PDA

View Full Version : НЕ знам какво ми става...Живота ми отива на кино...



dimi93
05-06-2009, 22:14
Здравейте... Та така направо на проблема...от няколко седмици проблвмите ми се сипят като изведро...всяка вечер скандал с наще ужасно е и всяка вечер за нещо различно...непрекаснато мисля за самоубийство просто...най-малкото нещо ме подлудява и е в састояние да ме изкара извън нерви и да ме накара дори да се самоубия...офф тази мисал винаги идва 1ва като решение на някой шибан проблем...и от най-малкото нещо...не знам какво става с психиката ми защо откачам... и наще казват, че адски много сам се променил и така секи можел да ме изкара извън нерви...мислят че това се далжало на музиката която слушам...тази музка я слушам от много, много време може би от година, но преди не беше тъка...просто не знам какво става с мен...защо проблемите ми се сипят като из ведро....просто....не разбирам какво става с мен...живота ми излиза извън релси...и приятелите ми го забелязват...дори се изпокарах с повечето....сяка вечер различен скандал с наще...оф и сичко на другия ден пак е добре до вечерта... НЕ ТЕМАТА НЕ Е ЕБАВКА!!! Купих си успокоителни - Деанксит и ги земам в големи количества, но не помагат те само ме приспиват за далго и после...проблемите пак заваляват просто не знам....не разбирам какво става с мен... живея на раба на самоубийство....и после след като нещото отмне си се чудя как ще си сложа край на живота за такава глупост....и пак до следващият проблем....офф не знам майка ми ме побарква...побаркват ме истеричните и крясаци, викането и, подозрението и, скандалите и.... просто тези скандали направо ме сасипват...и така стана че и най малкто нещо ме кара да се разтреперя и да изляза изван нерви ужас....и дори не помня за какво са скандалите с майка ми....днес пак имаше скандал...а снощния беше за това, че ме надуши, че сам пушил....не знам днес влиза в стаята и ми се разкрещява че слушам токио хотел и иска да ги спра и не излиза докато не ги спра зе да ми бласка лаптопа тази само колко много ама много ме изнерви това направо ме разтрепера как тя ще ми се барка в музиката която слушам....но се опитва дори там да се меши направо....ужас...от както 1 път ме фана че сам си прерязал вените не спира да ме тероризира...тогава ме заведе на псхиатар...и от тогава проблемите не спират...имам нужда да поговоря с някой...
ИЗВИНЯВАМ СЕ ЗА ПРАВОПИСИТЕ ГРЕШКИ, ЗА ПУНКТУАЦИЯТА, ЗА ЖАРГОНА И ЗАТОВА, ЧЕ МИСЛИТЕ МИ НЕ СА ПОДРЕДЕНИ....

hipopotamka
05-06-2009, 22:40
http://c4.ac-images.myspacecdn.com/images02/112/l_7e9af77ece454e63bec1790336606543.jpg

режи вените,мадафака и ми завещай лаптопа си! :Д гхагахгахг Я се съвземи бе, емоционален .. приятелю :Д Нищо не си заслужава да сложиш край на живота..
нооо просто не се сдържам и ще ти кажа:
АМА НЕ ТИ СТИСКА ДА СЕ САМОУБИЕЕЕЕЕЕЕЕЕШ шалаллялялялял
cheer up,man!запали един чадел и ще видиш нещата от прекрасната им страна :)

Seducti0n
05-06-2009, 22:41
:) Голям си бунтар, няма що...
В този живот, ще се сблъскаш с много неща, чиято вреда няма да осъзнаваш.А да ти кажа, най-много ти пречат онези неща, които са трън в очите на родителите и околните и едновременно с това невидими за теб самият.
Та, мисъта ми е да спреш малко да слушаш японския хотел... и да опиаш с нещо по-ведро.
Лятото наближава, природата се събуди, ти хапчета си си купил, че на всичкото отгоре и в големи дози ги взимаш... остави ги и си купи бира.Излез навън с някого, разходи се, прави нещо, което ти е приятно и спри да мислиш за проблемите си.
Знаеш ли, че понякога самия начин на живот е проблема, който толкова много те мъчи и те прави непълноценен човек.
Спри, замисли се за миг кой си, замисли се, че има хора, които ги е грижа за теб, хора на които не си дал друга възможност, хора които си докарал до състояние да ти крещят с капчицата надежда да влеят малко разум в теб.Помисли за тях, за родители си, за това, че те обичат, колкото и странно да ти звучи, ако не беше така, нямаше да ги има скандалите.Щяха да те оставят да затъваш в блатото, разбираш ли?
Помисли добре за ценните неща в живота ти и обърни гръб на меланхолията, антидепресантите и сякаквите други шитни, които се ебават със съзнанието ти.
Не обичам да си служа с тези думи, ама нали идеята ми е да достигнат до бунтара в теб...а дано... :)

