PDA

View Full Version : Прави ми проблем, че съм още дете?!



diksi
05-06-2009, 14:10
Не мога да разбера на къде върви всичко около мен. Една моя приятелка, която ходи по кафетата ежедневно, има се гадже много по голямо от нея, казва ,че ще пропуши и прочие ми прави проблем. Казва ми, че е смешно на мене още да ми е забавно да си играя пред блока, да гледам детски (което всъщност са анимета) вместо до излизам с нея?! От друга страна аз съм на 12, тя също. Разликата е там, че аз знам какво искам, уча за да го постигна и си намирам приятели съвсем различни от нейните!!! Общо казано забавни хора които нямат нищо общо със КИФЛИТИ, КУРВИТЕ и т.н.
Какъв й е проблема???

ThePowerOfLove
05-06-2009, 14:16
Искам да те посъветвам въобще да не й се връзваш. Като иска нека си има гаджета на по 20, да пуши, да пие и да си мисли, че е нещо повече от теб :? Да, определено има проблем...може би с психиката :neutral:
А ти си излизай пред блока, гледай си филмчета, имай си нормални приятели ;) В случая проблема е в нея :)

diksi
05-06-2009, 14:22
:D Ооо боже какво става с населението??? Вече ме плашат, заклевам се !! :smt117

ka7rIn
05-06-2009, 14:23
Проблема е в нея, защото си мисли, че като има големи гаджета, пуши, пие и т.н. е мн велика, но eдин ден ще съжалява, че си е пропиляла детството така. Не я гледай какво прави и не се опитвай да си като нея! ;]]

got2Bthe1
05-06-2009, 14:32
Искам да те посъветвам въобще да не й се връзваш. Като иска нека си има гаджета на по 20, да пуши, да пие и да си мисли, че е нещо повече от теб :? Да, определено има проблем...може би с психиката :neutral:
А ти си излизай пред блока, гледай си филмчета, имай си нормални приятели ;) В случая проблема е в нея :)

Заеби я тъпата кифла...

Boyd
05-06-2009, 15:24
Проблемът й е, че тя е тръгнала по лесният път и става от кифлите и курвите (както ти ги нарече).

yahhooo
05-06-2009, 15:57
Приятелката ти влия зле!

adrenal1n
05-06-2009, 16:04
Искам да те посъветвам въобще да не й се връзваш. Като иска нека си има гаджета на по 20, да пуши, да пие и да си мисли, че е нещо повече от теб :? Да, определено има проблем...може би с психиката :neutral:
А ти си излизай пред блока, гледай си филмчета, имай си нормални приятели ;) В случая проблема е в нея :)

Заеби я тъпата кифла... ;-)

Rofl4e
05-06-2009, 16:25
въобще не и обръщаи внимание на тая побърканата.. тя утре ще се проебе и ти също ли трябва??

Играй си пред блока и си гледаи детцките филмчета и не и се връзваи на акъла на тая подрастваща кифла!

(Аз ако мога да се върна поне някой друга година на зад... не бих си хващала нито гаджета нито бих започнала да излизам по кафета бих си играла пред блока постоянно ;) )

ViciouSs
05-06-2009, 17:01
Изживей си детството докрай и не и се връзвай. Ако е решила да си чупи главата още от малка, ти не си длъжна да го правиш. :)

OneGirl
05-06-2009, 17:09
Съвсем нормално е да си играеш пред блока и да гледаш филмчета, че ти си само на 12 в тва няма нищо лошо. :wink: Приятелката ти е зле. Може би си мисли, че като я хванал пубертета е вече голяма и може да си прай квот си иска.

nicolepcd
05-06-2009, 17:35
Аз съм на 16, гледам си анимационни филми (особено лятото :D, JETIX :D) и си играя пред блока... с удоволствие, ако имах малка сестричка, бих играла и с кукли барбии :-D :D Това не означава, че не излизам с приятели... Просто искам да кажа, че едното не пречи на другото... ;)

clever
05-06-2009, 18:23
питаш какъв е проблемът...
проблемът е че си втълпяваш че имаш проблем :D
на 12 си-напълно нормално да се държиш като дете защото си такова
живей си детството спокойно защото след време ще искаш да си го върнеш :wink:

