PDA

View Full Version : Някой разполага ли със свежи идеи?



NaNa_SladuRana
05-05-2009, 16:51
Винаги съм се чудила защо на вяса страница има поне по една тема "идеален подарък",винаги съм се питала какви са тези тъпаци,които не познават гаджетата си...Но ето,че дойде и моя ред да задавам безсмислени въпроси.Имам някакви идеи,но искам да е нещо специално,нещо точно за него.Използвах търсачката и прочетох доста от 1043569 еднаки и досадни теми,но идеята за баналните плюшки,рамки,чаши,парфюми и каса бира със свинско :D не ме съблазни.
Първоначално си мислех да му поръчам някоя яка щампована тениска,защото и самата аз в момента съм запалена по тях,но той носи предимно ризки,а ако тръгна да му избирам ризка,няма да я уцеля,така че отпада :? По-голям филмов манияк от него не познавам и реших да му взема някой филм,мислих,мислих какъв ли може да няма и реших да взема филма,който за първи път гледахме заедно,придружен от билет от въпросната прожекция,но по-тъп от него няма ("Деня,в който Земята спря"-не го гледайте!),а за друго на филмова тематика не се сещам :? Обича да чете книги,но не знам какво е прочел до сега,пада си малко спортистче,но малко,свири на китара,но според мен това е временно увлечение...През ум ми мина да му взема зодиакалния камък (мен това много би ме зарадвало),но той не е фен на тези неща,не искам пак да му подарявам яко,безсмислено и лудо сувенирче,гривни и верижки не носи.В отчаяние ми мина през главата малко пухкаво животинче или рибка,но това е прекалено :?
Ако имате свежи идеи,ударете едно рамо,ако ли не-излишните коментари не са желателни,просто натиснете "начало".Благодаря,че отделихте 2/3 минутк и за моята скучна и повтаряща се тема :-)

got2Bthe1
05-05-2009, 17:09
Какви филми харесва? Може да му вземеш специално издание на някой негов любим и да го гледате заедно ;) ;) (нямам ни най-малка представа откъде ще го купиш :)това придружено с нещо мило ще свърши работа според мен ;) ....

П.П. Мило=по-банално ;)

xplay
05-05-2009, 17:14
Амиии аз мисля, че ако му направиш календар с ваши общи снимки много ще се зарадва :) Или ако не искаш календар, може да направиш колаж :) Хващаш снимките ви и газ към печатницата или фотото :) :) :)

Shia
05-05-2009, 17:28
Home Made видео с Вас двамата(не секс видео)
като спомен да стои.

sweet_bebok
05-05-2009, 17:31
сготви една хубава вечеря малко романтик .. вземи един як филм и гледайте .. придружено с някакво подаръче..може би билет за 2ма някъде на екскурзия? където той иска да ходи :-o

NaNa_SladuRana
05-05-2009, 17:35
Мерси,хора,страхотни идеи не се бях сетила да отскоча до някое фото да видя какви услуги придлагат :) got2Bthe1, мислех над това,но ако съществува такова издание,той вече се е сдобил.sweet_bebok,8 клас сме.Някой ,ако се сеща за още нещо,да пише :-)

got2Bthe1
05-05-2009, 17:46
Мерси,хора,страхотни идеи не се бях сетила да отскоча до някое фото да видя какви услуги придлагат :) got2Bthe1, мислех над това,но ако съществува такова издание,той вече се е сдобил.sweet_bebok,8 клас сме.Някой ,ако се сеща за още нещо,да пише :-)
в такъв случай съм за идеята на Shia...звучи ми добре ;)

sweet_bebok
05-05-2009, 17:59
еми ако има нещо което той много иска но още не се е сдобил с него.. може да звучи тъпо но може да накараш някой фр. там да го поразпита :-o

AFT
05-05-2009, 18:14
Ем, ти си само 8 клас, така че едва ли имаш кой знае колко големи възможности за подарък, щото нямаш много пари сигурно (пък и 8 клас кола не върви да му подариш о.О ). Ако имате някви клипчета заедно + снимки, може да стане хубаво клипче с подходящата музика (любима песен or smth) и т.н. Доизмисли си го сама. ;д Банално, ама не съм много креативна, когато става въпрос за непознати. =O
By the way, помня, че слънчице прави много готини подаръци, питай нея. ^^

littlebaby
05-05-2009, 18:17
Тва с щампата е яко, но може вместо тениска няква възглавничка.Много ще е сладко :-D

