PDA

View Full Version : Защо се разделихте?



malka_sladkka
05-04-2009, 10:16
Защо се разделихте с бившя/бившата и кой кого остави?

lLady_MooN_RaiN
05-04-2009, 10:50
Аз го оставих. Защото се влюбих в сегашния си приятел...Но това беше преди 3 години.

TheRealisT
05-04-2009, 10:51
и аз това се питам все още...

Take_That
05-04-2009, 10:53
По неговите думи се разделихме заради разстоянието, което ни делеше - живееше в Испания (е после разбрах, че не разстоянието е причината за раздялата ни, а защото там си е намерил друга....). Той ме остави :D
П.П - радвам се, че отдавна нямам чувства към него :grin: :grin:

Jumbie483
05-04-2009, 11:04
Защото срещнах сегашния ми приятел и не можех да си отлепя очите от него.. Бившия се ядоса и за малко да ме зашлеви като му казах, че харесвам друг. Пълен идиот :?

sladkalady
05-04-2009, 11:31
Аз го оставих,защото мн се разочаровах.Разбрах ,че през цялото време докато сме били заедно се е зарибявал с др момичета,канил ги е на кафе и е казвал че си няма приятелка...
А преди това научих ,че ми е изневерил с една.... и въпреки това му простих,защото го обичах...
Но в един момент си казах "Стига Толкова".Постоянно му прощавах,но ми писна и го оставих ....
Сега съм по-добре без него

shokoto91
05-04-2009, 12:04
защото ме излъга и не се поправи.. дори нямаше желание.. не искаше да признае грешките си..

WondeR TeddY
05-04-2009, 12:21
Аз го оставих...просто напоследък не вървяха нещата между нас, разочарова ме с някои негови постъпки и макар че ме обича и бяхме заедно почти 2 години реших да го оставя :?

FancyGirl
05-04-2009, 12:36
Защото ме задуши тая връзка...ужас и разбрах какъв смотаняк. И изобщо не съжелявам, сега си имам уникално момче :smt007

nicolepcd
05-04-2009, 13:06
Еми ние по принцип сме си заедно, никой не се е отказал от другия, но на практика не сме заедно, никак даже 8-)

VerryBerry
05-04-2009, 13:08
защото си омръзнахме и вече не беше интересно,и все пак го оставих да ме зареже

Blo0dSuGaR
05-04-2009, 13:20
Трудно е да се каже кой кого е оставил.Имаше една очевадна причина за раздялата ни,обаче той не беше в състояние да прецени реално нещата.

ImmortalForever
05-04-2009, 15:02
Как го пише в актовете за развод... "Непреодолими различия"...рамкирани с прекрасни изневери от двете страни най-брутална от негова страна..

hahavteen
05-04-2009, 15:32
Явно имахме различна представа за това как трябва да се развива връзката ни а и имах чувствто че вече не ме обича както преди. След 3 месеца опити да разбера какво става и как мога да спася това което имахме го зарязах (бяхме заедно 2 години и половина). Вече повече от година след това той продължава да пита за мене ама не искам и да го чуя. Аз много търпя но кажа ли край значи наистина край. 8)

MoHuTo
05-04-2009, 15:36
Той ме остави, реална причина не мога да посоча, защото и до днес се мъча да я разбера... :-o

BigFakeSmile
05-04-2009, 16:04
защото реши, че вече няма нужда от мен

NaNa_SladuRana
05-04-2009, 16:15
в последно време само късахме и реших,че това е истинския край

Take_That
05-04-2009, 17:47
Аз много търпя но кажа ли край значи наистина край. 8)

ейй тва е то цялата философия :grin:

LuCiFersAngeL
05-04-2009, 18:52
Аз го оставих, защото се изчука с бившата си :)

Punisherrr
05-04-2009, 19:43
Аз скъсах с него,защото осъзнах,че бях малко глупаво дитенце и бях с него просто,за да видя кво е да си имаш гадженцее и не беше особено честно спрямо момчето. Той не разбра ,ама ..кво да се прави :-o
и тъй :Ь

jghgh
05-04-2009, 19:54
Ами "изстинали" му чувствата.
Един ден просто се изпарили.
Ми окей.
Лошото е, че аз много допринесох да спре да ме обича с непрестанни свади, глупости, лиготии, тъп характер... нямам думи как го отвърнах тва момче от себе си, на всичкото отгоре се държах кат няква неадекватна и побъркана... no words 8-) :?