Sintya
05-06-2009, 18:36
Ти сама каза " на 12 съм, интересите са ми по различни " ... търси приятели, които имат твоите интереси и ще те подкрепят. :)

Punisherrr
05-06-2009, 19:08
Ако всички дечица поне до 14 годишна възраст им се налагат мааааааалко повечко ограничения (като да не щъкат по кафета и дискотеки цяла вечер :x ) и си седяха в квартала и се държаха като нормални деца... света щеше да се лиши от много объркани кифли и кифльовци... би било чудно,нали?
Сега съм щастлива,че по-късно започнаха да ми дават да ходя насам-натам (А дори и сега не ходя по дискотеки и не вися навън след 22:00 ) ;)
Както и да е...трудно течащата ми мисъл е че ти можеш да бъдеш съвсеееееееееем спокойна за себе си,защото точно това е правилното мислене ;) Не се примамвай от това,че обкръжението ти е с промити мозъци вече :Ь бъди си такава-каквато си ;)

nesquiky
05-06-2009, 19:38
xaxaxaxax

BlackaTBW
05-07-2009, 10:52
Радвам се да чуя, че има и нормални деца все още.
Изобщо да не ти пука, отстоявай си мнението и си прави каквото обичаш. Ненормално е на 12 да имаш поведение като нея, защото на 12 си дете и нищо повече. ;)

LittlePrincess
05-07-2009, 10:55
А аз па съм на 15 и още гледам детски. Ти проблем нямаш, ама тя има. Жалка е. Не излизай с нея, защото ще ти повлияе много зле.

porky
05-07-2009, 11:15
Ами какво да ти кажа... Аз съм същата 8-) В смисъл гледам си детските по Jetix и хич не ми пука колко "малка" съм в очите на другите! Няма нищо по-лошо от това да пораснеш преждевременно, защото когато искаш да си върнеш детството, няма да можеш...

П.П. на 14 съм

diksi
05-07-2009, 11:39
Абе хора супер ми е живата... Съжалявам я :S
ПС-И аз обожавам да гледам Jetixq Въпреки че повтарат повечето детски Пак ги гледам Pokemon /класика/ 8-)

tochica
05-07-2009, 11:55
diksi, в лапета като теб ми е надеждата,
че няма да се затрием
:smt002

clever
05-07-2009, 12:09
абе аз още си живея като хлапе :grin: :grin: :grin: ю
много лудо и щастливо е така :grin: :grin: :grin:
8-)

diksi
05-07-2009, 12:28
За мен с цигари, алкохол и прочие....Няма щастливо детство!!!! А аз искам точно това, да си го изживея колкото се може по-добре!!! Има време за дискотеки, алкохол (в нармални количества), и гаджета 8-)

bebeT0091
05-07-2009, 12:56
Не мога да разбера на къде върви всичко около мен. Една моя приятелка, която ходи по кафетата ежедневно, има се гадже много по голямо от нея, казва ,че ще пропуши и прочие ми прави проблем. Казва ми, че е смешно на мене още да ми е забавно да си играя пред блока, да гледам детски (което всъщност са анимета) вместо до излизам с нея?! От друга страна аз съм на 12, тя също. Разликата е там, че аз знам какво искам, уча за да го постигна и си намирам приятели съвсем различни от нейните!!! Общо казано забавни хора които нямат нищо общо със КИФЛИТИ, к***те и т.н.
Какъв й е проблема???
Това е нормално на 12 да си гледаш филчета и да играеш пред блока та ти си дете още ,а твойта приятелка не я гледай и на нея ще и дойде акала ,че с това мислени да си има голям батко и да пие,и да пуши усвен к*рва друго няма да стане.Живей си деството има време за всичко.

sexa_na_kompleksa
05-07-2009, 13:29
Не се занимавай с това момиче. ; )

fashion4etyy
05-07-2009, 15:28
Не мога да разбера на къде върви всичко около мен. Една моя приятелка, която ходи по кафетата ежедневно, има се гадже много по голямо от нея, казва ,че ще пропуши и прочие ми прави проблем. Казва ми, че е смешно на мене още да ми е забавно да си играя пред блока, да гледам детски (което всъщност са анимета) вместо до излизам с нея?! От друга страна аз съм на 12, тя също. Разликата е там, че аз знам какво искам, уча за да го постигна и си намирам приятели съвсем различни от нейните!!! Общо казано забавни хора които нямат нищо общо със КИФЛИТИ, к***те и т.н.
Какъв й е проблема???

