PDA

View Full Version : ne izka da e s men.............



nokepbg123
05-06-2009, 21:58
Zdraveite... ta da vi razkaja za moq problem...ta az sam mom4e na 20g. tq e na 17g zaedno sme blizo 1 godini obi4ame se super mnogo i izvednyj mi mi kazva 4e ne izka da sme zaedno za6toto ne sme si preli4ali i nz si kvo o6te.
Po princip bqhme 6tastlivi dvamata az mislq 4e i davah ot si4ko po mnogo,edinstvenata mi gre6ka e 4e obi4am da se 6eguvam no nqkoi pyt prekalqm naistina a paktq ne dyrji mnogo na maitap..i tova ne moga da razbere kazva mi 4e me obi4a mnogo i az go vijdam,no ne izka da sme zaedno..
poneje q obi4am naistna mnogo i ne izkam da se razdelim bez osnovatelna pre4ina probvam absolyutno si4ko no bez efekt...ina4e se vijdame 3-4pyti v sedmicata vse edno sme si zaedno samo4e ne sme...kazvam i 4e kakvoto ne haresva v men 6te se promenq tq vika 4e ne bivalo 4ovek da se promenqi nz....
ako moje nqkakyv syvet da mi dadete 6te vi byda blagodaren

InVic7us
05-06-2009, 23:35
1 година наистина не е малко. Не си единствения..имам познати, които ходеха 3 години и половина и накрая се разделиха..просто и те и в твоя случай сте твърде млади. Явно на твоята приятелка и е омръзнало..иска да има още връзки, а не една единствена..все пак е на 17 те първа и предстоят още много срещи, а може би не иска да е ангажирана и да няма възможност да си изживее пълноценно ученическите/студентските години - все пак това е най-хубавия етап от живота на всеки млад човек.. И кво всички се депресирате толкова много..стига бе хорааааа..ако след края на всяка връзка, всички се затваряме в себе си..не искам и да си представям кво ще е. Живей си живота и продължавай на пред..не ти е нито първата, нито последната връзка..аз е тва не мога да разбера..къв е смисала толко да се депресираме заради някво си момче/момиче докато сме още толкова млади..това НЕ Е НИЩО сериозно..знам, че ше кажеш "ама аз я обичам"..след като виждаш, че тя самата няма желание оставяш я и толкоз..търсиш нови емоций и нови приключения..успех в следващите ти връзки без значение колко време ще са..все пак няма нищо вечно.. :)

moneycomeme
05-07-2009, 06:23
.....щом я обичаш-остави я!На 17 години е,не знае още какво иска,но със сигурност трябва да уважиш решението и,един ден ще разбереш какво става! :) Просто горе главата и излез от връзката с достойнство!

BlindedAngel
05-07-2009, 06:35
И аз кво - компот ли да ти отворя ?!?

curka87
05-07-2009, 07:56
Ами сигурно и сам се досещаш, че на 17 години на нея още й се живее. Тепърва иска да види и да вземе всичко от живота. Не я упреквай и не я притискай. Остави я. Сигурно те боли много, но това е живота. Сега просто гледаш напред и продължаваш. Няма какво да направиш.

Aicken
05-07-2009, 08:05
искала всичко от живота и т.н. :lol: кво иска ? като види че "живота" е пълен с мърляци а е оставила едно добро момче сама ще се върне кучката

Hilary_
05-07-2009, 10:48
Ммм да... и аз не държа на майтап... :? Ми няма как да се промениш дори и да искаш... :? Амм щом тя не иска и щом си пробвал всичко няма смисъл... :? :?

aciko
05-07-2009, 11:22
Много си неграмотен за 20 годишен :(

tochica
05-07-2009, 11:43
не е длъжна да е с теб
хората се разделят всеки ден

hisy
05-07-2009, 14:10
Много си неграмотен за 20 годишен :( съгласна съм :D :D

Kukumqvka
05-08-2009, 10:53
остави я .. пусни я на свобода и тя ако те обича ще се върне
пък ако ли не се върне има мноооого други! пък чуствата ти към нея рано или късно ще истинат! :-D

sladur4etyYy
05-08-2009, 11:02
ти си на 20 години и пишеш изка?!?!?! :-o

myNameIsImmortal
05-08-2009, 11:25
Спокойнооо, аз те иЗкам :-)


:lol: :lol:

mynichka
05-08-2009, 11:27
Ако я обичаш я остави, тя това иска!!

EDI16
05-08-2009, 12:28
искала всичко от живота и т.н. :lol: кво иска ? като види че "живота" е пълен с мърляци а е оставила едно добро момче сама ще се върне кучката

Точно... :D съгласен съм, като се наживее (демек да я изч*к*т няколко стотин пъти и и направят сливата като кофа) и разбере, какви са повечето мочета, ще се осъзнае какво е загубила, но вече ще е твърде късно :( ... а ако наистина я обичаш се бори ДО КРАЙ... не се предавай и това е :) Айде успехи :)

RiseGirl
05-08-2009, 14:42
пиши на кирилица!!!