Надявам се някой път да ми ровичка профила /моето момче си е stalker/ и да чете този пост.
Извинявам се ужасно много.



:-)

moneycomeme
05-04-2009, 19:56
Щото сме тъпи лапета и не знаем кво искаме! :)

vesSynkaa
05-04-2009, 20:02
Аз го оставих...просто напоследък не вървяха нещата между нас, разочарова ме с някои негови постъпки и макар че ме обича и бяхме заедно почти 2 години реших да го оставя :?


и при мене беше така , само че не 2 години , а 1 ..
И бту не съжелявам за това .. Много по-добре ми беше без него .. :?

n3ri7ka
05-04-2009, 20:17
аз го зарязах преди година и половина защото се запознах със сегашното ми гадже и много си допаднахме (между другото двамата са 1ви брачеди :-D ама кво да се прави-СЪДБА)

smiLe49
05-04-2009, 20:29
защото реши, че вече няма нужда от мен

Май нещо такова стана и при мен,но така и до ден днешен причината не е ясна.Когато го попитах не получих отговор и така остана всичко...неизяснено....

Neftochimic
05-04-2009, 20:35
защото реши, че вече няма нужда от мен

Май нещо такова стана и при мен,но така и до ден днешен причината не е ясна.Когато го попитах не получих отговор и така остана всичко...неизяснено....

тва е супер гадно, да си с някой Х време и накрая като те зареже да не ти даде и някаква причина зашо го прави...

co0L_gIrL
05-04-2009, 21:09
той ме остави днес.
не искал момичета.. искал да бъде сам .. :cry: :cry:

GaBiIi__
05-04-2009, 21:57
zapochna da me revnuva ( mrazq revnostta) chuvstvah che gubq svobodata si.. => zapochnah da se vlubvam v drug

Lapin
05-04-2009, 21:58
и аз това се питам все още...

Точно така .. :D Shit

Lonelysoul
05-04-2009, 22:32
защото рано или късно щяло да свърши и щели да се скараме и да се отдалечим един от друг а тя държала прекалено много на приятелството ни за да го рискува с това ДРЪН ДРЪН след тези думи приятелството ни така или иначе нее същото и никога няма да бъде :cry: :cry:

bub1to
05-05-2009, 00:42
Еми бяхме заедно 3 години и дори мислехме да живеем заедно нооооо в крайна сметка се разделихме. Просто дойде един момент в който на мен ми омръзна от неговата ревност и всичкият контрол който поставяше над мен и казах край. И да не излезне по грешен начин не беше нещо от вчера за днес а доста пъти сме говорили и той тъкмо се променя за известно време и едва ли не се влюбвах отново за първи път в него но в крайна сметка вълка кожата си мени но нръва не. :) Нищо де всяко зло за добро.

SmiLeHappyEnjoyMyPaiN
05-05-2009, 01:05
Защото я обичах ... ;/

Mi6inka
05-05-2009, 06:30
Еми бяхме заедно 3 години и дори мислехме да живеем заедно нооооо в крайна сметка се разделихме. Просто дойде един момент в който на мен ми омръзна от неговата ревност и всичкият контрол който поставяше над мен и казах край. И да не излезне по грешен начин не беше нещо от вчера за днес а доста пъти сме говорили и той тъкмо се променя за известно време и едва ли не се влюбвах отново за първи път в него но в крайна сметка вълка кожата си мени но нръва не. :) Нищо де всяко зло за добро.


и при мен нещо такова... + непрекъснати онвинения от него ва страна за ВСИЧКО!АМа наистина всичко ,пълно ограничение къде да ходя.. т.е. никъде не можех ,когато е на работа... а дори и че си седях по цял ден в нас самичка..пак ме обвиняваше че идвали момчета... пфф.. и ред други причини... олекна ми безкрайно...погубих доста нерви и нормален живот заради някакъв си там ,който даже не си знае интересите...Сега съм отново лудо влюбена в човека ,който наистина заслужава това. :-)

purple__love
05-05-2009, 08:30
ami toi me zarqza...vaob6te ne be6e po vzaimno suglasie, makar 4e i na dvamata ni bqha omruznali karanicite,sulzite i bolkata...Edin den toi prosto sprq da me obicha...po negovite dumi sega ne e spiral...no ot togava mina pove4e ot godina :)

valdesbg
05-05-2009, 08:42
Ми оказа се че девойката нещо се уплаши като видя колко сериозни стават нещата - живот заедно + евентуална женитба. Един прекраасен зимен ден се започна да се държи така сякаш съм и изял баничката. Не е да съм я карал насила, нито ултиматуми е имало, отделно че ходихме не малко време. Измъкна се с един който в момента и ходи по нервите, и се джафкат взаимно, и така. Чуваме се от време навреме, но само толкова:)