Wrathchild
05-07-2009, 03:21
Момче, първо, година слушане на някакъв тип музика изобщо не е 'много, много време'.
Но остави това. Замисли се върху себе си. Дали ти не бъркаш някъде в отношенията си с хората? И извинявай, но караници с родителите изобщо не е труден период, това всеки човек го минава в пубертета. Гадно е, но пък седнете и поговорете като бели хора.
Колкото до самоубийството, нали знаеш, че така и баба знае. А колко още сериозни проблеми те чакат...

ThePowerOfLove
05-07-2009, 04:06
Може пак да отидеш на психиатър. Не се базикам, там сигурно ще можеш да споделиш кво те мъчи :)

term0t0
05-07-2009, 04:09
Ти не беше ли оня гей !?

Jumbie483
05-07-2009, 10:29
Стана на мода, ТХ феновете да им се умира ли ?!
Преди Наско, сега ти.. :? :?

По темата: иди на психотерапевт

LittlePrincess
05-07-2009, 10:42
Прочетох само началото - не се самоубивай, това никога не е решение за нищо ;) И аз се карам постоянно с майка ми, брат ми ме вбесява адски много и съм яко полудявала, но никога за самоубийство не съм мислила.

Jamalska
05-07-2009, 12:17
Ахахахахахахахахахаххахах ахахахахахахахахахахахаха ха батеее,ти или си прайш гавра с форума,или си най-жалкия тип на земята.Земи се самоубий.Само самоубилото се имо е истинското имо.
"много, много време може би от година" ахахаха...да,това е много време ако си на 3:/
аре със здраве,и един съвет:ПИ-СТО-ЛЕТ.На вярното място никой не може да те спаси после :)

MP
05-07-2009, 14:38
Ти не си виновен.Медиите,интернетът са сред причините.Значи нека обобщим :
1.Ти си на 15.
2.Гей си.
3.Емо си.
4.Пушиш.
5.Неграмотен си.
6.Слушаш токио хотел (пряко свързано с 2 и 3)
7.Рязал си си вените
8.Скарал си се с приятелите си.
9.Не виждаш смисъла на живота.
10.Скарал си се с родителите си.
11.Мислиш си,че си прав за всичко.
12.По-скоро предположение - в училище не си много добре...

Момче,запитай се накаде отиваш ти,може би ?

Не завиждам на родителите ти,въпреки,че вероятно и те имат вина за положението ти.Горките хора,какво ли преживяват в момента.Определено ти трябва психиатър,определено трябва да поработиш върху психиката си.Това,че си педал е най-малкият проблем,а в комбинация с всичко останало направо става страшно.Ако успееш да надживееш 19-тата си годишнина,може би някои неща ще започнат да ти се изясняват,но ще бъде твърде късно.Трябва да се стегнеш,ясно е,че сам няма как да го направиш,надявам се родителите ти да направят всичко възможно,за да те вкарат в правия път.На мен въобще не ми пука дали ще се самоубиеш,светът няма да изгуби нищо,ако отрепка като теб си резне вените (да,в момента си точно една отрепка),но приятелите ти и роднините ти ще изгубят.Най-малко заради тях не го прави.Пак ти повтарям,трябва би психиатър,защото си прекалено малък за да сам да осмислиш състоянието си и да вземеш необходимите мерки.Лошото е,че дори с бой трудно ще стане.

П.П Да им еба майката на всички ЕМО-та и на грозните курви ТХ,както и на шибаните медии и скапания интернет.

MrUndaztood
05-07-2009, 14:42
Отврат! Май си на това положение, защото не можеш да получиш положителното внимание,а? Ама за Тоалетна Хартия,айде Токио Хотел,че да не вземеш да се самоубиеш ся,не се и очудвам (не че всички са такива де).
Нищо лошо,но определено се посъветвай с Психиатър,а НЕ психолог!!!
Поздравявам те с KariZma-Mr.Killer :-D

Късмет :)

MrUndaztood
05-07-2009, 14:50
MP,айде моля ти се.Интернет не е виновен за нищо.Виновни са хората,които не знаят да поставят границата между реалният и виртуалният свят.Стига с това българско изнизване,че винаги друг е виновен,а не ние.Аман!

afterforever
05-07-2009, 15:32
3-те най-тъпи неща, които прочетох в тая тема бяха "иди на психИАТЪР", "иди на психОТЕРАПЕВТ" и "Интернет е виновен" :lol: :lol: :lol:

MP
05-07-2009, 15:44
MP,айде моля ти се.Интернет не е виновен за нищо.Виновни са хората,които не знаят да поставят границата между реалният и виртуалният свят.Стига с това българско изнизване,че винаги друг е виновен,а не ние.Аман!
Твърде малък е,как може да постави границата?


