PDA

View Full Version : след Ескапел..



iLoveChocolate
05-05-2009, 16:25
какво се случи в мен :( взех това хапче,защото ми се наложи наистина. Казваха,че трябва да ми дойде след него в знак,че е подействало. На листовката това не го прочетох никъде,но няма значение. И този "знак" не дойде. Цикъла ми закъсня с 4 дни някъде. Чудя се сега това цикъла ми ли е или едва сега ми идва заради хапчето. А ако си ми е редовния цикъл дали хапчето е подействало :?

Fych
05-05-2009, 18:56
Сигурният начин е да провериш с тест,а още по сигурният при гинеколог.Не,че в това да имаш дете има нещо лошо,но едва ли искаш да гледаш дете на 15...Така че провери с тест,за по сигурно.Относно хапчето нямам личен опит с него,но от познати съм чувала това,което описваш.В единия случей нещата завършиха с дете на ръце,а в другия без дете.Хапчето е вредно за организма и поради тази причниа трябва да се взима при найстина спешен случей.Въпросното кръвотечение не ведна идва след приема на хапчето за това не мога да ти бъда полезна дали е цикълът ти или действието.Ескапел е хапче,което спира бремеността,така че,ако при теб е настъпила преди да си го взела няма да ти помогне...

iLoveChocolate
05-05-2009, 19:01
mesi vse pak i ne sum na 15,po-golqma sum