PDA

View Full Version : как се пуши?



lolipop1
05-04-2009, 20:33
здравейте .. имам едно въпросче .. знам че ще ме помислите за тъпа .. което можеби е така .. но търся помощ не нападки .. ии такам въпроса е следния .. как се пуши :D смисал аз като пуша не намирам удоволствието ии ми казват че пуша на уста .. аа те гълтали дима ии затова им било яко .. ии нз точно кфа е тая целата философия ... мначи не смятам да стаам пушачка ейй тей за гъзария ама ми е интересно .. от 1 цигара няя умра :) даже чух че от тфа пушене на уста зъбите ти стаат по кофти нещо такос .. ии мкакто ии да е мначи аз кат фана цигарата просто поемам ии издишвам .. кфо тряя напраа че да я испуша кат хорака моля вии хелп без обидиЧ

afterforever
05-04-2009, 20:36
научи се да пишеш, за да не изпушиш от поправки...

и все пак - просто като земаш пушек, гълташ сякаш пиеш вода (че иначе няа ме разебереш), ай пробвай и ако оживееш, пиши как е минало

LittleDude
05-04-2009, 20:36
Лапаш с устни, не със зъби :lol: и дърпаш в устата, после гълташ, и накрая издишаш през носа, да се види че си гълтала :D

Rofl4e
05-04-2009, 20:39
:D ами като си дръпнеш кажи ИИИИИИ мама и тати идват и ще усетиш тръпката :lol: хахах .. ;) не ти трябва да пушиш

afterforever
05-04-2009, 20:47
^Не вярвам, че можеш да бъдеш от добрите... пък :lol: :lol:

lolipop1
05-04-2009, 21:10
mna4ii poemam gultam go seedno piq ne6to ii izdi6am .. qsno0 aa edna fr mi kaza 4e kato drypne ii purviq put se e nau4ila da gylta seedno idvat maika i i ba6ta ii q gledat s cigara ii se strqska ii nekak si poema dylboko vyzduh ... ii mi kaza 4e tei se pu6elo .. ama ddz ne sym mn v 4as zatfa pitam 4 emoje taq da me menti :)

afterforever
05-04-2009, 21:14
дам, поема се дълбоко въздух, точно така е

Biskfitka
05-04-2009, 21:22
mna4ii poemam gultam go seedno piq ne6to ii izdi6am .. qsno0 aa edna fr mi kaza 4e kato drypne ii purviq put se e nau4ila da gylta seedno idvat maika i i ba6ta ii q gledat s cigara ii se strqska ii nekak si poema dylboko vyzduh ... ii mi kaza 4e tei se pu6elo .. ama ddz ne sym mn v 4as zatfa pitam 4 emoje taq da me menti :)Тоя начин за ''научаване'' с родителите бил много известен бе... :lol:

afterforever
05-04-2009, 21:23
после с право ще казват "наште ме научиха да пуша" :lol: :lol:

lmao
05-04-2009, 22:25
искам и аз да съм гъзар кажете какви цигари да си купя и колко кутии на ден да пуша :)





едит:не ти трябва да пушиш...

got2Bthe1
05-04-2009, 22:29
Ще започна отсамото вадене на цигарата щото ми звучиш се едно ядеш кремвирш...
1.Вадиш цигарата
2.Палиш я като я доближаваш до пламъка и дърпаш БЕЗ ДА ГЪЛТАШ!
3.След като си я запалила дърпаш и след това поемаш въздух.Първият път ще се закашляш така че пробвай със Сиво Боро или Булгартабак1 и не се филмирай.

След всяка следваща цигара ще ти става все по хубаво и по хубаво...накрая няма да можеш да живееш без цигари...и ще умреш от белодробна недостатъчност/рак и подобните ...

Аз пуша от 1 година по 1 кутия дневно горе долу и немога да пробягам 600метра за по малко от 15мин...така че помисли дали ти трябва...

П.П. Ако ще пушиш пуши с гълтане щото ако не гълташ ще хванеш рак на челюстта и ще умреш мн мн по бързо...

js7tw
05-04-2009, 22:30
:D ами като си дръпнеш кажи ИИИИИИ мама и тати идват и ще усетиш тръпката :lol: хахах .. ;) не ти трябва да пушиш

и мене така ми викаха първия път като пробвах, ма ся не пуша,а и една нощ те санувах :-D :-D

NaughtyOne
05-05-2009, 08:36
Хайде деца,да влизаме в час по "Как да пушим" защото без това как ще успеем в живота!

afterforever
05-05-2009, 08:40
^трудно :? :?