3-те най-тъпи неща, които прочетох в тая тема бяха "иди на психИАТЪР", "иди на психОТЕРАПЕВТ" и "Интернет е виновен" :lol: :lol: :lol:

Ако ще цитираш,поне цитирай правилно,а не си измисляй изречения,в които само си запазил смисъла на казаното.

И колкото и да те мързи,все пак би могъл да опиташ да се обосновеш по някакъв начин.
Интернетът не е пряк виновник за неговото положение,но подценявате изключително много влиянието му върху подрастващите.

MrUndaztood
05-07-2009, 15:47
MP,айде моля ти се.Интернет не е виновен за нищо.Виновни са хората,които не знаят да поставят границата между реалният и виртуалният свят.Стига с това българско изнизване,че винаги друг е виновен,а не ние.Аман!
Дете е,как може да постави границата?


Aко съдя по ника му е 93 ти набор.Аз съм 92 ри - 17.Значи той е на 15/16. Тъй че,определелено не е дете за мен.Не знам...всякакви ги има вече в тази изтрещяла Б-я.

Но Интернет никога не е виновен.Виновен е или самият човек или родителите му.

MP
05-07-2009, 15:52
И аз не съм много по-голям от него.Дете ще бъде докато не навърши 18.До този момент не са много нещата,които зависят от него.Не всеки е достатъчно зрял,за да се замисли.Ако ти си успяла,евала,но както виждаш много са уязвими не само от интернета,но от всичко,което им оказва влияния,като компанията,с която движат,като родителите им,като училището...

MrUndaztood
05-07-2009, 15:57
Мъжко съм ;)

Виж,детето е до момента,в който почва да носи някаква отговорност.По закон е 14 години - с личната карта.Има "възрастни" на по над 18 години до старини,не могат да се оправят (като него),предават се,не могат да живеят самостоятелно,но за разлика от това пък има и "Деца",които са постигнали повече от един възрастен.


Но както и да е.Вече се задълбава прекалено много.Едно е сигурно,момчето си има проблем и трябва да потърси помощ на психиатър,а не психолог.Съвсем добронамерено го казвам.

afterforever
05-07-2009, 16:02
И колкото и да те мързи,все пак би могъл да опиташ да се обосновеш по някакъв начин.
Интернетът не е пряк виновник за неговото положение,но подценявате изключително много влиянието му върху подрастващите.

Извинявай за некадърния цитат :)
Интернетът не е никакъв виновник, защото децата, подрастващите, или както ги наричате, първо имат родители. Не забравяй, че не е виновен производителят, че произвежда, а консуматорът, защото има избор и в крайна сметка го е направил. Това достатъчно ли е?

plmn
05-07-2009, 16:44
като за начало спри да се тъпчеш с лекарства, защото те ти вредят много. а и се съмнявам да ти помагат с нещо, трябва сам да се справиш с проблемите си.

по темата за Токио Хотел : хората си записват песните, правят си концертите, въртят си парите, а такива лесно манипулируеми хора като теб се депресират от тъпите им текстове и си правят живота труден. знаеш ли колко яка музика има? вземи послушай нещо българско? слушай техно, хаус? поп? хип-хоп? ако си падаш по рок музика, е да ти кажа - има къде-къде по-нормални и хубави песни.

намери си нормални приятели (не депресари като теб) и се забавлявай нормално. с времето ще отпускаш все повече и повече и ще забравиш за проблемите, които си имал. не е нужно да си различен за да бъдеш забелязан и да водиш нормален живот.

спри да пушиш.

беше заявил в друга тема, че си гей .......... бих казал, че на 15 едва ли си с толкова закорявала вече психика, че да е късно за промяна. мога само да си представя какво е да бъдеш такъв.. наистина ли искаш през целия си живот да си отхвърлян и третиран като боклук и аутсайдер? не очаквай кой знае какво разбиране и толерантност от хората тук.
намери си гадже - момиче.

като цяло е много лесно да давам съвети, трудно е да си изпълни всичко. както казват хората - easier said than done. но в крайна сметка ТИ си човека, който трябва да реши проблемите си и да превърне живота си в нещо по-приятно.

