PDA

View Full Version : Тренирай с мен



pe6oKanev
05-04-2009, 07:44
Здравейте, аз съм студент във Варна и винаги съм искал да тренирам тенис. Тия дни реших най после да се свържа с треньор, чиято цена беше 25лв на час. Тази цена е малко висока за мен и се надявам да открия дружка, с която да споделям уроците и таксата.
За повече инфо тел 0883362489 и скайп sl_cool_j

mysterious93
05-05-2009, 08:24
уау 25 на трен?? мн бе.. аз плащам 30 лева на месец за 8 тренировки в месеца ОБАЧЕ уловката е че сме 6 човека :D като често играем по 4 щото винаги 1-2ма ги няма... обаче като се замисля ,то ако ще е за ЕДИН човек 25 ...не са чак толкова мн..даже са нормално :D а те не могат ли да те вкарат в няква група примерно с 4 човека и да си плащаш за месеца или нямаш време и няма да ти е удобно винаги

pe6oKanev
05-05-2009, 14:18
Треньора, с който разговарях ми каза че той нямал групи. Ако някой може да ме уреди би било чудесно. Имам си ракета.

mysterious93
05-05-2009, 18:46
Треньора, с който разговарях ми каза че той нямал групи. Ако някой може да ме уреди би било чудесно. Имам си ракета.

ами поразрови се още човек... щом аз в Добрич намерих кво остана за Варна. иначе бр че си имаш ракета :-D и аз мн искам обаче нашите не могат да ми купят ии от там ми дават(малко е кофти ся щото от 1 година свикнах с една ракета и ако нещо стане с нея и я загубят,се счупи или нещо такова и просто изчезне ще ми дадат друга ама..няя да е същото..просот самата ми игра се променя и то не към добро :Д )... ддз...все тря да има някакъв клуб във Варна. поразрови се в гугъл..само мернах че има някъв клуб Велто и черно море..сиг ще има и други..потърси недей да се хвърляш на първия треньор :D ако не можешд а си го позволиш де.. иначе щ ее супер да си е само за теб, но е скъпичко :o та в клубовете тря да има групи, да е малко по евтино и т.н.(само гадая :D )

DonnerWetter
05-06-2009, 10:40
Общо взето това с групите е огромна простотия.Един да не разбира нещо-връщат всичките.Аз от 2 години играя сама при трениор и е съвсем различно.Тези в групичките са още на това от където започнах в началото.Също групите са малки деца.. 4 - 10.

pe6oKanev
05-06-2009, 14:36
Прав си, но знаеш как е студентския бюджет... Тр да мина през адски мн лишения за да си позволя уроците. Поради тази причина си продавам и ПСП-то :(

mysterious93
05-06-2009, 18:19
Общо взето това с групите е огромна простотия.Един да не разбира нещо-връщат всичките.Аз от 2 години играя сама при трениор и е съвсем различно.Тези в групичките са още на това от където започнах в началото.Също групите са малки деца.. 4 - 10.

ест че е гадно..открихме топлата вода. ама нали разбираш че не на всеки му е по джоба да си има собствен треньор щото с янякви космически сумите :D за теб 25 лв на тренировка може да не е нищо ама за други (като мен...) си е достааа... и да гадно е..нашата група таман почна д анапредва и се пръкна някво ново момиче и ся тренера гледа тя да навакса ама ние играем от 1 година (да де аз..другите от 6 или 8 месеца) а тя от няма и 1 и гледа да е с нея че да свикне и мн гадно се получава... някакси играем ама тъпчем на едно място... иначе е яко понякога кат съм само аз или да сме 2 и ни обръща внимание ама не може секи път :D за жалост :D

mysterious93
05-06-2009, 18:20
а да забравих да добавя че групите не са 4-10 годишни деца :D аз съм на 15..а в групата като цяло не сме мн малки... най малката е на 14,а най голямата е на 17..

term0t0
05-07-2009, 04:05
футболът е спорта..черно море..няма такси 8-)

pe6oKanev
05-08-2009, 10:46
От неделя започвам тренировки с група :grin:
Благодаря на вс, публикували отговор в темата.