Ми Ставай като нея.
познавам момиче което пуши и е на 13 :)

diksi
05-07-2009, 15:40
Не мога да разбера на къде върви всичко около мен. Една моя приятелка, която ходи по кафетата ежедневно, има се гадже много по голямо от нея, казва ,че ще пропуши и прочие ми прави проблем. Казва ми, че е смешно на мене още да ми е забавно да си играя пред блока, да гледам детски (което всъщност са анимета) вместо до излизам с нея?! От друга страна аз съм на 12, тя също. Разликата е там, че аз знам какво искам, уча за да го постигна и си намирам приятели съвсем различни от нейните!!! Общо казано забавни хора които нямат нищо общо със КИФЛИТИ, к***те и т.н.
Какъв й е проблема???

Ми Ставай като нея.
познавам момиче което пуши и е на 13 :)


Eми... :lol:

NaughtyOne
05-07-2009, 16:31
Не мога да разбера на къде върви всичко около мен. Една моя приятелка, която ходи по кафетата ежедневно, има се гадже много по голямо от нея, казва ,че ще пропуши и прочие ми прави проблем. Казва ми, че е смешно на мене още да ми е забавно да си играя пред блока, да гледам детски (което всъщност са анимета) вместо до излизам с нея?! От друга страна аз съм на 12, тя също. Разликата е там, че аз знам какво искам, уча за да го постигна и си намирам приятели съвсем различни от нейните!!! Общо казано забавни хора които нямат нищо общо със КИФЛИТИ, к***те и т.н.
Какъв й е проблема???

Ох божеее аман от такива като твоята "приятелка" .Тея направо завладяха света :? Бъди себе си прави каквото ти харесва дори и да са детски работи. А и тая какво си мисли че като пуши и ходи по гаджета и кафенца е мн пораснала...

porky
05-07-2009, 18:34
Абе хора супер ми е живата... Съжалявам я :S
ПС-И аз обожавам да гледам Jetixq Въпреки че повтарат повечето детски Пак ги гледам Pokemon /класика/ 8-)

Ооо дааа :grin: Знам песента наизуст :-P (тя защото е много дълга 8-) )
Иначе ще добавя h2o, Светът на Гуест, Шпионки, Lazy Town и други :D

melinor
05-07-2009, 18:57
Phineas and Ferb ... обичам го...само него 8-) :lol:

Magichkaa_
05-07-2009, 19:39
Абе хора супер ми е живата... Съжалявам я :S
ПС-И аз обожавам да гледам Jetixq Въпреки че повтарат повечето детски Пак ги гледам Pokemon /класика/ 8-)

Ооо дааа :grin: Знам песента наизуст :-P (тя защото е много дълга 8-) )
Иначе ще добавя h2o, Светът на Гуест, Шпионки, Lazy Town и други :D

ОО даа!h2o си е един път :D Другите не ми остава време да ги гледам,но понякога ги хващам.

Междудругото аз на твоите години направих глупоста да тръгна да се сприятелявам с една 2-3години по голяма от мен.Та тая приятелка си беше е*аси к**воляка!Макар и тогава да не го осъзнавах,защото бях малка и и се връзвах на акъла си пропилях детството в нейните любовни мъки,излизане с момчета,напивания и т.н.Беше доста зле,говореше за всички негативно-само тя за нея си беше идеалната.Подразбираше се по-това,че нямаше приятели и за това ме е потърсила.Аз само и давах съвети и наблюдавах.Не прекрачвах границата на годините и характера си.Добре,че съм силен характер и не мога да се променя така лесно.Така цяла година ме водеше на срещи с момчета[нейни гаджета],а аз не смеех да й откажа.Когато я разбираха каква е интриганта и тъпанарка всички момчета я режеха,а тя страдаше ли не страдаше,напиваше се като свиня и аз трябваше да викам бърза помощ и пред майка и и баща и да червя очи,защо ли дъщеря им се е напила...Сякаш ме беше СТРАХ да и откажа за нещо,представяш ли си?Нямах приятелки заради нея-тя постоянно говореше зад гърба им,а аз,разбира се,и се връзвах!Добре,че се усъзнах и я пратих да пасе трева :D Поне ми даде голям урок в живота-Винаги си имай едно на ум в живота за всеки и остояваи мнението си,независимо дали ще се хареса или не!
Това стана като ми писна да и слушам изповедите и я пратих да пасе :D Сега си имам нови приятелки,с които ми е 1000000000 пъти по добре! :) Така,че си играи пред блока,гледай си децки и каквото още щеш!Само си запази детството!Мойте години пред блока ми бяха най-ценните в краткия ми живот до сега.Дори понякога искам пак да си облека анцунга,да взема едно въже или топка,да изляза пред блока и просто да бъда дете.