MP
05-07-2009, 17:32
И колкото и да те мързи,все пак би могъл да опиташ да се обосновеш по някакъв начин.
Интернетът не е пряк виновник за неговото положение,но подценявате изключително много влиянието му върху подрастващите.

Извинявай за некадърния цитат :)
Интернетът не е никакъв виновник, защото децата, подрастващите, или както ги наричате, първо имат родители. Не забравяй, че не е виновен производителят, че произвежда, а консуматорът, защото има избор и в крайна сметка го е направил. Това достатъчно ли е?

Никак не бе трудно,нали? :) Това за производителя може да се оспори,въпрос на гледна точка.Интернетът може да бъде и полезен,но наистина родителите са тези,които би трябвало да ограничат достъпа до интернет.

TheRunaway
05-07-2009, 17:39
Копеле, направо се самоубий. :)

dimi93
05-07-2009, 18:39
И колкото и да те мързи,все пак би могъл да опиташ да се обосновеш по някакъв начин.
Интернетът не е пряк виновник за неговото положение,но подценявате изключително много влиянието му върху подрастващите.

Извинявай за некадърния цитат :)
Интернетът не е никакъв виновник, защото децата, подрастващите, или както ги наричате, първо имат родители. Не забравяй, че не е виновен производителят, че произвежда, а консуматорът, защото има избор и в крайна сметка го е направил. Това достатъчно ли е?

Никак не бе трудно,нали? :) Това за производителя може да се оспори,въпрос на гледна точка.Интернетът може да бъде и полезен,но наистина родителите са тези,които би трябвало да ограничат достъпа до интернет.

Ами на тебе ако ти баде ограничен достапа до нета? Не мога да си представя някой да ми пипа моя комп да се рови из него или да ми казва кога да го ползвам та това е нехоманно....господи ужас.... ОТ ТОВА ЩЕ СЕ ДЕПРЕСИРАМ МНОГО ПОВЕЧЕ ОФФФ

hisy
05-07-2009, 19:05
Рязането на вени не е решението на всеки проблем... най-добре поговори с родителите си.. кажи им че музиката която слушаш ти харесва и че не е нужно да правят от мухата слон :D

got2Bthe1
05-07-2009, 19:14
http://c4.ac-images.myspacecdn.com/images02/112/l_7e9af77ece454e63bec1790336606543.jpg

режи вените,мадафака и ми завещай лаптопа си! :Д гхагахгахг Я се съвземи бе, емоционален .. приятелю :Д Нищо не си заслужава да сложиш край на живота..
нооо просто не се сдържам и ще ти кажа:
АМА НЕ ТИ СТИСКА ДА СЕ САМОУБИЕЕЕЕЕЕЕЕЕШ шалаллялялялял
cheer up,man!запали един чадел и ще видиш нещата от прекрасната им страна :)
+

afterforever
05-07-2009, 21:08
И колкото и да те мързи,все пак би могъл да опиташ да се обосновеш по някакъв начин.
Интернетът не е пряк виновник за неговото положение,но подценявате изключително много влиянието му върху подрастващите.

Извинявай за некадърния цитат :)
Интернетът не е никакъв виновник, защото децата, подрастващите, или както ги наричате, първо имат родители. Не забравяй, че не е виновен производителят, че произвежда, а консуматорът, защото има избор и в крайна сметка го е направил. Това достатъчно ли е?

Никак не бе трудно,нали? :) Това за производителя може да се оспори,въпрос на гледна точка.Интернетът може да бъде и полезен,но наистина родителите са тези,които би трябвало да ограничат достъпа до интернет.

Ами на тебе ако ти баде ограничен достапа до нета? Не мога да си представя някой да ми пипа моя комп да се рови из него или да ми казва кога да го ползвам та това е нехоманно....господи ужас.... ОТ ТОВА ЩЕ СЕ ДЕПРЕСИРАМ МНОГО ПОВЕЧЕ ОФФФ

Ако аз можех да избирам дали да стана мод във форума и да ви трия темите като нзн какво, или да вървя по улицата да ви познавам и да ви избивам без да ви бавя изобщо, бих избрал първото, за да ви накарам да се самоубиете наистина :razz: :razz:

Wrathchild
05-08-2009, 03:39
Осъзнаваш ли колко истерично звучиш?
Естествено, че с психиатър ще се влоши положението, някога замислял ли си се защо психиатрите в чужбина много рядко правят консултации? И защо във филмите ходят на психоЛОГ, а не на психиатър. Просто на вторите естественото им на работа е такова, че те съзнателно или не, провеждат сеанса, все едно имаш най-малкото някаква мания. И е логично, в случай, че си нормален, просто преминаващ при един такъв период, да излезеш от там още по-объркан.
Така че, в поликлиниките има психолози (поне в моята, предполагам и в другите), ако ти трябва направление отиди до GP-то да ти издаде и давай. Но да знаеш, само с един сеанс не става. И ще ти задава привидно глупави въпроси. И те съветвам да не протакваш дълго, иначе като нищо може срещата ти с психиатъра да стане ефективен сеанс...

sladkobaby
05-09-2009, 15:51
З...
Боли ме фара,недорасляче гнусно.Ще мреш или да отлагаме тържеството?
Май ти по добре да умреш

martinelka_kuklata
05-09-2009, 16:54
ОМГ :shock: Абе ти добре ли си да се режеш и да искаш да се самоубиеш само заради тия глупости?!?! Нормално е да си по-различен все пак си в пубертета и характера ти сега се оформя и си точно между детството и зрелостта.. И успокоителни пиел :shock: Ти ме разби отсякъде, бе :lol: Успокой се и намирай всеки ден по малко време (вечер примерно) вместо да се караш с вашите си отиди в стаята и си легни да се усамотиш и да помислиш малко как се отнасяш с родителите си и с хората, защото за да се карате не са виновни само те. И като осъзнаеш. че трябва да си благодарен,задето родителите ти са те отгледали и са ти осигурили всичко върви, седни при тях и вечеряйте нормално!!! :) :)

sladkobaby
05-09-2009, 19:03
З...
Боли ме фара,недорасляче гнусно.Ще мреш или да отлагаме тържеството?
Май ти по добре да умреш
За съжаление,драга,съм абсолютно и непоправимо неспособен да умра.Но си добре дошла да се пробваш да оспориш твърдението ми.
ако няма да пишеш по темата по добре недеи да пишеш и да спориш със хората.

sladkobaby
05-09-2009, 19:22
Аз не споря,ти започна да се заяждаш и да не съм мързелив,случайно,че да не отвърна? .: )
няма да споря със тебе ама по добре недеи пиши глупости.

sladkobaby
05-09-2009, 19:38
Глупости ли?Прощавай,но ми убягва момента в който съм написал каквато и да било глупост /извън кофата/.Моля поясни.
аз спирам да пиша защото неискам да развалям темата на Дими.

sladkobaby
05-09-2009, 19:53
''Не/интервал/искам'' имаше ти предвид.А на въпросния дими темата е,меко казано,смехотворна.Почти загубих контрол над пикочния си мехур първия път като я прочетох.
не е смехотворна ама щом така мислиш добре.

vampirekiss
05-09-2009, 20:07
Лудницата ти е малко.Гледай си живота и стига си се филмирал.И щ'то си режеш вените-да се направиш на велик и модерен ли?А аз ако ти бях майка бял ден нямаше да видиш.Не разбирам защо изобщо ги парвиш тези работи.Глупаво е и за такива щуротии да се режеш си е смешно.За музиката,която слушаш няма да коментирам за да не се налага да пиша ценизми.Ае стига филми и стъпи на земята.

Magichkaa_
05-09-2009, 21:00
оф и сичко на другия ден пак е добре до вечерта....

Това ми звучи като древно проклятие :shock:
Тая музика ще погуби света!Аз да бях на майка ти на мястото нямаше да го блъскам тоя лаптоп,ами щях ти го хакна в главата,защото ти си едва на 15,мислиш си,че си много голям,винаги прав-безгрешен.
Я си пусни една чалга за душата да видиш дали ше ти е криво :D
Все си мисля,че почитателите на ТХ им подражават и за това са такива залутани.Незнаят къде им е мястото сякаш в живота.
Е,все пак твой избор...


Спри да се правиш на идиот,не си режи вените,не се затваряй в себе си.

Излез навън чумо мръсна,пролет пукна,лято иде!Както се казва :-D

KisSsSsSs
05-09-2009, 21:28
Всъщност аз не разбрах какви са проблемите ти?
Скандали - ок, но все от нещо са породени.. от какво?!?!
:-o

AnzaRe
05-09-2009, 21:30
Ти не беше ли оня гей !?
Същия...

AnzaRe
05-09-2009, 21:31
^ Остави бре,хомо-бригадирчето пак набарало на баба си диазепама,филмирало се и тръгнало да пуска теми из форумО.