Biskfitka
05-05-2009, 08:56
П.П. Ако ще пушиш пуши с гълтане щото ако не гълташ ще хванеш рак на челюстта и ще умреш мн мн по бързо..+тва е супер смешно само да лигавиш цигарата.Ако се тровиш го прави както трябва.. :?

А най-добре не започвай..омг

slim__shadygirl
05-05-2009, 08:59
Aхахах само такава тема нямаше! :razz: :razz: :razz: :razz: :razz: :razz: :razz: :razz: :razz: :razz: :razz: :razz: :razz: :razz: :razz: :razz: :razz:

lolipop1
05-05-2009, 09:36
ее до0бре само едно не разбрах .. шото едни казват че го гълташ дима сеедно гълташ вода например аа други казват че се поема дълбоко .. кое последно? :D сори за идиотската тема .. не искам да стаам пушачка .. само чат пат за гъзарията .. ма да не се излагам пред др-те :D

clever
05-05-2009, 09:54
здравейте .. имам едно въпросче .. знам че ще ме помислите за тъпа .. което можеби е така .. но търся помощ не нападки .. ии такам въпроса е следния .. как се пуши :D смисал аз като пуша не намирам удоволствието ии ми казват че пуша на уста .. аа те гълтали дима ии затова им било яко .. ии нз точно кфа е тая целата философия ... мначи не смятам да стаам пушачка ейй тей за гъзария ама ми е интересно .. от 1 цигара няя умра :) даже чух че от тфа пушене на уста зъбите ти стаат по кофти нещо такос .. ии мкакто ии да е мначи аз кат фана цигарата просто поемам ии издишвам .. кфо тряя напраа че да я испуша кат хорака моля вии хелп без обидиЧ
от 1 цигара няма да умреш
ама лошото е че ако ти хареса ще вземеш и друга цигара...и пак друга и така до пристрастяване ... :?
почти всички хора които са пушачи са почнали от 1 цигара
недей да пробваш

lolipop1
05-05-2009, 10:12
знам ама мога да се контролирам при положение че вече може би съм испушила към 15 цигари прес целия ми живот :D ии не съм престрастена ама от гъзария само .. хайде плс някой да обесни кое от двете ?

clever
05-05-2009, 10:18
знам ама мога да се контролирам при положение че вече може би съм испушила към 15 цигари прес целия ми живот :D ии не съм престрастена ама от гъзария само .. хайде плс някой да обесни кое от двете ?
всеки мисли че може да се контролира
повярвай
и след това... оох искам да ги спра ама не мога
съветвам те да си измислиш друга цел...
ако искаш ме послушай ... твоя работа :?

MimOSiNitY
05-05-2009, 10:18
само чат пат за гъзарията .. ма да не се излагам пред др-те :D

аууу аз тогава съм мноооооу задръстена ... :shock: на 15 съм и не пуша :shock: :shock: :shock: ...
според мен не тези,които не пушат се излагат ама нали тряя сме вървежни и кой кадет ни види да си мисли: "лелее ама тая ква е яка само,пуши на 14 :shock: "
Всеки що годе уравновесен и интелигентен човек като ги види "големите мацки" нали се досещаш кво си мисли?
миличка всичко почва от "само чат пат за гъзарията " :? 100 % гаранция

NaughtyOne
05-05-2009, 11:31
.. само чат пат за гъзарията .. ма да не се излагам пред др-те :D

Ти си мн зле...само тва ще ти кажа :?

