PDA

View Full Version : Подскоци



taisana
05-05-2009, 07:11
Вредни или полезни са те ? Какво може да стане ако скачаме ?

john95
05-05-2009, 07:53
Би трябвало ако скачаш да се издължиш постепенно и сигурно некфи мускули се развиват :-o

clever
05-05-2009, 08:35
Вредни или полезни са те ? Какво може да стане ако скачаме ?
полезни са :) раздвижване е все пак и е приятно
не е лошо :D стягаш си краката

taisana
05-05-2009, 09:34
batkodoki отговори ако можеш щот според теб май спира разтежа ?

Nitroglycerin
05-05-2009, 09:41
Скачай на въже ,бос ,за да стегнеш пръсец ,като всяко друго натоварване може да се получи някоя друга травма ,но те не са сериозни.

clever
05-05-2009, 09:50
batkodoki отговори ако можеш щот според теб май спира разтежа ?
то не спира растежа

но не може да те разтяга както мислят повечето хора...

hisy
05-05-2009, 19:54
ми..мисля че са полезни.. :D

plmn
05-05-2009, 20:07
:-o :-o :-o :-o

sasho1
05-06-2009, 18:59
не е вредно стига да не се претоварваш ;) тъй като се занимавам доста с баскетбол се нуждая и от доста голям отскок правех програма, която вдигаше вертикалния отскок :) Много стяга краката, обаче ако се претоварваш може да доведе до проблеми в коленните стави.....от личен опит...

Boyd
05-07-2009, 14:56
Вредни или полезни са те ? Какво може да стане ако скачаме ?

Врерно ли си толкова голям идиот? Кой спорт е вреден, да те 'земат дяволите ?! К'во може да ти стане ли..може да отслабнеш, можеш да направиш някой друг мускул, може да се издължиш, може да се грижиш за сърцето и дробовете си, можеш да си раздвижиш кръвта - все вредни неща нали!?

batkodoki
05-08-2009, 22:05
Вредни или полезни са те ? Какво може да стане ако скачаме ?

Врерно ли си толкова голям идиот? Кой спорт е вреден, да те 'земат дяволите ?! К'во може да ти стане ли..може да отслабнеш, можеш да направиш някой друг мускул, може да се издължиш, може да се грижиш за сърцето и дробовете си, можеш да си раздвижиш кръвта - все вредни неща нали!?


о да! верно ли си такъв голям идиот?!
да ти прости Господ!

к'во може да стане ли?
- можеш да спреш да растеш само;
- можеш да ползваш белтъчният ресурс на тялото за да "направиш някой и друг мускул" вместо някои и други аксонни връзки в мозъка (е бицепци ще имаш, които ще се оводнят и разложат в мига в който излишният им товар изчезне). с интелекта е малко по сложно, но НЕ забравяй - ресурса е един!
- дали при "раздвижването на кръвта" със или без "зоб" (а той в "спорта" е неизбежен!) ще получиш точно хеморагичен или исхемичен инсулт унищожаващ мозъчният ти капацитет - е въпрос на време и какво точно "безвредно нещо вземаш".
- на 40 ще си пълна развалина изгоряла живота си звезда, и ще си късметлия - понеже твоят генотип е бил по-устойчив от този на маса "герои", които с почести сме заровили преди да стигнат и 30!

е кое му е лошото на 28 да те заровят като общоградски герой примерно?

ам?

Blab
05-08-2009, 22:44
Обичам баткодоки! :oops:

DimovB
05-11-2009, 07:53
Вредни или полезни са те ? Какво може да стане ако скачаме ?

Врерно ли си толкова голям идиот? Кой спорт е вреден, да те 'земат дяволите ?! К'во може да ти стане ли..може да отслабнеш, можеш да направиш някой друг мускул, може да се издължиш, може да се грижиш за сърцето и дробовете си, можеш да си раздвижиш кръвта - все вредни неща нали!?


о да! верно ли си такъв голям идиот?!
да ти прости Господ!

