PDA

View Full Version : sex без презерватив



nikito850612
05-06-2009, 15:41
колко време след като сте сваршили по времв на sex (мъжете) сдел това може пак да го правите..без презерватив??? щтото нали все пак остава в мъжа сперма??? и не е много..много безопастно де :)

RoShaVoTo
05-06-2009, 16:14
Принципно до колкото знам има риск и след половин час, дори и момчето да се е измило или ходило до тоатлетната така, че за по сигурно давайте си с презерватив :wink:

Shia
05-06-2009, 16:39
2минути 8-)

wersa4e
05-06-2009, 17:54
поне 13 мин :D

GregoryHouse
05-06-2009, 17:56
Докато не се изпикаеш...

wersa4e
05-06-2009, 17:58
Докато не се изпикаеш...Ето и доктора си каза мнението :-D

zay4e
05-06-2009, 17:59
аз незнам след колко време,но приятеля ми си почива за съвсем малко и хоп......... хахаха и после кой стои на тръни?-АЗ :-D

Neftochimic
05-06-2009, 21:05
Миеш пишката, пускаш една вода и си готов.

а тва - веднага след ерекция да се изпикаеш не е хич хубаво...

d0itwell
05-06-2009, 21:18
аз незнам след колко време,но приятеля ми си почива за съвсем малко и хоп......... хахаха и после кой стои на тръни?-АЗ :-D

да мила много познато :grin: :grin: чешат си крастата .. после до следващия цикъл ние треперим

HichNeMiPuka
05-06-2009, 21:20
Миеш пишката, пускаш една вода и си готов.

а тва - веднага след ерекция да се изпикаеш не е хич хубаво...

моята информация "твърди", че пикаеш навсякъде, но не и в тоалетната чиния

d0itwell
05-06-2009, 21:24
ее много сте информирани всички .. аз тва не го знаех :?

HichNeMiPuka
05-06-2009, 21:32
питай и ще те светнат

moon_flower
05-06-2009, 21:46
zay4e написа:
аз незнам след колко време,но приятеля ми си почива за съвсем малко и хоп......... хахаха и после кой стои на тръни?-АЗ


да мила много познато чешат си крастата .. после до следващия цикъл ние треперим


Като не искате да треперите използвайте презерватив.

piklichka
05-07-2009, 05:31
Миеш пишката, пускаш една вода и си готов.

а тва - веднага след ерекция да се изпикаеш не е хич хубаво...

моята информация "твърди", че пикаеш навсякъде, но не и в тоалетната чиния :shock: :-D :-D :-D :-D

miss_kiss181
05-07-2009, 07:14
mi neznam sled kolko vreme no priqtelq mi is po4iva 10-tina min predi vtoriq rund primerno oba4e nikoga ne se zamislqm sled tva nz po4ti vinagi sum sigorna 4e 6te mi doide :)

zay4e
05-07-2009, 13:34
zay4e написа:
аз незнам след колко време,но приятеля ми си почива за съвсем малко и хоп......... хахаха и после кой стои на тръни?-АЗ


да мила много познато чешат си крастата .. после до следващия цикъл ние треперим


Като не искате да треперите използвайте презерватив.

хахах еми не успявам.Докато кажа "ама недей,ти си без...." и ..... :razz:

Sportul
05-09-2009, 21:05
като се изпикае се изчиства канала

anonimen88
05-09-2009, 21:16
След секс се пръскай три пъти по три пъти със светена вода и няма да има проблеми.

AlokiNn
05-09-2009, 22:07
12 минути и 43 секунди по гринуич

sextazy_baby
05-10-2009, 07:20
Трябва да се изпишка

TheBeliever
05-10-2009, 07:24
zay4e написа:
аз незнам след колко време,но приятеля ми си почива за съвсем малко и хоп......... хахаха и после кой стои на тръни?-АЗ


да мила много познато чешат си крастата .. после до следващия цикъл ние треперим


Като не искате да треперите използвайте презерватив.