XceSS
05-05-2009, 12:24
Дърпаш както до сега си дърпала, но вместо да издишаш дима, си поеми въздух докато е в устата ти :)
И внимавай, по колко дърпаш и по колко пушиш една след друга, че преди 8-9 години, един път така повръщах 8-)

Biskfitka
05-05-2009, 13:44
ии не съм престрастена ама от гъзария само .. :lol: :lol: :lol: :lol: :lol: :lol: :lol: :lol: :lol: :lol: :lol: :lol: :lol: :lol: :lol: :lol: :lol: :lol: :lol:

Иии 15 цигари не са нищо...след като даже не си гълтала (дима де ;д) ...познавам хора,които казваха като теб ''мога да се контролирам'',но след като започнаха да гълтат дима и им хареса още повече вече не мислиха така.. :?

afterforever
05-05-2009, 13:45
.. само чат пат за гъзарията .. ма да не се излагам пред др-те :D

Ти си мн зле...само тва ще ти кажа :?

уважавайте я, че поне си казва :lol: :lol:

Rza
05-05-2009, 13:49
Сецни яко,колкото можеш да поемеш и глътни :lol: :lol: :lol: :lol: ще се давиш като москвич

slun4evka
05-05-2009, 14:08
значи изобщо не ти трябва да пушиш .. преди година ги спрях .... трудно :D .. НЕ ПУШИ .. НЕ ЗАПОЧВАЙ ... аа по темата: Вдишваш от цигарата и си го поемаш навътре в дробовете (хубавичко да ти се съсипят :) ) и така .. ама не пуши .. слушай хората кво ти казват ;]]

bubblebabe
05-05-2009, 14:14
Аз това с родителите за пръв път го чувам.


Не знаех, че има начин да се научиш да пушиш. Не е трудно, ама не ти и трябва.

Щом не изпитваш удоволствие, супер.
А и да, ако не гълташ можеш да получиш рак на устната кухина, а ако гълташ на белите дробове и т.н. Така че и в двата случая е рисковано. А, зъбите ще ти пожълтеят.

Rza
05-05-2009, 14:17
Аз това с родителите за пръв път го чувам.


Не знаех, че има начин да се научиш да пушиш. Не е трудно, ама не ти и трябва.

Щом не изпитваш удоволствие, супер.
А и да, ако не гълташ можеш да получиш рак на устната кухина, а ако гълташ на белите дробове и т.н. Така че и в двата случая е рисковано. А, зъбите ще ти пожълтеят.
Това е пълна тъпотия дето ще мнапиша,но не издържах :D освен зъбите и мустаците ще ти пожълтеят :lol: :lol:
оо и пръстите :D кой иска гадже с жълти пръсти :razz: :smt081

bubblebabe
05-05-2009, 14:19
знам ама мога да се контролирам при положение че вече може би съм испушила към 15 цигари прес целия ми живот :D ии не съм престрастена ама от гъзария само .. хайде плс някой да обесни кое от двете ?
всеки мисли че може да се контролира
повярвай
и след това... оох искам да ги спра ама не мога
съветвам те да си измислиш друга цел...
ако искаш ме послушай ... твоя работа :?

Не, аз не само, че мисля, но и го знам. За около 6 месеца съм изпушила 1,2 кутии цигари ей така по събирания някъде в някой и след това въобще не ми трепва сърцето за цигари. Просто мога да изпуша днес 100 цигари, а в следващата една година да не пуша. Това си е до човек де.

bubblebabe
05-05-2009, 14:21
Аз това с родителите за пръв път го чувам.


Не знаех, че има начин да се научиш да пушиш. Не е трудно, ама не ти и трябва.

Щом не изпитваш удоволствие, супер.
А и да, ако не гълташ можеш да получиш рак на устната кухина, а ако гълташ на белите дробове и т.н. Така че и в двата случая е рисковано. А, зъбите ще ти пожълтеят.
Това е пълна тъпотия дето ще мнапиша,но не издържах :D освен зъбите и мустаците ще ти пожълтеят :lol: :lol:
оо и пръстите :D кой иска гадже с жълти пръсти :razz: :smt081

Ама тва за пръстите е вярно. :razz:

afterforever
05-05-2009, 14:28
Истината е, че който пуши му растат косми между пръстите... или който си биеше чикии..

got2Bthe1
05-05-2009, 15:25
ии не съм престрастена ама от гъзария само .. :lol: :lol: :lol: :lol: :lol: :lol: :lol: :lol: :lol: :lol: :lol: :lol: :lol: :lol: :lol: :lol: :lol: :lol: :lol:

Иии 15 цигари не са нищо...след като даже не си гълтала (дима де ;д) ...познавам хора,които казваха като теб ''мога да се контролирам'',но след като започнаха да гълтат дима и им хареса още повече вече не мислиха така.. :?
И аз така почнах 15 цигари за 2-3 месеца...сега сам на повече от кутия на ден....

sweetheart91
05-05-2009, 15:33
Ако след всичките съвети не се научиш да пушиш както трябва, хвани някой пушач и му плати да те научи !!! Защото е много лошо да се излагаш :-x
Иначе ще ти се смеят. Научи се колкото може по-скоро, че да си газарка. А туй, че ще се пристрастиш и може да хванеш рак и да се разболееш, ааа какво ти пука...нали е след време 8-) :-D

afterforever
05-05-2009, 15:35
Ако след всичките съвети не се научиш да пушиш - земи се мени отнякъде :lol: :lol:

lolipop1
05-05-2009, 15:37
ясно0 бе ама един въпрос защо му се вика да го гълташ дима при положение че го вдишваш :D

sweetheart91
05-05-2009, 15:40
ясно0 бе ама един въпрос защо му се вика да го гълташ дима при положение че го вдишваш :D
е как що? Ти не разбра ли, че трябва да преглъщаш при всяко дръпване от цигарата 8-)

afterforever
05-05-2009, 15:47
ясно0 бе ама един въпрос защо му се вика да го гълташ дима при положение че го вдишваш :D

Защото вдишваш през носа, а гълташ през устата... което не означава, че ако си вакараш вода през носа я вдишваш... ох.. сложно е :lol: :lol:

mulgore
05-05-2009, 16:14
Хайде деца,да влизаме в час по "Как да пушим" защото без това как ще успеем в живота!
да,бе наистина..

тцтц,ебаси глупостите..

Rza
05-05-2009, 16:21
ясно0 бе ама един въпрос защо му се вика да го гълташ дима при положение че го вдишваш :D
Ти тъпа ли си или се правиш на тъпа,бегай сецай и тва е!И без тва гъзари като тебе много да си батисват организма от гъзария :D::Dd; ти имаш ли 12 годин :lol: :lol: :lol:

lolipop1
05-05-2009, 17:14
ясно0 бе ама един въпрос защо му се вика да го гълташ дима при положение че го вдишваш :D
Ти тъпа ли си или се правиш на тъпа,бегай сецай и тва е!И без тва гъзари като тебе много да си батисват организма от гъзария :D::Dd; ти имаш ли 12 годин :lol: :lol: :lol:

на 14 съм :) не съм запозната с пушенето .. затова помолих за помощ .. предупредих без заядливите коменти ... някой пак неразбрал ...

Biskfitka
05-05-2009, 17:15
ии не съм престрастена ама от гъзария само .. :lol: :lol: :lol: :lol: :lol: :lol: :lol: :lol: :lol: :lol: :lol: :lol: :lol: :lol: :lol: :lol: :lol: :lol: :lol:

Иии 15 цигари не са нищо...след като даже не си гълтала (дима де ;д) ...познавам хора,които казваха като теб ''мога да се контролирам'',но след като започнаха да гълтат дима и им хареса още повече вече не мислиха така.. :?
И аз така почнах 15 цигари за 2-3 месеца...сега сам на повече от кутия на ден....Точно затова и говорих.Ама като я гледам авторката колкото и да и обясняваме няма да разбере..... 8-)

lolipop1
05-05-2009, 17:21
ии не съм престрастена ама от гъзария само .. :lol: :lol: :lol: :lol: :lol: :lol: :lol: :lol: :lol: :lol: :lol: :lol: :lol: :lol: :lol: :lol: :lol: :lol: :lol:

Иии 15 цигари не са нищо...след като даже не си гълтала (дима де ;д) ...познавам хора,които казваха като теб ''мога да се контролирам'',но след като започнаха да гълтат дима и им хареса още повече вече не мислиха така.. :?
И аз така почнах 15 цигари за 2-3 месеца...сега сам на повече от кутия на ден....Точно затова и говорих.Ама като я гледам авторката колкото и да и обясняваме няма да разбере..... 8-)

