PDA

View Full Version : ~ВИП БРАДЪР ИЛИ МЮЗИК АЙДОЛ~



viv4etooo
05-05-2009, 16:22
Кое шоу предпо4итате ВИП БРАДЪР или МЮЗИК АЙДОЛ?

Аз лично предпочита ВИП БРАДЪР :smt024 :mrgreen:

TeenSpirit
05-05-2009, 16:31
Music Idol, разбира се ... простотията не ми се нрави особено :?

RottenFlesh
05-05-2009, 17:05
Ъ , никое.

got2Bthe1
05-05-2009, 17:16
Въпреки че не го гледам (само мизериите във vboxa) залагам на Вип Брадър и по точно на Ицко :grin:
Естествени винаги има шанс публиката да гласува за някой роднина на Здравко....примерно баба му....тя е Вип.....нали....

GbSy
05-05-2009, 17:25
Абе, гледам ги и двете... гледам силно казано, но г/д знам как се развиват нещата.
Мисля, че Део ще спечели.

psychopath
05-05-2009, 17:38
и 2те са тъпи...
Преслава <3 :D:D

иначе Део ше спечели 8-)

Jo_Ni_To
05-05-2009, 17:46
Въпреки че не го гледам (само мизериите във vboxa) залагам на Вип Брадър и по точно на Ицко :grin:
Естествени винаги има шанс публиката да гласува за някой роднина на Здравко....примерно баба му....тя е Вип.....нали....


+1 Вчера гласувах за баба му !! ;)

Иначе съм за Вип брадъра макар че много ме дразни това че УЖ е благотворително а сичките така наречени ВИПОВЕ се лигавят както си искат .. надявам са Ицо да спечели защото е голям пич. :grin: :grin:

П.П когато е трезвен :D:D

got2Bthe1
05-05-2009, 17:50
Въпреки че не го гледам (само мизериите във vboxa) залагам на Вип Брадър и по точно на Ицко :grin:
Естествени винаги има шанс публиката да гласува за някой роднина на Здравко....примерно баба му....тя е Вип.....нали....


+1 Вчера гласувах за баба му !! ;)

Иначе съм за Вип брадъра макар че много ме дразни това че УЖ е благотворително а сичките така наречени ВИПОВЕ се лигавят както си искат .. надявам са Ицо да спечели защото е голям пич. :grin: :grin:

П.П когато е трезвен :D:D

И да не е трезвен пак е пич...е не колкото бабата на Здравко ама се пак...заслужава 2ро място....

Jo_Ni_To
05-05-2009, 17:54
Въпреки че не го гледам (само мизериите във vboxa) залагам на Вип Брадър и по точно на Ицко :grin:
Естествени винаги има шанс публиката да гласува за някой роднина на Здравко....примерно баба му....тя е Вип.....нали....


+1 Вчера гласувах за баба му !! ;)

Иначе съм за Вип брадъра макар че много ме дразни това че УЖ е благотворително а сичките така наречени ВИПОВЕ се лигавят както си искат .. надявам са Ицо да спечели защото е голям пич. :grin: :grin:

П.П когато е трезвен :D:D

И да не е трезвен пак е пич...е не колкото бабата на Здравко ама се пак...заслужава 2ро място....


Това е то че като е пиян казва неща които са истина,но не са за предефир.. /нап:че камелия е курва-че курва си е ся како да си кривим душата../.. а От бабата на Здравко аз съм си наумила да си искам автограф :D:D

---------------------------

НЕ е честно слагат ми * на думата курва :D:D /защо ли..? :? /

got2Bthe1
05-05-2009, 17:59
Въпреки че не го гледам (само мизериите във vboxa) залагам на Вип Брадър и по точно на Ицко :grin:
Естествени винаги има шанс публиката да гласува за някой роднина на Здравко....примерно баба му....тя е Вип.....нали....


+1 Вчера гласувах за баба му !! ;)

Иначе съм за Вип брадъра макар че много ме дразни това че УЖ е благотворително а сичките така наречени ВИПОВЕ се лигавят както си искат .. надявам са Ицо да спечели защото е голям пич. :grin: :grin:

П.П когато е трезвен :D:D

И да не е трезвен пак е пич...е не колкото бабата на Здравко ама се пак...заслужава 2ро място....


Това е то че като е пиян казва неща които са истина,но не са за предефир.. /нап:че камелия е к***а-че к***а си е ся како да си кривим душата../.. а От бабата на Здравко аз съм си наумила да си искам автограф :D:D

---------------------------

НЕ е честно слагат ми * на думата к***а :D:D /защо ли..? :? /

е ае да ходиме заедно и аз искам :D ... така може да засечеме и останалата рода на Здравко която ще се прочуе след някое и друго издание (предлагам издание Здравко Брадър където само родата му печели) автографите ще струват повече :-o :P

Jo_Ni_To
05-05-2009, 18:06
[/i][/quote] ае да ходиме заедно и аз искам :D ... така може да засечеме и останалата рода на Здравко която ще се прочуе след някое и друго издание (предлагам издание Здравко Брадър където само родата му печели) автографите ще струват повече :-o :P [/i][/quote]

