PDA

View Full Version : Идеи за приятна изненада



Insatiable
05-04-2009, 16:53
Здравейте на всички!
С приятеля ми сме заедно вече почти 4 месеца и искам да му направя някаква приятна изненада независимо дали ще е свързана с нещо материално, или да отидем на някакво местенце, или ще е просто някакъв вид жест... не знам и аз! За това Ви моля за предложения и оригинални идеи, просто искам да е нещо, което няма да забрави :)

NaNa_SladuRana
05-04-2009, 16:55
от кой град сте,на колко сте,какво го вълнува?

Insatiable
05-04-2009, 17:06
От малко градче сме. Аз съм на 18, той е на 22. Може да се каже, че доста го вълнуват моторите, обича разходките и екстремните преживявания... за друго в момента не се сещам.

Crazy_sunchO
05-04-2009, 17:14
ще импровизирам. като за начало му напиши някакво много мили писмо, не повече от 1 лист и му го пъхни в пощата. 100% ще се зарадва. все пак едва ли е получавал писма от гаджетата си :) в края на писмото напиши промерно, че в еди колко си часа, на мястото където сте се срещнали за 1 път ще го чака приятна изненада. ако харесва малки сладки животинчета му вземи котенце или пък малко куче. гаранция ти давам ,че ще се зарадва много и няма да го забрави никога :) пък ако нямаш пари за животинчета или ако той не им е голям почитател, просто го чакай на това място в уредения час с малко подаръче от сорта на гривничка с името ти или 2 билета за кино :) това според мен е добра идея за някакъв празник, да речем за 5 месеца откакто сте заедно. успех! :):) :-)

kristito3
05-04-2009, 17:20
ами щом обича екстремните преживявания дали харесва скок с бънджи :) :) може да поразпиташ тук-там и да разбереш къде има и стига да не е толкова скъпо!!! :oops: има също картинг писта ( в Пловдив - целият комплекс се казва "Ексалибур", но разбира се ако живееш близо до Пловдив :) мисля, че не е толкова скъпо - около 15лв за една обиколка или нещо такова - не съм мното сигурна)

Insatiable
05-04-2009, 17:22
Crazy_sunchO, много хубава идея, въпроса е там, че аз с него се познавам от 4 години и за такова място просто не се сещам :? и не искам да има поводи за да му направя изненада, просто ей така да бъде :) да му покажа колко много го обичам ;)

Crazy_sunchO
05-04-2009, 17:29
Crazy_sunchO, много хубава идея, въпроса е там, че аз с него се познавам от 4 години и за такова място просто не се сещам :? и не искам да има поводи за да му направя изненада, просто ей така да бъде :) да му покажа колко много го обичам ;)
ми тогава на място, с което имате приятни спомени или не знам и аз :) все пак ти си решаваш а и просто попита за идеи :)

ThisIsMe
05-04-2009, 17:32
а защо не оставиш той да се сети да ти подари нещо? :-o

mili4ko
05-04-2009, 17:45
На колко години сте ти и той?

dydolinkka93
05-04-2009, 17:47
пише на колко са .. тя на 18 той на 22 .. а колкото до изненадата отидете на някое нетипично място за двама ви .. някъде където не сте били и не сте мислили че ще бъдете : ))

Fych
05-05-2009, 11:09
Хъмм..и аз наскоро се чудих по този въпрос.Хората на 20 се радват на играчките и може примерно да му вземеш някоя играчка моторче ама по-голяма и отгоре да сложиш плюшена играчка мишка и да и сложиш прашки и да я подариш ; ) или ако ти вика "коте" "пате" или с някакво такова име купуваш и го слагаш в/у мотора : ) .Това според мен е нещо хем сладко,хем приятна изненада.Друго,за което се сещам в един форум една мацка беше направила следния подарък"Беше му взела 18 хамбургера от Мак Доналдс и той бие доста доволен".Аз си мислех същото само ,че за картофки или му приготви някаква храна и му я занеси до работата.Остават прияно изненадани.Хем има манджа,хем е с любов приготвена ;)

sh3_1s_7h3_0n3
05-05-2009, 11:10
Направи му еротичен масаж в предизвикателно облекло. 8)

Hilary_
05-05-2009, 14:34
Заведи го на картинг... :D :D Ако трябва да сме сериозни... ми можеш много неща да направиш... вечеря със продължение... да го заведеш на пица или някъде където обичате заедно да ходите... да му подариш нещо което си направила сама... 8)

Crazy_sunchO
05-05-2009, 19:30
после пиши кво е станало