емии нз на мене цигарите не са ми приятни .. ся испуших една кат хората дет се вика ии не се зарибих пак :)

lolipop1
05-05-2009, 17:22
ии не съм престрастена ама от гъзария само .. :lol: :lol: :lol: :lol: :lol: :lol: :lol: :lol: :lol: :lol: :lol: :lol: :lol: :lol: :lol: :lol: :lol: :lol: :lol:

Иии 15 цигари не са нищо...след като даже не си гълтала (дима де ;д) ...познавам хора,които казваха като теб ''мога да се контролирам'',но след като започнаха да гълтат дима и им хареса още повече вече не мислиха така.. :?
И аз така почнах 15 цигари за 2-3 месеца...сега сам на повече от кутия на ден....Точно затова и говорих.Ама като я гледам авторката колкото и да и обясняваме няма да разбере..... 8-)

емии нз на мене цигарите не са ми приятни .. ся испуших една кат хората дет се вика ии не се зарибих пак :)

got2Bthe1
05-05-2009, 17:42
ии не съм престрастена ама от гъзария само .. :lol: :lol: :lol: :lol: :lol: :lol: :lol: :lol: :lol: :lol: :lol: :lol: :lol: :lol: :lol: :lol: :lol: :lol: :lol:

Иии 15 цигари не са нищо...след като даже не си гълтала (дима де ;д) ...познавам хора,които казваха като теб ''мога да се контролирам'',но след като започнаха да гълтат дима и им хареса още повече вече не мислиха така.. :?
И аз така почнах 15 цигари за 2-3 месеца...сега сам на повече от кутия на ден....Точно затова и говорих.Ама като я гледам авторката колкото и да и обясняваме няма да разбере..... 8-)

емии нз на мене цигарите не са ми приятни .. ся испуших една кат хората дет се вика ии не се зарибих пак :)

Абе направи се на готина още 1-2 месеца (в най-добрия случай) и пиши пак...

ThePowerOfLove
05-05-2009, 18:19
Да, пушенето 'на уста' е по-вредно. Абе като цяло за какво ти е да пушиш? Това, че твоите приятели го правят, не значи, че трябва да им подръжаваш. И ако мислиш пушенето за 'гъзарско' .. :?

Biskfitka
05-05-2009, 19:13
ии не съм престрастена ама от гъзария само .. :lol: :lol: :lol: :lol: :lol: :lol: :lol: :lol: :lol: :lol: :lol: :lol: :lol: :lol: :lol: :lol: :lol: :lol: :lol:

Иии 15 цигари не са нищо...след като даже не си гълтала (дима де ;д) ...познавам хора,които казваха като теб ''мога да се контролирам'',но след като започнаха да гълтат дима и им хареса още повече вече не мислиха така.. :?
И аз така почнах 15 цигари за 2-3 месеца...сега сам на повече от кутия на ден....Точно затова и говорих.Ама като я гледам авторката колкото и да и обясняваме няма да разбере..... 8-)

емии нз на мене цигарите не са ми приятни .. ся испуших една кат хората дет се вика ии не се зарибих пак :)О и аз от първата не се зарибих (с разликата,че на мен ми хареса де)...

ElenorRugby
05-06-2009, 18:25
Да бе,и аз като изпуших първата цигара казвах,че не съм зарибена.

Гледай сега докъде стигнах-на даскало не си купувам нищо,събирам джобните за цигари.

Недейте да пушите,бе,дечица!

Saylar
05-06-2009, 22:52
Много умно - за да си готина... Теб сега ти е много забавно, но след 2 години ще видиш, че цигарите ще са станали част от живота ти. Ако можех никога нямаше да почвам.

Ебати простотиите - било е готино като вдишваш катран, кадмий и арсен. Е ти какво очакваш след като са ти го казали това, че ще ти дойде някакво жестоко щастие от вдишване на смърдящ дим. Да не говорим, че самата никотинова част в повечето случаи е чак в долната част преди филтъра.

Въобще не ги слушай и след като не ти харесва и дори не знаеш какво да правиш с едни цигари, не я пуши вместо да питаш в интернета как става.

Пък и в днешно време пушенето вече не стана ли уж демоде?

