава ще пуши или не.

DiScOnEcTeD
05-04-2009, 12:50
лелел ... спреш ли ги ще надебелееш три пъти повече .....

Pepincetyy
05-04-2009, 12:56
Абе ... оставете я да прави каквото знае.
После тя ще си пати...като толко е отворена :x

BubbleSS
05-04-2009, 13:05
След две години ще са ти жълти ръцете от цигарите, зъбите черни, сутрин и вечер ще се давиш и няма да можеш да заспиваш, да не говорим, че и рак е възможно да се развие... ама нали е важното да сме слаби... И не знам как може едно момиче да допусне да мирише на циганин , цигарите точно на това миришат.

hahavteen
05-04-2009, 13:12
т.10