+ :)

Rofl4e
05-09-2009, 23:30
ти не си на ред бе.. отиваи на лекар.. кво се мраиш на мощен.. ще се режа ще се самоубивам.. 8-) ако си искал да го напраиш до се да са ти яли житото 1000 пъти не да пускаш малумни теми във форума ..Така че кротуваи тамка и не се прави на майка ти и баща ти..

п.с. добре ли си ? За кво ги слушаш тея ТХ.. ти някфо побъркано емо ли си кво си ? ИЗвънземно нинджа?

Darkkiss
05-10-2009, 00:08
пак ли ти бе педалче
защо просто не се гръмнеш?

sladkobaby
05-10-2009, 01:14
пак ли ти бе педалче
защо просто не се гръмнеш?
а защо ти не се гръмнеш?

AnzaRe
05-10-2009, 07:26
Я се замислете малко е....100 % има тука некви на 10 години и после като тоз педал им нахаква нещо в главата им и да си мислят че и те са станали от тука.Ае бегай от тука е,дори и да те гръмнат от тебе жито не искам!

sladkobaby
05-10-2009, 13:25
пак ли ти бе педалче
защо просто не се гръмнеш?
а защо ти не се гръмнеш?
А защо ти не млъкнеш най-после?
Или,хубаво,като искаш да си контра на всяко нормално мнение - поне се научи да го правиш по интересен начин...
няма да млъкна пък

Mi6inka
05-10-2009, 13:52
пубертет му се вика... всеки минава през тоя период..когато се изнервяш от най-малкото ..когато си мислиш че имаш ебахти проблемите ,а то всъшност нищо не си видял... и т.н. Спри да драматизираш и се стегни!!!!Не може да си с толкова лабилна психика!НЯмаш ли мечти и цели в тоя живот?!?!?!Най-лесно е да сме слабите..да сме жертвата и да се отказваме...ако сам не си помогнеш ,никой не може да ти помогне...това е просто период в живота след който всичко става хубаво :)

NaughtyOne
05-12-2009, 06:18
Ти не си виновен.Медиите,интернетът са сред причините.Значи нека обобщим :
1.Ти си на 15.
2.Гей си.
3.Емо си.
4.Пушиш.
5.Неграмотен си.
6.Слушаш токио хотел (пряко свързано с 2 и 3)
7.Рязал си си вените
8.Скарал си се с приятелите си.
9.Не виждаш смисъла на живота.
10.Скарал си се с родителите си.
11.Мислиш си,че си прав за всичко.
12.По-скоро предположение - в училище не си много добре...



х2
Всъщност щом искаш се самоубий.Дреме ми...
не си единствения с такива проблеми и не си човека с най-големите проблеми...

cherrypezz
05-12-2009, 06:58
:lol:

XTREMEFREERIDE
05-12-2009, 11:09
Рофл. "Непрекъснато мисля за самоубийство.." - до тук прочетох и спрях. Няма смисъл просто. Я се стегни бе. Оопс, забравих, че слушаш ТХ. :oops:

NaughtyOne
05-14-2009, 06:01
Ами...и моя син да пушеше и да слушаше токио хотел и аз щях да съм ядосана... :-D

jjjbbb
05-14-2009, 11:23
кухнята - ножа - вените - край на проблемите

psychedelic
05-14-2009, 13:35
Самоубивай се бе найш ли през къде ми е за тебе? Кво пишеш тука като ние с нищо не можеме да ти помогнем... като ти си си го решил никой не може да те откаже, ае режи си вените с лъжица и сгъвай

FromAutumToAshes
06-24-2009, 07:51
Абе вие луди ли сте?... докато го четох това няма нужда да казвам колко се смях. АБЕ МОМЧЕ ти сериозен ли си ? хахахха не не не господи от къде излизат тия ФЕНОМЕНИ. Това е някакво тъпо детенце, което от "няма какво да правя" решава да пуска глупави теми, това е толкова тъпо, че дори човек с истински проблеми няма потърси решението в интернет и да тръгне да се излага по такъв безумен начин това е...

Това което ще ти кажа, ако наистина има някакъв нищожен шанс някои от нещата които казваш да са истина е следното : Спри да живееш по този начин. Само ти можеш да си помогнеш да излезеш от това положение. Спри ! Отвори си очите и се огледай... Какво самоубийство бе ей? Та ти си а 15 бе... живота е пред теб трябва ли да ти се обяснява това. Ти ако за всеки проблем (макарче това дори не мога да го нарека реални проблеми) се поставяш в такова положение, от теб човек няма да стане...

Това е от мен, айде със здраве и дано намериш верния път, но както казах твърдо заявявам, че това е просто някаква тъпа шега от глупаво дете..

