PDA

View Full Version : Предлед при генеколог заради лицето!!!



iveto18
05-05-2009, 19:02
От скоро започнаха да ми излизат гнойни и болезнени пъпки по лицето и най-вече по страничните части...отидох при дерматолог да ми изппише нещо,но ми каза да отида парво при генеколог,защото може да излизат на хормонална основа,искам да питам някои ходил ли е на такъв преглед и как по точно ще протече ?

gia_sena_mono
05-06-2009, 13:59
Аз също съм така.От скоро и на мен започнаха да ми се появяват отстрани големи и болезнени пъпки, макар че си имам пъпки, но тези са доста по-гадни.Не съм ходила на такъв преглед, но предполагам че се правят някакви хормонални изследвания.
Вероятно моите пъпки са на хормонална основа, тъй като с какви ли не мазила съм се мазала, но без ефект.

kalpazanka
05-06-2009, 14:39
Аз бях така, но не с толкова страшни гнойни пъпки, а с упорити черни точки, които периодично се възпаляваха и не се повлияваха от медикаменти. Отидох на гинеколог, поразпита ме за месечния цикъл и менструацията, окосмяването и ме погледна с ултразвук. Нищо страшно /стига да не водиш полов живот и майка ти да не знае :D /.

clever
05-06-2009, 17:52
ще ти направят хормонални изследвания и ще ти изпишат лекарства
не се притеснявай
ще се излекуваш :)
успех

markkandd
05-08-2009, 03:53
Прилича просто на акне. Виж този сайт usterapy .com

acne. org

kalpazanka
05-08-2009, 05:49
Абе за да каже дерматолог, че е по-добре да се направи профилактичен преглед при гинеколог, надали 1-2 сайта ще помогнат. ;)

Авторке, дръж ни в течение!