diksi
05-08-2009, 11:07
Ами какво ти пречи ? Ако са годините, спокойно можеш да си облечеш анцунга да вземеш кучето и на гората! :grin:
Относно Jetix` та кой нормално развиващ се човек не го гледа?! :)
Да не забравяме и сериалчето ``АНДИ`` :P

mynichka
05-08-2009, 11:16
Изж ивей си детството така както ТИ самата искаш :)

DieselBlood
05-08-2009, 12:18
Приятелката ти е мега голямото зле.Кво я бърка ти кво праиш.Лапешка работа!! :x :x :x :x :x

clever
05-08-2009, 12:30
Ами какво ти пречи ? Ако са годините, спокойно можеш да си облечеш анцунга да вземеш кучето и на гората! :grin:
Относно Jetix` та кой нормално развиващ се човек не го гледа?! :)
Да не забравяме и сериалчето ``АНДИ`` :P
аз не го гледам :D
а за приятелката ти-тя много е прибързала нещо... :D

Jumbie483
05-08-2009, 12:33
Изживей си детството като нормално дете.
Средно 50 години ще имаш след това за кафета и глупости ;)
Аз например много съжалявам, че пропилях детските си години.. Сега докато четях темата реших, че може донякъде да си припомня поне за тях.. ще видя 8-)
Няма по-хубаво от това да си дете..

diksi
05-08-2009, 18:08
Мноого ме радвате бее ей, ХОРА!!!! :grin: :grin: :grin: :razz:

mitternacht
05-08-2009, 18:11
Ще се изкефя майка и и баща и да я ошамарят хубаво, да се осъзнае каква пикла е и да не се занимава с глупости.

Какво лошо има в анимациите?Знаеш ли като се съберем колеги как се хилим като откачени на "Били ен Менди" :) Или на "Саут парк" или "Фемили гай".Макар, че не са точно за деца.

diksi
05-08-2009, 18:20
Точно! Е, за тва харесвам хората където гледат анимета, те са запазили детското в себе си и е забавно да си с такиива като тях, около теб 8-)
Ехх да порасна още няколко годинки и да ходя по аниме срещти :oops:

creet3
05-08-2009, 18:50
ам... не я слушай, т'ва, че има приятел, казвала, че ше пропуши и останалите простотии са само защото се мисли за голямата работа... относно това за детските, аз съм момче на 15 и имам брат на 21, и двамата още гледаме филмчета от рода на коьота и пилето в пустинята ( мн е лудо теското :) ) не че сме с обърнати психики, напротив, мн сме сериозни но това ни е един вид развлечение... :P

clever
05-08-2009, 18:59
аз гледам Том и Джери :lol: :grin:

clever
05-08-2009, 19:05
аз пуша от 12 годишна :)не се хвали с това :?
вредиш на здравето си...

diksi
05-08-2009, 19:07
Ами Ну Погоди?! Не ми казвайте, че е забравено :lol:

Ами ти мислиш ли, че като пушиш е похвала?? Ти мани другото отидеш ли на стадиона едвам ще избъхтиш 300метра :shock:
Се тая не е моя работа да те поучавам :?

clever
05-08-2009, 19:12
Ами Ну Погоди?! Не ми казвайте, че е забравено :lol:

Ами ти мислиш ли, че като пушиш е похвала?? Ти мани другото отидеш ли на стадиона едвам ще избъхтиш 300метра :shock:
Се тая не е моя работа да те поучавам :? Ну Погоди!
как пропуснах :grin: много е готиноооо :P

blago84
05-08-2009, 19:13
Ну, Погоди! е класика :)

diksi, много радваш. Смело дръж фронта и продължавай така! В хора като теб ми е надеждата.

diksi
05-08-2009, 19:16
Жив е той жив е там на БАЛКАНА!!! :) Смело държи фронта, но КИФЛА не стана!!!

