PDA

View Full Version : Дрешки-въпросче?



pinkisexapilla
05-05-2009, 13:01
Амии,ТРЯБВА да ви попитам откъде да си намеря такива дрешки и аксесоарчета.. Влюбена съм просто... :P :-)

Говорим за СОФИЯ.

1.Суитчър.. Може и да е дълъг,но задължително с три-четвърти ръкав.. Желателно е такава разцветка.. Но ако не,просто ми кажете КЪДЕ сте виждали суитчър с три-четвърти ръкав! :(

http://i42.tinypic.com/2wly4j8.jpg

2.Такова потниче..Страхотно е :-)

http://i43.tinypic.com/5f4y1i.jpg

3.И последно..Мрежести ръкавки..Може и цяла мрежеста блузка или потник да е. :P

Като се седя,ще добавяя. :P

pinkisexapilla
05-05-2009, 13:05
ам не съм от София не мога да ти помогна
ама тоя суитчър не е ли с набрани ръкави..
смисъл те не са ли дълги или си въобразявам :-o

Всъщност може и да са :D

Просто не намерих снимка на суичър с три четвърти ръкави,а искаамм :(

allergic
05-05-2009, 13:10
Аа Пош яко се е барнала :)
Иначе може да си звемеш с дълъг и да ги набираш,кво толкова :D

sladkish_14
05-05-2009, 13:24
Живеете в столицата , имате хиляди мола-а ,, Милиарди магазини сигурно в София има най - много избор за каквото и да е ..
Понякога си казвам 'брей щом ние в по - малките градове си намираме това , което искаме как ли те не успяват ?'
Не знам на какво се дължи , на мързел ли на какво ли не знам ,,


Повече нямам какво да кажа ..

bubblebabe
05-05-2009, 13:28
провери на коя марка са и дрехите 8-)

Loshotia
05-05-2009, 13:33
Живеете в столицата , имате хиляди мола-а ,, Милиарди магазини сигурно в София има най - много избор за каквото и да е ..
Понякога си казвам 'брей щом ние в по - малките градове си намираме това , което искаме как ли те не успяват ?'
Не знам на какво се дължи , на мързел ли на какво ли не знам ,,


Повече нямам какво да кажа ..

Абе не е баш така. Бях в Пловдив миналата седмица и нещата значително се различават.

Jo_Ni_To
05-05-2009, 14:31
Ем Не сЪм От СофиЯ ама ВиЖ в ТерАНовАта Би ТрябВало да Има ТкВис КОга БЕшЕ КАтО Минах През Сф.. И ФлИзах В МоЛА и ОСтАНАх С ВпеЧатЛениЕто Че Там Има ТкВис НещА ..

j_adore2
05-05-2009, 14:34
Живеете в столицата , имате хиляди мола-а ,, Милиарди магазини сигурно в София има най - много избор за каквото и да е ..
Понякога си казвам 'брей щом ние в по - малките градове си намираме това , което искаме как ли те не успяват ?'
Не знам на какво се дължи , на мързел ли на какво ли не знам ,,


Повече нямам какво да кажа ..

Точно защото има хиляди магазини и повечето има пълно боклуци и трябва да си голям късметлия за да си намериш каквото точно търсиш :)

sexa_na_kompleksa
05-05-2009, 15:22
Живеете в столицата , имате хиляди мола-а ,, Милиарди магазини сигурно в София има най - много избор за каквото и да е ..
Понякога си казвам 'брей щом ние в по - малките градове си намираме това , което искаме как ли те не успяват ?'
Не знам на какво се дължи , на мързел ли на какво ли не знам ,,


Повече нямам какво да кажа ..