ХОхоо аз съм вече напред имам автограф от дядо му.. и леля му ... :P :P
Иначе и аз съм ЗА да отидем двамата :D:D можи пък да на натикат някаде към родата и нии да са прочуим малко :D:D(rofl)

Ш бъдим известни :D:D

Пък за изданието аз ти предлагам да сложат и някой друга известна личност.. колкото да има там за спорта :D:D

got2Bthe1
05-05-2009, 18:09
[/i] ае да ходиме заедно и аз искам :D ... така може да засечеме и останалата рода на Здравко която ще се прочуе след някое и друго издание (предлагам издание Здравко Брадър където само родата му печели) автографите ще струват повече :-o :P [/i][/quote]

ХОхоо аз съм вече напред имам автограф от дядо му.. и леля му ... :P :P
Иначе и аз съм ЗА да отидем двамата :D:D можи пък да на натикат някаде към родата и нии да са прочуим малко :D:D(rofl)

Ш бъдим известни :D:D

Пък за изданието аз ти предлагам да сложат и някой друга известна личност.. колкото да има там за спорта :D:D[/quote]

Аз не че искам нещо да се хваля ама мен са ме давали по City & The Voice не че се хваля и се имам за голяма звезда....не съм го казал (но можеш да си го мислиш) :P :P :P
Абе ще уредим Вип Пропуски и тогава ше си изпулня колекцията от автографи на Здравко и Рода....:P :P :P

Jo_Ni_To
05-05-2009, 18:22
Знаиш ли пък аз како ти предлагам дай като напраят "ВИП Здравко Брадър" да чупим няко джам и да влезим в къщата ш си ги разпределим например на тебе дядо му баба му леля му и чичо му .. а за мене сестра му или брат му /ако има тквас/ жена му и децата му.. ще вземим хем автографи даже може и някой пиК да щртакнем и ще си вземем дрха за спомен ;) :razz: :razz:

AaAA за това дет са та давали по City i The Voice БравО :p :-P

got2Bthe1
05-05-2009, 18:24
Знаиш ли пък аз како ти предлагам дай като напраят "ВИП Здравко Брадър" да чупим няко джам и да влезим в къщата ш си ги разпределим например на тебе дядо му баба му леля му и чичо му .. а за мене сестра му или брат му /ако има тквас/ жена му и децата му.. ще вземим хем автографи даже може и някой пиК да щртакнем и ще си вземем дрха за спомен ;) :razz: :razz:

AaAA за това дет са та давали по City i The Voice БравО :p :-P

Без да искам да развалям ентусиазма ти ... има шанс да ни по пребие охраната ... ама ще си струва ....винаги можем да вземем третия братовчед на Здравко за заложник :P :P :P ;) ;) ;)

Jo_Ni_To
05-05-2009, 18:49
Знаиш ли пък аз како ти предлагам дай като напраят "ВИП Здравко Брадър" да чупим няко джам и да влезим в къщата ш си ги разпределим например на тебе дядо му баба му леля му и чичо му .. а за мене сестра му или брат му /ако има тквас/ жена му и децата му.. ще вземим хем автографи даже може и някой пиК да щртакнем и ще си вземем дрха за спомен ;) :razz: :razz:

AaAA за това дет са та давали по City i The Voice БравО :p :-P

Без да искам да развалям ентусиазма ти ... има шанс да ни по пребие охраната ... ама ще си струва ....винаги можем да вземем третия братовчед на Здравко за заложник :P :P :P ;) ;) ;)


АуУу НЕзнАм Него НямА да го пипаме аз съм си го заплюла за съпруг..!!
Все пак може да стана малко известна пък "ВИП Здравко брадър 33" може аз да го спечеля ;) :D:P:P :oops: :oops:
От де да са знай :P:P

CeLyVka
05-05-2009, 18:50
и двете предавания са пълен shit ... от music idol гледах само рок концерта

got2Bthe1
05-05-2009, 18:54
Знаиш ли пък аз како ти предлагам дай като напраят "ВИП Здравко Брадър" да чупим няко джам и да влезим в къщата ш си ги разпределим например на тебе дядо му баба му леля му и чичо му .. а за мене сестра му или брат му /ако има тквас/ жена му и децата му.. ще вземим хем автографи даже може и някой пиК да щртакнем и ще си вземем дрха за спомен ;) :razz: :razz:

AaAA за това дет са та давали по City i The Voice БравО :p :-P

Без да искам да развалям ентусиазма ти ... има шанс да ни по пребие охраната ... ама ще си струва ....винаги можем да вземем третия братовчед на Здравко за заложник :P :P :P ;) ;) ;)


АуУу НЕзнАм Него НямА да го пипаме аз съм си го заплюла за съпруг..!!
Все пак може да стана малко известна пък "ВИП Здравко брадър 33" може аз да го спечеля ;) :D:P:P :oops: :oops:
От де да са знай :P:P

Е ти ше се уредиш доживот а аз самичък ше тряа чакам дъщерята на Здравко в Здравко Брадър 65.... :P

