PDA

View Full Version : За отношенията???



CheriHool
05-06-2009, 21:59
Става въпрос за отношенията между гаджето на приятелката ви и за вас самите.
На скоро приятелка ми се раздели с приятеля си.
През цялото време не го харесвах и някво.. имам чувството, че изкуствено се опитвах да го харесам, заради нея, несъзнато го правех.
Винаги съм била на принципа, че не трябва да имам никакво отношение с/към гаджетата на приятелките ми.
Веднъж тя ме попита какво мисля за него, и аз бълнах бая помия, така да се каже, по негов адрес.
После я виждах колко беше щастлива с него и, някак си, съжалявах за думите си.
Но накрая.. за пореден път се оказах права.
И с другата ми приятелка съм така.. винаги в последствие се оказвам права за всичко...
Майка ме посъветва НИКОГА по никъв начин да не се меся в отношенията им, и че най-добре е те сами да си сгрешат...
Хем е права, хем - не.
С другите ми две приятелки винаги съм се разбирала чудесно с гаджетата им, но това, може би, се дължи на факта, че едната беше 2г. и кусур с приятеля си, а другата - 3г. и те бяха, някак си, винаги в нашата компания, виждахме се доста често, прекарвахме известно време заедно и така.. Дори, вече когато не са заедно, като се видим по улиците, винаги се поздравяваме и т.н.
А този, последния, ако го видя някъде, директно го подминавам!
...

Вие какво мислите по този въпрос?
Как се отнасяте с гаджетата на приятелите ви?

Като ми се случи подобно нещо, вземам да си мисля, че имам някво вътрешно чувство кога двама души ще си подхождат. 8-) /да не би да имам некви врачески способности/ :D :D :D

kitty9410
05-06-2009, 22:34
Еми аз много го мразя приятеля на мойта бест фр :lol: Не знам защо може би ревнувам :razz:.Не сер повечето приятели на приятелките ми не ги харесвам защото после като скъсат приятелките ми идват при мен заради тея глупаци да плачат и за това предварително си ги мразя :lol:

CheriHool
05-06-2009, 22:35
като скъсат приятелките ми идват при мен заради тея глупаци да плачат и за това предварително си ги мразя :lol:
Да.
И при мен така...

ThePowerOfLove
05-07-2009, 03:39
Имам някво уважение към тях, но не е задължително да ги харесвам..

moneycomeme
05-07-2009, 06:40
....не се ангажирам да мисля за тях...не им се меся....Аз съм си до нея,каквото и да става, с който и да скъса и да тръгне....не се хабя от към мисли и чувства спрямо приятелите и!

curka87
05-07-2009, 07:31
При мен хубавото е , че най-добрата ми приятелка ходи с най-добрия ми приятел. Просто така се получи, че се събраха и аз съм много доволна от това.
А с гаджетата на другие ми приятели..... зависи от гаджето, което са си хванали. Аз съм човек, който разчита предимно на собствените си впечетления, така че понякоха ми допадат, а понякога - не. Отношението ми се влияе единствено то това какъв човек стои срещу мен.

hisy
05-07-2009, 13:59
Ми... не им се меся... само когато я е наранил гледам малко да я успокоя и да я развеселя :-D

goGu
05-07-2009, 14:08
Ами сегашното гадже на най-добрия ми приятел я харесвам симпатична ми е.Все пак аз трябваше да ходя с нея,но видях че той я харесва много и се отдръпнах и е малко кофти когато останем с нея 2та и той все такъв винаги нахълтва и си мисли,че правим нещо :D иначе се радвам за тях обичат се и са си щастливи :)

[B]a[N]D[i]T[k]a
05-08-2009, 02:47
аз никак не се отнасям с тях... на здравей, здрасти, ко става сме .. :D

Aicken
05-08-2009, 05:57
тфа не ти е работа , има кои да се отнася с тях

kristito3
05-08-2009, 10:30
да ти кажа честно и аз съм така - когато моя приятелка е с гаджето аз с него почти не разговарям :-D смисъл не че с думите си ще го сваля, но не знам :( просто ми е малко неудобно :D все пак моята приятелка трябва да си приказва с него, а не аз :) а иначе за другото - казвам ти от една страна браво, защото умееш да преценяш човека и ситуациятя :) :) няма по-хубаво от това :) не се притеснявай! съмнява ме да имаш някакви способности :-D :-D просто успяваш по правилния начин да разбереш що за човек е другия, което означава и че си сериозен човек и не обичаш лигавите неща :) :) А относно това, че се месиш в техните отношения - не е така. все пак ти си им приятелка и можеш да им кажеш всичко. по-добре когато имаш съмнения за даден човек им го кажи навреме от колкото да е вече твърде късно и болката им да бъде непоносима :-D :-D това е от мен :P надявам се да съм ти помогнала :) :)

Punisherrr
05-08-2009, 10:45
Май си падам да се меся... :D
НАпример една приятелка се занимаваше с един от даскало,обаче се оказа,че той е идиот сам не знае кво иска...абе с една дума - правеше разни неща зад гърба и и изобщо я правеше луда.
Та аз и помогнах да го разбере,защото тя някак си отказваше да го направи... и вечно беше в лошо настроения заради тоя господин. Та скъсаха най-после... И сега взе,че пак я примами иии май пак ше трябва да повторим процедурата :lol: ох ужас...

