PDA

View Full Version : Дайте ми съвет.. ;(



krasitoOoO
05-04-2009, 09:57
Амии,ето го и моя проблем..на 15 съм и от скоро вървим с едно момче,което майка ми не одобряваше за мен..говорихме за това и й обещах да го скъсам..самоче не го направих,останах си с него..сгреших знам! :cry: Но работата е там че днес като бях навънка с него,леля ми ни е видяла заедно и е казала на майка ми..и сега майка ми като си дойде ще ме убие ;( мн ме е страх,защото и татко ми се връща от път а той наистина ме бие..ритал ме е по земята и със шутове..а имам белези от майка ми по ръцето..може тая тема да звучи тъпо ама хора кфо да правя?Как да им обясня,че съжалявам или нещо такова...страх ме е ;(

vampirekiss
05-04-2009, 10:03
Виж,ако знаеш,че с вашите няма да се оправиш отивай и говори с леля си и й кажи да не те клюкари на родителите ти.Айде успех.

sexa_na_kompleksa
05-04-2009, 10:16
Защо им позволяваш да те бият? Мисля, че това е основният проблем, а не че си ги излъгала! Все пак мисля, че си достатъчно голяма, за да решаваш сама с кого да излизаш. Поговори наистина с леля. Ако тя е по-човек от вашите, нека им каже да не ти се карат.
Егаси, можеш да ги съдиш, за това, което ти причиняват!

miminky
05-04-2009, 10:18
ох и мен така ме клюкарят като ме видят с момче, но аз никога не си признавам, а си измислям разни глупости, с тая разлика, че нашите е ме бият,а ко разберат.
Кажи на майка ти, че не си била с това момче, а с някъв друг от твоя клас и че леля ти е била надалеч и не е видяла добре.
Или пък й кажи, че леля ти лъже, защото ако наистина те е видяла е щяла да дойде да ти каже едно "здрасти".. изкарай по някакъв начин леля ти да излезе виновна, демек, че тя лъже. :lol: това е което ми хрумва за момента. успех :-)

istinska95
05-04-2009, 11:40
мн ме е страх,защото и татко ми се връща от път а той наистина ме бие..ритал ме е по земята и със шутове..а имам белези от майка ми по ръцето..може тая тема да звучи тъпо ама хора кфо да правя?Как да им обясня,че съжалявам или нещо такова...страх ме е ;(

ако бях на твое място до ся щях да съм си тръгнала и да съм ги побъркала в буквалния мисъл

CrAzYanDlaZy
05-04-2009, 20:01
Но те нямат право да те бият така! Потърси помощ задължително, нe може да продължава така! Или събирай, колкото можеш пари и бягай! Късмет и пиши какво е станало!

Stelly95
05-05-2009, 12:00
Гадно нямаш ли братовчеди иди при тях .. аз ако бях на твое място щях да ида на друго място .. говорили сме с майка ми на тема момчета и тя ми е казала дори и да хода с циганин няма да ми се бърка..

GbSy
05-05-2009, 17:02
Няма да им даваш да те бият, обади се на телефон за защита на детето; не е нормално да те ритат с шутове.
Обаждай се веднага, ако тръгнат да правят нещо такова и отивай у някоя доверена приятелка, говори с техните да ти помогнат.
Но не им давай да те малтретират, не.

got2Bthe1
05-05-2009, 17:39
Няма да им даваш да те бият, обади се на телефон за защита на детето; не е нормално да те ритат с шутове.
Обаждай се веднага, ако тръгнат да правят нещо такова и отивай у някоя доверена приятелка, говори с техните да ти помогнат.
Но не им давай да те малтретират, не.
+

YourPoison
05-09-2009, 09:06
Няма да им даваш да те бият, обади се на телефон за защита на детето; не е нормално да те ритат с шутове.
Обаждай се веднага, ако тръгнат да правят нещо такова и отивай у някоя доверена приятелка, говори с техните да ти помогнат.
Но не им давай да те малтретират, не.
+
+

anity92
05-09-2009, 12:21
милата :( не оставяй те да решават вместо теб .. ако обичаш момчето не виждам за какво ще го късаш .. и поговори с леля ти да не казва на ваще .. айде успех ти желая :)

