PDA

View Full Version : Някой знае ли отговора?



KiSsOfPaSsIoN
05-05-2009, 18:24
Имам едно въпросче,свързано с едни спор,който водя с приятеля ми :-D Кога едно момиче става жена и кога едно момче става мъж? :D Мерси предварително за отговорите...

Jesus
05-05-2009, 18:25
42 :)

Shelcha
05-05-2009, 18:26
зависи от традициите на отделните националности и тн
или себеусещането?

Dumb
05-05-2009, 18:34
Относително...

StayFly
05-05-2009, 18:35
Едно момче става мъж, когато започне да ебе, вземе шофьорска книжка и изпива по 1 литър ракия на вечеря.
За жената обаче не знам, може би когато я мине половината квартал :D

Dumb
05-05-2009, 18:38
Тогава става курва, хах
Един приятел казва, че един мъж пие по 100 грама ракия вяка вечер преди вечеря :)

Jesus
05-05-2009, 18:40
грешите 42 е отговора :)

KiSsOfPaSsIoN
05-05-2009, 18:40
Добре де...Не е ли едно момиче да стане жена,когато за първи път й дойде менструалния цикъл,а едно момче да става мъж когато за първи път го направи? :-o

Dumb
05-05-2009, 18:42
грешите 42 е отговора :)
Аргументирай се

Jesus
05-05-2009, 18:44
След дълги изчисления, компютърът стигна до този извод :)

Shelcha
05-05-2009, 18:45
След дълги изчисления, компютърът стигна до този извод :)
хавлията ти е прекалено мръсна
но няма значение

Dumb
05-05-2009, 18:46
......

Jesus
05-05-2009, 18:47
хавлията е много важна



авлията, пише там, е навярно най-полезното нещо, което един междузвезден стопаджия може да притежава. На първо място тя е много ценна в чисто практическо отношение — можеш да се загърнеш с нея, за да се топлиш, докато подскачаш по мразовитите луни на Джаглан Бета; можеш да легнеш върху нея на плажа, покрит с жарък мраморен пясък, и да дишаш опияняващия морски въздух на Сантрагинус V; можеш да подремнеш под нея и под звездите, огряващи с яркочервените си лъчи пустинния свят на Кактафун; би могъл да я опънеш като платно на минисал по ленивите тежки води на реката Мот; намокрена, ще ти послужи и в ръкопашен бой; можеш да си завиеш главата с нея, за да не дишаш отровните изпарения или за да не срещнеш погледа на кръвожадния звяр Бъгблатер от Траал (едно невероятно глупаво животно, което си мисли, че ако ти не го виждаш и то не може да те види — но макар и тъпо като галош, то е много, много кръвожадно); ако изпаднеш в беда, можеш да я размахаш над главата си в знак, че се нуждаеш от помощ, и, разбира се, можеш да се избършеш с нея, ако все още ти се струва достатъчно чиста.

Но преди всичко, тя е изключително ценна в психологическо отношение. Кой знае защо, ако един страг (страг = нестопаджия) открие, че стопаджията носи хавлията със себе си, автоматично стига до заключението, че си има и четка за зъби, кърпа за лице, сапун, кутия с бисквити, манерка, компас, карта, кълбо, капан, спрей против комари, екипировка за дъждовно време, космическо облекло и т.н., и т.н… При това страгът е готов с удоволствие да заеме на стопаджията кое да е от всички тези, а и дузина други неща, които стопаджията случайно може да е «загубил». Ето как разсъждава страгът: онзи, който е способен да преброди надлъж и нашир галактиката, и то на стоп, да изнемогва, да мизерствува, да се сблъсква с невероятни трудности, да ги преодолява и все още да знае къде му е хавлията, е явно човек, с когото си длъжен да се съобразяваш.

Така се е зародил един израз, станал вече класически в стопаджийския жаргон. Например: «Хей, сас ли го онзи хупи Форд Префект? Те това се казва фруд — наистина знае де му е хавлията (сас = зная; чувал съм за; срещал съм; правя любов с; хупи = наистина прибран човек: фруд = ама наистина страшно прибран човек).»

Canis_Dirus
05-05-2009, 18:48
Зависи, какво влагате в понятията.

Има някои, дето цял живот не стават мъже.