Точно защото има хиляди магазини и повечето има пълно боклуци и трябва да си голям късметлия за да си намериш каквото точно търсиш :)

А пък в малките градове има 2 магазина на кръст и в тях има едни и същи грозотии! Хайде престанете да се оплаквате вече, смешно е!

sladkish_14
05-05-2009, 21:00
^ Несъм от малък град ! Живяла съм и в Пловдив и въпреки , че е втори по - големина и там има хиляди магазини съм си намирала винаги дрехи ! Сега живея в 5 пъти по - малък и пак си намирам ! Всичко опира до желанието - поправете ме ако греша !? Всичко, което си харесвам в нета излизам и си го намирам независимо дали ще ида на Пловдив или ще обиколя градските магазини :?

happyfacex
05-06-2009, 14:12
^
надявам се авторката да не се сърди че и използвам темата но си търсех и не мога да намеря черни ръкави ако се сещате къде в софия има плс пишете ! :( :-)

kuklichka_bg
05-06-2009, 14:28
^
надявам се авторката да не се сърди че и използвам темата но си търсех и не мога да намеря черни ръкави ако се сещате къде в софия има плс пишете ! :( :-)


вие 6те попитате и каде има данкииииии

guinessgirl
05-06-2009, 20:20
не знам що си мислите,че в София можеш да си намериш лесно всичко.

бая обикаляне пада при мен,и не винаги се прибирам с това,за което съм тръгнала ;)

taNcheto93
05-06-2009, 20:45
Стига бе хора..."Къде има дънки?", "Къде има ръкавки?", "Къде има потници?"...излезте някой ден по магазините и ще намерите всичко което ви е нужно, толкова ли е сложно

koshtramba
05-06-2009, 20:51
Стига бе хора..."Къде има дънки?", "Къде има ръкавки?", "Къде има потници?"...излезте някой ден по магазините и ще намерите всичко което ви е нужно, толкова ли е сложно

Е да, ама сеш се, че някой хора не разполагат с време?

cLaDyRcHe
05-07-2009, 20:27
Ем Не сЪм От СофиЯ ама ВиЖ в ТерАНовАта Би ТрябВало да Има ТкВис КОга БЕшЕ КАтО Минах През Сф.. И ФлИзах В МоЛА и ОСтАНАх С ВпеЧатЛениЕто Че Там Има ТкВис НещА ..
:lol: Вместо да ходиш в Теранова е в мола по-добре си отвори учебника по български

s1NNer
05-08-2009, 05:21
^ Може да не знае от къде да си купииии 8-)

Абе да не правя нова тема .. някой виждал ли е някъде из София плетени калци само че по-дълги от обикновенните. Горе-долу да ми стигат над коляното!? =]

galka255
05-13-2009, 07:32
http://www.koketna.com/shop/components/com_virtuemart/shop_image/product/9d8de55472d655e63c6fda8b5e85e583.jpg
pogledni tezi, ako ti haresat pi6i mi li4no i 6te ti pratq saita na magazina i adresa 6ti sam :)[/img][/url][/list]

bloodyF
05-13-2009, 09:52
Ем Не сЪм От СофиЯ ама ВиЖ в ТерАНовАта Би ТрябВало да Има ТкВис КОга БЕшЕ КАтО Минах През Сф.. И ФлИзах В МоЛА и ОСтАНАх С ВпеЧатЛениЕто Че Там Има ТкВис НещА ..




ФфФфИииеШъНкЕе ННненЕ СиИИиИИии ЗаАа тУуУккк....нееДеЕЙЙ ДАа сппИИшш ффФ чАСуффФетее ПууУууУ БъъЪъълЛгарСккККкиИИ (измъчих се :lol: )

по темата:ако си вдигнеш дупето от компютъра и се разходиш няма да ти се отрази зле пък и кой знае ,може да намериш квото търсиш ;)

intotheblue
05-13-2009, 10:10
В Мола има много магазини,който предлагат подобни дрехи.Виждала съв подобни суйтшъри в New Yorker.Все ще намериш нещо.

hisy
05-16-2009, 09:46
Обиколи в Мола..или в други магазини.. все някъде ще намериш нещо хубавко :D

Bianca
05-16-2009, 09:49
^ Може да не знае от къде да си купииии 8-)

Абе да не правя нова тема .. някой виждал ли е някъде из София плетени калци само че по-дълги от обикновенните. Горе-долу да ми стигат над коляното!? =]
Айде и ти да го отвориш, чеее...