NaughtyOne
05-05-2009, 09:27
Защото беше тъпанар,без никви интереси и единственото за което можеше да говори беше секс.Оказа се нарокман,а един ъпт за малко да ме докара до асматичен пристъп благодарение на цигарите си.Повече същата грешка никога...

kypo
05-05-2009, 12:01
тя ме заеба, ама боли ме хуя. оти че карам хубава кола скоро и ще я досърби сливата да я повозя, ама немааааа. 8-)

Just_say_no
05-07-2009, 19:06
Разделихме се защто връзката ни се изчерпа и не видях смисъл да се опитам да я спася (прекалено много различия и несъответсвтия в характерите). Иначе за 1 год. имаше доста хубави моменти. :)

Vandeta
05-07-2009, 20:02
Мии аз я зарязах обаче тя ми разказа играта... 5 месеца ходихме и даже не ме гледаше кат си говорим... блееше на някъде... постоянно опяваше за тъпото си куче и направо подивях... а и винаги се получаваше че аз я прегращам целувам а-у а тя седи кат труп и не е*ава...
Като цяло се чуствам по-добре като я оставих... и общо взето тва е... (пфф ся се чуда как я изтърпях толкова време... може да ви се струва че не е кой знае кфо ама...)

cinderella_gugutka
05-07-2009, 20:18
той ме заряза.
проблема беше 4е той беше по-добър от мен във вси4ко,аз допусках супер много грешки (не казвам 4е той изобщо не е допускал но неговите изобщо не бяха някви гадни-съвсем дребни бяха в сравнение с мойте ).знаех 4е ще се разделим и знаех 4е ако не направя нещо по въпроса тази раздяла ще дойде много скоро но просто....незнам защо не направих нищо.може би защото осъзнавах вътрешно 4е той не е щастлив с мен и раздялата е неизбежна :( .знаех 4е ще ме остави но просто не о4аквах да е по този на4ин и то поради супер тъпи при4ини...и всъщност дори все още незнам какви са истинските при4ини.вярно е това 4е не беше особено щастлив с мен,но определено нямаше намерение да ме оставя.просто се скарахме за едни глупости и това беше края.... :(

[B]a[N]D[i]T[k]a
05-08-2009, 02:27
ох това беше мин god по това време... миии аз го оставих, той беше голямо дете и в об6ти линии нещата с него тръгнаха много бързо и аз очаквах че той е едно, а той излезе друго... :) абе даже нз дали да го наричам връзка .. излизахме 2 седмици .. :-o

Aicken
05-08-2009, 06:36
омръзна ми за тфа я зарязах и цъкам само Next -> Next -> Без Finish само Next 8-)

FiRe_LaDy
05-08-2009, 11:57
Аз го зарязах.Беше ми супер гадно и плакахме и двамата,но просто нещата не вървяха.Последните месеци късахме - тргвахме 23940835908 пъти ... нямаше смисал само да се нервим един друг.

Bufti4ka
05-08-2009, 12:00
Аз го оставих,защото не беше този който търся и имам нужда.Започна много да ме дразни и щях да го набия накрая :-D

Wrathchild
05-08-2009, 12:59
Да видим... вдигаше ми скандал, когато се виждах с приятели. Вдигаше ми скандал, ако случайно кажа, че няма да излизам, но все пак го направя след няколко часа. Ако си пишех с него, излезех ли, наставаше див скандал ако не му кажа, че го обичам.
Нямах право да му изключвам камерата, за да я включа, докато говоря с майка си. А, между другото - ако е в нас и трябва да говоря с нея, аз, разбира се, право нямам. Думите на майка му за мен няма да ги коментирам.
Най-накрая започнах да му изневерявам. И в един момент се влюбих в сегашният ми и реших, че искам да съм с него.