Сори, че не ти отговарям на поста ма те другите ти обясниха оше в началото...

afterforever
05-07-2009, 00:03
:-o :-o кво значи демоде?! който иска, ше си пуши, когато си иска, който не иска, няма да пуши и когато е амоде... кой изобщо се влияе от модата днес? а кой я определя.. кой каза кое е модерно... някои ще почнете и ръцете да си движите по определен начин, че шото модатъ го изисквъ

fashion4etyy
05-07-2009, 15:34
здравейте .. имам едно въпросче .. знам че ще ме помислите за тъпа .. което можеби е така .. но търся помощ не нападки .. ии такам въпроса е следния .. как се пуши :D смисал аз като пуша не намирам удоволствието ии ми казват че пуша на уста .. аа те гълтали дима ии затова им било яко .. ии нз точно кфа е тая целата философия ... мначи не смятам да стаам пушачка ейй тей за гъзария ама ми е интересно .. от 1 цигара няя умра :) даже чух че от тфа пушене на уста зъбите ти стаат по кофти нещо такос .. ии мкакто ии да е мначи аз кат фана цигарата просто поемам ии издишвам .. кфо тряя напраа че да я испуша кат хорака моля вии хелп без обидиЧ

гълташ дима, после издишваш през носа :-D

rubi
05-07-2009, 20:52
И внимавай, по колко дърпаш и по колко пушиш една след друга, че преди 8-9 години, един път така повръщах 8-)
и при мене беше така след половин кутия ориент експрес,2 пакетчета семки и една бира...положението беше трагично...
мацка иначе ако тсава дума...казваш че си "изпушила" 15 цигари да ама не...цигарата се ПУШИ когато гълташ...а гълтането определено не е каквото да гълташ спрайт приемрно!както и да е ...моя съвет е да не почваш въобще...почнеш ли веднъж няма отказване!!

sladur4etyYy
05-08-2009, 10:06
ее до0бре само едно не разбрах .. шото едни казват че го гълташ дима сеедно гълташ вода например аа други казват че се поема дълбоко .. кое последно? :D сори за идиотската тема .. не искам да стаам пушачка .. само чат пат за гъзарията .. ма да не се излагам пред др-те :D

баси комплексарката. толкова ли няма с кво друго да ги впечатлиш, че тряа ''да се правиш на гъзарка'', за да те приемат приятелчетата ти? явно не умееш много да си ползваш мозъка. водиш се по стадото. и не се заблуждавай, че няма да се пристрастиш. а и тва е едно от малкото неща, които ще правиш занапред, защото нямаш мнение и се ВОДИШ ПО СТАДОТО!

LordXpLoD
05-08-2009, 12:03
Ще започна отсамото вадене на цигарата щото ми звучиш се едно ядеш кремвирш...
1.Вадиш цигарата
2.Палиш я като я доближаваш до пламъка и дърпаш БЕЗ ДА ГЪЛТАШ!
3.След като си я запалила дърпаш и след това поемаш въздух.Първият път ще се закашляш така че пробвай със Сиво Боро или Булгартабак1 и не се филмирай.

След всяка следваща цигара ще ти става все по хубаво и по хубаво...накрая няма да можеш да живееш без цигари...и ще умреш от белодробна недостатъчност/рак и подобните ...

Аз пуша от 1 година по 1 кутия дневно горе долу и немога да пробягам 600метра за по малко от 15мин...така че помисли дали ти трябва...

П.П. Ако ще пушиш пуши с гълтане щото ако не гълташ ще хванеш рак на челюстта и ще умреш мн мн по бързо... Боже господи...аз съм на 14 и 600м. ги пробягвам за 1.54 (дано не прозвчи сякаш се хваля).Искам да попитам също, цигарите на какво могат да приченят рак? Доста ми е интересно

Van4y
05-08-2009, 13:51
Ще започна отсамото вадене на цигарата щото ми звучиш се едно ядеш кремвирш...
1.Вадиш цигарата
2.Палиш я като я доближаваш до пламъка и дърпаш БЕЗ ДА ГЪЛТАШ!
3.След като си я запалила дърпаш и след това поемаш въздух.Първият път ще се закашляш така че пробвай със Сиво Боро или Булгартабак1 и не се филмирай.

След всяка следваща цигара ще ти става все по хубаво и по хубаво...накрая няма да можеш да живееш без цигари...и ще умреш от белодробна недостатъчност/рак и подобните ...