к'во може да стане ли?
- можеш да спреш да растеш само;
- можеш да ползваш белтъчният ресурс на тялото за да "направиш някой и друг мускул" вместо някои и други аксонни връзки в мозъка (е бицепци ще имаш, които ще се оводнят и разложат в мига в който излишният им товар изчезне). с интелекта е малко по сложно, но НЕ забравяй - ресурса е един!
- дали при "раздвижването на кръвта" със или без "зоб" (а той в "спорта" е неизбежен!) ще получиш точно хеморагичен или исхемичен инсулт унищожаващ мозъчният ти капацитет - е въпрос на време и какво точно "безвредно нещо вземаш".
- на 40 ще си пълна развалина изгоряла живота си звезда, и ще си късметлия - понеже твоят генотип е бил по-устойчив от този на маса "герои", които с почести сме заровили преди да стигнат и 30!

е кое му е лошото на 28 да те заровят като общоградски герой примерно?

ам?
малко филмар си падаш, а? :lol:

eXpl0d3
05-11-2009, 08:06
Много са вредни повече недей да скачаш.

UFOs
05-11-2009, 12:29
Вредни или полезни са те ? Какво може да стане ако скачаме ?

Врерно ли си толкова голям идиот? Кой спорт е вреден, да те 'земат дяволите ?! К'во може да ти стане ли..може да отслабнеш, можеш да направиш някой друг мускул, може да се издължиш, може да се грижиш за сърцето и дробовете си, можеш да си раздвижиш кръвта - все вредни неща нали!?


о да! верно ли си такъв голям идиот?!
да ти прости Господ!

к'во може да стане ли?
- можеш да спреш да растеш само;
- можеш да ползваш белтъчният ресурс на тялото за да "направиш някой и друг мускул" вместо някои и други аксонни връзки в мозъка (е бицепци ще имаш, които ще се оводнят и разложат в мига в който излишният им товар изчезне). с интелекта е малко по сложно, но НЕ забравяй - ресурса е един!
- дали при "раздвижването на кръвта" със или без "зоб" (а той в "спорта" е неизбежен!) ще получиш точно хеморагичен или исхемичен инсулт унищожаващ мозъчният ти капацитет - е въпрос на време и какво точно "безвредно нещо вземаш".
- на 40 ще си пълна развалина изгоряла живота си звезда, и ще си късметлия - понеже твоят генотип е бил по-устойчив от този на маса "герои", които с почести сме заровили преди да стигнат и 30!

е кое му е лошото на 28 да те заровят като общоградски герой примерно?

ам?

Ами ето защо не пораствам,заради народните танци.
Батко доки пропусна да кажеш и износването на ставите.Една моя приятелка в момента има проблеми с колената.На нея са износени,като на 30 годишен човек,но това е страста на танците.Никога да не се отказваш..

clever
05-11-2009, 12:47
Много са вредни повече недей да скачаш.
:lol: :lol: :lol: да бе това ако някой на мен ми го каже никога няма да го направя... не мога без скачанеее :razz:

eXpl0d3
05-11-2009, 18:00
Много са вредни повече недей да скачаш.
:lol: :lol: :lol: да бе това ако някой на мен ми го каже никога няма да го направя... не мога без скачанеее :razz:

Apff тва трябваше да е ирония :razz: .То да си тъп не е лесно (нямам в предвид теб а автора на темата) как може такава тема просто ...

colymoly
05-13-2009, 18:32
Скачай на въже ,бос ,за да стегнеш пръсец ,като всяко друго натоварване може да се получи някоя друга травма ,но те не са сериозни.
не са не са ама мене вече втори месец ме боли прасеца, като се затичам и дори само от ходене, точно от въже

clever
05-13-2009, 18:35
Скачай на въже ,бос ,за да стегнеш пръсец ,като всяко друго натоварване може да се получи някоя друга травма ,но те не са сериозни.
не са не са ама мене вече втори месец ме боли прасеца, като се затичам и дори само от ходене, точно от въже
сигурно преди си се движила по-малко и мускулите ти не са свикнали на много движение... затова :-o
не се претоварвай;)

colymoly
05-13-2009, 18:38
ами да, така си беше и сега съм в пълен застой с въжето иначе много помага