PDA

View Full Version : Промени се..



jujanka2
05-04-2009, 15:00
Незнам дали е правилно да се обръщам към вас, но незнам кого да попитам вече..На 16 години съм имам си приятел от 4 месеца и наистина много го обичам..В началото всичко беше чудесно въпреки, че се карахме почти всеки ден..но след това се оправяхме и ни беше още по-хубаво заедно.Появи се едно момиче, което постоянно говори на приятеля ми, че го харесва и му се натиска за да и бъде първия така да се каже..Той ми казва, че иска да си е само с мен, но се притеснявам..имам чувството, че вече не изпитва същите чувства като преди към мен..и незнам какво да правя..Той говори на всичките си приятели, че много иска да е с мен и че много ме обича, но понякога пред мен е съвсем различен..Не искам да се променя :cry: Моля Ви дайте ми съвет какво да правя.. ;(

3oPuTy
05-04-2009, 15:05
За пореден път го пиша,но като не разбирате от дума ще повтарям ...
ПОГОВОРЕТЕ
Една връзка се гради около доверие и откровени разговори!!!А за това,че е започнал да се променя ... То това щеше да се случи и без "помощта" на това момиче ... Просто това си е заложено в една връзка - в началото всичко е като красива приказка,но след месец-два-три-година нещата се променят ;)

sladkalady
05-04-2009, 15:08
Нормално е да си притеснена
Мн мразя като се появи трети човек,както е при теб.
Опитай се да имаш повече доверие на приятеля си щом ти казва ,че иска да е само с теб ,но все пак си имай едно на ум
А това ,че не изпитва същите чувства-въобразяваш си :)

sladkalady
05-04-2009, 15:09
Нормално е да си притеснена
Мн мразя като се появи трети човек,както е при теб.
Опитай се да имаш повече доверие на приятеля си щом ти казва ,че иска да е само с теб ,но все пак си имай едно на ум
А това ,че не изпитва същите чувства-въобразяваш си :)

jujanka2
05-04-2009, 15:38
Еми говорили сме много пъти на тая тема..и след това всичко се повтаря..коментари от нейна и негова страна в разни сайтове за запознанства..и когато му кажа нещо по тази тема чувам само "млъкни" или "оф престани" .. Не съм от хората които си мълчат попринцип обичам да разговарям по даден въпрос..не се притеснявам да говоря с него, но каквото и да кажа продължават същите истории.. :X

sunnymim
05-04-2009, 16:29
Ами кажи му какво мислиш ... иначе не знам какво да те посъветвам, нямам никакъвв опит. :(

moon_flower
05-04-2009, 16:51
Щом казва,че иска да е с теб едва ли лъже.Няма причина.
А и просто седни с него и му обясни какво те тревожи.Не мога да разбера защо всички се чувстват толкова застрашени от тия разговори..нормално е да има притеснения отвреме навреме и трябва да ги споделяш с него,а не да ги криеш...

moon_flower
05-04-2009, 16:55
А,извинявай..не прочетох последното нещо,което си написала.
Ти хубаво казваш ,че сте говорили и той ти казва да млъкнеш,но не си ли се замисляла,че щом е с теб значи наистина не иска да е с другата?Иначе напълно те разбирам,много е неприятно като има друго момиче,което да се лепи..И междудругото..защо не си махнете регистрациите по тия сайтове?Само ядове ще ви създават.Казвам ти го,защото пак от тия тъпи коментари една приятелка скъса с гаджето си.

Bellatrix
05-04-2009, 17:00
Еми говорили сме много пъти на тая тема..и след това всичко се повтаря..коментари от нейна и негова страна в разни сайтове за запознанства..и когато му кажа нещо по тази тема чувам само "млъкни" или "оф престани" .. Не съм от хората които си мълчат попринцип обичам да разговарям по даден въпрос..не се притеснявам да говоря с него, но каквото и да кажа продължават същите истории.. :X
Демек той си я зарибява и ти като се опиташ да му кажеш нещо той те прекъсва най-грубо. Мразя, когато някой ми каже да млъкна. Много е грубо и не говори добре за човека. Ти си решаваш, но според мен му кажи: "Оф, избирай: или връзка с мен, или зарибявки с оная."

ThisIsMe
05-04-2009, 17:05
Кажи му как се чувстваш.А иначе е мн неприятно ,когато се намеси 3-ти човек в една връзка и започне да си вре носа ,където не му е работата :( успех!

ImmortalForever
05-04-2009, 17:28
Да млъкваш ли?!?!?! Това го обичам най-много..тогава включвам на Z-рок и е длъжен дa изслуша целия океан от изблици, които съм му подготвила..Да млъкна? Ша!Ша! Чакай малко-той за свобода на словото да е чувал..намилай му пък...
П.С. не се заяждам но 4 месеца не е ли рано за "обчиане"
whateva'

jujanka2
05-04-2009, 17:35
Еми дори и да не е обичане е нещо много силно, защото за първи път се чувствам така с момче..Разговаряли сме с него и понякога съм му казвала "еми щом не ти пука за мене ок.." а той ми е отговарял, че прекалено много му пука за мен и можеби затова така се получава..незнам какво да си мисля вече! И все пак благодаря много за отговорите :)

Take_That
05-04-2009, 17:39
имам чувството, че вече не изпитва същите чувства като преди към мен..

Какво те кара да мислиш така? Постъпка, думи, жестове от негова страна?

w0lf
05-04-2009, 17:39
Зашлеви оная шафрантия и и кажи " Keep ur hands off my girl" (boy в случая :lol: )

jujanka2
05-04-2009, 18:04
Еми държанието му като цяло се е променило..То не е винаги, а на моменти..В един момент е много добър..в следващия се държи много студено и не ми дава обяснение за нищо..

Take_That
05-04-2009, 19:01
Еми държанието му като цяло се е променило..То не е винаги, а на моменти..В един момент е много добър..в следващия се държи много студено и не ми дава обяснение за нищо..

Щях да те посъветвам да поговорите, но видях, че си писала, че вече сте го правили и той ти казва неща от сорта на "млъкни" или "оф престани" - не знам защо, но си мисля, че един човек, който обича едва ли ще говори така :) Замисляла ли си се да сложиш край на това т. нар подобие на връзка :)

mort
05-04-2009, 19:22
Да млъкваш ли?!?!?! Това го обичам най-много..тогава включвам на Z-рок и е длъжен дa изслуша целия океан от изблици, които съм му подготвила..Да млъкна? Ша!Ша! Чакай малко-той за свобода на словото да е чувал..намилай му пък...
П.С. не се заяждам но 4 месеца не е ли рано за "обчиане"
whateva'

Първо-поздравление за Z-рока! :D И второ-при всеки е различно.Може и на втория месец да заобичаш,въпреки,че е рядко.Дали тя малко преиграва в този конкретен случай е друг въпрос.
По темата-може и да не искаш да се променя,но ако патката го е омаяла,се подготви за удар.Може и после да осъзнае,че е позагърбил хубава връзка за чифт цици,които ще му омръзнат за седмица.Дано му уври главата по-скоро - това ти пожелавам.