PDA

View Full Version : Така ли е наистина?



SunFl0w3r
05-05-2009, 17:10
Има една стара тенденция,според която момчетата са тези,които правят първата крачка в свалката,тези които първи канят на среща,взимат номер и т.н.
Да,но напоследък на няколко пъти ми се случва да попадам на срамежливи момчета,които искат момичето да поема инициативата,а онзи ден дори един мой фр.който има слава на най-големия сваляч на випуска ми каза че " вие момичетата трябва да правите нещата защото момчетата сме срамежливи".Аз останах крайно изненадана и просто се чудя дали е прав.както и значи ли че као някое момче не поеме първата крачка,то той не харесва даденото момиче и обратно
ТЕМАТА Е ПО-СКОРО КЪМ МОМЧЕТАТА<НО АКО ЖЕЛАЯТ И МОМИЧЕТА МОГАТ ДА СЕ ВКЛЮЧВАТ?>

got2Bthe1
05-05-2009, 17:13
Според мен трябва да има инициатива и от двете страни ;) Не е казано че ние сме задължени да правим всички крачки...най-добре според мен е ако и двамата действат ;)

Shia
05-05-2009, 17:13
Сладко е момче да ти покаже,че те харесва и желае силно

Но понякога се на момичето й трябва повече време да го осъзнае и момчето търпеичо чака.Когато тя го разбере поема крачката и всичко си пасва перфектно.

xplay
05-05-2009, 17:17
Хубаво е момчето да я направи според мен, така по би изглеждал като кавалер :D

Rza
05-05-2009, 17:21
Когато момиче направи първата стъпка е АДСКИИИ хлътнало,това е моето некомпетентно мнение :) :)

Shia
05-05-2009, 17:25
и е глупаво твърдението,че ако момичето предложи то то е отчаяно.

MP
05-05-2009, 17:30
Не сме длъжни да правим нищо.Всичко е до личен избор.Колкото и да не е срамежлив,ако я обича и иска да са заедно ще го направи.Ако пък само някакви намеци прави,че я харесва,но без сериозни крачки,ТЯ няма никакво право да иска от него да направи първата крачка.Първи я прави този,на който му омръзна да чака,или този,който има по-голямо желание за това.Все пак това е двустранен процес.

Neftochimic
05-05-2009, 17:37
мммм, не винаги...

smileforyou12
05-05-2009, 18:09
според мен момчето трябва да я направи

Take_That
05-05-2009, 20:20
Всичко е до личен избор.Колкото и да не е срамежлив,ако я обича и иска да са заедно ще го направи.Ако пък само някакви намеци прави,че я харесва,но без сериозни крачки,ТЯ няма никакво право да иска от него да направи първата крачка.Първи я прави този,на който му омръзна да чака,или този,който има по-голямо желание за това.Все пак това е двустранен процес.

Абсолютно съм съгласна :)

Hilary_
05-05-2009, 20:50
При всеки е различно... :? :?

ThisIsMe
05-05-2009, 20:54
Винаги съм била на принципа -момчето да ме търси пръв и да прави първата крачка.Винаги е било така,освен ако аз не съм виновна за нещо.За мен е унизително едно момиче да ходи при момчето да го търси-един вид му се натиска и досажда.Просто така си го възприемам,дано не съм засегнала някого. ;)

myNameIsImmortal
05-05-2009, 21:20
Не съм момиче, но ще изкажа мнение.

При всяко момиче е индивидуално.. Едни предпочитат да си седят на говото и да чакат всичко да падне от небето казвайки репликите "Боже, спусни ми едно гадже от небето което е красиво, умно, готино" и очакват момчето винаги да прави 1вата стъпка..

Но има и такива които поемат инициативата в своите ръце.. защото искат това за което мечтаят и го искат на всяка цена и са готови да преглътнат гордостта си и да направят 1вата крачка..

Има и момичета за които няма значение кой ще поеме инициативата и ако момчето не я направи 1ви, то тя ще 1 направи..

:)

zazza
05-05-2009, 21:23
http://vbox7.com/play:ae6dd8f2

Kostadin_682
05-05-2009, 22:01
Това е според зависи

valdesbg
05-06-2009, 05:09
Еми традиции какво да ги правиш.

Честно казано предпочитам аз да направя първата крачка, т.е. действията до пърата целувка. СЛед това ролите се разпределят и вс е оки. Разбира се ще съм приятно изненадан ако момичето иска да поеме инициативата - ще му я дам..за малко :) И това изобщо не значи че момичето е отчаяно. ако едно момче не иска да води парада то нещо му има - или е срамежлив, или нещо не е сигурен, или просто си играе...причини бол.

Та така, други въпроси? :Р

moneycomeme
05-06-2009, 13:15
Все тая кой ще поеме инициативата-момичето или момчето..стига с тези предразсъдъци!

sh3_1s_7h3_0n3
05-06-2009, 13:19
Аз съм правила първата крачка много повече пъти, отколкото някое момче към мен. Просто съм на принципа, че ако ми се удаде някоя възможност, не си заслужава да я губя само от кокетничене. Нали в крайна сметка и аз го искам? ;)

kitty9410
05-06-2009, 22:57
Еми нещо са се повредили ... :lol: До това води пиенИето на НЕкачествен спирт и чалгата!!! :lol: :lol: :lol: :lol:

Python5
05-07-2009, 13:17
Ако се харесвате и той направи първата крачка, значи мисли за това което може да спечели - връзка, секс, тн.

Ако не я направи, значи осъзнава какво може да загуби, ако не му отвърнеш. Може би изчаква.

Помисли си добре кой от двамата те обича повече.

bybit0o0
05-07-2009, 13:26
според зависи...ако момчето е по-срамежливо не виждам нищо лошо момичето да му поиска номера..но не и да чака тя да прави всичко..и все пак момичето не трябва да прекалява..всичко в граници :)