MrSex
06-24-2009, 17:55
Братле и аз имам същия проблем само дето не слушам тоя тип музика.Както и да е и на мене доста често ми минава през главата мисъта за самоубийство...може би всеки ден.Щото усещам как леко по леко ми се прецаква живота ...

jjjbbb
07-05-2009, 10:16
Гръмни се убий скрий се . Гръмнете се токио хотел гръмнете се емо-та педераси , гейове, травестити, би сексуални, хомо сексуални, депресанти, готове, хаусъри, хетъри, хермафродити и македонци и......всякви други изруди

slavito007
07-05-2009, 10:46
Айде замисли се: Токио Хотел ( :-& ) > Емо> рязане на вени, самосъжаляване, пропагандират, че само те имат проблеми и са колосални, постоянни заплахи за самоубийство... хм, откри връзката, нали? Спри да слушаш тая да не казвам лоша дума и се постави на мястото на майка си.

Kallyn4eto
07-05-2009, 11:50
Прочетох само началото - не се самоубивай, това никога не е решение за нищо ;) И аз се карам постоянно с майка ми, брат ми ме вбесява адски много и съм яко полудявала, но никога за самоубийство не съм мислила.

+15468956 :D

Bimmer
07-05-2009, 19:09
1. Kъм автора: Успокой се, не се депресирай... Винаги може да се намери нещо, което да те депресира или изнерви... Научи се да се справяш с него. Всеки ден ще има лоши неща, които ти се случват... Има шанс обаче, за всеки пет лоши неща, които ти се случват, да видиш и\или усетиш нещо хубаво. Твоята задача е да извлечеш максимума от него. Наслаждавай се на всеки миг от своя живот, защото втори няма да имаш. Наслаждавай се на всичко добро, на всички приятели, на всички твои любими неща. Ако си спортна натура, запиши се да спортуваш. Ако просто искаш да си го изкараш на някого, запиши се на бокс или някое бойно изкуство и просто кажи на тренера да те научи как да удряш, без да се нараняваш и спукай някоя боксова круша. Таи гнева в себе си, но не задълго. Ако той не излезе, се подтискаш и засилваш депресията. Когато нещо те изнерви, представи си нещо хубаво, или момента, когато отиваш при крушата. Всичко зависи от теб.
2. Към леко заблудените ни съфорумници... Аз слушах Токио Хотел. Не съм бил, не съм и няма да бъда емо, не съм бил и няма да си режа вените. Не съм хомосексуалист. Какво правим? Тези предубеждения ме карат да "изпадам в депресия" :D Не правете заключения за човек само заради няколко неща. Първо го опознайте. Грозно е всеки, който слуша определена група, гледа определени филми и т.н. да е определян като различен само поради това, което прави, или заради това, което е. Но и пропагандата за рязане все някой я е започнал и бих се радвал да го видя...

mOBSCENE
07-05-2009, 19:26
Life is pain!Ако сега не се оправиш не те виждам в бъдеще! :lol:

Fickle
07-05-2009, 20:27
Като ти погледна аватара и аз почвам да миcля за cамоубийcтво.

Brunetkaa
07-05-2009, 22:29
Ако всеки от нас така бягаше от проблемите..щеше ли да остане свят?
На всички ни е трудно малко или много.Въпосът е как ще се овладееш.Ако ти е трудно консултирай се с някого, дори само по телефона :) :) :)

mArMaLaDkA
07-05-2009, 22:56
Повърхностно прочетох, това ми е повече от достатъчно. Жалък си ми. Егати лигльото, егати чудото! На хората какви неща им се случват, а не се оплакват, нито тръгват да си режат вените и да скачат от балкони, ти за някакви си детски неща театро правиш! Ми осъзнай се, да го еба! Мъж си! Не ми се мисли какъв мухльо ще си занапред, ако не се съвземеш малко.

SmiLeHappyEnjoyMyPaiN
07-06-2009, 04:13
от аватара ще да е проблема

Sun4o19
07-06-2009, 06:26
само като ти видях заглавието на темата и аватара и.... :-o :-o

Belair
07-07-2009, 12:13
Сачоубийството не е решение.И аз имам много проблеми и съм мислил за самоубийство.Просто трябва да бъдиш егойст

somanycookies
07-11-2009, 07:42
Totally Homo вредят на Вас и другите около Вас.

ameli
07-11-2009, 14:50
споко пич...и да замениш хотела и нещо друго щото тея психопати наистина промиват мозъци :D

hawker
07-11-2009, 15:36
plz vlezte www.xpr0.com/index.php?&page=p&id=4156&a=1

DivoTo_KoTe
07-11-2009, 19:41
Леле щом сега мислиш за самоубийство,като пораснеш като имаш деца,работа тогава сигурно няма да му мислиш.
Я се стягай всеки има проблеми от време на време.

