PDA

View Full Version : Вашите любовни мечти..



05-04-2009, 18:41
Съжалявам, ако има такава тема, но не съм видяла. :)
Таа да ви питам...
не сте ли си мечтали или сънували много пъти някаква среща, нещо страшно романтично, нещо, което винаги сте искали да стане точно по този начин, нещо импулсивно... Да кажем при ново запознанство с някой/я или да сънувате например съседа/съседката , който/която досега сте смятали за пълен идеот и изведнъж земете да му/й симпатизирате..
Например нещото, което винаги съм искала е цяла нощ да си чатя с някой сладур, а след това да посрещнем изгрева на кея.. ахх
:oops:
Споделете :-)

beiho
05-04-2009, 18:46
Много бих искал да имам любовни мечти, но понеже знам, че всичко ще е само мечти и се мъча въобще да не навлизам в подобни мисли!Всичко хубаво се руши рано или късно.Аз обичам, но човекът, който е с мен прави всичко възможно за да се качи върху нервите ми!

got2Bthe1
05-04-2009, 18:54
Да съм с момиче което обичам и което ме обича...да сме сами и да имаме цялото време на света....тва ми е мечта....

Take_That
05-04-2009, 18:57
Мечтая си просто да го прегърна силно още в мига, в който го видя :) Много пъти такъв е бил и съня ми :)

Henn
05-04-2009, 19:01
Да съм с момиче което обичам и което ме обича...да сме сами и да имаме цялото време на света....тва ми е мечта....
+1 По добре няма как

got2Bthe1
05-04-2009, 19:08
Да съм с момиче което обичам и което ме обича...да сме сами и да имаме цялото време на света....тва ми е мечта....
+1 По добре няма как

мхм жалко обаче че не се е случвало още :-o да се надяваме че скоро ше доиде и моят ден....

mort
05-04-2009, 19:09
Моите ще си ги запазя за мене. ^^

hahavteen
05-04-2009, 19:38
Искам да ме заговори някой в трамвая на гръцки и да отидем вечерта на гръцко парти :D Направо ще се побъркам от кеф ако стане нещо такова :grin:

moneycomeme
05-04-2009, 19:46
Мечтая си да съм цял ден в леглото с въпросния сладур,да ядем шоколад или нещо друго да гледаме филм и да се наслаждаваме на това че сме заедно! :grin:

Black_Fyed_Peas
05-04-2009, 20:13
еммм.... аз си мечтая за момче което да ме обича истински и да го показва. Да се разхождаме по плажа по залез.... да ме гушка миличко и топличкоо... ахх мечти, мечти дано някой ден станат реалност!!! :) :)

bloody_tower
05-04-2009, 20:51
еммм.... аз си мечтая за момче което да ме обича истински и да го показва. Да се разхождаме по плажа по залез.... да ме гушка миличко и топличкоо... ахх мечти, мечти дано някой ден станат реалност!!! :) :)

+1 с двете ръце :)

Henn
05-04-2009, 20:51
мхм жалко обаче че не се е случвало още Surprised да се надяваме че скоро ше доиде и моят ден....
Ще се случи не губи надежда :)


Искам да ме заговори някой в трамвая на гръцки и да отидем вечерта на гръцко парти :D Направо ще се побъркам от кеф ако стане нещо такова :grin:
Ise kala kukla mu ? :D:D:D

hahavteen
05-04-2009, 21:05
Искам да ме заговори някой в трамвая на гръцки и да отидем вечерта на гръцко парти :D Направо ще се побъркам от кеф ако стане нещо такова :grin:
Ise kala kukla mu ? :D:D:D

Polu kala 8-) Ама тука не е трамвай и няма как да идем на парти хахахах :D

Lapin
05-04-2009, 22:06
Момиче, което да ме обича истински и силно :)

nicolepcd
05-05-2009, 06:35
Ми това, което съм искала да стане - ставало е... другите ми мечти вече са си екстри 8-)

john95
05-05-2009, 08:01
Да съм с момиче което обичам и което ме обича...да сме сами и да имаме цялото време на света....тва ми е мечта....
+1 По добре няма как

мхм жалко обаче че не се е случвало още :-o да се надяваме че скоро ше доиде и моят ден....

+1 - и аз чакам тоя прословут ден - да се надяваме че няма да си остана стар ерген 8-)

milan4eto
05-05-2009, 10:04
Да сме заедно с момчето което толкова много харесвам.В последно време губя надежда,че това някога ще се случи :(

Take_That
05-05-2009, 11:37
Да сме заедно с момчето което толкова много харесвам.В последно време губя надежда,че това някога ще се случи :(

Ейй недей така, винаги има надежда :)

MetalL
05-05-2009, 11:44
Аз....тя...сами..далеч от цивилизацията...някъде мн романтично,с много цветя...само аз и тя..никакви пречки,никакви проблеми..чиста и искрена любов..без край... :oops:

soul1199
05-05-2009, 11:47
Аз....тя...сами..далеч от цивилизацията...някъде мн романтично,с много цветя...само аз и тя..никакви пречки,никакви проблеми..чиста и искрена любов..без край... :oops: :oops: :oops: охх милоо :oops: :oops: :smt007 :smt057 аз пък искам да съм с теб,на самотен остров,само двамата... :oops:

bloodyF
05-05-2009, 12:02
Да съм с момиче което обичам и което ме обича...да сме сами и да имаме цялото време на света....тва ми е мечта....


