PDA

View Full Version : На какво си готов за Нея ?



Shia
05-04-2009, 17:23
Случка,която ми разкаха и до къде стига предполагаема любов.

Момче си хваща момиче за гадже,уж несериозно,уж за едното ходене.Двамата го знаят и го приемат,но в течение на времето(въпрос на месеци) чувствата се променят и връзката на шега се преобръща и е вече истинска връзка.
Момичето е красиво,по описанието на момчето ("...като манекенка"),поддържа се,обича да ходи добре облечена(заможни родители),но не е разглезено.
В един спокоен ден момичето писва,че момчето има много грозна кола,която не отивала на имиджа й(маркови дрехи+яка кола=перфектно).Момчето се съгласило-обича я все пак.Сменя колата си(мжд. върви идеално без проблеми и мърка подобаващо)
О.К.Отиват след време на гонките във Варна,всичките й приятели са с лъскаи коли,по-високите класи и отново иска смяна на колата от момчето-тази я правило да изглежда "жалка" сред останалите ,ако не смени къса с него.Той(о.0) се съгласява с нея,но връзката им продължава още няколко месеца и късат
..логично той сега си блъска главата за део я е послушал,но не са се разделили за това.


Ако мацката Ви постави подобно условие бихте ли се съгласили,ако наистина има нещо между вас,сериозно...pure love
ще се жертвате ли(и няма ултиматум)



Тая мацка горе,попринцип за мен не е в ред,след ,като е тръгнала с него тя знае той какво има и как ще бъде.Може да поиска да си вземе нови дрехи или да яде по-здравословно,но толкова големи капризи ми идва в повече.

MrBlinD
05-04-2009, 17:27
Аз не бих направил чак такива тъпотии нишо че няам шофиорска книжка :shock: бих направил други саможертви ,но всичко си има граница все пак :?

w0lf
05-04-2009, 17:28
Тъпа материалистка. А на пича евала му правя че я е обичал толкова че да направи такава крачка - все пак колите не са евтини. 1 път смяна ок, може би колата е била зле, но да искаш да сменяш чисто нова (всмисъл наскоро взета) кола поради едната лигавщина - ЕБАСИ ТЪПОТО ПАРЧЕ :shock: По добре момчето да се беше възпротивило, тя не може да му каже каква кола да кара и още по малкото че щом ще късат заради кола навярно тя не го е обичала и си е търсела някой който да я вози. Това е моето мнение.

oasis
05-04-2009, 17:32
Хаха е тва се казва любов.. :lol:

dydolinkka93
05-04-2009, 17:33
не не бих : ) ако бях момче де ;д ..

ThisIsMe
05-04-2009, 17:36
ако бях мъж никога нямаше да угаждам до такава степен на едно момиче.Тя за каква се мисли? за кралица ли? :? тези номера да ги продава другаде :x ебахти простата кучка :x с теб е заради парите и колите,ако бях на това място и да съм в положение като това ,одавна да беше зарязана тая алчна пикла.Как ме дразнят такива мръсници... :-x :-x :-x

Shia
05-04-2009, 17:37
тя не го е обичала и си е търсела някой който да я вози. Това е моето мнение.

Момичето има кола-бял джип-BMW X-някое си .Когато излизат с неговата кола тя не се чувства добре.

Не съм запозната с колите на момчето-Опел и Мерцедес бяха(МАЙ)

EDI16
05-04-2009, 17:37
Бих направил такива жертви за приятелката си (въпреки, че нямам шофьорска кножка :-D ), но ДА готов сам на жертви за човека който обичам :-) (е все пак, зависи... ако са в някакви граници... щото до колкото разбирам въпросното момиче не е обичало въпросното момче :? ) както и да е :D относителен въпрос... зависи от тва колко силно обичаш даден човек... :wink:

Take_That
05-04-2009, 17:41
Омръзна ми от разглезени К**И.......

По темата - бих направила жертви в името на любим човек, но само ако съм сигурна, че и той наистина ме обича :)

w0lf
05-04-2009, 17:41
тя не го е обичала и си е търсела някой който да я вози. Това е моето мнение.

Момичето има кола-бял джип-BMW X-някое си .Когато излизат с неговата кола тя не се чувства добре.

Не съм запозната с колите на момчето-Опел и Мерцедес бяха(МАЙ)
Значи не съм прав да, не трябваше да пиша без да знам. Еми тогава...си е просто тъпа :lol:

Bellatrix
05-04-2009, 17:42
Момиче съм, но бих направила всякакви жертви за човек, който наистина обичам, НО И ТОЙ МЕ ОБИЧА. А нейното поведение не е на влюбена, а на тъпа кучка, търсеща не сърцето, а портмонето на един мъж.

Henn
05-04-2009, 19:08
Момиче съм, но бих направила всякакви жертви за човек, който наистина обичам, НО И ТОЙ МЕ ОБИЧА. А нейното поведение не е на влюбена, а на тъпа кучка, търсеща не сърцето, а портмонето на един мъж.
И всичко да направя пак ще е малко :smt007 но само когато ми покаже че тя би направила същото за мен ...

got2Bthe1
05-04-2009, 19:13
Щом ми иска такива неща=> не обича мен а парите ми,от което следва че ще и тегля най-голямата възможна майна и няма да я погледна повече...тва не е истинска любов...

mort
05-04-2009, 19:14
Тя не го е обичала.Ако го обичаше толкова,колкото казваш,щеше и в Лада да се вози,но да знае,че като се завърти наляво ще види как се усмихва и се опитва да ръгне заялата ръчна и това ще и стига.А колкото до въпроса-скачам в огъня,ако трябва.

Lapin
05-04-2009, 22:20
Бих направил всичко за момиче, което ме обича и го правих, но вече не :-D

dragonfly92
05-04-2009, 22:38
:shock: никога не бих постъпила така с гаджето си :shock: тая е тъпа курва!
а аз бих направила много жертви за прителя ми , защото знам колко държи на мен и аз на него и жервите ще си струват :)

Lonelysoul
05-04-2009, 22:43
Ако тя наистина го бе обичала нямаше да пуставя иначе ще скъсаме в това изречение и нямаше да прави даже подобен ултиматум ако някое момиче ми почне да прави подобни номера ако наистина много я обичам бих се повлиял донякъде но катко гореспоменатото момче така и аз бих я зарязъл ако продължава в същия дух

nicolepcd
05-05-2009, 06:32
Тая е проста, ма момчето е още по-просто, че й се връзва на простотиите 8)

valdesbg
05-05-2009, 06:56
"...чуждото сърце се взима, когато своето дадеш..."

Отнякъде си го спомням, цитата не е целия.

Та в конкретния случай - това е много далеч от любов. По скоро материална изгода и взаимна търпимост.

Всичко си има граници, и това каква кола карам, с каква самобръсначка се бръсна, какъв парфюм използвам, какви обувки нося, къде ходя да пазарувам, в кое кафе влизам и т.н. си е ЛИЧНО моя преценка, която не търпи критика. Ако някой си мисли че е има право да променя тия неща - ще му посоча вратата. Без условия.

kypo
05-05-2009, 12:18
много ясно че ще иска да си купи по-хубава кола, като иска да ебе лъскави путки, че трябва да кара лъскави коли. като кара брички ше ебе космати и дебели курви. тва е живота брато :lol:

xplay
05-05-2009, 12:33
Ако бях момче за такова материалистче бих изкопала гроб :D