PDA

View Full Version : Да го пребия ли?



LittleDude
05-04-2009, 06:35
Така. Момчето за което ще стане въпрос, е познат на най-добрия ми приятел, и са съседи. Всичко започна, когато играх cs със него - то ламерче и го скъсах. После гледам в скайпа ме е нареждал, и ми е теглил блока. Еми нищо викам си аз. Има една програма TeamViewer с който можеш да влизаш в други компи, и тоя влязал в компа на приятелчето ми, за да ме нарежда. Вика че съм бил хакер ( не е вярно ) псува на майка, и още много. Аз му отговарям със същото естествено. Срущал съм го 1 път, той до пъпа ми висок, 12 годишен, а аз утре ставам на 15. Взе да ми писва. Постоянно влиза в компа на приятелчето ми, и ма нарежда. Все му казвам да се срещнем някъде, да видим кой но кой ше е*е майката, оня все се измъква, уж на село, а приятелчето ми вика, че е играл с него мач. Просто това лапенце ме дразни, сега навивам приятелчето ми да ми уреди среща със него, естествено оня без да знае, да го видим ще знае ли като ме погледне в очите. Какво да правя? Да го пребия ли?

MP
05-04-2009, 07:15
Добре бе играч.Щом се засягаш от такива,значи и ти не си от най-големите играчи...Време е да пораснеш и да зарежеш лапешките простотии.Как въобще можеш да го възприемаш сериозно?

afterforever
05-04-2009, 07:47
^ :razz: :razz: :razz: :razz: аватара ти :razz: :razz: :razz: :razz:


За кво трябва да го пребиваш? Аз такива колко съм пребивал и никъв ефект. Кажи на приятеля си да му скръцне със зъби или не му отг следващия път като ти пише, и ако не спре, му напиши, че ако не престане ще му направиш там нещо... използвай повече сложни завъртяни думи. Ако и тогава не спре, е.. здраве да е. Боя от около 10 години не е средство :lol:

LittleDude
05-04-2009, 08:01
Аз като че ли не съм му казвал...

afterforever
05-04-2009, 08:25
Е той ти е един от най-добрите фр, след като нищо не прави по въпроса :lol: :lol:

bebeT0091
05-04-2009, 08:41
Така. Момчето за което ще стане въпрос, е познат на най-добрия ми приятел, и са съседи. Всичко започна, когато играх cs със него - то ламерче и го скъсах. После гледам в скайпа ме е нареждал, и ми е теглил блока. Еми нищо викам си аз. Има една програма TeamViewer с който можеш да влизаш в други компи, и тоя влязал в компа на приятелчето ми, за да ме нарежда. Вика че съм бил хакер ( не е вярно ) псува на майка, и още много. Аз му отговарям със същото естествено. Срущал съм го 1 път, той до пъпа ми висок, 12 годишен, а аз утре ставам на 15. Взе да ми писва. Постоянно влиза в компа на приятелчето ми, и ма нарежда. Все му казвам да се срещнем някъде, да видим кой но кой ше е*е майката, оня все се измъква, уж на село, а приятелчето ми вика, че е играл с него мач. Просто това лапенце ме дразни, сега навивам приятелчето ми да ми уреди среща със него, естествено оня без да знае, да го видим ще знае ли като ме погледне в очите. Какво да правя? Да го пребия ли?
Лапешки работи и като го пребиеш кво ще постигнеш с бой нищо не се управя просто не се занимавай с него игнорирай го и толкова

MetalZone
05-04-2009, 08:49
Изводът: Не играйте игри :x xD

kalashnik
05-04-2009, 08:50
Боя е най-добрия начин за възпитани, така че ако искаш го бий, ако искаш го убивай.

Schneeflocke
05-04-2009, 09:23
На мен ми стана интересно как точно малкият влиза в компютъра на приятеля ти с програма. За да се установи и започне такава връзка трябва да има хора и пред двата компютъра, които да работят по въпроса. Или малкият е някакъв страшен хакер?

dani_kaulitz
05-04-2009, 09:43
В България всичко с бой се оправя 8)

8992LIGHTER
05-04-2009, 09:52
прибий го веее покажи му кой е шефа :razz:

miminky
05-04-2009, 10:05
той до пъпа ми висок, 12 годишен, а аз утре ставам на 15.

уаууу утре ставаш на 15.. колко си голям :shock: лелеле тоя нормален ли е, аз ако бях на 12 не бих се занимавала с 15 годишни :razz:

LittleDude
05-04-2009, 10:12
На мен ми стана интересно как точно малкият влиза в компютъра на приятеля ти с програма. За да се установи и започне такава връзка трябва да има хора и пред двата компютъра, които да работят по въпроса. Или малкият е някакъв страшен хакер?
Малкия сопол го кара да му дава ID и парола за да влиза в компа му, и да ма нарежда. :o

afterforever
05-04-2009, 10:15
О, да, това не беше ли най-добрият ти приятел (човекът, който му го дава?).. като почнете да раздавате квалификации за по-по-най, направооо (swear)!!! :-x :-x

vampirekiss
05-04-2009, 10:31
Бий и тва е!А и вземи и най-добрия ти приятел да му претърсиш керемидите.

