PDA

View Full Version : Нещо от сорта на пъпки!



Rza
05-04-2009, 15:58
Значи моят проблем е че имам нещо като пъпки,казвам нещо понеже не могат да речем да се стискат :( не са много и са 2-3 см под долната част на ушаците ми 8-) малко са по-големи от обикновенната си пъпка и много гадно,пих билки мазах го с хиляди неща!Ако някой има подобен проблем или има познати,които имат проблема нека драснат да кажат с какво я лекуват тая чудесия или просто идеи за някакви мазила :) мерси предварително

clever
05-04-2009, 16:15
питай дерматолог :)

Rza
05-04-2009, 16:32
Ами,ходих той каза,че е от сладкото ама не беше от тва после ми каза да не се бръсна понеже съм ги дразнел и да не ползвам одеколони и тем подобни :( предписа ми няква бирена мая и няква др гадост ама забравих името и рецептата не я намирам и трябваше вс 2 седмици да ходя на соларим да ги доизсушавам:резултата само си дадох парите,даже ги възпалих :shock:

MetalZone
05-04-2009, 16:37
Мажи ги с паста за зъби, остави пастата да засъхне и стой така известно време.. после отмий :) и си почиствай РЕДОВНО лицето с лавандулов спирт (в аптеките го има) :)

Rza
05-04-2009, 16:43
Мажи ги с паста за зъби, остави пастата да засъхне и стой така известно време.. после отмий :) и си почиствай РЕДОВНО лицето с лавандулов спирт (в аптеките го има) :)
ясно сега ще се намацам с паста и спирт имам,мерси :0 ако има други идеи давайте,пък да става квото ще :D

clever
05-04-2009, 16:50
ми отиди при друг дерматолог или питай този какво ти е дал миналия път :D доколкото разбрах не си намираш рецептата...
не може просто така да мажеш с какво да е :D
трябва да питаш лекар в тази област
успех :)

Rza
05-04-2009, 16:54
ми отиди при друг дерматолог или питай този какво ти е дал миналия път :D доколкото разбрах не си намираш рецептата...
не може просто така да мажеш с какво да е :D
трябва да питаш лекар в тази област
успех :)
Мерси ще ми трябва,аз на тия мумии вече им нямам вяра,но явно нямам избор :lol:

hisy
05-05-2009, 20:08
Остави ги пъпките... все пак си в пубертета.. и най-вече не ги стискай защото някои може да са гнойни и да ти излизат все повече и повече.. те с времето ще се махнат..или ако не издържаш да ги гледаш ... си купи някви мазила.. или нещо подобно :D

bloodyF
05-05-2009, 22:14
ми акне аут лосиона...или спирт 0.2 % май се водеше :-o

Fych
05-06-2009, 08:21
акне аут е с много спирт и изсушава доста кожата,но решението е в спирта.Преди да си легнеш ги мажеш с един памук и си готов ; ) ако не стане пак при дерматолога.