PDA

View Full Version : Дезодорант против изпотяване ?? :)



mi6unka
05-05-2009, 19:34
Искам да ви попитам какъв ползвате, доволни ли сте от него.Аз лично вчера си купих Fa Pink Paradise, някой ако го е ползвал да изрази мнение :)

In4iTu_
05-05-2009, 19:39
Най-доволна съм от Рексона Кристал -> http://ecx.images-amazon.com/images/I/21V356M7T4L._SL500_AA247_.jpg

djudjulinkaa
05-05-2009, 19:41
не съм доволна от дезодоранти.. :)

j_adore2
05-05-2009, 19:52
Adidas - Floral Dream - доволна съм ии белия Адидас с розова капачка и зеления Си тру - от всички съм доволна.

sladkish_14
05-05-2009, 19:58
Офф аз съм много зле с изпотяването! Даже само когато ходя без да се изморявам или натоварвам цялата ставам вир вода :o ,, И нищо хубаво несъм си намирала против това изпотяване най - доволна бях от гъбичката на Даф! Обаче я спряха от производство , сега всичко друго не спира изпотяването ,а само прави уханието му хубаво и въпреки това е адски неприятно да си мокър :?


Ще следя темата :)

Biskfitka
05-05-2009, 20:26
Искам да ви попитам какъв ползвате, доволни ли сте от него.Аз лично вчера си купих Fa Pink Paradise, някой ако го е ползвал да изрази мнение :)Тоя на Фа е хубав :)

Аз ползвам на C-THRU дезодорантите и Нивеа лилав....

evalongoriq
05-05-2009, 22:14
аз харесвам BU черния с оранжевата капачка :)

kuklichka_bg
05-05-2009, 22:37
даф :smt007

tItEufFf
05-06-2009, 11:18
Офф аз съм много зле с изпотяването! Даже само когато ходя без да се изморявам или натоварвам цялата ставам вир вода :o ,, И нищо хубаво несъм си намирала против това изпотяване най - доволна бях от гъбичката на Даф! Обаче я спряха от производство , сега всичко друго не спира изпотяването ,а само прави уханието му хубаво и въпреки това е адски неприятно да си мокър :?


Ще следя темата :)

Не си единствена :(

Гадно е, и аз все още търся решение на проблема.. Дори зимата понякога, като ми е студено пак се изпотявам..пффф

Carmen_Kass
05-06-2009, 11:38
Най съм доволна от тези

http://prikachi.com/users/babyposh/4v.jpg

heiress
05-06-2009, 13:29
не съм доволна от дезодоранти.. :)

fluffka1
05-06-2009, 13:53
еми аз мисля че най-доброто решение са сухите дезедоранти, специално за изпотяването. Иначе, незнам какво да препоръчам, примерно рексона... :D

taNcheto93
05-06-2009, 13:54
Аз се потя адски много и съм доволна само от дезодорантите на Адидас и на Рексона, наистина помагат :wink:

ThePowerOfLove
05-06-2009, 14:25
Rexona или Dove :) Не помагат на 100% ама пак има някъв ефект ;) И аз ще следя темата

mArMaLaDkA
05-06-2009, 14:58
Lady Speed Stick-а пък са възможно най-големия боклук създаван някога! :? Пак остават мокри петна и на всичкото отгоре, миризмата на гела не издържа дълго, когато се изпотиш. Не че замирисва на пот, поне при мен не е така, но просто не се задържа миризмата на самия гел. Често си сменям дезодорантите с други, или пък с такива гелчета от рода на Lady Speed Stick, защото ми писва една и съща миризма. Досега, което съм ползвала, най-доволна сякаш съм оставала от:

http://www.nivea.bg/images/scaled_images/packshots/5960_e980808043ba3d037b50d44553159ae5.jpg?12235591 16

Помня, че ми писна аромата и затова си купих тоя лилав боклук(Lady Speed Stick) . Дезодорантът е с талк. Не знам какво против имат някои, но аз лично предпочитам да е с талк, иначе е като спрей за тяло и стават гадни мокри петна, вместо поне минимално да се намалят.Не ми е оставял следи по дрехите. Ухаеше много хубаво и беше супер траен. Дали съм имала мокри петна, когато съм го ползвала не помня в момента, но значително по-спокойна бях.Да попитам, толкова я хвалите Rexona-та, само че аз съм чувала, че оставя бели петна. Вярно ли е? И ще очаквам някой по-подробно да сподели за Rexona Crystal, че не ми се удря наслуки.

SiSsKkAa
05-06-2009, 16:12
Аз ли не разбрах какво пита момичето или повечето,които са писали в тази тема.Момичето не пита за парфюми и дезодоранти,а за дезодорант ПРОТИВ ИЗПОТЯВАНЕ.пробвай lady speed stick чувала съм,че са добри,не е дезодорант,но замисъла му е същия - пак е против изпотяване

taNcheto93
05-06-2009, 16:46
Да попитам, толкова я хвалите Rexona-та, само че аз съм чувала, че оставя бели петна. Вярно ли е? И ще очаквам някой по-подробно да сподели за Rexona Crystal, че не ми се удря наслуки.
Има такива, които не оставят бели следи по дрехите :wink:

Izzy_
05-06-2009, 16:52
Рексона,доволна съм,но понякога оставя бели следи по дрехите.

tfoitakuchka
05-06-2009, 17:02
Здравейте първо на всички .. аз общо взето не използвам дизедоранти.. но ми се намират вкъщи един/два на Адидас случайно ако закъсам с парфюмите.. ;д



Офф аз съм много зле с
изпотяването! Даже само когато ходя без да се изморявам или натоварвам цялата ставам вир вода :o ,, И нищо хубаво несъм си намирала против това изпотяване най - доволна бях от гъбичката на Даф! Обаче я спряха от производство , сега всичко друго не спира изпотяването ,а само прави уханието му хубаво и въпреки това е адски неприятно да си мокър :?


