PDA

View Full Version : boli



sabrina_89127
05-06-2009, 07:02
Боли когато те няма. Знаеш ли как минава всяка моя вечер? Не, нали? Гледам снимката ти…няколко минути и си мисля колко много искам да усетя устните ти, а вместо тях усещам един лист хартия. Нежно прошепвам „ОБИЧАМ ТЕ” и се надявам все някак си да чуеш тези думи, които ме изгарят. Мисля си колко се наранихме, толкова че да нямаме сили да се борим повече за нашата изпепеляваща любов. Защо толкова бързо се изморихме от битката. Потичат отново сълзи по лицето… и защо, Господи, защо не мога да ги спра. С всяка изтекла сълза от очите ми болката се засилва. Те ми правят компания в самотните нощи. Не мога да спра, не мога повече така. Животът ми все едно свърши. Колкото и да се опитвам да живея в реалността тя е тъмна и страшна, а знам, помня колко сигурна се чувствам в твоите прегръдки. Единственият начин да бъдеш до мен е когато заспя, но не аз не спя… не мога, защото постоянно мисля за теб. Как да спра любовта си… не мога да спра вятъра да духа, не мога да спра дъжда да вали, не мога да спра полета на птиците, а ти искаш да спра да те обичам. Не мога, защото любовта е по – силна от всичко. Просто като полет на птица, като дъждовна капка, като полъха на вятъра… осети я, вземи я, … и не ми я връщай.. тя е твоя!

yahhooo
05-06-2009, 07:21
Първият път винаги боли

mickelangelo
05-06-2009, 07:32
Първият път винаги боли
+1 8)

Blo0dSuGaR
05-06-2009, 07:35
Всичко минава с времето.
Колкото и невъзможно да ти се струва.

turboPantofka
05-06-2009, 08:49
Боли,но времето лекува макар и бавно...няма място за отчаяние за всеки влак си има пътници

Take_That
05-06-2009, 18:38
Боли,но времето лекува макар и бавно...няма място за отчаяние за всеки влак си има пътници

++++

ThePowerOfLove
05-06-2009, 19:24
това за влаковете става банално :?
Опитай се да не мислиш толкова за него ;]

myNameIsImmortal
05-06-2009, 19:30
Боли,но времето лекува макар и бавно...няма място за отчаяние за всеки влак си има пътници

++++
за всеки влак има пътници, ама знаете какво стана с един от влаковете.. изгоря и сички пътници избягаха..
а да не говорим колко са бедни хората.. някои не могат да намерят пари да си купят билет.. та затова престанете с това: За всеки влак си има пътници..

За всеки ковчег си има човек... :?

BeeRy
05-06-2009, 19:32
Всичко минава с времето.
Колкото и невъзможно да ти се струва.

FiRe_LaDy
05-06-2009, 19:57
Написаното .... все едно съм писала аз.Много е хубаво и наистина от първата любов боли много,но ако си силна - ще преодолееш всичко!От личен опит знам,че когато искам - не мисля за него и успявам,но когато си кажа,че не мога ез него - наистина НЕ мога!Всичко,което ти трябва,за да го преодолееш се крие вътре в самата теб!

krasitoOoO
05-06-2009, 20:03
браво за написаното :cry: а иначе не се отчаивай съвсем и не се задълбочавай прекалено в тъгата...така боли повече :o

Lonelysoul
05-06-2009, 21:12
знам какво е аз бях така преди месец но от мъжка гледна точка на нещата сега месец по късно намерих своя начин да не мисля за този човек ти трябва да намериш своя това е единствения начин :cry: стоенето и депресирането в къщи няма да помогне а даже задълбочава болката лично аз си преглеждах спомените за изминалтие месеци и намерих тези моменти които са ме наранявали сабрах сички лоши момент ив 1 голям кръг и мислех само за тях това ми помогна немислех за хубавите момент иа за тези които по един или друг начин са ме наранилиии малко по малко стана ендо голямо и това ме разсея и успях да затъпя болката то вапомогна на мен дано и ти се оправиш от самосъжаляване нищо няма да спечелиш нито него нито нищо късмет в следващата ти любов и с малко късмет тя няма да завърши така :(

MimOSiNitY
05-06-2009, 21:22
И на мен ми се е случвало.. :(

:-k :cry: :cry: :cry: ех тез момчета бе... направо ще ни полудят :shock:

GaBiIi__
05-06-2009, 21:57
v lubovta binagi ima bolka nemoje bez neq nemoje i bez lubov... naistina vremeto lekuva

BlindedAngel
05-07-2009, 06:38
Сефтето винаги боли най-много 8-)

curka87
05-07-2009, 07:39
От първата любов наистина боли най-слино. Но времето наистина лекува. Не се отчайвай и се опитай да не мислиш толкова за този човек..... Няма да стане за ден или два, но ще ти мине. Трябва ти само воля и смелост да подължиш напред.

Aicken
05-07-2009, 08:43
боли...... уя

AnzaRe
05-07-2009, 08:48
Да се оставим на живота. Да запазим вярата. Времето лекува. Всичко ще се оправи. Е, това вече аз не го вярвам. Не вярвам, че времето лекува болката. Може да я потулим някъде дълбоко в съзнанието или подсъзнанието. Може да не я показваме, за да изглеждаме силни пред другите. Може да я скрием от самите себе си, за да си повярваме, че сме силни. За да продължим да живеем. Защо, след като вече нищо не е същото? Но тя е там и вече ни е променила. ЗАЩО? Ето на този въпрос не мога да си отговоря.

lipsvashh_mi
05-07-2009, 09:05
:-# колко тъжно...мале,много ми е гадно за теб,но помни,че това,което ни убива ни прави по-силни :smt056 усмихни се на живота и рано или късно той ще ти отвърне със същото :)

GossipGirl89
05-07-2009, 10:24
Ох леле мила тва се 1 аз съм го писала :shock: Точно по същият начин се чувствам в момента... Не знам дали от първата любов боли най-солно, защото не съм имала втора истинска такава...но със сигурност мога да потвърдя, че чувството и болката са ужасни... Знам какво ти е и как се бориш с мислите си, но не става... Знам как всичко ти се струва безсмислено... Знам как всяка вечер като си легнеш там отляво пари и те изгаря... :( Наистина е много гадно и много трудно за преодоляване, но със силна вола се надявам, че се преодолява...

NeZaPoznat
05-07-2009, 10:28
А ако ти го беше зарязала заради друг предполагам темата щеше да се казва " НЪмерих лИбоФта на жУвота си" Кеф а ?!! :D

cinderella_gugutka
05-07-2009, 15:20
ем така е - няма любов без болка :(