PDA

View Full Version : Визаж?



Inaaaaaaaa
05-05-2009, 13:18
Здравейте:)
Много ми се иска да се пробвам в някоя модна агенция,обаче изобщо не съм наясно.
(знам,че повечето сте негативни към бг агенциите,но просто няма друг начин)

Таа искам да пробвам във визаж,обаче след като изпратя снимка и,ако случайно ме одобрят какво става? :D
Трябва ли да плащам за фотосесии и колко горе-долу.:)

tedytyy
05-05-2009, 13:50
Според мен това е пълна загуба на време и пари.Записах се във Визаж на курс преди около 2 години,дадох 90 лева за него и допълнително още разноски,след като ме оценика със "6","6" и "6" тричленното жури,викнаха ме точно 2 пъти и до там беше.Не си правете труда,не е кой знае какво.

SoFarSoG00d
05-05-2009, 14:02
Е те там са да не казвам какви.....

sweetsunshine
05-05-2009, 14:46
Според мен това е пълна загуба на време и пари.Записах се във Визаж на курс преди около 2 години,дадох 90 лева за него и допълнително още разноски,след като ме оценика със "6","6" и "6" тричленното жури,викнаха ме точно 2 пъти и до там беше.Не си правете труда,не е кой знае какво.Мдам същата история,само че мен ме извикаха 1 път.единственото нещо което научих от там е да вървя в права линия и в ежедневието си и да ходя изправена. 8-)

miminky
05-05-2009, 14:50
чувала съм много лоши отзиви за Визаж :( потърси в нета и чети мнения

CaribbeanGirl
05-05-2009, 15:02
Да, аз съм чувала, че там са най-елитните ку*ви!

Infinity
05-05-2009, 15:13
Ако наистина имаш голямо желание пробвай във FH1 :)

kobrichka
05-05-2009, 15:41
За Визаж не съм чувала хубави отзиви, но за Ивет Фешън много добри. Попринцип съм против модната индустрия в България, но определно ако искаш да се пробваш се пробваи в Ивет Фешън. Там е една моя позната и е супер доволна всмисъл ходи сравнително често на ревюта, снимки е не живее само от тези неща поради фактът, че заплащането не е кой знае, какво. Печеливши модели са само тези, които продават и тела :)

Inaaaaaaaa
05-05-2009, 15:48
благодаря ви,искаше ми се ,но пари на вятъра да давам не смятам :):)
дано ми се отвори късмета занапред

happyfacex
05-05-2009, 18:53
^Аз като бях малка веднага ме одобриха за визаж дадох 100 лв за обучение (ако толкова искаш поне това трябва да направиш) и после ти искат пари за дрехи квито ти изберат и трябва да пращаш а иначе и дрешките са ужасни - няма смисъл .

IlOfFME
05-05-2009, 19:56
А, бе в тия агенции са големи мошеници. Аз в пети клас дадох към 150лв., викнаха ме само веднъж и добре че поне ми останаха професионални снимки. Само тва и едно ДВД от ревюто, при това с ужасно качество. Ншите ми казваха, че така и ще стане, ама #-o кой да слуша :( .

Cathylicious
05-05-2009, 20:02
FH1 според мен е най-добрата развиваща се модна агенция в момента .. Тя е нещо като клон на Визаж .. пробвай там .. познавам повечето от моделите там и са доста доволни .. дори 2-3 мои близки приятелки са вече част от агенцията .. Имам и приятелка в Ивет Фешън,там също ще ти дадат добър старт,стига да си решила сериозно да се занимаваш и ако те приемат де :)

GaBiIi__
05-05-2009, 20:15
Е те там са да не казвам какви.....
dam napulno sum suglasna mislq che povecheto znaqt kakvo pravqt ot momichetata vuv visage ... a i nali znaete tam ne vrushtat nikoi :)

Mi6inka
05-06-2009, 11:12
пф... много кофти тая работа с тея агенци... пък наистина има красиви момичета ,които НЕ са дъщери на незнам-си-кой.. който не си отварят краката ...а искат наистина да се занимават професионално с това.... съответно не се случва... Жалко е..

caty041
05-17-2009, 15:07
ами аз см ходила в Визаж! и .. платих за един курс изкарах го с всичко 6 и после ти правят фотосесия за която също плащаш :smt080 след това като ти качат снимките в сайта чакаш някой да те наеме или минаваш на следваш курс .. и аз бях до там .. просто не ми се занимаваше повече . :D

Carmen_Kass
05-17-2009, 15:27
Избирай между FH1 или Ивет Фешън
Другите "агенции" просто не ги гледай

А защо не се пробваш извън БГ ?

splendour
05-17-2009, 15:45
abe tva e basi t1poto.smis1l ako 6te se zanimaa6 s tva gleda6 da izkara6 nqkoi lev a to vmestvo tva se yv1trq6

Infinity
05-17-2009, 15:46
ами аз см ходила в Визаж! и .. платих за един курс изкарах го с всичко 6 и после ти правят фотосесия за която също плащаш :smt080 след това като ти качат снимките в сайта чакаш някой да те наеме или минаваш на следваш курс .. и аз бях до там .. просто не ми се занимаваше повече . :D
Абе просто със извинение трябва да си бутнеш гъза,на някой Чичко и всичко ще е повече от идеално. :x :?

bondgirl
05-17-2009, 16:10
FH1 и Visage са едно и също.хората решили да направят една друга агенция, за да ходят и там повече момичета, защото в Visage вече се разбраха нещата. Аз съм ходила в офиса на Visage в София.. един голям чичко ми говори..говори и накрая ми каза, че ако не се приместя да уча и живея в София няма как да стане. Направиха ми 1 2 снимки.. обикновенни, нищо особенно и ми казаха, че ще ми се обадят другия месец.. ее.. обадиха ми се ама друг път. С това си останах. А в София ме изпратиха от един конкурс Мис Добрич и така.. Абе да ви кажа.. незнам за другите агенции ама на Visage и FH1 не им се носи славата .. Даваш дупе и ставаш модел ;)

caty041
05-17-2009, 16:14
ами аз см ходила в Визаж! и .. платих за един курс изкарах го с всичко 6 и после ти правят фотосесия за която също плащаш :smt080 след това като ти качат снимките в сайта чакаш някой да те наеме или минаваш на следваш курс .. и аз бях до там .. просто не ми се занимаваше повече . :D
Абе просто със извинение трябва да си бутнеш гъза,на някой Чичко и всичко ще е повече от идеално. :x :?
да права си ! 8)

sweetsunshine
05-17-2009, 16:42
Какво мислите за Ивет Фешън и конкурса които организират?Мисля да говоря с маика ми и незнам ако се навия да изпратя снимки. :)

Infinity
05-17-2009, 17:58
Какво мислите за Ивет Фешън и конкурса които организират?Мисля да говоря с маика ми и незнам ако се навия да изпратя снимки. :)
Какъв конкурс организират? :)

sweetsunshine
05-17-2009, 18:20
http://www.ivetfashion.com/news.php?news_id=1

Infinity
05-18-2009, 09:27
http://www.ivetfashion.com/news.php?news_id=1
Офертата е доста добра. :)