PDA

View Full Version : Заздравител за нокти...



titinkaa
05-06-2009, 19:20
Здравейте,искам да се обърна най-вече към момичетата.Препоръчаха ми заздравител за нокти на две марки едната е White World и Perfekt 3 v 1 зеления.Та въпроса ми е някой от вас ползвал ли ги е и доволни ли сте,а ако сте доволни от други марки препоръчайте ми някоя която наистина да си заслужава и да е ефикасна.Проблема за ноктите ми е,че лесно се огъват т.е. меки са,и се цепят по повърхността на плочката.С обикновен заздравител нищо не става,даже стават по зле.Моля ви помагайте с нещо.

Loshotia
05-06-2009, 19:21
Тоя на Perfect не става за нищо друго освен за основа. Не съм доволна от него

GaBiIi__
05-06-2009, 21:23
perf 5 v 1 !

Maimunche_f
05-06-2009, 22:19
Аз съм много доволна от Заздравителя против цепене и пожълтяване на Перфект. Против меките нокти можеш да си вземеш Калциев гел на Перфект, въпреки че при мен май нямаше кой знае какъв ефект.
Иначе за 3в1....в началото май имаше някакъв ефетк, ама бързо отмина. От тоя против цепенето съм доста по-доволна.
Дано намериш нещо, което да ти помогне :)

tonie__
05-07-2009, 10:54
на тази марка ползвам два доста добри лака-единия е Perfect Top Shine прозрачен един :D а другия,от който ноктите ми пораснаха спр много за кратко време е Perfect Active Hardener лилавия 8) ползвала съм и зеления и беше сравнително добър(ноктите ми са много меки и дълги 8-) )
жземи си лилавия :)

PepElqShKaAa
05-07-2009, 13:00
аз ползвам на перфект 5 в 1 :) мисля че е добър :)

LovelyGirl
05-07-2009, 13:03
Аз ползвам пък на Еври и съм супер доволна от него :shock:
Преди ноктите ми се огъваха само с едно движение, а сега и със сила не става.Уникален е.
То се води не заздравител, ами да растат по-бързо.
Пробвай, няма да съжаляваш :)

splendour
05-07-2009, 14:23
na perfect polzvam az v1preki 4e ne moga da kaja 4e s1m oso\benno dovolna.ama macam tam i se nadqvam :-D . oba4e na perfect flyorescentniq e mega qk.alagam go nai ve4e v1rxy 4erniq i na edna svetlina e 4eren a na dryga mnogo t1mno sinio.kato kadife :grin: :grin: :grin: :grin:

titinkaa
05-07-2009, 18:36
а на ква цена е тоя Перфект?

j_adore2
05-07-2009, 18:45
а на ква цена е тоя Перфект?
2.50
Аз използвам 3в1 (зелен) и съм доволна.

titinkaa
05-07-2009, 19:41
а на ква цена е тоя Перфект?
2.50
Аз използвам 3в1 (зелен) и съм доволна.
ок мерси :)

gia_sena_mono
05-07-2009, 20:44
А Еври на каква цена е?

LovelyGirl
05-07-2009, 21:48
^ Горе-долу същата :)

Revengee
05-08-2009, 20:27
аз използвам стимулант за разреж на нокти от Икаров , но си го взех , защото ми бяха казали , че спира разделянето на ноктите и ставт твърди и моите бяха меки , но сега е по добре :grin: аа иначе съм чувала , че ако си мажеш ноктите с Йод ставали много здрави и твърди :) и мисля да пробвам е..ако искаш вземи стимуланта на Икаров.. действието е пак като заздравител ии дано се оправят успех :-) :grin:

titinkaa
05-09-2009, 07:42
аз използвам стимулант за разреж на нокти от Икаров , но си го взех , защото ми бяха казали , че спира разделянето на ноктите и ставт твърди и моите бяха меки , но сега е по добре :grin: аа иначе съм чувала , че ако си мажеш ноктите с Йод ставали много здрави и твърди :) и мисля да пробвам е..ако искаш вземи стимуланта на Икаров.. действието е пак като заздравител ии дано се оправят успех :-) :grin:
и аз съм чувала за йода,но не ми се иска защото ще ми станат сини ноктите ..той оцветява ии докато падне ще мине близо седмица,но ще пробвам първо с стимуланта на Икаров и ако няма действие тогава може с йод :)

elsy
05-09-2009, 09:36
И аз имам тоя зеления 3 в 1 на Perfect и си ми харесва 8-)