mechtaq_za_teb
05-08-2009, 13:07
Защо... Причини, причини. Главната е, че след красивото начало дойде гадния край... който се проточи дълги месеци. Кой кого заряза?! И аз не знам :D Тоест се редувахме... и последно го оставих аз, но какво от това? Дойде ми акълът... не много на време, но дойде. :D

goGu
05-08-2009, 13:08
Защо... Причини, причини. Главната е, че след красивото начало дойде гадния край... който се проточи дълги месеци. Кой кого заряза?! И аз не знам :D Тоест се редувахме... и последно го оставих аз, но какво от това? Дойде ми акълът... не много на време, но дойде. :D

Да и при мен нещо такова,но щяхме да сме още заедно ако не я лъжех хаха,но пак ще я спечеля :grin:

dar4encetooo
05-08-2009, 13:23
Защото той замина за Колумбия... и аз за България. Иначе много си го обичах. Но бързо ми мина!! :D :D

GossipGirl89
05-08-2009, 14:12
Аз го оставих. Защото се бяхме променили адски много и просто нещата не вървяха - бяхме вече други хора и постоянно се карахме.

anity92
05-08-2009, 14:29
еми защото бяхме мнооооооого различни характери.. пък и той си падаше малко женкар :? абе много причини .. btw той ме заряза заради друго момиче ама разни хора разни идеали ;p

malka_sladkka
07-18-2009, 06:44
Щото ми беше ясно за кво е с мен.... :?

Dollystar
07-18-2009, 06:58
Разделихме се от ревност. Той ме остави, защото му бяха втълпили, че му изневерявам, което не е така! :booooomb: :booooomb: Вече го преживях... 8) 8)

ItalianMafia
07-18-2009, 10:25
Защото беше много тъъъъъъъъъъъп ! :shock: и му бих шута :lol:

FiRe_LaDy
07-18-2009, 10:31
Аз го зарязах,защото не беше това,което си мислех до тогава и защото не можех без сегашния ми приятел.

gia_sena_mono
07-18-2009, 10:45
Аз го оставих . . . защото мислех, че връзката се е изчерпала, че няма разнообразие, че всичко е едно и също, дори и в ежеднението . . . и май чувствата ми изстинаха . . .

fifinkathefreak
07-18-2009, 18:19
Все едно си говорех със стените.
"Днеска ще ходя на кафе с Мими (примерно)"
Той"Добре".
Вечерта ми звъни "Хайде еди си какво"
Аз"Не мога,имам работа"
Той"какво толкова прави следобед"

И това месеци наред.Един път не беше се случило да му кажа нещио и да го запомни и после ми обяснява,че не съм му казала това или онова.
Изключваме този тип безотговорност,другите й разновидности също бяха на лице.

Neznachitelen
07-18-2009, 19:50
Необясними причини 8) Все още немога да спра да я обичам макар че мина толкова много време :?

sulley
07-19-2009, 12:46
Защото той пожела така.Всъщност,така и не получих причина,просто желанието му беше на лице.

epss
07-19-2009, 16:45
Аз го оставих, защото определено не беше подходящото момче за мен.. в много неща се различавахме, а и най - вече не си паснахме като характери. :?

mOBSCENE
07-19-2009, 19:29
Ами той ме остави..заради няква малка лигла..по простата причина ,че аз нямаше да му пусна 8-)

MartyParty
07-19-2009, 19:54
Заради неговите комплекси,невъзможност да израява чувства,липса на общи интереси и прекалено многото грешки,които ми беше простил.
Не бах птичето за тази клетка предполагам.

illusionnnn
07-19-2009, 22:53
Изневери ми - не физически, емоционално, но за мен това е по-страшната изневяра! .. с най-добрата ми приятелка ... :-o

TeenSpirit
07-20-2009, 09:32
Изневери ми - не физически, емоционално, но за мен това е по-страшната изневяра! .. с най-добрата ми приятелка ... :-o
Класика 8-)

Emoooo0
07-20-2009, 09:39
az go ostavih za6toto se vlubih v sega6niqt si priqtel no tova be6e predi 4 godini :) :) :) :) :)

SiNiStEr
07-20-2009, 10:51
Скъсахме по негово желание...защото уж вече нямал чувства.
Едвали е заради това....най-вероятно е заради това, разбра,че няма да му пусна