PDA

View Full Version : Идейки за стаята (:



3ff3k7a
05-05-2009, 20:36
Някой може ли да ми предложи идейки за стаята ми? Цялата ми е облепена с плакати, сигурно към 80 плаката съм налепила, но взе да ми омръзва...Всеки може да си налепи 1000 плаката, но аз искам нещо различно, с което стаята ми да се отличава от на останалите.. (: ... Някакви интересни идейки? :)

cherubic
05-05-2009, 20:43
Махни всичките тия плакати и извикай няколко момчета да ти я надраскат с графити...мм...аз страшно съм си паднала по тази идея, но нали сме в нов апартамент сега и тати не дава ;( ... ;Д хах, не бе, айде успех с идейките :-)

Hilary_
05-06-2009, 00:21
аправи нещо сама за нея... махни плакатите оцвети я в някакъв странен и готин цвят... купи си разни странни предмети и украшения... направи нещо сама...размести си мебелите... има хиляди идеи само желание тярбва... 8)

3oPuTy
05-06-2009, 11:38
cherubic и аз исках да ми надраскат стаята,но и на мен нашите не ми дадоха ... :o :o :o За сметка на това компенсирах с големи картони :) Бях взела 10-тина картона,маркери и спрейове и бях дала на тогавашния ми приятел и на едно друго момче да ми ги надраскат,след което си ги лепнах редом с плакатите и различни шантави наши снимки :-D
Освен това бях си направила от конци една голяма паяжина,след това я напръсках с фосфорен спрей и закачих един голям фосфорен паяк ( :-) ),за съжаление не измислих как да направя номера с диодите и скоро след това реших да я махна :-D Един познат пък си сложи пилон в стаята и около него направи една импровизирана маса,която може да се смъква и да става като подиум ( :grin: хипер готино се получи в интерес на истината :grin: ) ... Абеее идеи много :) Друг е въпроса,по какво точно си падаш (авторката) и с какви финансови средства разполагаш :)

Sweetytoo
05-06-2009, 14:46
Зориту,може ли да ми покажеш снимка на стаята си?А по въпроса-зависи какви предпочитания имаш.Например можеш да си купиш различни предмети и да ги подредиш по странен начин,можеш да си преместиш мебелите в различни варианти,за да видиш кой ти харесва и така........

3oPuTy
05-06-2009, 15:17
^ В момента и да ти покажа снимка на стаята ми ще видиш само едни бели стени,които очакват да бъдат боядисани утре или в други ден :)

Infinity
05-06-2009, 16:25
Фототапетите за мен са идеални просто...ако си падаш по тък стил,де!Аз лично ще си правя така стаята. :)

ToniStoraro
05-06-2009, 17:28
ако ти харесва да е пълно с цветове - фототапети, но фототапетите си вървят и със подходяща мебелировка. Просто направи нещо различно, не е нужно да е толкова специално чак. махни плакатите - и аз имах много, сега имам 4 - 5 плаката, и тях май ще махам. Седи малко кичозно. Ако наистина искаш оригинални идеи, обаче -
http://www.purplelotus.org/temple/en/plpub/img/book9.jpg

melinor
05-06-2009, 17:40
^ Какво е това?

ToniStoraro
05-06-2009, 17:46
Фънг Шуи - китайска книга, даваща идеи за правилно подреждане на стаята. Някои от тези идеи наистина са оригинални, повярвай ми.

rubi
05-06-2009, 19:44
Фототапетите за мен са идеални просто...ако си падаш по тък стил,де!Аз лично ще си правя така стаята. :)
подкрепям :) аз не исках да лепя много плакати по стената си и с нашите, които бяха съгласни с мен, постигнахме консенсус да е фототапет....доста места обиколих докато намеря точния....ето ти снимчица за да видиш за какво говоря :)
http://prikachi.com/files/811944j.jpg

gLoRiToO
05-07-2009, 10:12
аз винаги съм искала леглото да не ми е на земята а с платформа да е на средата на стената,поне ми изглежда супер яко и като правим ремонт ще се моля на наще да го направят.

bloodyF
05-07-2009, 17:27
аз винаги съм искала леглото да не ми е на земята а с платформа да е на средата на стената,поне ми изглежда супер яко и като правим ремонт ще се моля на наще да го направят.


много яко,и някоя нощ да се изтърсиш :lol:

иначе не знам...аз исках да ми надраскат стаята със спрей,но не ми дадоха :-x и ся си е бяла в знак на протест (майка ми искаше да е боядисана с цвят,но напук на нея е бяла)
може както казаха с фото-тапет да си я направиш
с колко пари разполагаш г/д?
иначе може някви по-големи картини или декорации по стените ддз... :?

kinkygirl
06-26-2009, 23:03
емм махни плакатите които са ти омръзналии и боядисаи стаята си в някой свеж цвят или любимият ти цвят сложи нееща които като видиш ти повдигат настроението :)) успехх

happyfacex
06-27-2009, 09:10
направи я интересна по-добре в някой не прекалено искрящ цвят..все пак там ще си почиваш примелно синьо пепел от рози ддз ти решаваш
купи си интересни джунджурийки направи я както на теб ти харесва :-) :) успех

WhyNot
06-27-2009, 09:23
ами щом са ти писнали може да я направиш по уютна като например поставиш повечко цветя ако имаш място ест :D или да боядисаш стените в някви топли цветове както е моята 4_те стени плюс тавана са в различни цветове :grin:

sexfantasy
06-27-2009, 09:54
Махни плакатите, боядисай в какъвто си цвят решиш. Най-добре да е по-свежичък. Може да си налепиш конфети по тавана. Много готино висят (една приятелка го беше направила така). Не знам. Има толкова много идеи. Ако разполагаш с повече средства, можеш да си купиш разни лампички, светлинки... Такива разнообразяващи неща. А ако искаш нещо наистина МНОГО НЕСТАНДАРТНО, накъсай вестници на ленти и облепи стените с тях. Едно момче от класа си направи така стаята. Много зарибено се получи, но за целта стаята трябва да е по-светла, иначе става прекалено тъмно.

mim4ety_sara
06-27-2009, 13:07
Мойта е боядисана в жълто по-късно ще кача снимки,мебелите са много яки (поне мене ме кефят ) имам плакати,но сравнение с ддруги стаи е много различна и модерна ! 8-) 8)

Sunwell
06-27-2009, 14:05
Мойта е черно бяла и за ся ме кефи ама то ми е още новичко.
Иначе махни плакатите, ся зависи вече какво ти харесва дали по-шарено дали по-стилно така да се изразя...

DivoTo_KoTe
06-28-2009, 23:36
Ами според мен избери латекс със цвета,който ти харесва и перденце в същия цвят.
Иначе всеки тук има различен вкус.Избери това,което ти харесва.
Аз лично много си падам по странните предмети.В момента в стаята ми има много ароматизирани свещички и пеперудки на пердето.

cherno
07-09-2009, 21:48
Ммм ако ти харесва идеята ми ще стане мн добре според мен!! Кпи си няколко големи пъзела нареди ги и ги залепи за стената :) :) аз лично мн си падам по пъзели ии в момента стаята ми притежава 5 пъзела :) :)