YourPoison
05-04-2009, 10:42
Така. Момчето за което ще стане въпрос, е познат на най-добрия ми приятел, и са съседи. Всичко започна, когато играх cs със него - то ламерче и го скъсах. После гледам в скайпа ме е нареждал, и ми е теглил блока. Еми нищо викам си аз. Има една програма TeamViewer с който можеш да влизаш в други компи, и тоя влязал в компа на приятелчето ми, за да ме нарежда. Вика че съм бил хакер ( не е вярно ) псува на майка, и още много. Аз му отговарям със същото естествено. Срущал съм го 1 път, той до пъпа ми висок, 12 годишен, а аз утре ставам на 15. Взе да ми писва. Постоянно влиза в компа на приятелчето ми, и ма нарежда. Все му казвам да се срещнем някъде, да видим кой но кой ше е*е майката, оня все се измъква, уж на село, а приятелчето ми вика, че е играл с него мач. Просто това лапенце ме дразни, сега навивам приятелчето ми да ми уреди среща със него, естествено оня без да знае, да го видим ще знае ли като ме погледне в очите. Какво да правя? Да го пребия ли?
Лапешки работи и като го пребиеш кво ще постигнеш с бой нищо не се управя просто не се занимавай с него игнорирай го и толкова

мхм.. не му обръщай внимание за да не паднеш ниско долу като него : )

Jumbie483
05-04-2009, 11:55
Ми бий го, пък ще видим :D

LittleDude
05-04-2009, 14:57
Преди малко го мярнах, оня веднага избяга. :D Утре ще го издебна, и става боя :D

afterforever
05-04-2009, 15:14
:grin: :grin: :grin: БРАВО, показваш това, че си на 15, вече можеш да биеш 12-годишните ПОКЛОН! :lol: :lol: :lol:

LittleDude
05-04-2009, 15:47
Мога също и още 3-4 години нагоре да бия :D :D :grin:

afterforever
05-04-2009, 16:36
Хайде сега си повярвай и стани кечист :lol: твои лепенки ще си лепя по хладилника :lol:

fUcK_LoF
05-04-2009, 16:39
a we ти нормален ли си :-D 15 годишен бие 12 годишен :-D остави го бе такиа келеши не си заслужават 8)

ZaXaZa
05-04-2009, 17:08
Леле,какъв лапешки акъл ! 15 години не са толкова малко,не са и много,но ти си много прост,сериозно.Как може да се вдъхновяваш от боя още ? Порасни !

afterforever
05-04-2009, 17:27
Научете се, че само глаголът РАСТА, във всичките си форми на сегашно време изявително наклонение в деятелен залог (сиреч само реста, растеш, расте, растем, растете, растат) се пише с Т ааа, ма ха :lol: :lol: :lol: :lol:

ZaXaZa
05-04-2009, 17:40
Научете се, че само глаголът РАСТА, във всичките си форми на сегашно време изявително наклонение в деятелен залог (сиреч само реста, растеш, расте, растем, растете, растат) се пише с Т ааа, ма ха :lol: :lol: :lol: :lol:

Абе и на мен не ми звучеше добре,ама реших така да го напиша. :lol: :lol: :lol:

afterforever
05-04-2009, 17:47
:lol: :lol: звучи по-яко с т, нали, шот и на мене :lol: :lol:

LittleDude
05-04-2009, 18:15
Въй да е ноу яко :D:D:D:D

waaaagh
05-04-2009, 18:18
Така. Момчето за което ще стане въпрос, е познат на най-добрия ми приятел, и са съседи. Всичко започна, когато играх cs със него - то ламерче и го скъсах. После гледам в скайпа ме е нареждал, и ми е теглил блока. Еми нищо викам си аз. Има една програма TeamViewer с който можеш да влизаш в други компи, и тоя влязал в компа на приятелчето ми, за да ме нарежда. Вика че съм бил хакер ( не е вярно ) псува на майка, и още много. Аз му отговарям със същото естествено. Срущал съм го 1 път, той до пъпа ми висок, 12 годишен, а аз утре ставам на 15. Взе да ми писва. Постоянно влиза в компа на приятелчето ми, и ма нарежда. Все му казвам да се срещнем някъде, да видим кой но кой ше е*е майката, оня все се измъква, уж на село, а приятелчето ми вика, че е играл с него мач. Просто това лапенце ме дразни, сега навивам приятелчето ми да ми уреди среща със него, естествено оня без да знае, да го видим ще знае ли като ме погледне в очите. Какво да правя? Да го пребия ли?