Аз пуша от 1 година по 1 кутия дневно горе долу и немога да пробягам 600метра за по малко от 15мин...така че помисли дали ти трябва...

П.П. Ако ще пушиш пуши с гълтане щото ако не гълташ ще хванеш рак на челюстта и ще умреш мн мн по бързо... Боже господи...аз съм на 14 и 600м. ги пробягвам за 1.54 (дано не прозвчи сякаш се хваля).Искам да попитам също, цигарите на какво могат да приченят рак? Доста ми е интересно
на зъбите например! :smt067 ,аааа да освен това получаваш в комплекта гаден дъх...,зъбите ти пожалтяват ... и смърдиш на пор... :o

TheBlackStranger
05-08-2009, 14:08
Ще започна отсамото вадене на цигарата щото ми звучиш се едно ядеш кремвирш...
1.Вадиш цигарата
2.Палиш я като я доближаваш до пламъка и дърпаш БЕЗ ДА ГЪЛТАШ!
3.След като си я запалила дърпаш и след това поемаш въздух.Първият път ще се закашляш така че пробвай със Сиво Боро или Булгартабак1 и не се филмирай.

След всяка следваща цигара ще ти става все по хубаво и по хубаво...накрая няма да можеш да живееш без цигари...и ще умреш от белодробна недостатъчност/рак и подобните ...

Аз пуша от 1 година по 1 кутия дневно горе долу и немога да пробягам 600метра за по малко от 15мин...така че помисли дали ти трябва...

П.П. Ако ще пушиш пуши с гълтане щото ако не гълташ ще хванеш рак на челюстта и ще умреш мн мн по бързо...Според мен цигарите не са ти виновни, че не можеш да бягаш. Аз пуша от 3 години по горе долу кутия - кутия и 3-4 цигари на ден, пък бягам редом с един приятел бягаме до 1 село на 5км от града. :D Няма да споменавам, че той пуши от по-дълго, даже е и футболен съдия.

Black_Fyed_Peas
05-08-2009, 20:45
защо изобщо тряя да пушиш :? аз до ското пуших ама вече са минало за мен :grin: 8-)


иначе относно бягането-сегашното ми гадже пуши от около 2години и днес бях с него на тренировките му за щафетата епа мина ги всичките, даже госпожата се шегуваше и каза, че няма мозък ама има крака 8-)

snoopypyx
05-08-2009, 20:52
тва е наааааай-гъзарското да пушиш лелее глей я тая изпуши една цигара и са си еба майката глей си там живота първо че са вредни второ че са скъпи и трето моеш да живееп и без тях така че.... ако искаш да си печена намери си свестни приятели излизай си спортувай нещо аз например не пуша и рядко пия спортувам активно и никой от истинските ми приятели не пуши... сама си прай изводите а колкото по темата вече достатъчно нагледно са ти го обяснили сичкото

webmast3rche
05-08-2009, 20:53
От доста време мина гъзарията с пушенето... Не сте интересни.

Darkkiss
05-08-2009, 21:34
по рано ти казах че си не човек тъп
ма то не човек
ми не знам то такава дума няма на БГ
че да те опиша...

KoRnFlAkE
05-09-2009, 03:54
значи, палиш цигарата и директно си я гасиш в окото. :)

afterforever
05-09-2009, 06:44
по рано ти казах че си не човек тъп
ма то не човек
ми не знам то такава дума няма на БГ
че да те опиша... :razz: :razz: :razz: :razz: :razz: :razz:

sladkish_14
05-09-2009, 07:32
научи се да пишеш, за да не изпушиш от поправки...

и все пак - просто като земаш пушек, гълташ сякаш пиеш вода (че иначе няа ме разебереш), ай пробвай и ако оживееш, пиши как е минало

+1 ;-)

kisserche
05-09-2009, 10:56
ne gi slu6ai teq az sq 6ti obqsnq zna4i darpash ot cigarata poemash dima v ostata si i sled tova vdishvash ot ystata i izdishvash

Jumbie483
05-09-2009, 17:15
а знаеш ли от коя страна се хапе ? 8-)

Fych
05-09-2009, 17:36
Олеле :D :D :D И аз едно време се питах това...ми не е голяма филсофия..просто гълташ,ако не го правиш няма смисъл изобщо да пушиш

Mastta
05-09-2009, 18:00
хората се оплакват, че не могат да спрат цигарите, тя се оплаква, че не може да ги почне :D :D

stayhigh
05-09-2009, 18:27
Лапаш цигарата, палиш, дърпаш отваряш си леко устата и дърпаш от цигарата като същевременно дърпаш и въздух. Така става, мога да ти напиша и за коза как се гълта :)

Само тъпаците пушат, като ви гледам колко сте жалки като ги отказвате и как само ревете, ми става смешно. :?