Shelcha
05-05-2009, 18:49
хавлията е много важна



авлията, пише там, е навярно най-полезното нещо, което един междузвезден стопаджия може да притежава. На първо място тя е много ценна в чисто практическо отношение — можеш да се загърнеш с нея, за да се топлиш, докато подскачаш по мразовитите луни на Джаглан Бета; можеш да легнеш върху нея на плажа, покрит с жарък мраморен пясък, и да дишаш опияняващия морски въздух на Сантрагинус V; можеш да подремнеш под нея и под звездите, огряващи с яркочервените си лъчи пустинния свят на Кактафун; би могъл да я опънеш като платно на минисал по ленивите тежки води на реката Мот; намокрена, ще ти послужи и в ръкопашен бой; можеш да си завиеш главата с нея, за да не дишаш отровните изпарения или за да не срещнеш погледа на кръвожадния звяр Бъгблатер от Траал (едно невероятно глупаво животно, което си мисли, че ако ти не го виждаш и то не може да те види — но макар и тъпо като галош, то е много, много кръвожадно); ако изпаднеш в беда, можеш да я размахаш над главата си в знак, че се нуждаеш от помощ, и, разбира се, можеш да се избършеш с нея, ако все още ти се струва достатъчно чиста.

Но преди всичко, тя е изключително ценна в психологическо отношение. Кой знае защо, ако един страг (страг = нестопаджия) открие, че стопаджията носи хавлията със себе си, автоматично стига до заключението, че си има и четка за зъби, кърпа за лице, сапун, кутия с бисквити, манерка, компас, карта, кълбо, капан, спрей против комари, екипировка за дъждовно време, космическо облекло и т.н., и т.н… При това страгът е готов с удоволствие да заеме на стопаджията кое да е от всички тези, а и дузина други неща, които стопаджията случайно може да е «загубил». Ето как разсъждава страгът: онзи, който е способен да преброди надлъж и нашир галактиката, и то на стоп, да изнемогва, да мизерствува, да се сблъсква с невероятни трудности, да ги преодолява и все още да знае къде му е хавлията, е явно човек, с когото си длъжен да се съобразяваш.

Така се е зародил един израз, станал вече класически в стопаджийския жаргон. Например: «Хей, сас ли го онзи хупи Форд Префект? Те това се казва фруд — наистина знае де му е хавлията (сас = зная; чувал съм за; срещал съм; правя любов с; хупи = наистина прибран човек: фруд = ама наистина страшно прибран човек).»


и на компа ли го имаш 0.о

bulgarche
05-05-2009, 18:50
Добре де...Не е ли едно момиче да стане жена,когато за първи път й дойде менструалния цикъл,а едно момче да става мъж когато за първи път го направи? :-o
Подразбира се че момчето става мъж, когато прави секс за първи път. Защо момичето не става жена, след като прави секс за първи път, а след първата менструация?

Не може ли обратното: момчето - сперма, момичето - секс?

Jesus
05-05-2009, 18:50
прочетох го веднъж и адски много ми хареса сега искам и 2ри път но все не остава време :С

bulgarche
05-05-2009, 18:51
Относително...
Всичко е много относително, важното е кой ще го отнесе

InitialD
05-05-2009, 18:58
Едно момче става мъж, когато започне да е**, вземе шофьорска книжка и изпива по 1 литър ракия на вечеря.
За жената обаче не знам, може би когато я мине половината квартал :D

:razz: :razz: :razz:

Не покриваш едно от изискванията .. това какъв те прави :oops:

... опа май 2 !!! :lol:

Jesus
05-05-2009, 19:03
ето доказателството


— Добро утро — изрече Дълбока мисъл накрая.

— Ъъъ… добро утро. О, Дълбока мисъл — каза Луункуоол припряно, — готов ли си… ъъъ, искам да кажа…

— С отговора ли? — прекъсна го Дълбока мисъл величествено. — Да, готов съм.

Двамата мъже потрепераха от възбуда. Не бяха чакали напразно.

— Наистина ли има такъв? — едва продума Фучг.

— Наистина има такъв — потвърди Дълбока мисъл.

— На всичко ли? На великия Въпрос за Живота, Вселената и Всичко останало?

— Да.