+1 ама с някой пич... :?

lipsvashh_mi
05-05-2009, 12:03
толкова са много,че....но примерно навън да вали,а аз итой да сме в нас на топличко и да гледаме как вали навън,да се гушкаме и така.. :oops:

Hilary_
05-05-2009, 14:32
Мечтите са безплатни... :? Така че и да почна да ги описвам... знам че няма как да се сбъднат... :? Иначе почти за всичко което можете да се сетите съм мечтала... романтичка съм... :? :?

BlueDream16
05-05-2009, 17:12
Знам,че е невъзможна мойта мечта,искам просто красив и умен мъж,който да е до мен и да усещам присъствието му.И той да е влюбен и аз да съм влюбена ..не е толкова лесно за намиране,не е и невъзможно :(

sweet_bebok
05-05-2009, 18:13
Да срещна момчето с което ще си пасваме :D

smileforyou12
05-05-2009, 18:20
Да съм с момиче което обичам и което ме обича...да сме сами и да имаме цялото време на света....тва ми е мечта....
+1 По добре няма как

мхм жалко обаче че не се е случвало още :-o да се надяваме че скоро ше доиде и моят ден....

+1 - и аз чакам тоя прословут ден - да се надяваме че няма да си остана стар ерген 8-)

ThePowerOfLove
05-05-2009, 18:25
Мечтата ми е да намеря човека, който ще ме обича безкрайно, който ще дава всичко за мен и ще ме подкрепя във всичко . Да създадем семейство и другото вече са подробности :)
Иначе това за залеза, плажа, цветята.. това също съм си го мечтала :)

lunichkataaa
05-05-2009, 18:29
Аз....тя...сами..далеч от цивилизацията...някъде мн романтично,с много цветя...само аз и тя..никакви пречки,никакви проблеми..чиста и искрена любов..без край... :oops:

+ Ама с някой сладур.Ех,мечти...Едва ли ще стане някога обаче!

Fych
05-05-2009, 18:29
Хъм,имам доста любовни мечти.По-скоро идват от романтиката в мен.Въпреки,че аз не я виждам много,но хората около мен са ми дали 1-во място по романтизъм :-)
Няма да ги споделям,че ще напиша цяла книга,но не виждам нищо лошо в мечтите,ако имаш достаъчно сила над действията си биха могли да се осъществят.

music0is0my0life
05-05-2009, 19:21
... представете си само .. вечер във вилата... навън вали сняг.. а вие сте сгушени до любимия човек.. на топло и чувате припукването на огъня от камината .. не е ли перфектно... :oops:

Shia
05-05-2009, 19:26
С човека с когото най-много се ненавиждаме
да пламне внезапна и изпепеляваща страст между нас
да изживеем една дива нощ
и на сутринта нашата непоносимост да ни е превърнала в ангели,да сме забравили всичко сякаш не е било и да сме неразделни

rustynail1
05-05-2009, 22:24
аз пък мечтая как аз и любимото момче сме на почивка някъде надалечко .. екзотично място.. само аз и него ... ммммммммм
:)

l0vegame
05-06-2009, 20:32
всяк0 м0миче е романтичка , нормално е .. но пък да се хвърлиш в размисли какво искаш да бъде и да си живееш в някакъв измислен свят,не е добре .. по добре си помисли какво ти се иска и го направи .. използвай въображението си на само за мечти, а и за реалност.. : ) (sun)

NaNa_SladuRana
05-07-2009, 13:55
с гаджето ми сме заедно от 7/8 месеца и си пасваме идеално и като характери,и като приятели,и като хора,приказните гелои могат само да ни завиждат,затова мога да съм сигурна,че мечтите ми ще се сбъднат,но няма да ги споделя,защото мръсничето сладко ми чете мненията :lol: :-)

goGu
05-07-2009, 13:57
Искам да бъда с нея отново дори само за 1 ден и да направим хилядите неща,които преди не можахме и да се обичаме пак толкова много колкото докато бяхме заедно.И просто да сме само двамата и да не се притесняваме,че утре вече нищо няма да е същото и няма да сме заедно :(

[B]a[N]D[i]T[k]a
05-08-2009, 02:44
нз как така се случва аз по принцип мечтая за нещата които ни предстоят :) например сега неговия бал и аз нали ще ходя с него и си представям как ще е някакво супер яко.. ще танцуваме, после ще се разходим по кея... :) мнооого романтично :) всъщност в действителност, каквото и да си представя, не може да се сравнява с действителността.. сигурна съм че ще си изкараме мнооого по добре отколкото аз си го представям ;)

Aicken
05-08-2009, 06:57
http://media.photobucket.com/image/bmw%20745i/daniljames/0930070855.jpg


ето я мечтата 8)

Kostadin_682
05-08-2009, 09:53
Да съм с момиче което обичам и което ме обича...да сме сами и да имаме цялото време на света....тва ми е мечта....
Много точно казано...и аз искам тва 8-)