Както и да е... иначе ако виждам,че си подхождат и им е добре заедно няма да имам нищо против момчето... така и така с нея общо взето харесваме един тип хора ;)

Но не виждам лошо да се намеся и да помогна някак ако видя,че момчето се отнася зле .

sladur4etyYy
05-08-2009, 10:46
аз, като не харесвам гаджето на някоя приятелка, й казвам какво мисля за него и след това вече тя да си преценява какво да прави. но понякога наистина трябва да се опариш сам, за да се осъзнаеш.

blackvelvet
05-09-2009, 07:27
Честно казано дори да не ми харесва този човек,си премълчавам.С една от приятелките ми беше така,не харесвах нейния приятел,но не й го казах.Когато ми е разказвала за него аз просто седя и я слушам...това е

mechtaq_za_teb
05-09-2009, 07:31
Не се меся изобщо. Тоест дори да имам някакви впечатления, предпочитам да си останат за мен. Все пак те са си го избрали, така че си знаят най-добре.

Ar0l
05-09-2009, 08:19
CheriHool, аз също съм на твоя принцип,че не трябва да поддържам отношения с приятеля на най-добрата ми приятелка... А ето го и моето мнение по въпроса. Ако е свястно момчето, не виждам нищо лошо да се поддържат едни нормални приятелски взаимоотношения, а и предполагам, че приятелката ти няма да има нищо против. Всичко зависи от човека.. :) Няма нищо лошо в това, да споделяш на приятелката си твоето мнение относно връзката им, стига това да не я прави нещастна по някакъв начин. Все пак искаш да им помогнеш.. Прецени си сама, понякога човек трябва да спазва нужната дистанция,друг път може твоята подкрепа и мнение да са важни. :) :) :)

fucklowebaby
05-09-2009, 14:00
мии попринцип сме фр ;dd

soul1199
05-09-2009, 14:07
аз си казвам мнението и толкова,тя си решава с кой е,какво прави и т.н.

valdesbg
05-11-2009, 06:17
Честно казано и аз като авторката имам усещането кога/дали ще просъществува връзката между двама души.

И за пореден път се убеждавам.. Една доста близка приятелка тръгна с най-големия олигофрен. При наличието на млади готини и най-важното хора които ще я уважават и ще мислят за нея тя си избра 30 годишен работохолик, дето е цапнат в устата и не знае как да се държи с момиче. Много пъти е плакала заради това, а аз още в началото на връзката им избълвах тонове помия и критики по тоя момък. Ясно ви е че тя е дръпна и гледаше на мен с пренебрежение. Извади ми вода от 9 кладенеца че той е различен и че аз съм предубеден. Да обаче мина месец, минаха два и тя започна да пее друга песен. Прекрасния момък(чичко, мен ако питате) не беше вече толкова прекрасен. А на 4-тия месец започна да ми споделя точно същите неща, които аз и казах началото на януари... :) Тогава им дадох срок до юни, е познах ;) Днес или утре ще го къса, а той милия се къса да и пише смс-и...хъх това е друга тема :)

По темата - или добро или нищо за гаджетата на приятелите ми. Горния пример е показателен. Старая се да не поддържам някакви много дълбоки приятелства с гаджето на някой от моето обкръжение, колкото и готин да е, затова отношенията ми с него/нея приключват в мига в който двамата се разделят.

GossipGirl89
05-11-2009, 07:25
Еми кво да ти кажа... И аз съм като теб горе-долу - умея да преценявам хората и не мога да отрека, че съм била в кофти ситуации, в които изобщо не съм харесвала и одобрявала гаджетата на мои приятелки, но съм запазвала добрия тон само заради тях... Попринцип си мълча и не се мешам в чуждите отношения до тогава, докато не ме помолят за помощ или за съвет... Тогава изказвам мнението си и казвам това, което аз бих предприела в подобна ситуация. И мен също рядко ме слушат ама винаги излизам права! :D Но все тая. Не съжалявам за това, че давам съвети като ми ги искат - в крайна сметка те ме питат за моето мнение, аз казвам какво бих направила аз в подобна ситуация и това е. Всеки сам си решава какво да прави и как да се държи. Няма да лъжа никого, не само приятелите си, и да казвам на черното бяло когато знам, че не е така. Както казах умея да преценявам доста добре хората и общо взето не е имало случай, в който да не съм се оказала права накрая...