И двамата мъже дълго се бяха подготвяли за този момент, целият им живот бе едно приготовление за него, още при раждането си бяха определени да бъдат тези, които ще станат свидетели на отговора, но дори и ге се задъхваха и въртяха неспокойно, като изгубили търпение деца.

— И вече си готов да ни го кажеш? — настоя Луункуоол.

— Да, готов съм.

— Веднага?

— Веднага — отвърна Дълбока мисъл.

И двамата облизаха пресъхналите си устни.

— Но не съм убеден — добави Дълбока мисъл, — че ще ви се хареса.

— Няма значение! — каза Фучг. — Искаме да го чуем! Веднага!

— Веднага? — попита Дълбока мисъл.

— Да! Веднага…

— Добре — каза компютърът и отйово потъна в мълчание.

Двамата мъже почнаха да нервничат. Напрежението беше непоносимо.

— Наистина няма да ви се хареса — отбеляза пак Дълбока мисъл.

— Кажи ни го!

— Добре — каза Дълбока мисъл. — Отговорът на Великия въпрос…

— Да…!

— За Живота, Вселената и Всичко останало… — каза Дълбока мисъл.

— Да…!

— Е… — каза Дълбока мисъл и млъкна.

— Да…!

— Е…

— Да…!!!…?

— Четиридесет и две — заяви Дълбока мисъл тържествено и невъзмутимо.

Dumb
05-05-2009, 19:04
Относително...
Всичко е много относително, важното е кой ще го отнесе
Знам ли..

Blab
05-05-2009, 19:05
Идеята "за двама" ужасно ми допада)
ПП: Сигурно съм казвала, все едно.

MegabytE
05-05-2009, 19:11
Винаги е - 5

allergic
05-05-2009, 19:12
Е,че това да не е математика да има един верен отговор..

Jesus
05-05-2009, 19:13
Е,че това да не е математика да има един верен отговор..
отговора винаги е 42 !!! факт :)

allergic
05-05-2009, 19:14
Стига с тва 42,бе :-x

:D :D

CheriHool
05-05-2009, 19:18
Тогава става к***а, хах
Един приятел казва, че един мъж пие по 100 грама ракия вяка вечер преди вечеря :)
и аз така вечер като вечеряме с тате.това прав ли ме мъж. :D

Dumb
05-05-2009, 19:19
Ако ти си построил къщата...
Абе глупости говоря.
8-)

bulgarche
05-05-2009, 19:22
Относително...
Всичко е много относително, важното е кой ще го отнесе
Знам ли..
Не се знае, знае ли се.

CheriHool
05-05-2009, 19:23
Добре де...Не е ли едно момиче да стане жена,когато за първи път й дойде менструалния цикъл,а едно момче да става мъж когато за първи път го направи? :-o
Подразбира се че момчето става мъж, когато прави секс за първи път. Защо момичето не става жена, след като прави секс за първи път, а след първата менструация?

Не може ли обратното: момчето - сперма, момичето - секс?
Като малка като ми пораснаха хрущялчета в гърдите мама каза "Ти вече си жена". 8-)
Пораснаха ми косми под мишниците и мама каза "Ти вече си жена".
Дойде ми мензиса и мама каза "Ти вече си жена".
проебах се, споделих й, тя се разрева и възкликна "Ти вече наистина си жена".
Останах да живея с тате и на мен се падна целото домакинство, и мама отново се разрева и каза "Ти вече си жена".
8-)
деба.. цял живот жена.. :?
:D

EarthShaker
05-05-2009, 19:23
Е,че това да не е математика да има един верен отговор..
отговора винаги е 42 !!! факт :)

яката книга :D

Jesus
05-05-2009, 19:48
както казва един мой приятел за пътеводителя "тази книга е моята библия"

Shelcha
05-05-2009, 19:57
както казва един мой приятел за пътеводителя "тази книга е моята библия"
e i ot knigitye za seksa tajnite deto nikoj ne gi znae syshto nali taka pisheshe
daj pak citata :D

Jesus
05-05-2009, 19:58
моля ? аз ли ? смятам скоро да си взема другите 4тири от трилогията :)

RaI4etO
05-05-2009, 20:36
Зависи, какво влагате в понятията.

Има някои, дето цял живот не стават мъже. Точно!