Fych
05-05-2009, 18:21
Сещам се за нещо,но е доста романтично и иска време.Има страхотни песни и ако имаш нервите да подбереш любимите му или тези ,който ви носят сладки спомени можеш да ги запишеш на диск (или ако си няма да му вземеш някоя mp3)като с всяка първа буква на песента да се изпише "Обичам те" или някакво друго послание.Сега се бъкам с мисли за подаръци,но няма да ги пиша,защото аз лично държа да е нещо,което ще се запомни,което ще му остави спомен,а не примерно някоя сладка фланелка,която ще я гледа една седмица и след една година ще я намери в гардероба.

sweet_bebok
05-05-2009, 18:38
по горе споменаха лъзглавничка и се сетих че може да му земеш лъзглавничка а върхо нея да има ваша снимка.. някъде се правеха по поръчки.. май може и от нета :)

smileforyou12
05-05-2009, 18:44
амии примерно някаква гривна на която да пише името ти и че го обичаш

NaNa_SladuRana
05-05-2009, 18:49
Това с песните е яко,но ние нямаме наша песен,и аз мислех за гривната,но той не носи,а зъ възглавничката трябва да проверя :)

smileforyou12
05-05-2009, 18:53
също ми харесва примерно ваша снимка в хубава рамка

SunShinePearl
05-05-2009, 19:10
ами... и аз над това мисля и почти съм го измислила значии.. аз ще му взема такова което се дълбае и става мн яко ама аз ще го издълбая и ще му го подаря а за това се иска време и макар че р.д-то му е през август от сега се подготвям
http://prikachi.com/users/kriska__/66q.jpg това е което аз съм си правила преди няколко години неговото ще е друго и със сигурност сребристо и се чудя дали това или от тия рисуване по номера той много харесва 2-те които са у нас и нз кое ,защото 1-вото ще стане по бързо апък за рисуването нз и се чудя все още ...ще му взема рисуване само ако има лъвове тъй като е зодия лъв :)

NaNa_SladuRana
05-05-2009, 19:35
имаш талант,браво :)

CheriHool
05-05-2009, 19:55
и каса бира със свинско :D
Муцко, тва не е банално, бе. 8-)
Никой до сега не го е правел, така, че не ми обиждай идеята. :D

Там, подари си му квото си си харсала от тая тема, забелязах, че се върза за нещо, а свинското и бирата ще играе роля на панделка. 8-)

Hilary_
05-05-2009, 21:54
Аз пък за да съм различна ще кажа... направи сама нещо за него!!! По метода направи си сам... :grin: :D

kuklichka_bg
05-05-2009, 22:33
някой як сувенир

наргилееееееее :oops:

umri
05-05-2009, 23:13
Според мен каквото и да му подариш би го зарадвало... Пък и 8ми клас още не знаете къде се намирате горе-долу... Ако съм аз най-много бих се зарадвал на следния подарък: Да си гола с панделка увита около кръстчето, мръснишки поглед ии див страстен бурен секс. Все пак сте 8ми клас не знам дали още правите подобни неща, но ти казвам най-добрият вариант кой е. И тамън няма се ръсиш много. Аааа да и задължително свирка ............

myNameIsImmortal
05-06-2009, 09:18
Такаа.. Сега ще се опитам да ти помогна но не знам дали ще успея, защото като гледам задачата ти е бая трудна, а и доста хора са предложили своите идеи и може да си си набелязала някоя от тях но ще се опитам да дам още идеи и да комбинираш нещо ВЕЛИКО, което на 101% ще се хареса от приятеля ти. :)

1вото нещо, за което пишеш е че искаш да му земеш тениска с щампа, но той носи ризи и може да не му хареса. Добре.. Ще ти дам 1 сайт в който правят щампи на всичко и има опция да се щамповат едни дамски боксери :D, и ако решиш да щамповаш нещо за вечерта, можеш да напишеш нещо от сорта на: "Само твоите ръце могат да ги свалят" или нещо от сорта 8-)

2рото нещо, е че е филмов маняк. Е като не ти е интересен филма "Деня,в който Земята спря", можеш да избереш някой друг филм който е интересен. :) За такъв бих ти препоръчал "Ефектът на пеперудите" (1ва част), и ако го дават по някое кино де, защото доколкото разбрах искате на прожекция да отидете. И докато му връчваш билетите можеш да кажеш нещо от сорта на: "Емм не знам дали филма ще ти хареса, но ако можех да се връщам във времето за да променям бъдещето, както прави главния герой за да направи всичко идеално, аз не бих променила нищо поради причината, че с теб всичко е идеално и не бих искала да те загубя никога" (след което вкарваш един невинен и сладък поглед - знаеш как стават работите 8-) )

3то: е щом, чете книги не може никога да е изчел всички книги на земята и да иска и да не иска 8-) Има една книга: "Седемте смъртоносни чудеса", която просто е с 1 дума идеалната книга.. включва малко историческа информация около седемте чудеса, след което се появява пирамидион, който се сглобява но всяка негова част се намира в едно от чудесата - т.е. 7 части 7 чудеса. Има приключения - 2 пъти по интересни от Индиана Джоунс, и също митология. Ако не я е чел определено може да му хареса, ако този жанр книги му харесват, защото има хора които предпочитат точно определен жанр книги.

