PDA

View Full Version : Пет килограма за една седмица на училище?



Bianca
05-04-2009, 17:48
Здравейте. Искам да отслабна с 5 кила за има-няма една-две седмици. Но съм на училище по цял ден и ми е малко трудно с менюто. Идеи?

BlackWings
05-04-2009, 17:51
Ам може да съм останала с грешно впечатление , но ти не си ли 40 кила с напикани гащи? :-D
Какви 5 кила бе? Успокой се. Не ти давам да отслабваш :-P

Jesus
05-04-2009, 17:52
аз вече 3ти ден съм на вода с мед и по няколко ябълки и мисля че има ефект :) ама лошото е че аз както съм свикнал да ям по 5-6 пъти на ден и то доста солидно и от толкова малко следобеда по 1 време малко главата ми се замая :С ама ти ще намалиш просто храната и едва ли ще имаш проблеми :)

clever
05-04-2009, 17:53
Здравейте. Искам да отслабна с 5 кила за има-няма една-две седмици. Но съм на училище по цял ден и ми е малко трудно с менюто. Идеи?
дето казваше в една тема;че не съм те виждал... :D
виждал съм твои снимки и изглеждаш супер
кви пет кила... нали не искаш да ставаш анорексичка :D
яж каквото искаш и спортувай 8)

clever
05-04-2009, 17:58
аз вече 3ти ден съм на вода с мед и по няколко ябълки и мисля че има ефект :) ама лошото е че аз както съм свикнал да ям по 5-6 пъти на ден и то доста солидно и от толкова малко следобеда по 1 време малко главата ми се замая :С ама ти ще намалиш просто храната и едва ли ще имаш проблеми :)
пич
ще се измъчиш ти с тия ябълки
бягай в парка и ще свалиш :)
така ако не приемаш мазнини няма да ги изразходваш и ефектът ще е нежелан-изморяване;замаяност и сваляне на няколко кила
в подрастващата възраст едно от най-лошите неща е ограничаване на храна
ако чак толкова се нуждаеш от диета можеш да се посъветваш с диетолог

DimovB
05-04-2009, 18:18
аз вече 3ти ден съм на вода с мед и по няколко ябълки и мисля че има ефект :) ама лошото е че аз както съм свикнал да ям по 5-6 пъти на ден и то доста солидно и от толкова малко следобеда по 1 време малко главата ми се замая :С ама ти ще намалиш просто храната и едва ли ще имаш проблеми :)

закво пък ти е диета пък на тебе? И то от тея женските с гладуването и ябълките, дето най ме дразнят..

Bianca
05-04-2009, 18:22
Джийзъс, по-леко с тая вода, защото организмът ти ще започне да я задържа и ще станеш не 100, ами 200 кила. ;)

Jesus
05-04-2009, 18:56
абе трябва да смъкна 15тина килца :) споко тая вода е изхвърлям :)

Bianca
05-04-2009, 19:25
Чакам съвети. :Х

LittlePrincess
05-04-2009, 19:59
Моя приятелка отслабна за няма няма 5 дена с около 5-6 кила с някаква диета с ориз и месо. Ядеше през 2 или 4 часа по едно таково месце, ама каза, че е адски гадно на вкус. Имаше ефект, но тя се прецака на захранката след това.

Bianca
05-04-2009, 20:07
Захранката? Как се е прецакала?
П. П. И без тъпи гладове, супер наплашена съм от анорексии, булимии и така нататък. :shock:

magneziq
05-04-2009, 20:08
Аз свалям килограми с много ходене. С приятелки обикаляме по магазините с по 5/6 часа при което свалям по 1,5кг. Аз съм 43 килограма и свалям килограми по-трудно от някой по-пълен от мен. Един човек тежащ 60кг би свалил 2 пъти повече. Смятам, че ходенето и най вече бягането е доста полезно и не изисква гладуване. Аз си ям колкото си искам, но после ходя много, забавлявам се и свалям килограми. :)

LittlePrincess
05-04-2009, 20:20
Захранката? Как се е прецакала?
П. П. И без тъпи гладове, супер наплашена съм от анорексии, булимии и така нататък. :shock:

Еми просто не изтърпя покрай мен аз да си нагъвам шоколади, а тя да трябва да яде определени разботи за захранката. От нищо не се е разболяла просто както ги свали, така ги върна същите само заради развалянето на последния етап.

Jesus
05-04-2009, 20:31
моето с водата, меда и ябълките ако подейства и за 2 седмици смъкна 15тина кила ще ти се похваля :)

Goddess
05-04-2009, 20:59
Бързото сваляне на килограми най - сигурно предвещава възвръщането им за отрицателно време. Отделно стрии...
Иначе и аз ако съдя по снимките ти, не знам защо ти трябва 5 килограма да сваляш...в смисъл ти си знаеш, но не си го обяснявам.

Ето : http://www.bgstuff.net/content/view/5240/113/

Като съответно ако не можеш да си набавиш някои от посочените неща, или ги пропускаш, или ги заменяш с нещо ниско калорично.

_princess_
05-04-2009, 22:42
Bianca, ти си толкова слабичка :shock: :shock: А и като ги свалиш за една седмица, после ще си ги върнеш много бързо :(

Jesus
05-05-2009, 16:34
a моята идея за водата с мед и ябълките не ти е препоръчвам :С днес ми е 4ти ден и адски много ми се вие свят :С

happyfacex
05-05-2009, 18:47
^
Хора я пратете снимка че не съм я веждала

porky
05-05-2009, 18:51
Захранката? Как се е прецакала?
П. П. И без тъпи гладове, супер наплашена съм от анорексии, булимии и така нататък. :shock:

Еми просто не изтърпя покрай мен аз да си нагъвам шоколади, а тя да трябва да яде определени разботи за захранката. От нищо не се е разболяла просто както ги свали, така ги върна същите само заради развалянето на последния етап.

Да не би това да е йо-йо ефект?

Bianca
05-05-2009, 19:09
Захранката? Как се е прецакала?
П. П. И без тъпи гладове, супер наплашена съм от анорексии, булимии и така нататък. :shock:

Еми просто не изтърпя покрай мен аз да си нагъвам шоколади, а тя да трябва да яде определени разботи за захранката. От нищо не се е разболяла просто както ги свали, така ги върна същите само заради развалянето на последния етап.

Да не би това да е йо-йо ефект?
Нещо такова.

LovelyGirl
05-05-2009, 21:01
^ Не нещо такова, ами направо си е йо-йо :)

Не е хубаво да се свалят толкова килограми, за толкова кратко време.По-добре постепенно.
Съчетай разделно хранене със спорт.

Jesus - много лоша диета.Ти хубаво ще ги свалиш, но после като започнеш да се храниш нормално, пак ще ги възвърнеш.
Нормално е да ти прилошава, пада ти кръвното.
Ще си съсипеш здравето така.

js7tw
05-05-2009, 23:43
аз отслабнах някъде за 2 седмици с 8 кила като ядях сутрин нещо леко и слетобед на даскало не ям и вечер като се прибера със скърцащ стомах хапвах но пак леко GL

Hysteric_Bitch
05-06-2009, 00:48
Ако вземеш да свалиш 5 кила за една седмица със сигурност ще припаднеш в някой час, а повярвай гадно е особено ако живееш на далече.
Яж само в голямото междучасие сутрин, а после най-вече супи, а също така плодове, зеленчуци или абсолютно нищо. Пии витамини. А може и да си само на разтварящи се витамини, лижат се, пият се, дъвчат се...и така става.