PDA

View Full Version : Странно........



Sweetytoo
05-04-2009, 18:50
Познавам и харесвам едно момче от една година,с което бях на летен лагер и там той ми направи комплименти!Говорихме си,но когато се видяхме в училище тази година той чрез жестове и погледи ми показва,че по някакъв начин му допадам.Но просто не мога да събера смелост да отида и да поговоря с него,защото е малко груб и когато е в компанията на своите "братлета" става коренно различен. Но иначе е симпатичен и мил,когато го опознаеш! Та какво да направя? Не искам да се изложа и да отида да го попитам дали изпитва нещо към мен или тези намеци са били просто в знак на любезност,защото може да си има гадже!

Take_That
05-04-2009, 18:52
Събери смелост (без такиване мога да го направя, щом го искаш трябва), поговори с него, когато е сам, а не в компанията на своите"братлета". От къде знаеш може само за пред тях да се прави на много "важен" и да те е отблъснал

dydolinkka93
05-04-2009, 18:52
емии много мраза да говора с някой по скайпа .. но това май ще е най-правилното решение .. и не бъди толкова рязка смис да го питаш веднага а по пишете си като го видиш и ти му мяткай погледи поздравявай го .. след даскало си говорете когато е останал без компания .. просто се сближи с него :P

w0lf
05-04-2009, 18:52
На колко години сте? :lol: Иначе тва момиче да дойде да те зарибява е голяма радост за 1 момче, давай смело. Стига да си няма сериозна приятелка, защото ще е подло иначе ;)

Sweetytoo
05-04-2009, 20:55
Ами аз съм на 16 и той също. Благодаря за съветите!Ще се опитам да поговоря с него,но може би очи в очи,а не по скайп.

Take_That
05-04-2009, 23:49
Ами аз съм на 16 и той също. Благодаря за съветите!Ще се опитам да поговоря с него,но може би очи в очи,а не по скайп.

Очи в очи е най-добре според мен :) Но пак повтарям - нека да е, когато е сам и наблизо не са приятелчетата му

Sun4o19
05-05-2009, 00:27
Проучи хубаво нещата, кани го още на срещи, на кино и тв малко по така джанъм :lol:

Mi6inka
05-05-2009, 07:47
и аз мисля ,че не е подходящо така от нищото да отидеш и да започнеш да му говориш за чувства.... по-скоро.. бих те посъветвала да му показваш ,че го харесваш..закачки ,усмивки.. знаеш как е... и да видиш на къде ще тръгнат нещата... така поне ще имаш малко повече идея дали си пада по теб или не и следователно ще прецениш как да действаш :)

moneycomeme
05-05-2009, 08:07
Бягай и настъпвай!Хич не се давай на страха или на ,,обществените граници,, , по-смело момииче! :)