4то: Китаратааа.. предполагам че свири на акустична китара. Защото трябва да е адски музикално надарен и богат за да свири на електрическа китара и като е увлечение след това да остави всичко.
Защото всеки започват да се учат от акустична китара.
Затова най-простия подарък можеш да му кушиш перца за свирене:
http://www.prikachi.com/users/nakov/301I.jpg
но за да стане по-готино, можеш да земеш перца които са еднакви на цвят, без картинки и прочие, и да нашишеш на тях (с маркер за CD-та) нещо от сорта на твоето име, обичам те, сърчица и на всяко перце да има различно нещо. Аз бих се кефил :)

5то: щом не е толкова голям фен на тема спорт не е нужда да се опитваш да го изненадаш с нещо в стил "Спорт". :)

Еми това предлагам азз. Дано да съм помогнал по някакъв начин и успех с изненадата. :)

littlebaby
05-06-2009, 11:18
2рото нещо, е че е филмов маняк. Е като не ти е интересен филма "Деня,в който Земята спря", можеш да избереш някой друг филм който е интересен. :) За такъв бих ти препоръчал "Ефектът на пеперудите" (1ва част), и ако го дават по някое кино де, защото доколкото разбрах искате на прожекция да отидете. И докато му връчваш билетите можеш да кажеш нещо от сорта на: "Емм не знам дали филма ще ти хареса, но ако можех да се връщам във времето за да променям бъдещето, както прави главния герой за да направи всичко идеално, аз не бих променила нищо поради причината, че с теб всичко е идеално и не бих искала да те загубя никога" (след което вкарваш един невинен и сладък поглед - знаеш как стават работите 8-) )


Може да свали филма и у тях да го гледат.

NaNa_SladuRana
05-06-2009, 15:25
myNameIsImmortal много ми помогна както и всички останали :-) след като му мите рождения ден ще ви кажа какво съм му взела,защото моя по някакъв начин се е добрал до темата :shock:

BaiToq
05-06-2009, 16:16
Винаги съм се чудила защо на вяса страница има поне по една тема "идеален подарък",винаги съм се питала какви са тези тъпаци,които не познават гаджетата си...Но ето,че дойде и моя ред да задавам безсмислени въпроси.Имам някакви идеи,но искам да е нещо специално,нещо точно за него.Използвах търсачката и прочетох доста от 1043569 еднаки и досадни теми,но идеята за баналните плюшки,рамки,чаши,парфюми и каса бира със свинско :D не ме съблазни.
Първоначално си мислех да му поръчам някоя яка щампована тениска,защото и самата аз в момента съм запалена по тях,но той носи предимно ризки,а ако тръгна да му избирам ризка,няма да я уцеля,така че отпада :? По-голям филмов манияк от него не познавам и реших да му взема някой филм,мислих,мислих какъв ли може да няма и реших да взема филма,който за първи път гледахме заедно,придружен от билет от въпросната прожекция,но по-тъп от него няма ("Деня,в който Земята спря"-не го гледайте!),а за друго на филмова тематика не се сещам :? Обича да чете книги,но не знам какво е прочел до сега,пада си малко спортистче,но малко,свири на китара,но според мен това е временно увлечение...През ум ми мина да му взема зодиакалния камък (мен това много би ме зарадвало),но той не е фен на тези неща,не искам пак да му подарявам яко,безсмислено и лудо сувенирче,гривни и верижки не носи.В отчаяние ми мина през главата малко пухкаво животинче или рибка,но това е прекалено :?
Ако имате свежи идеи,ударете едно рамо,ако ли не-излишните коментари не са желателни,просто натиснете "начало".Благодаря,че отделихте 2/3 минутк и за моята скучна и повтаряща се тема :-)

Питай Бай Тоя,той знае всичко.

Ако свири на акустична китара,
купи му хармоника!
10-15лв струва-обикновена,диатонична.
Много лесно се свири,чудесно допълва
китарата,самостоятелно също е чудесен
инструмент!
Само трябва да помисли после за стойка
за врата...

Или пък му вземи някоя класика на
ДВД-Кръстникът,Белязаният,Звез дни войни...