Carmen_Kass
05-09-2009, 12:48
Няма да им даваш да те бият, обади се на телефон за защита на детето; не е нормално да те ритат с шутове.
Обаждай се веднага, ако тръгнат да правят нещо такова и отивай у някоя доверена приятелка, говори с техните да ти помогнат.
Но не им давай да те малтретират, не.
+

+

HarumScarum
05-09-2009, 12:50
Колкото и глупаво да ти звучи,ако за 1-2 дена не се прибираш мнго ще се затъжат за теб и едва ли биха ти посегнали като знаят че може пак да изчезнеш.Другия вариант е да се обдиш на телефона за закрила на детето,но помисли за това че ако се обадиш може да те отделят от тях,едва ли няма как да се разберете.
Успех!

soul1199
05-09-2009, 12:58
кажи на майка ти,че сте просто приятели или помоли леля ти да не й казва :)

princess85
05-09-2009, 13:18
кажи на майка си , че имаш силни чуства към това момче и си наистина влюбена...извини й се за дето си я излъгала.. и така ..а за боя не се притеснявай и мен много ме бият..баща ми един път ми се изплю в лицето..даже 2 пъти и 2 пъти ми е казвал, че съм пача..като се връщам от дискотека секи път ми казва, че съм се облякла като курва..ама кво да напрай човек.. :cry:

krasitoOoO
05-09-2009, 14:05
кажи на майка си , че имаш силни чуства към това момче и си наистина влюбена...извини й се за дето си я излъгала.. и така ..а за боя не се притеснявай и мен много ме бият..баща ми един път ми се изплю в лицето..даже 2 пъти и 2 пъти ми е казвал, че съм пача..като се връщам от дискотека секи път ми казва, че съм се облякла като к***а..ама кво да напрай човек.. :cry:
на мен майка ми ми е казвала така... :(

princess85
05-09-2009, 14:11
кажи на майка си , че имаш силни чуства към това момче и си наистина влюбена...извини й се за дето си я излъгала.. и така ..а за боя не се притеснявай и мен много ме бият..баща ми един път ми се изплю в лицето..даже 2 пъти и 2 пъти ми е казвал, че съм пача..като се връщам от дискотека секи път ми казва, че съм се облякла като к***а..ама кво да напрай човек.. :cry:
на мен майка ми ми е казвала така... :( нямам търпение да навърша 18 и да се махнаа :-x :cry: 8-[

princess85
05-09-2009, 14:11
кажи на майка си , че имаш силни чуства към това момче и си наистина влюбена...извини й се за дето си я излъгала.. и така ..а за боя не се притеснявай и мен много ме бият..баща ми един път ми се изплю в лицето..даже 2 пъти и 2 пъти ми е казвал, че съм пача..като се връщам от дискотека секи път ми казва, че съм се облякла като к***а..ама кво да напрай човек.. :cry:
на мен майка ми ми е казвала така... :( нямам търпение да навърша 18 и да се махнаа :-x :cry: 8-[

kinkygirl
06-26-2009, 23:07
малеее тва са баси родителите с извинениее момичето е право отивай говори с леля си ;)

adizitk1
06-26-2009, 23:30
Хехееее на твое място отодааааавна щяха да са ми забраили лицето щото отодааааавна щях да съм се обадила на телефон за закрила на детето и да съм се махнала от тях...а ти какво още чакаш?!...

pattRiikk
06-28-2009, 15:15
Лелее .. как може да има такива родителии ?! :shock:

mucinkata93
06-28-2009, 20:46
Олее.. миличката!! Това неможе повече да продължава. Ти си в най - хубавата възраст в живота ти, а те така да те тормозят. И да те ритат :shock: Мила незнам каква смелост имаш, за да стоиш още при такива родители. Все пак ти си избираш приятеля, компанията и другите неща. Те когато са били на твоята възраст какво са правили. Да не са стояли по цял ден вкъщи с книга в ръка. Или говори с леля си, ако е по - човечна или телефонче звънкай на закрила за детето, щото то твоето е много трудно :shock:

chikidjiqta
06-29-2009, 00:13
майками се е пробвала да ме удря след което така я изцепих с 1 тояга че не смее и гъг да каже.земи и страха а бащати защита на детето

колкото до бягането от къщи за 2 дена не се знае как ще реагират може да се притиснът но и да се ядосат че не си се обадила и пак бой