PDA

View Full Version : проблем с козметик- съвет



vicious
05-05-2009, 21:06
здравейте :-P
съжелявам ако темата не е за тук :)
та да премина към моя проблем ходих на козметик за почистване на петната и пъпчиците по гърба (тая година завършвам и роклята ми е с гол гръб), та както и да е ..направи ми процедурата и след 14 дни требва пак да ида ( на 7 май), за да види какъв е резултата ама той в началото беше добре чиста и гладка кожа , а сега е плачевен по-зле от преди.. та въпроса ми е ако на някой му се е случвало подобно нещо как е овладял положението и продължавал ли е да се подлага на процедури?и ако някой знае рецепта или някви мехлемче,спирт за почистване на кожа на гръб много моля да споделииии :o ужасно е, че останаха 15 дена до бала , а точно сега си окепазих гърба ;(

clever
05-05-2009, 21:24
консултирай се с дерматолог :)

heiress
05-06-2009, 06:59
Да, наистина, отиди на дерматолог.

sladkish_14
05-06-2009, 07:10
Да иди на дерматолог ,,
Но иди и на козметичката , като ти е казала , че пак трябва д аидеш значи има защо ! Може това да не е последната процедура и накрая пък да си доволна , сигурно затова е насочила 2 процедури ,,

heiress
05-06-2009, 07:11
Ама, пък може и да стане още по- зле..

kristito3
05-06-2009, 08:52
Да иди на дерматолог ,,
Но иди и на козметичката , като ти е казала , че пак трябва д аидеш значи има защо ! Може това да не е последната процедура и накрая пък да си доволна , сигурно затова е насочила 2 процедури ,, да наистина може да е така (но пък може да си алергична към самите продукти) но наистина отиди за да се разбере защо е така (може пък и да нормално ;);) )

Carmen_Kass
05-06-2009, 12:26
Да иди на дерматолог ,,
Но иди и на козметичката , като ти е казала , че пак трябва д аидеш значи има защо ! Може това да не е последната процедура и накрая пък да си доволна , сигурно затова е насочила 2 процедури ,, да наистина може да е така (но пък може да си алергична към самите продукти) но наистина отиди за да се разбере защо е така (може пък и да нормално ;);) )

+1