Victim
08-10-2009, 21:54
Браво, посмей се на чуждтото нещастие.

Di
08-10-2009, 21:59
хората се оплакват, че не могат да спрат цигарите, тя се оплаква, че не може да ги почне :D :D
:razz: :razz:

ShtrudeL
08-10-2009, 22:09
Ако не гълтъш има вероятност за рак на зъбите. Но да не ти пука...и по двата начина се тровиш/самоубиваш.

Smileygirl
08-10-2009, 22:28
Хайде деца,да влизаме в час по "Как да пушим" защото без това как ще успеем в живота!
:razz: +1

Smileygirl
08-10-2009, 22:40
Ако не гълтъш има вероятност за рак на зъбите. Но да не ти пука...и по двата начина се тровиш/самоубиваш.
рак на зъбите :razz: :smt044 рак на десния нокат от лявата страна на тилилейската гора на хан крум ще хванеш... 8)

PurpleDream
08-10-2009, 23:40
оо не ти трябва да се учиш и аз така почнах,само да видя как е,да се науча само за да знам че мога и айдеее...
а мен са ме учили така-значи дърпаш си и гълташ пушака и си викаш "ИИИИИ мама,тати идат" и после издишаш :D :P

storex
08-11-2009, 01:21
Според мен за теб са подходящи пурите, щото явно можеш да пафкаш :)

CraZyTyY
08-11-2009, 04:29
Запали цигарата 3 мин преди ваще да си дойдат.. и да видиш колко бързо ш са научиш... :lol:

Tokra
08-11-2009, 05:10
Според мен не пуши. И то точно ако искаш за гъзарията. Почнах на 7-8 пафкане, спрях за 2 години, четвърти клас ги почнах както трябва и чак в края на миналата година успях да се отърва от тази гадост. Повярвай, не искаш сутрин да ставаш и устата ти да мирише на кенеф, та и след това, да изплюваш лъжици храчки, да ти пожълтяват зъбите и да си постоянно уморена...

FionaApple
08-11-2009, 07:06
По-добре не се учи на такива неща. Само си съсипваш здравето и след време ще съжаляваш. :)

LittleDude
08-11-2009, 07:18
аз вече съжалявам :lol: :lol:

gab4eto_gr
08-11-2009, 11:45
Не вярвах, че някои хора и до там ще стигнат.. ужас .. :shock:

me4oo
08-11-2009, 14:07
При мене тфа с мамата и бащата непомагаше :lol: един ден отивам при майками и и казах мамо пуша ходи да ми купиш цигари :lol: :lol: :lol: тя пуши от 30 год :oops:

differentbynature
08-11-2009, 17:02
Хахаха споко и аз съм така :D но съм непушач а и не мисля да го правя за гъзарията както и поради няква друга причина така че не ме ебе дали го мога или не.. не ми трябва да се тровя и да плащам за това :razz: :)

ShtrudeL
08-11-2009, 17:38
Ако не гълтъш има вероятност за рак на зъбите. Но да не ти пука...и по двата начина се тровиш/самоубиваш.
рак на зъбите :razz: :smt044 рак на десния нокат от лявата страна на тилилейската гора на хан крум ще хванеш... 8)

О.о

http://www.teenproblem.net/dr.teen/p/9930.html

^^

uNvaLuabL3
08-11-2009, 20:44
:D ами като си дръпнеш кажи ИИИИИИ мама и тати идват и ще усетиш тръпката :lol: хахах .. ;) не ти трябва да пушиш
мм да така е, но не ти трябва да почваш...

hamilcar
08-12-2009, 19:54
Авторката отдавна се е научила, при такова желание. Не смятам, че трябва да се обяснява как се пушат цигари, както не трябва да се обяснява и как се смърка амфет. Заключвам темата.