Абе лапе такова-и ти ли ще си поредното "гангстерче" решаващо въпросите си с насилие бе? Сериозно ли си толко прост, че да ти пука как те нарича 12 годишен? И всичко това заради CS?!? Ти с акъла на 12 годишен ли си та се занимаваш? И честно ли не си свикнал да ти теглят майни? :D Заради е такива хора на нас геймърите ни излиза лошо име че сме били задръстени :x

YourFavouriteDrug
05-05-2009, 20:11
Ето ти идея: излез навънка и дишай чистия въздух
..гати гАзарчето.

DjBaloon
05-05-2009, 20:49
само ако го биеш с 7 годишното му братче заедно те признавам иначе не 8-)


каквии драми имат хората :razz:

got2Bthe1
05-05-2009, 21:24
като си голям мъж защо навиваш приятел...фащаш го някаде каде го видиш и го питаш в прав текст " На кой ше ебеш мамата бе???" вкарваш му 1 ша,мар да те помни и тва е....

JUSTDNB
05-06-2009, 00:28
На мен ми стана интересно как точно малкият влиза в компютъра на приятеля ти с програма. За да се установи и започне такава връзка трябва да има хора и пред двата компютъра, които да работят по въпроса. Или малкият е някакъв страшен хакер?
Малкия сопол го кара да му дава ID и парола за да влиза в компа му, и да ма нарежда. :o

Е как го кара - с пистолет опрян в главата?Наистина хората с години не могат да намерят приятели като твоя :lol: 8-) :lol:

Rabanne
05-06-2009, 01:36
Ти си някв'а битка, а !? Ще биеш 12 годишен. :?

П.С : Страшен приятел имаш. :razz:

laziale
05-06-2009, 06:28
Брат, най-добре хвани си набий главата в най-близкия ъгъл от стаята ти.

afterforever
05-06-2009, 10:23
Айде после да разправяш как е минал боят, кой ко направил, как го фанал, къде го ударил, даай :lol:

TheGirlNextDoor
05-06-2009, 12:41
Всичко започна, когато играх cs със него - то ламерче и го скъсах.

просълзих се.. :shock:

тази игра на деца над 10 години трябва да я забранят ;x;x

afterforever
05-06-2009, 13:23
Те и за под 10, трябва да я забранят...

happyfacex
05-06-2009, 14:04
^
абе не виждаш ли че е лапе просто го постресни и толкова :D

diksi
05-06-2009, 14:59
Изводът: Не играйте игри :x xD
Изводът: Контра Изтрел (CS) Води до роботизиране и неадекватно мислене 8)

LittleDude
05-06-2009, 18:02
В събота или в неделя ше изпапка бичовете. Да му купя ли кърпички, за сополките? :lol:

afterforever
05-06-2009, 23:19
колко жалко, че не продават мозък :-o :-o

Saylar
05-07-2009, 00:15
"Аз естествено му отвърнах със същото" Е, какво му е естественото...

Дано просто си я съчинил тая историйка.

term0t0
05-07-2009, 04:19
Като бях на 12 един 15 годишен го намелих..Hooligan fight

soul1199
05-09-2009, 13:59
прибий го веее покажи му кой е шефа :razz:

Viche
05-09-2009, 21:58
Набий го малкия келеш.защото те реди и пребий и приятеля си,защото му дава да му влиза в компа,за да те псува..

Rofl4e
05-09-2009, 23:32
застреляй го .. бе кво ше се мориш.. ;)

sweet_nothings
05-10-2009, 07:53
Абе убий го 8)

MadeOfWater
05-10-2009, 08:02
Изводът: Не играйте игри :x xD :razz: :razz: :razz: :razz:

Sa6eks
05-10-2009, 09:14
Няма как да му влиза в компютъра, нали тая програма трябва да е остоянно включена ! А и си сменя паролата докато е включена през 1 час ! Така, че не ми говори, че е влизал в компа ми през 1 час, такаа като се имаш за някакво ПРО на цс защо изобщо се занимаваш с лапета да играеш ?!? А и се засягаш от такива малки, та чак и тука пишеш ?!? Мисля, че това е чисто и просто лъжа, чрез която да си правиш мнения !
Айде на пързалката :D

mechtaq_za_teb
05-10-2009, 09:53
ХхххХхххХ :D Ако аз бях на твое място(момиче съм) щях да искам да се видя с него, за да видя колко му стиска да говори така на живо. :D От там нататък ще се разбере как ще се развият събитията.

propusk
05-10-2009, 11:25
:shock: :razz: детски истории.. к`во ти пука, че те псува.. просто го е яд, а ти се връзваш ХАХАХАХАХАХА лелеле ще ме съсипете, тия въпроси не са за тука...

ПС: нищо лично 8)

LittleDude
05-10-2009, 18:44
Оня ден отивам да го бия, той ме скива и ми избяга. После пише смс от тела на приятеля ми, "iskam da se sdrobrim, pls" :lol: :lol:

LittleDude
05-10-2009, 19:28
И аз ко сам виновен? Да го остая ма нарежда ли?