sweet_bubka
05-09-2009, 10:05
аз използвам стимулант за разреж на нокти от Икаров , но си го взех , защото ми бяха казали , че спира разделянето на ноктите и ставт твърди и моите бяха меки , но сега е по добре :grin: аа иначе съм чувала , че ако си мажеш ноктите с Йод ставали много здрави и твърди :) и мисля да пробвам е..ако искаш вземи стимуланта на Икаров.. действието е пак като заздравител ии дано се оправят успех :-) :grin:
и аз съм чувала за йода,но не ми се иска защото ще ми станат сини ноктите ..той оцветява ии докато падне ще мине близо седмица,но ще пробвам първо с стимуланта на Икаров и ако няма действие тогава може с йод :)
Ако слагаш течен аналгин в йода той се обезцветява и не цапа ....

titinkaa
05-09-2009, 19:05
аз използвам стимулант за разреж на нокти от Икаров , но си го взех , защото ми бяха казали , че спира разделянето на ноктите и ставт твърди и моите бяха меки , но сега е по добре :grin: аа иначе съм чувала , че ако си мажеш ноктите с Йод ставали много здрави и твърди :) и мисля да пробвам е..ако искаш вземи стимуланта на Икаров.. действието е пак като заздравител ии дано се оправят успех :-) :grin:
и аз съм чувала за йода,но не ми се иска защото ще ми станат сини ноктите ..той оцветява ии докато падне ще мине близо седмица,но ще пробвам първо с стимуланта на Икаров и ако няма действие тогава може с йод :)
Ако слагаш течен аналгин в йода той се обезцветява и не цапа ....
ок ще пробвам.
А да питам стимуланта на Икаров колко време се ползва и слага ли се друг лак освен него,или само него за да се заздравят ноктите.Пояснете ми малко за него?! и на ква цена е ? :)

titinkaa
05-10-2009, 18:54
perf 5 v 1 !
чух че Перфект не били мн добра марка вярно ли е?

xHARDCANDYx
05-10-2009, 20:59
ами предлагам ти масло за нокти на Икаров... :-D страхотно е

pillow
05-11-2009, 00:07
Сега използвам заздравител за нокти на Evri и съм много доволен.
Пробвал съм и на Perfect и "масло за нокти" на Икаров. И те са много добри. :)

Loshotia
05-11-2009, 06:24
perf 5 v 1 !
чух че Перфект не били мн добра марка вярно ли е?

Поне за заздравители е вярно.

titinkaa
05-11-2009, 19:39
perf 5 v 1 !
чух че Перфект не били мн добра марка вярно ли е?

Поне за заздравители е вярно.
Аха ок да знам д ане си взимам от тях.Давайте още мнения! :)

LadyDy
05-12-2009, 05:41
Тия на Икаров навсякъде ли ги има и към колко лв. са?!

cveteto64
05-12-2009, 08:56
Тия на Икаров навсякъде ли ги има и към колко лв. са?! Аз си ги взимам от аптеката предполагам, че ги има навсякъде не са много скъпи, ползвам маслото, мисля че беше към 2.50лв.

Snuffles
05-12-2009, 09:10
Тия на Икаров навсякъде ли ги има и към колко лв. са?! Аз си ги взимам от аптеката предполагам, че ги има навсякъде не са много скъпи, ползвам маслото, мисля че беше към 2.50лв.
Аз си го взех за 2 лв. :)

snufff
05-12-2009, 09:49
Аз ползвам пък на Еври и съм супер доволна от него :shock:
Преди ноктите ми се огъваха само с едно движение, а сега и със сила не става.Уникален е.
То се води не заздравител, ами да растат по-бързо.
Пробвай, няма да съжаляваш :)

titinkaa
05-12-2009, 19:17
А тея на Икаров има ли ги в козметичните магазини? :)

LadyDy
05-13-2009, 08:15
Да. ;)

Wrathchild
05-13-2009, 08:41
На Перфект заздравителите предпазват от външни влияния, но не заздравяват, противно на името си. Грижата за ноктите не се изразява само в това да се наплескаш със заздравител, разрови се в интернет и ще видиш много процедури.
Но наистина, лилавият на перфект подпомага много растежа. Лаковете им са добри в интерес на истината. Но ако чакате да ви се заздравят ноктите от т.нар. им заздравители, има да си почакате...

LuCiFersAngeL
05-13-2009, 08:55
Ползвала съм на Перфект калциевия гел и матиращия заздравител. От първия нямаше никаква полза, но втория е доста добър. Препоръчвам го :)

titinkaa
05-14-2009, 18:55
Ползвала съм на Перфект калциевия гел и матиращия заздравител. От първия нямаше никаква полза, но втория е доста добър. Препоръчвам го :)ок мерси

LadyDy
05-15-2009, 06:51
Матиращ заздравител? Я малко разяснения моля.