KoRnFlAkE
05-09-2009, 03:59
заеби я, ебаси
трудно ли е да се сетиш?

Mi6inka
05-09-2009, 08:55
о0 ,авторке , да си жива и здрава...тъкмо започнах да се отчайвам от поколенията ,че вече съвсем не са останали нормални деца!!!Съвсем нормална си си ,остави я "голямата" ти приятелка ,след 1 година като дойде да ти реве на главата ,че е бременна и припомни...на колко е и как трябва да се държи за годините си...и че ти сега си спокойна без такива проблеми на главата ,защото не си бързала да порастваш!!!

Naughty_
05-09-2009, 09:41
Това с кафетата, цигарите и гаджетата ще го прави цял живот!
Но ще е доста комично ако на стари години си играе пред блока и се държи като дете!
Незнам дали ме разбираш какво имам предвид?
Сега ти е времето да гледаш детски филмчета, да играеш пред блока, да учиш. Това е детството, изживей си го!
Тя проваля себе си, не и позволявай да провали и теб!
Игнорирай я :)

YourPoison
05-09-2009, 09:50
Искам да те посъветвам въобще да не й се връзваш. Като иска нека си има гаджета на по 20, да пуши, да пие и да си мисли, че е нещо повече от теб :? Да, определено има проблем...може би с психиката :neutral:
А ти си излизай пред блока, гледай си филмчета, имай си нормални приятели ;) В случая проблема е в нея :)

Заеби я тъпата кифла... ;-)
+

sweet_nothings
05-09-2009, 09:54
не се занимавай изобщо с нея! Не си струва и за к'ва приятелка се има тя, щом ще ти казва какво да правиш!?

didenchetyyy
05-09-2009, 16:39
остави я :) . От личен опит ти го казвам ... една моя бивша приятелка е същата (бяхме приятелки 5 год. но преди не беше такава :? ) Живей си живота както искаш ти , а не както искат другите ;) И аз съм почти като теб . Не гледам анимета ами много фантасмагории, като например Шепот от отвъдното :-D Да уточня на 13 съм ! :-)

Mastta
05-09-2009, 17:10
един ден ти като си постигнеш целите, ще си много повече от нея, а тя най-вероятно ще е една к**ва

diksi
05-09-2009, 18:22
ОООо аз и нямам намерение да ускоря процеса... Как по-добре да си живея? Ям на стомах готвеното на МАМА, дават ми пари, играя си когато си поискам, и ако никой не е свободен от приятелите ми, спокойно мога да отида някъде с родителите си :) Докато тази моя приятелка...ПОРАСНА твърде РАНО :S

diksi
05-09-2009, 18:24
ШЕПОТ ОТ ОТВЪДНОТО` Ооо да! :-D

Magichkaa_
05-09-2009, 20:45
Ами какво ти пречи ? Ако са годините, спокойно можеш да си облечеш анцунга да вземеш кучето и на гората! :grin:
Относно Jetix` та кой нормално развиващ се човек не го гледа?! :)
Да не забравяме и сериалчето ``АНДИ`` :P

Нямам куче :D Все още се боря с нашите по въпроса :oops:

diksi
05-10-2009, 09:25
:( Не си сама!!!

propusk
05-10-2009, 11:29
Ооо тя ще се осъзнае някога, просто и се иска да порастне преждевременно и да се прави на "дупе" - НЕ Й СЕ ВРЪЗВАЙ!! :-P Все пак 12 години е много ранна възраст, така че се наслаждавай на хубавите ти години, има време за курви, мъже, дискотеки и тн ;) тя не ти е приятелка, гледай си твоя живот :?

diksi
05-10-2009, 11:56
Обаче сега има 1но нещо, което вие не знаете... Във моя клас има групички, аз дружа повече с една от тях! Това са 3 момичета + Мене
Със едното момиче сме много добри приятелки, с другото момиче още повече, проблема е там, че тази приятелка за която ви говорих в началото от по-рано е в тази``групичка`` И си има нещо против мене, постоянно настройва другите против мене имам късмета, че другите са ми истински приятели... Много й се дразня, но не мога да ги насилвам да се скарат с ния (грозно е, пък и те имат право да ся приятелки с всеки) Искам са спра ``приятелството `` си с тази приятелка за която ви говорих в началото, но това означава тя не само да настои всички срещу мен ами и 2те мой ИСТИНСКИ приятелки да го оберат... Не искам да стане така, но не искам и ФАЛШИВО приятелство.... Какво да правя??? (Да, знам че всичко е объркно...)

