PDA

View Full Version : "Двама"



Jo_Ni_To
05-06-2009, 16:33
МмМ така.. пролетната ваканция си отидох на село .. и за зарибявах там с едно момче / не си бях ходила от 2 години някъде../ и така въпросното момче и приятелите му идваха пред нас на пейката говорихме си.. иии ваканцията свърши и аз се върнах в Русе.. /забравих да добавя че си имам приятел/ .. така обаче те учат в Русе и излизах няколко пъти с тях.. Не знам какво да правя Супер много ми харесва това момче..но изпитвам някакво задължение към гаджето си и не мога да го отрежа.. сега гергьовката ваканция те се върнаха на село, но аз не можах.. и още на 1.05 "Въпросното момче" ми се обади МЪРТВО пиян в 03:30 / мъртво меко казано/ и ми каза че повече не иска да ме вижда че не иска да му са обаждам и затвори. Цяла нощ съм ревала.. и към 06:00 той ми е обади "ОТНОВО" говорихме набързо,но аз бях сънена и не помня НИЩИЧКО .. по късно също се чухме и той ми се извини и ми каза че това не го е мислил наистина .. НЕ ЗНАМ вече дали да му вярвам или не.. Много го харесвам и наистина искам да се получи но.. не знам как да постъпя.. :cry: :cry: :cry: :cry: :cry: :cry:



-----------



Отсега казвам тъпи коментари НЕ ИСКАМ на всеки може да се случи това..Имам си приятели с които да се посъветвам,но да видя нещата и от други гледни точки ще бъде добре..

Henn
05-06-2009, 16:38
Имаш си приятел, заради някав селяк дето сте си праили бабини вечеринки не си заслужава да го оставиш 8-)

dark0s
05-06-2009, 16:59
разкажи историята на твоя приятел да те зареже и да счупи носа на селяка

CrAzYanDlaZy
05-06-2009, 17:00
Доколкото разбирам предпочиташ въпросното момче пред гаджето си. Ами тогава изборът ти е лесен. Недей да бъдеш по задължение с гаджето си, щом вече си харесала друг- не е честно спрямо него да го мамиш. :?
А за въпросното момче просто трябва да поговориш с него и да му кажеш, че ти харесва и ако и с него е така, нещата ще се развият от само себе си.

П.П. Послушай съвета ми само, ако си сигурна в чувствата си! Ако ли не първо пробвай с В.М. и ако нищо не стане можеш да останеш с гаджето си. :P

moon_flower
05-06-2009, 17:03
Остави гаджето.Явно не го обичаш,няма смисъл да продължавате.Поне бъде честна с него.
Щом някъв пич,който те е зарибявал на село и като се напие говори глупости ти харесва повече...избери него.

Jo_Ni_To
05-06-2009, 17:06
Ем аз знам че това "въпросно момче" ме харесва той ми призна още като бяхми насело.. и когато излизаме там се държим за ръце..като седнем някаде на кафе той ме гушва всичко е OK ама..

АаАа .. за да иМате "По-точна" представа

http://prikachi.com/users/degs/111f.jpg -- гаджето ..



http://prikachi.com/users/degs/112z.jpg -- въпросното момче..

nicolepcd
05-06-2009, 17:15
АаАа .. за да иМате "По-точна" представа

http://prikachi.com/users/degs/111f.jpg -- гаджето ..



http://prikachi.com/users/degs/112z.jpg -- въпросното момче..
Ти пък се престара 8-) Иначе щом се кефиш на "въпросното момче" - пробвай с него, ама внимавай с тия пияници, че щом се е напил така веднъж, така ще прави и друг път... помисли си добре, преди да си зарязваш гадженцето, че да не останеш на края с нито един 8)

NiKeTyY
05-06-2009, 17:21
ЕмИ според мене тряЯ да тръгнеш сЪс "вЪпроСноТо МомЧе" Не че ти КазВам С КогО Да ТрЪгнЕш АмА С НегО ще Си По ДобРе ;-) :-)

nicolepcd
05-06-2009, 17:24
ЕмИ според мене тряЯ да тръгнеш сЪс "вЪпроСноТо МомЧе" Не че ти КазВам С КогО Да ТрЪгнЕш АмА С НегО ще Си По ДобРе ;-) :-)
нЕ тЕ Ли мЪрзИ дА пИШеШ ТакА? :-o

Jo_Ni_To
05-06-2009, 17:35
Ем така да уточня.. момчето от село е на 18.. и понеже няма какво да правят поцяла седмица на село-пият .. сичките са така /дори и братовчедите ми от село/ за това дет може да ми посегне- не ми се вярва все пак има някакво чувство когато съм била на село и когато е бил пиян се е държал много добре с мен..

А за градското момче - това ме дразни,че го е срам да кажи пред приятелите си че ходим.. в последно време започна да се осъзнава .. но..

nicolepcd
05-06-2009, 17:38
Ем така да уточня.. момчето от село е на 18.. и понеже няма какво да правят поцяла седмица на село-пият .. сичките са така /дори и братовчедите ми от село/ за това дет може да ми посегне- не ми се вярва все пак има някакво чувство когато съм била на село и когато е бил пиян се е държал много добре с мен..

А за градското момче - това ме дразни,че го е срам да кажи пред приятелите си че ходим.. в последно време започна да се осъзнава .. но..
Оооооо, щом го е срам да каже, че ходите - зарязвай го! 8-)

3oPuTy
05-06-2009, 17:44
Ем така да уточня.. момчето от село е на 18.. и понеже няма какво да правят поцяла седмица на село-пият .. сичките са така /дори и братовчедите ми от село/ за това дет може да ми посегне- не ми се вярва все пак има някакво чувство когато съм била на село и когато е бил пиян се е държал много добре с мен..
:shock: :shock: :shock: Някат,какво да правят и се напиват?!Ооо да!!!Това просто ще е идеалното гадже за 14 годишно лапе като теб!!!А това,че до сега се е държал добре с теб нека да не те успокоява,защото и аз ходих 2 години с едно момче,което пиеше адски рядко,сваляше ми звезди и ми се водеше по "свирката",но един път се напи и ми игра едни шамари,защото му казах,че искам да се разделим!!!




А за градското момче - това ме дразни,че го е срам да кажи пред приятелите си че ходим.. в последно време започна да се осъзнава .. но..
Това е тъпо,но като го видях на снимката едва ли е на повече от 15 год. (въпреки,че повече ми прилича на 13 годишен) си мисля,че е нормално да се притеснява ... Все пак най-вероятно си му една от първите приятелки и още няма опит,а и нали знаеш,че момчетата се развиват по-бавно ...

Take_That
05-06-2009, 17:44
Чувствала се задължена към приятеля си - защо? Защото го лъжеш относно чувствата си ли? Сигурно е така! Момчето едва ли заслужава така да се подиграваш с него, така че, задължена или не о ставяй го и като толкова много харесваш другия, който си срещнала на село ми бъди с него....
П.П - абе знам, че не искаш злобни коментари, но защо за бога след като си имаш приятл се занимаваш с други момчета? :?

Jo_Ni_To
05-06-2009, 17:58
П.П - абе знам, че не искаш злобни коментари, но защо за бога след като си имаш приятл се занимаваш с други момчета? :?

xAx ваОбще не го приемам за злобен коментар .. изказвайте си мнението,но просто някой прекаляват със обидите

CheriHool
05-06-2009, 18:00
разкажи историята на твоя приятел да те зареже и да счупи носа на селяка
Точно така.


Нали искаш да чуеш "и други гледни точки".

Постави се за момент на мястото на приятеля ти, пък тогава се чуди кво да правиш...

Не се ли научихте, че тия селяндурни са смешна работа.

в твоята ситуация ще си седя с градския, а и не само, заради това.
Факта, че ти е говорил КАКВОТО И ДА БИЛО (а явно лоши неща по телефона) говори доста, но ти явно си ГЛУХА и не рзбираш.

Що за лайно ще си ПОЗВОЛИ да се напия и след това ще си ПОЗВОЛИ да ми се обади и да ми каже, че не иска да ми говори.
Да го еба в малоумника, тоя не заслужава да живее, а ти ще ревеш заради някво селско лайно, което отгоре на всико ще постави съмнеия и колебания в това дали да останеш с приятеля си.

Мен ако питаш си по-жалка и от оня селянин, приините ти си ги знаеш. ;)

Оставяй ги и двамата, никой не заслужава такова момиче като теб.

smileforyou12
05-06-2009, 18:01
честно много си зле кот искаш туи прай съмнявам са да направиш това което ти казват хора които дори не познаваш

xplay
05-06-2009, 18:03
Ако мислиш, че можеш да бъдеш с двамата едновременно ... пробвай се :D

сега сериозно: Ако обичаш приятеля си (и си сигурна в това) се постарай да зарежеш някак си селското момче.
Ако пък мислиш, че НяМа смисъл да се занимаваш с гаджето ти, понеже другия е на хоризонта, тръгвай със селянчето ...

Take_That
05-06-2009, 18:17
П.П - абе знам, че не искаш злобни коментари, но защо за бога след като си имаш приятeл се занимаваш с други момчета? :?

xAx ваОбще не го приемам за злобен коментар .. изказвайте си мнението,но просто някой прекаляват със обидите

Разбирам :) Честно мисля, че ако си с момчето, с което си се запознала от село до никъде няма да стигнете
1-во ще ти се обажда той по нощите мъртво пиян и ще ти казва, че повече не иска да те вижда и какво ли още не
2-ро после пък ще ти се обжда пак ни в клин ни в ръкав и ще ти се извинява
Извод: Мисля, че няма някакви специални чувства към теб, а просто ей така за свалката и да се фука пред селските си приятели......

fc
05-06-2009, 18:19
Ебаси пародията :razz:

silky92
05-06-2009, 18:20
Досега не съм писала такива неща тук,обаче след като ти прочетох темата :? ,колкото и да не искаш такива коментари просто да ти имам любовта към гаджето ти ,за което въобще не ти пука -за какво само си игареш с чувствата на момчето ?Заради нещо по различно ,и че някой ти обърнал внимание ей така заебаваш всичко.Истината е ,че си още хлапе , не знаещо какво иска и моят съвет е да си останеш с "въпросното момче " поне да си поиграе още с теб. :-x

Hilary_
05-06-2009, 18:21
Офф еми сама прецени с кой искаш да бъдеш... :? :?

hisy
05-16-2009, 15:12
Офф еми сама прецени с кой искаш да бъдеш... :? :? +1

blackvelvet
05-16-2009, 15:15
Имаш си приятел, заради някав селяк дето сте си праили бабини вечеринки не си заслужава да го оставиш 8-)

+1

scanadal
05-16-2009, 15:33
Я кажи кое е селото ти :D

GabisiTa
05-16-2009, 15:51
Омг ... по-добре остави приятеля си и прави каквото искаш. Момчето не заслужава да го лъжеш така! :?

Tutmanik
05-16-2009, 16:41
Горкото момче!Постави се на негово място-той те обича,пък ти се заиграваш с някви селяни зад гърба му :? Оставяй го този селя как може да го харсваш,слд като е постъпил така с теб!!!

co0L_gIrL
05-16-2009, 20:10
Когато са пияни, хората са най- искрени ;)

DevilWish
05-16-2009, 20:21
Имаш си приятел, заради някав селяк дето сте си праили бабини вечеринки не си заслужава да го оставиш 8-)
+1 ,не защото бил селянин ,но просто си имаш приятел.А щом друг те привлича, няма смисъл да лъжеш приятелят си по-добре е да се разделите.Да си от задължение с някой е много по-лошо и нечестно отколкото да го оставиш ;) Пък и с другия не се знае дали ще се получи, пък и не знаеш колко е сериозен, добре бил е пиян като ти се е обадил, но хората са казали, че когато са пияни хората са най-честни ;)

Lyubeto
05-16-2009, 20:59
хаха според мен зарежи и двамата и си намери друг :razz:

NaughtyOne
05-16-2009, 21:07
Ем така да уточня.. момчето от село е на 18.. и понеже няма какво да правят поцяла седмица на село-пият .. сичките са така /дори и братовчедите ми от село/ за това дет може да ми посегне- не ми се вярва все пак има някакво чувство когато съм била на село и когато е бил пиян се е държал много добре с мен..

А за градското момче - това ме дразни,че го е срам да кажи пред приятелите си че ходим.. в последно време започна да се осъзнава .. но..
Оооооо, щом го е срам да каже, че ходите - зарязвай го! 8-)

Jo_Ni_To първо...не ме кефиш.Второ като всички останали си.Трето-мега зле си.Тва не е обида,самата истина е-прави разлика моля те :) Късай с гаджето и отивайте и да си се напивате със селяка.Айде приятно прекарване,мило детенце!

haley21
05-19-2009, 20:07
оо не знаех, че още ходиш с Ангел ... :-o по-добре и двамата зарежи... нито един не е като за теб.. повярвай... :D [/b]

myNameIsImmortal
05-19-2009, 20:37
оо не знаех, че още ходиш с Ангел ... :-o по-добре и двамата зарежи... нито един не е като за теб.. повярвай... :D
:shock: сгащиха тее 8-) :lol:

Абе еби го.. няма да казва, че ходите.. да не го е страх от това, че хората ще знаят че си има гадже.. а можеби го прави за да може да се забива с други момичета.. замисляла ли си се :-o когато повечето хора не знаят че има гадже, той може да се забива там където те няма и да получава това което иска (ако знае как да си го поиска)
П.П. Пробвал съм го преди и действа, така че му сложи окопите..!! Покажи на хората че е ТВОЕТО МОМЧЕ!!

Относно другия, ми не е идеал за пример.. аз лично не бих си хванал момиче където постоянно пие за разнообразие и за да убива времето..
А когато човек е пиян не знае какво прави.. Не е нужно да споделям какво направих 1 път когато бях пиян.. (ама и куките са много тъпи 8-) тея от Ловеч 8-) ) затова можеш да го забравиш.. и да си намериш такъва който ще си струва.. ;)

bloodylips
05-20-2009, 07:53
защо изобщо ги правиш тия курвенски номера извинявай но е точно така бъди само с един защото постави се на мястото на приятеля ти как би се почуствала ти в такава ситуация ? мисля че не мн добре ако ще си с тоя от село бъди си само с него ако ще продалжиш с приятеля си продалжавай но няма нужда да залъгваш себе си и приятеля си просто не е честно помисли върхи това реално и не мисли само за себе си....

sweetnadi
06-11-2009, 16:23
miii spored men sled tova koeto pro4etohtrqba da zareje6 staroto gadje i ne e nikak hubaf i trq da tragne6 s novoto mom4e 4ULIIIIIIIIIII :grin: :) :) :) :) :) :) :) :) :-o :-o

flowerlina
06-11-2009, 16:57
Доколкото разбирам предпочиташ въпросното момче пред гаджето си. Ами тогава изборът ти е лесен. Недей да бъдеш по задължение с гаджето си, щом вече си харесала друг- не е честно спрямо него да го мамиш. :?
А за въпросното момче просто трябва да поговориш с него и да му кажеш, че ти харесва и ако и с него е така, нещата ще се развият от само себе си.

П.П. Послушай съвета ми само, ако си сигурна в чувствата си! Ако ли не първо пробвай с В.М. и ако нищо не стане можеш да останеш с гаджето си. :P