PDA

View Full Version : иМа ли начин?



fire_magic
05-04-2009, 12:52
Има ли начин като записвам някакав файл с Ashampoo да него прави реад-онлъ т.е. дамога да си трия файла,щото има 1 опция за махане на файлове,но неможе да изчисти целия диск а ми дава че треа да оставя поне 1 файл, а аз искам диска празен... :-o
П.С.Диска е CD-R....затва ли неще,треа да е +-RW да пише или кво>? :-o

rosenhristev
05-04-2009, 12:56
CD-R са дискове на които можеш да записваш еднократно аз незнам дори как ти дава да триеш от него?! За да можеш да триеш и да записваш ти трябва CD-RW.

yahhooo
05-04-2009, 14:53
нЯма нАчин

fire_magic
05-04-2009, 15:25
CD-R са дискове на които можеш да записваш еднократно аз незнам дори как ти дава да триеш от него?! За да можеш да триеш и да записваш ти трябва CD-RW.
Абе и аз тва се чудя, гледам тука като е в опцията за добавяне на файлове може и да маха, а в опцията и за почистване казва че диска не е +RW...Имах едни филми до горе близо 5 (4.7) gb сега сам с нови филми ама примерно немога да направя диска боотващ и треа да си купя нов...Няма ли некав начин да го излажа, че сам му добавил некав файл а всъщност да си стои празен диска... :razz:

П.С.Искам да питам още нещо: Как да си изключа updates на Mozilla Firefox?

rosenhristev
05-04-2009, 17:45
За въпросния диск воубще не разбрах какво искаш да направих при положение че го прочетах 5 пъти...

А относно мозила ще ти кажа обаче на български че моита е на български но е елементарно :) Инструменти -> Разширени -> Обновяване и там трябва да махнеш отметките на FireFox, Инсталиранете добавки и Търсачките...

fire_magic
05-04-2009, 18:13
За въпросния диск воубще не разбрах какво искаш да направих при положение че го прочетах 5 пъти...

А относно мозила ще ти кажа обаче на български че моита е на български но е елементарно :) Инструменти -> Разширени -> Обновяване и там трябва да махнеш отметките на FireFox, Инсталиранете добавки и Търсачките...Нямам такова пич_(само инструменти и отам натам проверих сичко ненамерихили поне неразбрах), и аз съм на български...

rosenhristev
05-04-2009, 19:52
За въпросния диск воубще не разбрах какво искаш да направих при положение че го прочетах 5 пъти...

А относно мозила ще ти кажа обаче на български че моита е на български но е елементарно :) Инструменти -> Разширени -> Обновяване и там трябва да махнеш отметките на FireFox, Инсталиранете добавки и Търсачките...Нямам такова пич_(само инструменти и отам натам проверих сичко ненамерихили поне неразбрах), и аз съм на български...

Малко е нормално да нямаш извинявам се Инструменти -> Настойки... и от там продалжаваш това малко ми е избягало. Сру ама сам го изтървал...

ivanstef
05-05-2009, 07:26
Ой, ой, ой, що такой, я картошки ял, па бобец срал. :D :D

Maskata
05-05-2009, 16:00
Ой, ой, ой, що такой, я картошки ял, па бобец срал. :D :D
Гениално :)

ivanstef
05-05-2009, 16:37
Нали 8)