PDA

View Full Version : Кристали за коса и Термозащитен лосион



izkLuchenieto
05-04-2009, 09:06
Слагам си кристали на Сери след баня но вчера си взех и Loreal hot liss който защитава косата от сешоара и пресата ,но сега се чудя дали да използвам и 2те или кристалите да ги спра. Вие какво мислите ?

heiress
05-04-2009, 09:07
Зависи от косата, ако ти идва много спри едното, ако косата ти става по- хубава недей..

izkLuchenieto
05-04-2009, 09:49
Е един сайт четох че термозащитния лосион може да се слага и на суха коса. Май е най-добре да си слагам кристалите след баня и после преди преса да ги слагам на суха коса. Айде някои който е ползвал Хот лисс да сподели

Giva
05-04-2009, 16:27
и аз ползвам същите продукти за предпазване.Правя така-след като си измия косата подсушавам с кърпа и слагам от хот лис-а като ест избягвам корените.След това изчаквам косата ми да изсъхне или я суша и когато вече е суха слагам кристалите в краищата и се изправям.Дано съм помогнала :)

SuperBadSuperFresh
05-04-2009, 17:52
Ами зависи от косата ти.На мен и двете ми идват много,за това спрях кристалите.Слагам си термозащитния спрей,на суха коса,предо да започна терора с пресата.Не ползвам сешоар :)

By_YoUr_SiDe
05-05-2009, 10:56
Лично аз съм чела и правя така: След като си измия косата, подсушавам я леко с кърпа, слагам Лореал Хот Лис, изчаквам да ми изсъхне косата, ако имам време, ако не я суша, изправям се и тогава си слагам кристали само по връхчетата :)

izkLuchenieto
05-05-2009, 14:51
Ами аз съм чела в много форуми.а и са ми казвали че кристалите се слагат на мокра коса и преди изправянето а не след преса.