valdesbg
05-11-2009, 08:41
Госип веселото в цялата ситуация беше че мацката ми искаше съвети след това ме обвиняваше за това че и давам акъл. А с момъка аз не съм се карал, даже и не общувах, странно защо и той не искаше с мен...нещо го досрамяваше :)

lipsvashh_mi
05-11-2009, 09:30
принципно не поддържам никакви отношения с гаджетата на приятелките ми-на здрасти-здравей сме и до там..
Имало е и такива типове,които просто не дишам,но е важно те да си ги харесват и не се меся във взаимоотношенията им..просто иначе може да се скараме и да си развалим приятелството,при положение,че тези индивиди до месец-2 мах се махат и всичко си е по старому..
Много мразех,когато най-добрата ми приятелка се хвана с един,които в последствие се оказа,че й е изневерявал,но за тея 3 пусти месеца изобщо не ми обръщаше внимание..Супер тъпо беше и понеже знам какво е чувството,гледам да съчетавам и разпределям вниманието си между семейство,приятели и приятеля ми поравно..така всички са щастливи :P

GossipGirl89
05-11-2009, 09:36
valdesbg, мен гаджето на една приятелка ме обвини, че заради мене се били карали и беше стигнал до извода, че аз съм го харесвала и съм ревнувала от нея и за това съм й била казвала да се кара с него :lol: :lol: :lol: :lol: :lol: В ебати филма се беше вкарал тоя, а аз си умирах от смях в кви конспирации ме набърква :D В крайна сметка и до ден днешен с него сме на "Здравей-Здрасти" и дотам... Аз изобщо не искам да поддържам отношения с такъв човек :) Най-тъпото беше, че когато тя му изневери и го нарани страшно много аз бях тази, която беше до него и го окуражаваше, а после ме изкара някво конспираторка :D

valdesbg
05-11-2009, 09:53
Госип, абе филми всякакви, аз разбрах че тайно съм настройвал момчето Х да се държи гадно с една девойка, защото съм искал да ходя с нея и да изкаарм приятеля ми виновен ако не стане. Всичко това ми го казва "най-добрата" приятелка на тази двойка при което моята реакция беше точно такава -> :lol:

Та знае ли човек, какво се върти в откачените мозъци на някои индивиди.

Яна welcome back, нет с ушите ли ловиш :)

turboPantofka
05-24-2009, 18:51
Май си падам да се меся... :D
НАпример една приятелка се занимаваше с един от даскало,обаче се оказа,че той е идиот сам не знае кво иска...абе с една дума - правеше разни неща зад гърба и и изобщо я правеше луда.
Та аз и помогнах да го разбере,защото тя някак си отказваше да го направи... и вечно беше в лошо настроения заради тоя господин. Та скъсаха най-после... И сега взе,че пак я примами иии май пак ше трябва да повторим процедурата :lol: ох ужас...

Както и да е... иначе ако виждам,че си подхождат и им е добре заедно няма да имам нищо против момчето... така и така с нея общо взето харесваме един тип хора ;)

Но не виждам лошо да се намеся и да помогна някак ако видя,че момчето се отнася зле .


Ей пън я не разказвай житейските ми даяния :D:D:D ама мерси че ме издърпа от ямата на заблуденяците :D:D:D :*...айде деца учете се да не правите така

Faces
05-24-2009, 19:01
Много обичкам и уважавам приятелката на най добрия ми авер наистина невероятно момиче дава акъл и на 2-ма ни :D е пък и все пак аз ги сватосах така да се каже...аз съм техния малък Купидон :lol:

BlueFace
05-24-2009, 19:06
Става въпрос за отношенията между гаджето на приятелката ви и за вас самите.
На скоро приятелка ми се раздели с приятеля си.
През цялото време не го харесвах и някво.. имам чувството, че изкуствено се опитвах да го харесам, заради нея, несъзнато го правех.
Винаги съм била на принципа, че не трябва да имам никакво отношение с/към гаджетата на приятелките ми.
Веднъж тя ме попита какво мисля за него, и аз бълнах бая помия, така да се каже, по негов адрес.
После я виждах колко беше щастлива с него и, някак си, съжалявах за думите си.
Но накрая.. за пореден път се оказах права.
И с другата ми приятелка съм така.. винаги в последствие се оказвам права за всичко...
Майка ме посъветва НИКОГА по никъв начин да не се меся в отношенията им, и че най-добре е те сами да си сгрешат...
Хем е права, хем - не.
С другите ми две приятелки винаги съм се разбирала чудесно с гаджетата им, но това, може би, се дължи на факта, че едната беше 2г. и кусур с приятеля си, а другата - 3г. и те бяха, някак си, винаги в нашата компания, виждахме се доста често, прекарвахме известно време заедно и така.. Дори, вече когато не са заедно, като се видим по улиците, винаги се поздравяваме и т.н.
А този, последния, ако го видя някъде, директно го подминавам!
...

Вие какво мислите по този въпрос?
Как се отнасяте с гаджетата на приятелите ви?

Като ми се случи подобно нещо, вземам да си мисля, че имам някво вътрешно чувство кога двама души ще си подхождат. 8-) /да не би да имам некви врачески способности/ :D :D :D

Приятелките не трябва да се месят в отношенията...Една тъпа приятелка на бившото ми гадже я накара да ме скъса ,за да може тя да е с мен.Тая пача още я чакам да ми каже че ма харесва ,че да я върна в първи клас :-x :-x :-x

П.П. Тя ако и беше истинска фр-ка нямаше да го направи ама бившата ми е много наивна и ме скъса .... ](*,)