Ще следя темата :)

Не си единствена :(

Гадно е, и аз все още търся решение на проблема.. Дори зимата понякога, като ми е студено пак се изпотявам..пффф


та за проблема с изпотяването..

милички и аз имах същия проблем .. всички ми казваха, че след побертета ще отмине .. ще се оправя .. да ама не .. аз не мога да вървя и да капя .. ужастно е .. а и не съм момиче което може да се остави на произвола на съдбата.. та .. решението го намерих в лекарството "Одорекс". Още като разбрах за него изтичах до аптеката и си го купих без рецепта .. За мое щастие не трябва и рецепта .. То е спрей .. Пръскаш се с него вечерта на под мишниците ( има и за крака ) и на сутринта просто изплакваш..не че остава нещо но така пише.. а и ако не се изплакнеш сутринта може да хванеш сърбежи и обриви(това го чух от една приятелка) та .. много ми помогна ..и забравих за неприятното чувство .. Струва 8/9 лв но си заслужава ..
Успех!

Carmen_Kass
05-06-2009, 17:04
Lady Speed Stick-а пък са възможно най-големия боклук създаван някога! :? Пак остават мокри петна и на всичкото отгоре, миризмата на гела не издържа дълго, когато се изпотиш. Не че замирисва на пот, поне при мен не е така, но просто не се задържа миризмата на самия гел. Често си сменям дезодорантите с други, или пък с такива гелчета от рода на Lady Speed Stick, защото ми писва една и съща миризма. Досега, което съм ползвала, най-доволна сякаш съм оставала от:

http://www.nivea.bg/images/scaled_images/packshots/5960_e980808043ba3d037b50d44553159ae5.jpg?12235591 16

Помня, че ми писна аромата и затова си купих тоя лилав боклук(Lady Speed Stick) . Дезодорантът е с талк. Не знам какво против имат някои, но аз лично предпочитам да е с талк, иначе е като спрей за тяло и стават гадни мокри петна, вместо поне минимално да се намалят.Не ми е оставял следи по дрехите. Ухаеше много хубаво и беше супер траен. Дали съм имала мокри петна, когато съм го ползвала не помня в момента, но значително по-спокойна бях.Да попитам, толкова я хвалите Rexona-та, само че аз съм чувала, че оставя бели петна. Вярно ли е? И ще очаквам някой по-подробно да сподели за Rexona Crystal, че не ми се удря наслуки.

Според тебе може да са най-големия боклук,но за мене са най-добрите след Фа...
Но то си зависи до кожа...Аз например изобщо не се потя или ако се потя то е 4-5 капки...и не ми е проблем
А според мене точно тази Нивеа е най-най големия боклук който съм ползвала...
(не го приемай като обида или че се заяждам)
А колкото до авторката...виждаш как е,на едни им харесва нещо на други-не.Затова взимаш и пробваш,докато откриеш това,което търсиш.

kyker4y
05-06-2009, 19:01
аз си ползвам Intesa Unisex много е добър не се изпотявам понее на мен ми действа такаааа

tItEufFf
05-07-2009, 04:32
Някой там спомена за талк... Американците лятото се пудрят с талк под мишниците. Според мен сигурно има ефект, ама ако не си с бели дрехи.. Ще има гадни бели петна после..

А имам въпрос към този, който хвалеше Одорекс - ти ползваш ли го още или след иползването на първата опаковка, вече нямаше нужда от друга, защото нямаш проблем.

До сега не бях помислила, че е от пубертета. Може пък и да отмине :-o

TheBeliever
05-07-2009, 06:55
Някой там спомена за талк... Американците лятото се пудрят с талк под мишниците. Според мен сигурно има ефект, ама ако не си с бели дрехи.. Ще има гадни бели петна после..

А имам въпрос към този, който хвалеше Одорекс - ти ползваш ли го още или след иползването на първата опаковка, вече нямаше нужда от друга, защото нямаш проблем.

До сега не бях помислила, че е от пубертета. Може пък и да отмине :-o

Ще отговоря по въпроса за Одорекс, защото и аз го ползвам вече повече от година.
Пръскаш се 3 вечери подред като след това сутрин изплакваш. След това се пръскаш по 1-2 пъти седмично в зависимост от нуждата. Ползва се редовно, след първата опаковка идва втора и т.н. Но мога да кажа, че е адски икономичен. Аз за може би 14-16 месеца съм употребила 2 опаковки и сам по средата на трета. Така че и парите си заслужават.

taNcheto93
05-07-2009, 07:04
^А като се ползва 1-2 пъти седмично това достатъчно ли е ако се къпеш всеки ден?

TheBeliever
05-07-2009, 07:08
^А като се ползва 1-2 пъти седмично това достатъчно ли е ако се къпеш всеки ден?

Напълно достатъчно. Спреят е с дълготрайно действие за разлика от "24 часовото" такова на стикчета, ролчета и подобни.

tItEufFf
05-07-2009, 11:16
Мерси..
Ама на мен проблемът ми е, че не живея в България и няма как да си го вземам всеки път като ми свърши. :-o

Аз съм чувала добри отзиви и за Vichy. Някой ползвал ли го е?

Hilary_
05-07-2009, 11:39
Lady Speed Stick ... :grin: :grin: