PDA

View Full Version : За различните типове красота!!!



sweetheart91
05-06-2009, 18:36
Пиша тази тема във връзка с предаването "Вип Брадър"

Ако го гледате - коя по ви харесва - Пипи или Ивайла Бакалова?
Чудя се какво е мнението ви особено след като гледах как ИВайла каза, че Аня й завиждала, защото дъщеря й нямала на Ивайла дългите крака и е по-пълна и не толкова красива, като Мис България.
А пък на изпълнението на Пипи с Преслава всички я похвалиха колко е секси - и за гърдите, и за дупето й (като на бразилките)
Все пак различни хора, различни идеали.
Вие кое по харесвате - по-пищните форми или слабите манекенки?

cLaDyRcHe
05-06-2009, 18:43
по-слабичките :)

mysterious93
05-06-2009, 18:46
Честно казано Пипи ми се струва по - сладка. Има някъв чар нз...мн е яка и кво яко лице има..пък тая Ивайла на нищо не мяза в лице... ддз иначе не може да се отрече че Ивайла има хубаво тяло, обаче Пипи с нейното яко лице (нз ква беше думата..компенсира ли ддз..речника ми е малко беден :D ) 5те килограма отгоре. обаче ме дразни че понякога кат почне да говори и драматизира... сиг професионален тик :D

sladkish_14
05-06-2009, 18:50
И двете са еднакво грозни ! В нито едната не виждам особен чар и красота .. :?

djudjulinkaa
05-06-2009, 18:51
И Пипи и Ивайла ми харесват като визия..иначе Пипи си ме кефи повече.. по-слабичките момичета ми харесват повече, но Пипи ми е много сладка ии си ме радва повече :) :-)

VilleBaby
05-06-2009, 19:00
На Ивайла лицето няма да го коментирам...просто е УЖАСНО...в тяло е добре...
Но Пипи е по-чаровна :)

tuzaro
05-06-2009, 19:04
И двете са еднакво грозни ! В нито едната не виждам особен чар и красота .. :?

opaaaaaaaaaaaa
05-06-2009, 19:05
аве може Ивайла да има хубаво тяло ама в лице е като кон (да ме извиняват феновете и) Пипи поне има някакво излъчване което дори я прави симпатична а Ивайла (както и оная Маги Желязкова) незнам кви манекенки са ама в лице са като коне поне това е мое мнение

cLaDyRcHe
05-06-2009, 19:13
по-слабичките :)

stealthyGirl
05-06-2009, 19:15
аве може Ивайла да има хубаво тяло ама в лице е като кон (да ме извиняват феновете и) Пипи поне има някакво излъчване което дори я прави симпатична а Ивайла (както и оная Маги Желязкова) незнам кви манекенки са ама в лице са като коне поне това е мое мнение+1
И с две ръце се съгласявам за Ивайла Бакалова и маги Желязкова - тия двете са ми грозни. Новата Мис Б-я също... Но има и хубави манекенки или поне не толкова грозни.

А за типа тяло - предпочитам слаби, но не кльощави и с бразилски дупета (но стърчащи, а не просто Големи) и също по-големи гърди (по-скоро средни, защото и крайностите не са много добре). Това е моя идеал. :-D

Sintya
05-06-2009, 19:18
Не харесвам прекалено пълните или прекалено слабите...
Иначе не съм ги виждала " на живо " за да разбера какви са ;Д така де... всеки с чара си.

Goddess
05-06-2009, 19:26
Ивайла прилича на Маугли в лице...не ми харесва.
Пипи е по - сладка. А за тялото - на Ивайла е по - хубаво определено, но не е най - важното. Излъчването е по - важно.

therichbitch
05-06-2009, 19:40
и двенките са грозни еднакво, само дето Ивайла е малко по- добре в тялото, пък оная е като толумбичка, да не кажа по- груба и натуралистична дума

allergic
05-06-2009, 19:55
Аргх,тая Пипи е толкова противна и лигава.
Ивайла Бакалова в лицето не става,ама в тялото е ок.

s1NNer
05-06-2009, 19:56
По-слабичките определено са по-хубави .. но не и ако става въпрос за Ивайла - в лицето мяза на мъж, а сестра и в началото я помислих за травестит. Пипи е голяма сладурана обаче! :)

guinessgirl
05-06-2009, 20:16
манекенките-НЕ!
мразя много високи и много слаби хора.

т.е обичам фини,дребнички хора.

sarityy
05-06-2009, 21:06
i dvete ne spadat kum kriteriq mi za krasota makar 4e ivaila me kefi pone po harakter,no si imam drug vkus.ina4e mejdu "pi6tni formi" ili slabi manekenki ne izbiram nito 1no ot dvete... i vse pak ako trqbva da izbiram bih izbrala slaboto momi4e :)

martinelka_kuklata
05-06-2009, 21:14
Ивайла ми е направо противна в лицето, а и се държи смешно. Пипи е много симпатична и си е с нормално тегло, според мен. А тялото на Ивайла е горе-долу хубаво,но...

mean
05-07-2009, 13:51
определено не може да се отрече че тялото на ивайла а страхотно .. но пък Пипи има някакъв чар който ивайла според мен .. не притежава :( .. Пипи е супер сладка дори и леко пълничка .. то даже не е и точната дума " пълничка" . така както си е - е страхотна :-) :-) :-) :-) :-)

smiLe49
05-07-2009, 16:26
Оф,стига с тва леко пъличка бе.Момичето си е мн добре.От такива постоянни изказвания,че всеки трябва да има перфектно слабо тяло момичето е пълно с тъпи комплекси.Чак вече аз се дразня...
Пипи ме кефи повече!
А тва дето Ивайла го каза беше мега гига смешно.Баси тъпачката.В крайна сметка Пипи е й по-успяла от нея и по-хубава.

GlammGirl
05-07-2009, 16:50
Ивайла ми е направо противна в лицето, а и се държи смешно. Пипи е много симпатична и си е с нормално тегло, според мен. А тялото на Ивайла е горе-долу хубаво,но...

i az mislqq taka ..

splendour
05-07-2009, 17:04
koe i e debeloto na pipi?ne q znaex ama vlqzax v saita na brad1ra i q vidqx-syper si e.kakoto q opisvaxte v temata si predstavqx 4e e p1lni4ka naistina no..........tq e pyxkava i byzesta po skoro

kuklichka_bg
05-07-2009, 17:22
Не гледам такива тъпотии.
Но Ивайла ми е била винаги грозна.

sladur4etyYy
05-07-2009, 17:41
на коя викате Пипи, бе, хора?! не съм в течение с Брадърските истории... 8-)