PDA

View Full Version : За Варненци



lolipop1
05-04-2009, 16:07
къде обичате да се събирате с фр .. гпвпря за хората от варна ... като изключим морската мола .. ии половина центар ии някои забутани кафета .. кажете някое яко място че ми стана тъпо .. изключете ии плажовете ии басейни ...

opaaaaaaaaaaaa
05-04-2009, 16:35
на балкона 8)

danito0
05-04-2009, 18:05
ем събираме се в някой.... :grin: :grin: :grin: танци манци...иначе моската естествено :-D :D

CrAzYanDlaZy
05-04-2009, 19:43
Абе аз много обичам по морската алея. И наскоро открих `Рапонджи` , тва е частен плаж с изкуствени палми! Много е яко! Иначе съм чувала, че в клуба `Шоколад` е яко. Още къде ... ааа да! Ами на ледената пързалка в `Младост`! Там е хиперяко! За другаде не се сещам, но се надявам да съм успяла да помогна поне малко. :)

mort
05-04-2009, 19:57
Rats club.Там сме с компанията,иначе се шматкаме насам-натам.В България живеем,братко мой. :) Скука си е тука,за тези,които не се наливат всяка вечер и не висят по кафенетата. ^^

MrUndaztood
05-05-2009, 10:21
Rats club.Там сме с компанията,иначе се шматкаме насам-натам.В България живеем,братко мой. :) Скука си е тука,за тези,които не се наливат всяка вечер и не висят по кафенетата. ^^

10 часа обикаляме града,спукваме се от смях,после ядем на централната Годзила или пък някой дюнер,пак обикаляме и си разотиваме.Ама много яко си прекарваме.По кафета,по клубове,тц.
По моловете по някой път се връткаме,по кината.
Иначе ся ще пусна идеята с приспиване на плажа :)

sexa_na_kompleksa
05-05-2009, 10:31
Във Варна, ако нямаш какво да правиш....
Чети книги. Имаш нужда, така като ти гледам темите...

Shia
05-05-2009, 11:47
Аспаруховски парк :lol: :lol: :lol:

lolipop1
05-05-2009, 15:43
Във Варна, ако нямаш какво да правиш....
Чети книги. Имаш нужда, така като ти гледам темите...

не ми давай съвет какво да правя .. не си ми на нивото ... темата беше др .. ако ще се заяждаш .. мноо ти здраве ...

sexa_na_kompleksa
05-05-2009, 16:55
Във Варна, ако нямаш какво да правиш....
Чети книги. Имаш нужда, така като ти гледам темите...

не ми давай съвет какво да правя .. не си ми на нивото ... темата беше др .. ако ще се заяждаш .. мноо ти здраве ...

Да, права си - не сме на едно ниво... и никога няма да бъдеме! ; )

lolipop1
05-05-2009, 17:07
Във Варна, ако нямаш какво да правиш....
Чети книги. Имаш нужда, така като ти гледам темите...

не ми давай съвет какво да правя .. не си ми на нивото ... темата беше др .. ако ще се заяждаш .. мноо ти здраве ...

Да, права си - не сме на едно ниво... и никога няма да бъдеме! ; )

:) точно така .. ти винаги ще бъдеш под мен :D :grin: хахах айй стиа сме спамили темичката :)

term0t0
05-05-2009, 19:16
На футболните игрища яко массака е там..яко момчетата и борба + яко мацки т.е 1-2

LiLGrizzly
05-05-2009, 19:28
Еми варете на кино ! Аз съм от Русе но днеска бяхме във Варна даже преди 10 мин се върнах ! Много як град имате особено мола ви ... наще има още да ги строяяят до към 2010/2011 :? и морската ви алея е яка ! Евала за града ви ! :-P

rusova
05-05-2009, 19:29
Във Варна, ако нямаш какво да правиш....
Чети книги. Имаш нужда, така като ти гледам темите...

не ми давай съвет какво да правя .. не си ми на нивото ... темата беше др .. ако ще се заяждаш .. мноо ти здраве ...
мацо мацо тя дори не ти се заяде според мен ,ама туй са си ваще проблеми ;)
по темата еми варна си як град ,както и да го гледаме ;) просто трябва да си с точните хора и ще ти е яко и в най-голямата дупка да си ... ;)