PDA

View Full Version : Какво правят момичетата които си имат приятели в аха ?



neznaq
05-06-2009, 20:40
Значи вианги съм се чудел момичета с приятели, които обичат иамт снимки с тях в аха и тн и какво продължават да търсят там, че по толкова мн време дремят онлайн ?

smileforyou12
05-06-2009, 20:43
ЗА КВО СТАВА ВЪПРОС :o

Henn
05-06-2009, 21:16
Smileforyou12 иска да разбере защо момичета който си имат приятел и си го обичат, имат профили в сайтове за запознанства и също така какво търсят там ? (при положение че са обвързани)

neznaq
05-06-2009, 21:27
Henn
Smileforyou12 иска да разбере защо момичета който си имат приятел и си го обичат, имат профили в сайтове за запознанства и също така какво търсят там ? (при положение че са обвързани) Много точно казано !

MiLeNcHeToO
05-06-2009, 21:34
И аз съм се питала същото, много е глупаво :? С ква цел го правят не знам, предполагам че се чудят как да си губят времето и се надяват на някое друго банално, тъпо коментарче. :-o

moon_flower
05-06-2009, 21:35
Шот си нямат друга работа и са тъпи...като си намерил човека за какво трябва да виснеш пак по сайтове за запознанства?!Въпрос на избор..моя приятелка имаше връзка с едно момче половин година и точно заради шибаните сайтове скъсаха.Понеже им пишеха някакви коментари..измислени..ии от ревност така стана.

Lyubeto
05-06-2009, 21:59
Аз имах точно и само в аха , както и приятеля ми . След като се събрахме и двамата ги изтрихме по взаимно съгласие . Няма смисъл да си тровим нервите за безсмислени неща , а също и да ревнуваме заради такива .

CheriHool
05-06-2009, 22:03
Шот си нямат друга работа и са тъпи...като си намерил човека за какво трябва да виснеш пак по сайтове за запознанства?!Въпрос на избор..моя приятелка имаше връзка с едно момче половин година и точно заради шибаните сайтове скъсаха.Понеже им пишеха някакви коментари..измислени..ии от ревност така стана.
:-o иди се прегледай...

на днешно време тия сайтове за запознанства станаха като mIRC-ата едно време.

Познати и непознати, сами и обвързани, тъпи и умни се събират, за да полафят, да се зарибяват, да се обиждат, да убиват време.

То по твоята логика като си хвана гадже да спра да пускам мои снимки в темата за снимки във "всико тийн на куп", щото все ще се намери някой, който да ме похвали как изглеждам и т.н.

...
застреляй се.

fuckofff
05-07-2009, 07:10
да си намериш приятел или приятелка в сайт за запознанства? винаги ми е звучало нереално и адски смешно.Но ето че преди около година и аз намерих някого там но както и очаквах връзката ни не продължи повече от месец.ти не познажаш човека отсреща.дори той д аима перфектна външност ти не познаваш негожата душевност.и как мовеш да се влювиш така?аз влизам ж такива саитова не за да търся нещо а за да разпусна...да се разсея и да се посмея.и никога не бях се замисляла над въпроса ти но наиситна поне аз никога нищо не съм търсела в подобни сайтове защото за мен става жъпрос за връзка без бъдеще

TheBeliever
05-07-2009, 07:15
Аз лично нямам профили в такива сайтове, приятелят ми има. Не виждам причина да го трие или нещо подобно. Както каза CheriHool това е просто развлечение, нови запознанства, убиване на времето. И защо да се дразня от коментарите, които му пишат? Какво толкова, някоя ще каже, че е сладък и кво? Аз сякаш не знам :lol:

Mi6inka
05-07-2009, 10:35
Шот си нямат друга работа и са тъпи...като си намерил човека за какво трябва да виснеш пак по сайтове за запознанства?!Въпрос на избор..моя приятелка имаше връзка с едно момче половин година и точно заради шибаните сайтове скъсаха.Понеже им пишеха някакви коментари..измислени..ии от ревност така стана.
:-o иди се прегледай...

на днешно време тия сайтове за запознанства станаха като mIRC-ата едно време.

Познати и непознати, сами и обвързани, тъпи и умни се събират, за да полафят, да се зарибяват, да се обиждат, да убиват време.

То по твоята логика като си хвана гадже да спра да пускам мои снимки в темата за снимки във "всико тийн на куп", щото все ще се намери някой, който да ме похвали как изглеждам и т.н.

...
застреляй се.



абсолютно... все едно тука като си пишеш из разните теми и се заприказаш с някой... Вие като си имате доверие ,като се познавате и като си имате акъл в главата..квото и да става ще си успявате да се разберете... големи моралисти станахте всичките

Hilary_
05-07-2009, 10:36
Не са само в aha ... тва е навсякъде... защо ли ... или защото търсят приятелство със други хора... или защото търсят гаджета и не им пука особено за това което имат... въпрос на избор... 8)

LittlePrincess
05-07-2009, 10:40
И какво? И аз имам профили в няколко сайта, ама като имам гадже това не пречи. Не е нужно да търсиш нещо, за да те има там. А и са за запознанства не е непременно да си търсиш гадже, какво лошо има да се запознаеш с някой от твоя град, например?

BaiToq
05-07-2009, 18:10
Търсят такива като тебе
да им пишат коментари и
лични и да ги режат яко.

AFT
05-07-2009, 18:26
Виртуален секс правят
...

dragonfly92
05-07-2009, 19:46
ами аз имам профил в аха доста преди да се запозная с гаджето ми, но просто реших да не го трия.много рядко си пиша с някого и то съвсем приятелски и не смятам ,че като имам гадже трябва да спра да се запознавам с нови хора :? освен това на него не му пречи.
Не виждам проблем в това :x