PDA

View Full Version : Върпосчее :P



torresinho
05-04-2009, 13:49
Ами ... идва лято и мисля да тегля едно бръснене на краката ... момче съм ... ноо ... може и за гей да ме мислите,но какво ми е нужно за да няма пъпки след бръсненето ... крем ли епилатор ли обяснете начинаещ съм с краката :P

CaribbeanGirl
05-04-2009, 13:56
След бръснене се мажеш с крем за тяло и си готов! И не те мисля за гей, повечето момчета правят така!

CaribbeanGirl
05-04-2009, 14:00
Едно бързо разяснение:

Със самобръсначката: много кратък ефект (1-2 дена); самите косми стават по-дебели и по-черни, но пък това е най-евтиния начин

С епилатор: Ефекта е около 1 седмица (по рекламите ги дават по 4 седмици, но не е така); космите се отскубват от корен, защото епилатора е с пинцети, но после целите ти крака ще са на червени точки (не се плаши, те се махат след 1-2 дена)

С кола маска: най-ефективно, но и най-болезнено; Предполагам, че окосмяването няма да го има 1-2 седмици, но не съм убедена; космите започват постепенно да уредяват (същото е и при епилатора)

Дано да съм помогнала :-P

stefity
05-04-2009, 14:11
С епилатор: Ефекта е около 1 седмица (по рекламите ги дават по 4 седмици, но не е така); космите се отскубват от корен, защото епилатора е с пинцети, но после целите ти крака ще са на червени точки (не се плаши, те се махат след 1-2 дена)


Хм... при мене пък епилатора държи 3 седмици. :) Ама пък аз никога не съм се бръснала... направо с епилатора почнах, може и от това да е. :) А за червените точки... Е не седят чак 2 дена... :) При мен се махат още на същия ден. :) Но зависи и колко ти е чувствителна кожата де.

CaribbeanGirl
05-04-2009, 14:14
Ееее да, зависи от типа кожа! При мен чак на 2 ден се махат :(

Mi6inka
05-04-2009, 17:56
за червените точки след епилатора... да зависи предимно от кожата ... примерно аз като почнах да се епилирам..даже чвия път като се епилирах червените ми точки седяха 2-3 дена... след това.. по няколко часа... сега.. почти даже нямам червени точки ,а ако се появат след час вече ги няма :)


п.с. обаче много малко момчета издържат на болката с епилатора :D :-P

clever
05-04-2009, 18:00
Ами ... идва лято и мисля да тегля едно бръснене на краката ... момче съм ... ноо ... може и за гей да ме мислите,но какво ми е нужно за да няма пъпки след бръсненето ... крем ли епилатор ли обяснете начинаещ съм с краката :P
епилатор
и аз се бръсна..
а що се отнася до червените точки-нямай грижа;не си личат ;а и минават за няколко дена

shell
05-04-2009, 18:03
когато за първи път се епилирах ,беше следобяда, на следващия ден вечерта още имах точки,но следващите пъти вече много по -бързо ми се махат-на следваща сутрин и ги няма :)
а по темата- не е гейско да се обезкосмяваш краката ктига ти да се харесваш :)

torresinho
05-04-2009, 20:09
Колко струва едно епилаторче?
А лентичките Veet или некакви други там имат ли действие ?

LittlePrincess
05-04-2009, 20:25
На мен лентите на Veet изобщо не ми действаха, ама имат някакво кремче, което е хубаво.

a3c1M
05-04-2009, 20:35
Ами ако ги обръснеш ще обраснат още повече...

Mi6inka
05-04-2009, 20:48
На мен лентите на Veet изобщо не ми действаха, ама имат някакво кремче, което е хубаво.

ааа тея кремове (ако говориш за депилатоарите) нещо не ме кефят..ама това си е моето мнение де...то почти като бръснено е...

foreverr
05-04-2009, 20:50
Не си прецаквай космите с бръсна4а, за6тото 6те станат големи.По добре или с епилатор или с кола маска.

clever
05-04-2009, 20:55
Колко струва едно епилаторче?
А лентичките Veet или некакви други там имат ли действие ?
епилатор си взех за около 40 лв мисля от метро
зависи-различни са цените...

Jo_Ni_To
05-04-2009, 21:11
ЕмИ аз ЛичнО ПолзВам ЕпИлАтОр.. След ПроЦедуРатА Просто си Миеш КракаТА там.. и Мажиш с КреМ и толКОз .. ПОне На мОйта кОжа тКа стАва.. ПъК веЧе Има КрЕмОве..ЛенТички и т.Н.. :D

stefity
05-05-2009, 07:14
ЕмИ аз ЛичнО ПолзВам ЕпИлАтОр.. След ПроЦедуРатА Просто си Миеш КракаТА там.. и Мажиш с КреМ и толКОз .. ПОне На мОйта кОжа тКа стАва.. ПъК веЧе Има КрЕмОве..ЛенТички и т.Н.. :D

Не е хубаво след като си се епилирал да си миеш краката. Това се прави преди епилацията.

mnluda
05-05-2009, 09:46
еми аз преди около седмица се престраших и за пръв път ползвах епилатора ама след това веднага се намазах с един крем за тяло и след около 2 часа и зачервявянията и "пъпчиците" се махнаха :)

torresinho
05-05-2009, 17:13
Кажете какъв е крема :)

Neftochimic
05-05-2009, 18:12
купи си депилиращ крем /така май се казваше/

joannalof
05-05-2009, 18:12
С епилатор става много бавно и не ми се занимава :o За мен най-добре е лентичките кола маска. На мен Veet никога не ми е правил проблеми - имам депилатора и лентите. И не е вярно,че повече боляло от епилатора :shock: Болката е мигновена,а не косъм по късъм, мъки след мъки ! И най-вече за момче може по цял месец да ходи, не е нужно да е идеално гладко 8)

DiScOnEcTeD
05-05-2009, 18:48
С епилатор: Ефекта е около 1 седмица (по рекламите ги дават по 4 седмици, но не е така); космите се отскубват от корен, защото епилатора е с пинцети, но после целите ти крака ще са на червени точки (не се плаши, те се махат след 1-2 дена)


Хм... при мене пък епилатора държи 3 седмици. :) Ама пък аз никога не съм се бръснала... направо с епилатора почнах, може и от това да е. :) А за червените точки... Е не седят чак 2 дена... :) При мен се махат още на същия ден. :) Но зависи и колко ти е чувствителна кожата де.
мда и при мен е така а не държи 1 седмица

mimsssssss
05-06-2009, 14:45
Едно бързо разяснение:

Със самобръсначката: много кратък ефект (1-2 дена); самите косми стават по-дебели и по-черни, но пък това е най-евтиния начин

С епилатор: Ефекта е около 1 седмица (по рекламите ги дават по 4 седмици, но не е така); космите се отскубват от корен, защото епилатора е с пинцети, но после целите ти крака ще са на червени точки (не се плаши, те се махат след 1-2 дена)

С кола маска: най-ефективно, но и най-болезнено; Предполагам, че окосмяването няма да го има 1-2 седмици, но не съм убедена; космите започват постепенно да уредяват (същото е и при епилатора)

Дано да съм помогнала :-P

DiScOnEcTeD
05-06-2009, 17:01
Кажете какъв е крема :)
със сякъкав крем става .... поне при мен ...

vickey
05-09-2009, 10:48
Аз преди ползвах крем Veet и бях много довола..различни грамажи различна цена.Има опътване вътре и не е скъпо до 10 лв най много...има и лентичи но не съм ги ползвала и незнам ефекта