Jo_Ni_To
05-05-2009, 18:57
Знаиш ли пък аз како ти предлагам дай като напраят "ВИП Здравко Брадър" да чупим няко джам и да влезим в къщата ш си ги разпределим например на тебе дядо му баба му леля му и чичо му .. а за мене сестра му или брат му /ако има тквас/ жена му и децата му.. ще вземим хем автографи даже може и някой пиК да щртакнем и ще си вземем дрха за спомен ;) :razz: :razz:

AaAA за това дет са та давали по City i The Voice БравО :p :-P

Без да искам да развалям ентусиазма ти ... има шанс да ни по пребие охраната ... ама ще си струва ....винаги можем да вземем третия братовчед на Здравко за заложник :P :P :P ;) ;) ;)


АуУу НЕзнАм Него НямА да го пипаме аз съм си го заплюла за съпруг..!!
Все пак може да стана малко известна пък "ВИП Здравко брадър 33" може аз да го спечеля ;) :D:P:P :oops: :oops:
От де да са знай :P:P

Е ти ше се уредиш доживот а аз самичък ше тряа чакам дъщерята на Здравко в Здравко Брадър 65.... :P


Хах :D:D:D То данО дан си земиш белята с щерката му..че ако е ревнива кат майка си малеее ш има да са радваш :P:P:D:D

got2Bthe1
05-05-2009, 19:03
Ето и плана
Женя се за дъщеря му
Зимам парите
Емигрирам в куба
Отметка : Там се срещаме и живеем богато и щастливо :P :) ;)

Jo_Ni_To
05-05-2009, 19:06
ХеХЕеЕ Съгласна съм..
и аз ще добавя там няколко хиляди от 33-ят брадър който ще спечеля
и още някой милион откраднат от хотела му ;)

ААА и от сега казвам няма да ходим в Куба яяя виж Хавайте .. Карибите хората по острови ходят ти в Куба ли ш ма завлечеш :cry: :cry: :cry: :cry:
:D :D :D

got2Bthe1
05-05-2009, 19:21
ХеХЕеЕ Съгласна съм..
и аз ще добавя там няколко хиляди от 33-ят брадър който ще спечеля
и още някой милион откраднат от хотела му ;)

ААА и от сега казвам няма да ходим в Куба яяя виж Хавайте .. Карибите хората по острови ходят ти в Куба ли ш ма завлечеш :cry: :cry: :cry: :cry:
:D :D :D

Отиваме каде кажеш само да им земеме парите и на луната може да отидеме :D ...

Jo_Ni_To
05-05-2009, 19:23
:D:D:D ХЕХЕее от автографите ... чак на луната стигнахме :P:P

ама НиЩо аз Ти предлагаМ все пак като ги одрусаме хубаво да останем за около 1 месец в БГ колкото да станем известни пък по нататък ще обикаляме света ;):P:D:D

got2Bthe1
05-05-2009, 19:27
:D:D:D ХЕХЕее от автографите ... чак на луната стигнахме :P:P

ама НиЩо аз Ти предлагаМ все пак като ги одрусаме хубаво да останем за около 1 месец в БГ колкото да станем известни пък по нататък ще обикаляме света ;):P:D:D

Аз искам да съм чалга певец.Имам идеални данни - никъв глас,мгоа да крада и само тряа се обличам по гъзарско :D ами ти ;)

Jo_Ni_To
05-05-2009, 19:31
Ееее недей така все пак аз слушам чалга ... ама като сме го почнали така и аз ще ти стана колежка таман ще имам пари и за силикон :P ааа гласът ми ... мале гласът ми е само за.. :D:D ама както и да е .. искаш ли да направим дуетче :oops: :oops: :oops: Ще откраднем една гръцка или сръбска мелодия клипът можем да копираме от американските клипове .. и ще си направим един БАЛКАНСКИ ХИТ !! :D:D

П.П. - Таман ще си взема афтограф от Пеньо и Кати /много ги харесвам и гласовете им са супер.../

got2Bthe1
05-05-2009, 19:39
Ееее недей така все пак аз слушам чалга ... ама като сме го почнали така и аз ще ти стана колежка таман ще имам пари и за силикон :P ааа гласът ми ... мале гласът ми е само за.. :D:D ама както и да е .. искаш ли да направим дуетче :oops: :oops: :oops: Ще откраднем една гръцка или сръбска мелодия клипът можем да копираме от американските клипове .. и ще си направим един БАЛКАНСКИ ХИТ !! :D:D

П.П. - Таман ще си взема афтограф от Пеньо и Кати /много ги харесвам и гласовете им са супер.../
Страхотна идея :grin: не искам да развалям яката тема ама мааааалко спамиме така че ако искаш можеш едно скайпче да ми метнеш на "лично" и така :D

BloomF
05-06-2009, 17:55
Софи - Много е готина и забавна. Кефи ме, толкова е истинска.

Ицо - Няма равен :grin:

Ивайла - Тъпа коза!

Део - Невероятеннннннннннн :-)

Мария - Не ми прави никакво впечатление.

Тошко - Тоя също..

Саша - Става..

Петя - И тя става горе долу...


Като цяло съм за Софи, Ицо и Део. Който и да спечели от тях ше се кефя 8)