ПС- Съжалявам за изядени букви ,ако има :oops: и за повторенията, много е объркано ВСИЧКО!!! Само този път, постарайте се да не правите забележки за грамотнос а да ми дадете дъвети :-D

diksi
05-10-2009, 11:56
Обаче сега има 1но нещо, което вие не знаете... Във моя клас има групички, аз дружа повече с една от тях! Това са 3 момичета + Мене
Със едното момиче сме много добри приятелки, с другото момиче още повече, проблема е там, че тази приятелка за която ви говорих в началото от по-рано е в тази``групичка`` И си има нещо против мене, постоянно настройва другите против мене имам късмета, че другите са ми истински приятели... Много й се дразня, но не мога да ги насилвам да се скарат с ния (грозно е, пък и те имат право да ся приятелки с всеки) Искам са спра ``приятелството `` си с тази приятелка за която ви говорих в началото, но това означава тя не само да настои всички срещу мен ами и 2те мой ИСТИНСКИ приятелки да го оберат... Не искам да стане така, но не искам и ФАЛШИВО приятелство.... Какво да правя??? (Да, знам че всичко е объркно...)

ПС- Съжалявам за изядени букви ,ако има :oops: и за повторенията, много е объркано ВСИЧКО!!! Само този път, постарайте се да не правите забележки за грамотност а да ми дадете дъвети :-D

crazymm
05-10-2009, 12:44
Ако тези двете са ти "истински приятелки", ще те подкрепят и всичко ще се оправи. :)

pLqmi92
05-10-2009, 15:33
Ти си такава,каквато трябва да си ... на твоята възраст тези неща са нормални :) Няма нищо в теб,дишаааай спокоойно :-D



:-)

diksi
05-11-2009, 14:28
:grin:

LordXpLoD
05-12-2009, 16:08
Я по-спокойно бе! И в нашият клас има такива групички, и аз бях в групата на " най-яките" а след като ми казах "ела си дръпни" им теглих по една благословия. На 13 съм и веряетно сле 2-3 години и ти ще разбереш, че можеш да разчиташ само на себе си. Рано или късно някой те предава.

diksi
05-13-2009, 15:54
От тази групичка само едното момиче може да пропуши и т.н.! Другите са много свястни, но просто не разбират, че на 1вото момиче не и е мястото при нас! Аз не мога да им заповядвам, те или го осъзнават или НЕ. Достатъчно пъти съм им го намеквала! Проблема им е, че са много НАИВНИ...

BlackaTBW
05-13-2009, 16:56
Такива неща не стават с намеци, а с казване в прав текст. Все пак имай предвид, че ако почнеш да имаш такива претенции кой да е във въпросната групичка, скоро може не желаната да си самата ти.

diksi
05-13-2009, 20:08
Ще се замисля над това

CzRider
05-14-2009, 11:01
12 godini kazva6 :? tva e 5-6 klas ako ne gre6a ami da togava zapo4va puberteta i tezi ne6ta sa donqkade normalni no samo do nqkade . Tova sas grupi4kite e navsqkade doiri i v realniq jivot sle zavur6vane na y4ili6te... kato se vurna nazad v godinite se sa6tam za mite sladki puberski godini purvata mi cigara (i do sega gi pu6e ne se zaxva6tai) purvoto napivane purvoto gadje( est. na moqta vuzrast) purvata celuvka.. vsi4ko tova sa izjivqvaniq koito ne sa za propuskane osobenii prez teze detski vse o6te godini taka 4e ne se trevoji naput si da stane6 jena ... tova su6to 6te okaje vliqnie v/y misleneto ti .. saveta koito moga da ti dam e : ZABAVLQVAI SE , Y4I, I ZNAI 4E ZA VSI4KO SI IMA VREME I MQRKA !!! YMNATA!!! :-D :) 8)