PDA

View Full Version : Любовен триъгълник



ifkataAa
05-06-2009, 14:04
Още от сега предупреждавам, че историята е дългичка.Не искам съвет за себе си, а за братовчед ми.Вече 2 месеца този проблем го тревожи и аз искам да му помогна по някакъв начин, но историята е толкова заплетена, че дори самата аз незнам какво да направя.

Братовчвед ми е на 17 и е много точен пич.Има много приятели и до скоро момичетата не играеха кой знае каква роля в живота му.Инетересуваше го само футбола и така до декември на 2008 година.Едно момиче започна да се навърта около него, но той обсебен от футбола не и обърна внимание.Той също я харесваше, но просто не го беше осъзнам.Най-добрия му приятел се възползва от това и започна да излиза с момичето.Така започна да я харесва страшно много, а тя контактуваше с него само и само братовчед ми да изпита някаква ревност.Абе общо взето лапешки историйки правеха.Така в течение на няколко месеца и двамата излизаха с нея, докато другото момче обсебено от идеята, че братовчед ми ще му я отнеме му каза, цитирам: "Хайде да хвърляме чоп и който спечели я взима" :D :grin: :D Пълен дроп, обаче братовчед ми се съгласи.Горките, толкова бяха отчаяни :D .. от страни изглежда смешно, само че не знаете през каква драма минават тези момчета :-D Хвърляха те монета и братовчед ми нали си е кърък загуби.Другото момче му забрани да ходи на хидравлика ( мястото където ритат попринцип ) Братовчед ми, който е време да нарека някак, нека му викаме Т. беше съсипан.И то да знаете защо, не защото не може да вижда момичето, а защото му е забранено да ходи на мястото където рита.Толкова се беше отчаял, та мислих да се приготвям за погребение.Само, че не .. той и не умря, замонаши се в тях и така около 2 седмици.Не издържах и си събрах багажа.Беше време да отида в неговия град и да му вдъхна малко живот.Отидох аз и го убедих да идем на Хидравлика.Отидохме и за щастие неговия приятел, който ще нарека С. не беше там.Тъпо, обаче че и момичето не беше там.Нищо там ще съм няколко дни, нещата все някак ще се оправят.Така прекарах няколко дни в компанията на страшно много момчета, на които при други обстоятелства бих се зарадвала, но в този момент ми се ревеше.За толкова време не и бях видяла очите, а идваше време да си ходя.Моят град е на 200 км от неговия.Така дойде деня на заминаването ми, а той не искаше да си нарушава мъжката дума.Еми като не иска, ще седи на сухо.Това беше моето решение.И така станах сутринта и се приготвих за път.Към 14:30 трябваше да тръгна обратно.Излязохме към 10 часа, като за последно и се срещнахме най-накрая с нея.Съвсем случайно.Нещата потръгнаха, аз поговорих с нея и всичко беше повече от добре.Тук идва лошата част.Те се сближиха много, но той не можел да понася д лъже С.Та върпоса ми е как да го вразумя и да му обясня, че трябва да се бори за това което иска и за онова, което си е негово !?

ПП:Моля, без злобни мнения.

ПП2: Благодаря на всички, които прочетоха темата.Съжелявам, че ви занимавам с идиотщините на братовчед ми, но ми е роднина все пак и си го обичам, колкото и да е малоумен. :)

Hilary_
05-06-2009, 14:13
Охх божее...как ще го убедиш ти след като той няма смелост...?! :? Да не е малък... и какви са тия чопове... :? Кажи му или се стягаш или губиш... няма какво да го убеждаваш в крайна сметка той си решава... :? Са като не му се занимава значи не му е толкова зор... :? Ако искаш нещо... се бориш... ако не никой не може да те накара на сила... :?

moneycomeme
05-06-2009, 14:27
..доколкото разбирам той просто човека иска да си играе футбол и въобще не му е зор момичето...проблема е решен....за пореден път ще се чуе: ,,Не ставай путка зареди путка'' ...ест. отнася се за братовчед ти ;]] да е жив и здрав и все така да продължава с футбола!!!!

ifkataAa
05-06-2009, 14:50
Абе то момчето си иска футбола, иска и момичето.Само, че е тъп и не знае как да има и двете .. абе кажи му футболист и не говори повече :D

justbebsi
05-06-2009, 15:56
Хвърляли чоп за момиче ](*,) ](*,) ](*,) да не са на 10 ?
По темата: ти не можеш да го убедиш.Ако той иска ще се бори за нея. Разбирам , че се чувстваш кофти , понеже братовчед ти е нещастен но това си е неговия живот и той си решава какво да прави

bonboncho
05-06-2009, 16:12
Охх божее...как ще го убедиш ти след като той няма смелост...?! :? Да не е малък... и какви са тия чопове... :? Кажи му или се стягаш или губиш... няма какво да го убеждаваш в крайна сметка той си решава... :? Са като не му се занимава значи не му е толкова зор... :? Ако искаш нещо... се бориш... ако не никой не може да те накара на сила... :?
и аз мисля така ;)

CrAzYanDlaZy
05-06-2009, 17:12
Не можеш да го убедиш. Ако държи на нея ще се бори за нея. Но щом държи повече на футбола ти нищо не можеш да направиш. :neutral:

Take_That
05-06-2009, 18:24
Не можеш да го убедиш. Ако държи на нея ще се бори за нея. Но щом държи повече на футбола ти нищо не можеш да направиш. :neutral:

Абсолютно съм съгласна :) А и ако толкова държеше на момичето, едва ли щяха да хвърлят чоп като децата.....