lipsvashh_mi
07-11-2009, 20:32
живота може да е различен..промени малко гледната си точка и всичко ще се оправи..не се самосъжалявай,не обвинявай ваще за всичко..
Това ,че имаш слаба психика -вярно и по-добре иначе досега да си извършил някоя глупост...
Спри тея щибани хапчета и се успокой-какви проблеми толкова намираш...знаеш ли колко по-страшни неща има по-света..за разлика от теб има деца без родители или сираци и полусираци...да не би техния живот да е по-лесен,а?А ти си седнал да се самасъжаляваш пред всички и да се излагаш....пф,не е достойно за адмирации мой човек..само това ще ти кажа :? :? :o

XcwetiX
07-12-2009, 14:05
Първо това,че слуша токио хотел няма нищо общо с проблемите му..И аз ги слушам и въобще нямам подобни проблеми..така ,че незапознатите да мълчат..А колкото до темата търси спокойствието..когато вашите ти се карат просто неотговаряй изслушай ги и иди в д другата стая..занимавай се с някакъв спорт това много ще ти помегне за стреса..и спри да пиеш успокоителни..тва е най-тъпото..Опомни се!Така се дрогираш един вид..И не си режи вените..Не вярвам да си толкова слаб,че да спреш да се бориш с живота и да се самоубиеш..Един ден ще съжеляваш за начина по които си мислил! Успех!

neocide
07-12-2009, 14:38

northernice
07-12-2009, 20:15
От целия пост така и не разбрах аджеба какъв ти е конкретния проблем :smt102 тея като теб не си режат вените а само си ги драскат леко с ножчето за да привлекат внимание :D

soif
07-12-2009, 21:16
Ахахахахахахахахахаххахах ахахахахахахахахахахахаха ха батеее,ти или си прайш гавра с форума,или си най-жалкия тип на земята.Земи се самоубий.Само самоубилото се имо е истинското имо.
"много, много време може би от година" ахахаха...да,това е много време ако си на 3:/
аре със здраве,и един съвет:ПИ-СТО-ЛЕТ.На вярното място никой не може да те спаси после :)

NoOneElse
07-14-2009, 09:55
Имаше една мисъл,"не отлагай за утре, животът е кратък"...какво чакаш тогава, самоубивай се!

thedentist
02-21-2012, 17:16
Какви умници на по 14-15 години пишат тука.Самоубийствените мисли много често идват не заради слабост на характера,а заради биохимични проблеми в мозъка.Така че,дано деанксита да помогне,ако не има едни други лекарства(ципралекс,парокс етин),които като ги пиеш 15-20 дена и самоубийствените мисли,тъгата и отчаянието изчезват.
така че,не обвинявайте човека за това че се е разболял

lude7ina
02-22-2012, 20:00
То и аз като Слушам Тх ми става кофти. Ми кфо спри да се правиш на интересен. Недей да спориш с никого 1 седмица и нещата ще се пооправят. Намери си гадже. Все има някой пендел в твоето даскало. Сдобри се с приятелите си. От емо премини към сийн и след това към нормален. Приятелите са важни. Аз си имам 1 вярна и винаги си помагаме. И един специален поздрав. Моя профил поздравява твоя с http://www.vbox7.com/play:c2276679 и с http://www.vbox7.com/play:2b0d393b. Ай със здраве.

iiordanova
02-23-2012, 13:27
Я се стегни. Баси лигльото.
Нали ти е ясно,че всички си имаме проблеми и се справяме някак с тях!
Всичко зависи от теб. Всичко е в главата ти.

toniiiiiiiii
02-26-2012, 18:28
Значи прочетох само до там , че постоянно си мислел за самоубийство и само едно ще ти кажа шамарите са ти малко на тебе разглезено пишлигарче , на вас нещо като не ви е наред почвате да се самосъжелявате и да мислите за самоубийство ми върви се хвърляй като си толкова на зор.Пфффф

LoupGarrou
02-26-2012, 18:33
Темата е стара, стига сте вадили древни теми ...

Jessie
03-01-2012, 08:36
Да ти имам сериозните проблеми... Всеки ден умират хора - от глад, студ, жега и други такива, а ти си седнал да ревеш, че не се разбираш с вашите...
Седни и се ограмоти, че не става по тоя начин. ;)

zviar7539
03-02-2012, 20:03
излизай повече с приятели навън