А някакви мнения за цимента за нокти? Ползвал ли е някой?

DiScOnEcTeD
05-15-2009, 07:01
Тоя на Perfect не става за нищо друго освен за основа. Не съм доволна от него
+1 ... и ноктите се чупят още повече

Liar
05-15-2009, 20:38
Матиращ заздравител? Я малко разяснения моля.

А някакви мнения за цимента за нокти? Ползвал ли е някой?
Къв е тоя цимент?Искам да питам и за калциевия гел-като гел ли стои на ноктите или само като слой лак?
Иначе на Perfect съм имала зеления заздравител 5 в 1 и е ужасен,бели се на втория ден,прави лака на мехурчета,няма блясък като топ лак никакъв,не заздравява,общо взето нищо от написаното на етика не е вярно.Не че очаквам за 2лв нещо изключително,но това е първия заздравиел,който ми се бели.

SuperBadSuperFresh
05-16-2009, 08:02
Имам зеления на Perfect и съм много доволна

titinkaa
05-17-2009, 06:44
Матиращ заздравител? Я малко разяснения моля.

А някакви мнения за цимента за нокти? Ползвал ли е някой?
Къв е тоя цимент?Искам да питам и за калциевия гел-като гел ли стои на ноктите или само като слой лак?
Иначе на Perfect съм имала зеления заздравител 5 в 1 и е ужасен,бели се на втория ден,прави лака на мехурчета,няма блясък като топ лак никакъв,не заздравява,общо взето нищо от написаното на етика не е вярно.Не че очаквам за 2лв нещо изключително,но това е първия заздравиел,който ми се бели.
И аз искам да знам къв е тоя цимент?

Loshotia
05-17-2009, 19:34
Eй, купих си на Икаров, обаче не се води стимулант или заздравител, а масло за нокти и е едно такова мазничко. Това ли е?

titinkaa
05-18-2009, 07:11
Eй, купих си на Икаров, обаче не се води стимулант или заздравител, а масло за нокти и е едно такова мазничко. Това ли е?
Да,масло е,на мен ми помага още от първото нанасяне и ми станаха твърди :) препоръчително е,за да има ефект да се използва 6 месеца

Loshotia
05-18-2009, 07:53
И аз това забелязах- три пъти съм слагала, но има разлика. Шначе вечер като съм на рс, си слагам и и по повече от 20 минути седя.

titinkaa
05-18-2009, 16:26
И аз това забелязах- три пъти съм слагала, но има разлика. Шначе вечер като съм на рс, си слагам и и по повече от 20 минути седя.
не го слагай всеки ден,а поне през ден,и като стоиш 20-30мин после си разтривай кожата около ноктите(ако си прочела опътванего там пише че маслото може да се слага и на кожата около ноктите и така разтриваш докато попие-пръст по пръст)

s1NNer
05-18-2009, 19:39
Заебете го Perfect 3in1 .. вземете си на Перфект - Лилавия !!! :grin:

pinki
05-18-2009, 20:10
Аз ти препоръчвам заздравителя за нокти на Орифлейм http://www.oriclub.ru/oriflame/img/13628.jpg и за стимулиране растежа и придаване твърдост на ноктите отново на Орифлейм мултивитамини http://www.oriclub.ru/oriflame/img/13617.jpg мн ми помогнаха!

LadyDy
05-19-2009, 07:13
Матиращ заздравител? Я малко разяснения моля.

А някакви мнения за цимента за нокти? Ползвал ли е някой?
Къв е тоя цимент?Искам да питам и за калциевия гел-като гел ли стои на ноктите или само като слой лак?
Иначе на Perfect съм имала зеления заздравител 5 в 1 и е ужасен,бели се на втория ден,прави лака на мехурчета,няма блясък като топ лак никакъв,не заздравява,общо взето нищо от написаното на етика не е вярно.Не че очаквам за 2лв нещо изключително,но това е първия заздравиел,който ми се бели.
И аз искам да знам къв е тоя цимент?

Ей такъв, дето заздравява ноктите повече от тия боклуци 5в1, 3в1 на Перфект или не знам си кои. 10 лв е, ама си заслужава и 100.

Loshotia
05-19-2009, 08:30
Имам 2 на перфект и са пълни боклуци. Сега почнах с икаров и май е по- добре.

titinkaa
05-19-2009, 08:37
Имам 2 на перфект и са пълни боклуци. Сега почнах с икаров и май е по- добре.
Определено на Икаров са по-добри :)