хахах еми не успявам.Докато кажа "ама недей,ти си без...." и ..... :razz:

и... си личи колко му пука на приятеля ти. Как може такава безотговорност? Ще ви дойде белята на главата и после ще се чудите какво да правите и какви теми да пускате :?

Luciferian
05-10-2009, 08:39
колко време след като сте сваршили по времв на sex (мъжете) сдел това може пак да го правите..без презерватив??? щтото нали все пак остава в мъжа сперма??? и не е много..много безопастно де :)
14 минути и 26 секунди. Точно! Всяко отклонение, дори и с половин секунда, води до нежелана бременност. :P

hamacs563
05-10-2009, 08:46
zay4e написа:
аз незнам след колко време,но приятеля ми си почива за съвсем малко и хоп......... хахаха и после кой стои на тръни?-АЗ


да мила много познато чешат си крастата .. после до следващия цикъл ние треперим


Като не искате да треперите използвайте презерватив.

хахах еми не успявам.Докато кажа "ама недей,ти си без...." и ..... :razz:

и... си личи колко му пука на приятеля ти. Как може такава безотговорност? Ще ви дойде белята на главата и после ще се чудите какво да правите и какви теми да пускате :?


Виж сега не е безодговорност,а кеф :-P и не си сигорен/сигорна дали не му пука на момчето :? И да ти кажа те маи са си доста образовани и няма да пускат теми от сорта ''мога ли да забременея той е бил с презерватив и изобщо не е свършвал''

kapinka
05-10-2009, 08:49
Е как може да попадне спермата, след първото свършване - измива се а у.. и кво прайте секс и тя си изтича, без да го усети той като свършване ?!?!?! :shock:

Wadafok
05-10-2009, 12:01
Е как може да попадне спермата, след първото свършване - измива се а у.. и кво прайте секс и тя си изтича, без да го усети той като свършване ?!?!?! :shock:В пениса остава още малко количество което не е излязло и като се изпишка готово :D

LooLeZ1
05-10-2009, 12:11
Миеш пишката, пускаш една вода и си готов.

а тва - веднага след ерекция да се изпикаеш не е хич хубаво...
защо? :-o

barceloncho
05-11-2009, 17:51
С мойта приятелка го правихме преди няколко дена, първия път с гума , а после без, защото бяха гадни тия презервативи. Преди втория път се измих. Но все пак ясно ми е че не може някой да ми каже дали е бременна или не, но все пак искам да знам дали има някакъв риск. Все пак има двойки които не могат да си направят деца с години, а аз тука заради някакъв измит сперматозоид останал от първия път ... :-o Не съм свършвал в нея. Съществува ли риск според вас ?

MaMkaMy
05-11-2009, 19:23
С мойта приятелка го правихме преди няколко дена, първия път с гума , а после без, защото бяха гадни тия презервативи. Преди втория път се измих. Но все пак ясно ми е че не може някой да ми каже дали е бременна или не, но все пак искам да знам дали има някакъв риск. Все пак има двойки които не могат да си направят деца с години, а аз тука заради някакъв измит сперматозоид останал от първия път ... :-o Не съм свършвал в нея. Съществува ли риск според вас ?
съществува ко да се прай... има и толкова много нежелани бременности от непредпазливост или от неграмотност,така че може да си и от тия хора може и да си от хората дето не могат да си напраявт деца с години.... винаги има опастност ;)

Rattlesnake
05-11-2009, 19:40
Миеш пишката, пускаш една вода и си готов.

а тва - веднага след ерекция да се изпикаеш не е хич хубаво...


Всъщност като прочетох това малко се притесних.Почти всеки път след като се свърша и отивам да пикая за да се изтече хубво и да не капи по гащите квото е останало там и знаете гадно е ... има ли наистина както казва пича някаква опасност да се пикае след ерекция :(

DesTin3d
05-11-2009, 23:12
омг ... 1-2 мин. след тва пак съм с пълен резервоар :D :D :D :D :grin: :grin: :grin: :grin:

BringYourOwnBeer
05-12-2009, 07:41
хах споко бе кат се изпикаеш в ерекция не че е опасно или нещо просто си опикаваш целия кенеф. :D:D