StayFly
05-05-2009, 21:56
Едно момче става мъж, когато започне да е**, вземе шофьорска книжка и изпива по 1 литър ракия на вечеря.
За жената обаче не знам, може би когато я мине половината квартал :D

:razz: :razz: :razz:

Не покриваш едно от изискванията .. това какъв те прави :oops:

... опа май 2 !!! :lol:
Мда, все още имам проблем с ракията.

AgentSchtuz
05-05-2009, 22:08
Добре де...Не е ли едно момиче да стане жена,когато за първи път й дойде менструалния цикъл,а едно момче да става мъж когато за първи път го направи? :-oКаквооооооооо????????? :razz: :razz: :razz: :razz:


Едно момиченце не може да стане истинска жена, когато й дойде менструалния цикъл, а един дришлю на 14 годинки, който дори не знае къде да си завре малкото пишле да стане мъж, но не знайно как някоя малка девойка на 14 години, която не знае какво я чака в живота му е дала вагинката си.

psychopath
05-05-2009, 22:31
Зависи, какво влагате в понятията.

Има някои, дето цял живот не стават мъже.точно тва щях да кажа 8-)

ZipFail
05-05-2009, 22:46
42. :)

Pliok0019
05-05-2009, 22:49
Смятам, че е строго персонално.

kuklichka_bg
05-05-2009, 23:12
Жена - когато е достатъчно зряла.За мъжът се отнася същото.

FockidyFockFock
05-06-2009, 10:53
ъъъъъ, веднъж да съм съгласен с Хесу.

HexGirl
05-06-2009, 11:38
42 8) и белите мишки са лошо нещо

_donna_
05-06-2009, 11:44
?!

8-[

Joro951
05-06-2009, 12:23
Когато достигнат полова зрялост.

ScionOfStorm
05-06-2009, 12:23
жена ако ставаше с първия цикъл/полов акт...ебаси лошото. да казваш жена на някаква 12 годишна пикла примерно, ахах.

или мъж на 13 годишно пишлеме..

по-натам...макар някои да съзряват по-бързо, смятам, че преди ~ 20 годишна възраст в повечето случаи за жена/мъж не може да се говори..

това най, ама най-общо казано.

Shia
05-06-2009, 16:01
Жена ставаш ,когато родиш дете.Секс и на 11 можеш да правиш,ама никой няма да ти каже жена ,ами дете

Жена,като вдигнеш сватба

machoka
05-06-2009, 16:41
^^ някои вдигат сватби на по 11 ; )

някои жени и раждат на по 13-15, без да знаят 2+2, но това не са само циганите, а представители и на други култури - африканци, мохамедани, азиатци ако щете. На тях също не можете да кажете мъже и жени.

соуууу, кръгът се затваря и се връщаме на изходната изтъркана позиция, че е 'строго индивидуално'.

Jesus
05-07-2009, 15:48
42 8) и белите мишки са лошо нещо

напротив, белите мишки са най-умното нещо на земята :)

Infinity
05-08-2009, 14:11
Жена, кога тя става такава, не е първия цикъл, не е и първия секс, тя става истинска жена когато има деца и може сама да ги отглежда, същото с еотнася и за мъжа, когато той стане отговорен човек и си носи съдбата, може да гледа семеиство, така го виждам поне аз :)

горе долу съм съгласен :)
И аз :)

GossipGirl89
05-08-2009, 16:19
Мама ми е казвала, че едно момиче става жена само след като роди и изпита мъките :D

kypo
05-08-2009, 16:36
абе момче става мъж когато излезе от казармата, ама вече ще има само пикльовци, а не мъже

ToniStoraro
05-08-2009, 17:09
http://www.netbg.net/newsimgs/protomarvin1-.jpg
Според него наистина е 42.
Всъщност, според него всичко е 42.
Едно момче не става мъж като е*е, а момичето като роди - да не са мъже и жени съответно 12 и 11 годишните лица от ромски произход у Факултето? Или пък ония пишльовци, дето се е*ат на по 12 - 14? Ставаш голям когато започнеш да се държиш като такъв, разсъждаваш като такъв и можеш да поемаш отговорност.

Jesus
05-08-2009, 18:39
не според него нищо няма смисъл :С

ToniStoraro
05-08-2009, 19:28
всъщност, прав си.
Но отговорът, според него, на екзистенциялния въпрос си остава 42.